Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Wiem, nie nakręcam się. Tylko on mi robi pranie mózgu. Najpierw mówi, że kocha, a potem ooo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jestes mloda dosc, on takze, stosunkowo nawet moze i mneij dojrzaly od Ciebie lekcja nr. 1 jak facet mowi ze kocha, to nigdy nie wierz na slowo, poki tego nei poczujesz, ze faktycznie tak jest:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,... na podstawie Twoich wypowiedzi wyrobiłem sobie zdanie o tym łobuzie jako o kimś może przystojnym ale i odpowiednio zarozumiałym, bedącym pewnym swojej pozycji w świecie kobiet. Jeżeli robi Tobie celowe pranie mózgu to ma w tym jakiś cel. Ale nie jest to dobra cecha u człowieka. Obym sie mylił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicadeza
Witajcie :) tak sobie przez przypadek wpadłam na kafeterię i Wasz wątek :) chciałam się tylko przywitać i napisać Wam, że fajni jesteście! Chętnie dołączyłabym do Was ale jakoś tak kiepsko u mnie z systematycznością więc się nie deklaruję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja, to prawda :P A ja się nie mogę nadziwić, Setunia, że ty masz miliony postów, a tylko 5 tematów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deli ja tu sie za bardzo rzadzic nie powinnam ale jak dla mnei to nie ma zadnych przeciwskazan abys sie dolaczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F oj uwierz mi ze jest taka jedna ktora ostatnio mnei w ilosci postow przegonila:P bo ja w sumei nei mialam potrzeby zakladania tematow zakladam jak musze sie czegos dowiedziec;) ale jak widac rzadko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Gotan Project, ale mam wrażenie, że nagrali jakąś jedną płytę milion lat temu (która nawet mam :P) i od tego momentu tylko jeden singiel z niej puszczają do reklamy kapsułek do zmywarek :P Chłopak jest baaardzo pewny siebie. Mam nadzieję, że kiedyś się zdziwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt:))))) a Jennifer to naprawdę jest warta grzechu:P Może kobiety się nia nie zchwycają bo sa zazdrosne,... ale dzidzia jest z niej niczego sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i polazły sobie gdzieś! Trudno! Ale miłego wypoczynku Wam życzę Fajnie , Sett:), kolorowych, i niech się Wam przyśni ten wymarzony. 😘 Bay bay🖐️do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N a u mneid zis prad bezwiekszego powodu wylaczyli:/ w dzien:P to duchota poludniowowielkoppolska przerodzila sie w burzowa atmosfere;) ja sie przenioslam na fejbuk jak tu nikt nie pisal;) i nei treafilam w moment,,;) rowniez milych snow N do jutra👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Myslałem, że tylko u mnie prąd wyłączają - miło mieć wspólników w nieszczęściu.:) Jadę dzis do Gołuchowa, może się co miłego tam trafi w trakcie zwiedzania zamku albo na plaży nad zalewem:P!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja calkiem neidawno wstalam dopiero:x ja mam blisko elektrownie i jeszcze pradu czasami potrafi zabraknac:D N to masz widze dzien zaplanowany:) zaraz sprawdze w googlach jak tak jest;) a jak sie bedziesz dobrze rozgladal to na pewno cos "inrteresujacego" wypatrzysz:P szczegulnie na plazy nad zalewem mozesz wypatrzyc :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skad przyleciales N ?:) i ajk tam bylo:) mnei raczej zwyczajnie minal:) wiec nie wiem czy jest sens wymieniac to co dzis robilam?;) czekam na Twoje relacje;) jak tam zamki??? zamki z piasku tez byly?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×