Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

a mi jeszcze nie przyslano:P;) no ladny tam zameczek wlasnei sprawdzilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak.... bez emocji wiekszych, nie iskrzyło raczej, taki łagodnie przyjacielski nastrój panował, chociaz apetyt był widoczny, przynajmniej u mnie.:) Ale to nic dziwnego - u wyposzczonego zawsze apetyt jest widoczny.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nic mowic ale ja nie ejstem romantyczka :P no i co jeszcze robiliscie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to zamczysko robi wrażenie, i z daleka i w środku. A już podczas zwiedzania z kims miłym to wrażenie jest spotęgowne kto wie czy nie ze dwa razy.:) Ale ten ktos musi byc juz dłużej znany, bo taki przypadkowo i krótko poznany to jednak nie pozwala w pełni docenic walorów zamczyska. Zresztą, mi tam całkiem co innego było w głowie!:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa N Ciebie to chbya najbardziej wystroj sypialni interesowal:P loze z baldachimem bylo?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ciekawe czy Twoja towarzyszka to zauwazyla , ze duchem [jak nie tez cialem] byles gdzie indziej a nei w zamku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, trafiłas w sedno - to najpiekniejszy widok .... łoże siostry księżnej Czartoryskiej, poezja. Szkoda, że nie można było wypróbowac czy tam miekko było.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×