Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Fajnie :D,wiesz wieczorem to nastrój taki przyjemniejszy do rozmowy :D,moze faktycznie tylko chciał porozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nie chcę wyjść na zazdrośnicę, ale dla mnie to wysoce podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad tym permanentnie, ale jednak trzyma mnie przy nim pierwotna przyczyna, dla której się z nim spotykam - seks. Poza tym wyjeżdżam z nim na wakacje, czyli siłą rzeczy muszę wziąć klocki w zęby i wytrzymać jeszcze te parę tygodni 😭 :P Gdyby tak nie mącił w głowie, to bym nie narzekała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galka Anonimka.
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc autorko:D bardzo fajny topick zalozyl;as:D:) ja sie opalam przerwe na obiad mialam ale sie obiadlam chbya jzu nic dzis nie zjem moze ew jakiegos loda:classic_cool: do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam ślicznie za pozdrowienia :) Również pozdrawiam :) Szkoda że nie udzielają się tu już osoby które były tu od samego początku. :O Mnie wieczorem nie będzie, wychodzę na babski wieczór z koleżankami. :) Może wejdę całkiem wieczorem, tzn. koło północy :D Ja zjadłam dziś 4 lody i to jeszcze nie koniec ! :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo w koncu znalazlam ten topick:P loda zjem jutro bo zjadlam pomidorowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te prawdziwie zimne lody to w rzeczywistości mi nie smakuja..bo jakies takie zimne, brrr... Zima raczej wolęm jak już...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście moralniaka nie mam ;) Ale nawet nie byłam na drodze do tego, żeby go mieć :P Wczoraj oblaliśmy moje urodziny... O jaaa, dawno się tak dobrze nie bawiłam! W sumie chyba nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×