Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda 3333

Wspólne odchudzanie 10 kg w dół

Polecane posty

Onaa17 nic nie szkodzi, raz zrobisz mniej raz wiecej, raz pocwiczysz mniej raz wiecej:) kwestia to sie nie poddawac i isc dalej... 3mam za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarikaa
do Dziennej_zjawy : 8 kg - ok ale w 2 miesiące. ;d rzeczywiście nie mam jojo i to jest fajne. ;) nie dziękuje żeby nie zapeszyć. ;) do Onaaa17 : nie stosowałam żadnej konkretnej diety i nie stosuje, nie jem fast-foodów, chipsów, słodyczy, chleba, ziemniaków, makaronu, zero smażonego. wcześniej nie ćwiczyłam za dużo a teraz jeżdże na rowerze, skacze na skakance. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzień wyglądał tak I śniadanie aktivia+aktimel+troszkę orzeszków+kawa z mlekie II śniadanie jogurt+pół banana+kiwi+śliwka obiad ryba+papryka+pieczarki podwieczorek aktivia+kawa z mlekiem kolacja płatki fitnes z mlekiem ale słabo się dziś czuję trochę się zaziębiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Mariko gratulacje i powodzenia ;) kobitki zrobilam pyszną sałatke jarzynową ;) dietetyczną ;) i wyszlo mi po moich obliczeniach okolo 80 kcal w 100 gr ;) to chyba nie duzo tak na oko ;);;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula to ta pogoda okropna pewnie ! u mnie lało caly dzien ;/ A ja zdajdłam dziś tak : I śniadanie jogurt naturalny z musli + rodzynki II śnaidanie 2 sucharki ze szprotkami w sosie pomidorowym Obiad 2 mielone na parze + kiszona kapusta+ warzywa na patelnie Podwieczorek jogurt naturaly z musli + rodzynki Kolacja pół sera chudego z 1 jajkiem i ze szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmyxxx
witam Was drogie Babeczki jestem w szoku bo stosuje dietee MŻ i chudnę, nie jem nic wieczorem..staram się pilnować, generalnie z 68kg mam dzis 63,7kg jestem w szoku!! no i najwżniejsze rzuciłam tabletki anty!!!!to poszedł odrazu 1kg pewnie woda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mimmyxxx ;) Od kiedy schudłaś tyle na MŻ ?? ;> I gratuluje i dalszych sukcesów życzę ;) A i ćwiczyłaś ?? Ja już po śniadaniu zjadłam sałatke jarzynową z 2 sucharkami ;) zaraz ide na rowerek stacjonarny pojeżdzić i poskakać na skakance z 15 min;) Kolejny dzień zmagania z kg został rozpoczęty ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Ja dopiero wstalam i pije swoja kawke, na sniadanie beda platki owsiane, 2 sniadanie salatka owocowa, obiad warzywa gotowane na parze z piersia z kurczaka a na kolacje jeszcze nic nie wymyslilam:P mimmyxxx gratuluje spadku wagi Onaa17 jak Ci idzie z A6W?? bo u mnie cieeezko, niby robie pelne serie ale kosztuje mnie to naprawde duxo wysilku, a brzuch boli bardziej niz na poczatku:( To ja lece robic sniadanie odezwe sie pozniej powodzenia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja po śniadaniu serek wiejski z ogórkiem i papryką no i oczywiście kawa z mlekiem Potem trochę poćwiczę zjem drugie śniadanie i na spacer. Choć dzisiaj się jeszcze nie za dobrze czuję ale mam nadzieje że to chwilowe osłabienie pewnie gdyby w końcu na tej deszczowej wyspie poświeciło porządne słońce to bym się lepiej poczuła! Non stop deszcz chmury - można depresji dostać każdy dzień taki ponury A ja kocham słońce niestety tutaj o lecie można zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Witam:):) Dziś u mnie ładna, słoneczna pogoda, jutro ma być taka sama, więc wybiorę się na plażę i popływam sobie:) Hula-hopem kręciłam dużo i często i rezultaty widziałam, bo w tali miałam 61 cm. Wtedy też robiłam A6W i Tamilee Webb- ja chcę mieć taki brzuch drugi poziom. Ale ja dużo kręciłam, bo dziennie minimum 30 min w jedną i 30 min w drugą stronę przy jakimś filmie. Czasem nawet 2 godziny kręciłam. Dziś mam dziesiąty dzień A6W i wcale mnie ona nie męczy. Tylko, że ja brzuch miałam od zawsze najbardziej wyrobiony. Jeszcze żeby te ćwiczenia nie były takie nudne. Moje śniadanie, to sałatka z pomidora, sałaty, papryki, kukurydzy, pieczarek w occie i fety. Na obiad zjem to samo i na kolację też, bo uwielbiam tą sałatkę. W międzyczasie maślanka. Z ćwiczeń aerobik i A6W. Miłego, niskokalorycznego dnia życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Ankula, współczuję pogody. Taka deszczowa aura, to może nieźle odebrać chęć do wszystkiego a do ćwiczeń to już szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankula wiem cos o tej pogodzie:( u mnie chwilowo nie pada ale jest pochmurno i tak depresyjnie... nic sie nie chce.. Ja juz po cwiczeniach zaraz zjem salatke owocowa polana kefirem, mniam:) dzienna zjawa mi A6W daje naprawde w kosc, brzuch boli jak cholera ale jeszcze efektow jako takich nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko u mnie z a6w tez nieciekawie niechętnie robie:( i jest mi ciezko pewnie dlatego ze mam slaby brzuszek:( efektow nie widac i do tego brzuch przy cwiczeniach rwie :( ptm mam problem bo juz nawet nie mam sily sie podnosi :( ehh chyba to nie dla mnieee.. Ja pojezdzilam na rowerku 45 min i do tego 10 min skakanki;) a na obiadek robie piers z kurczaka z piekarnika kalafior i salatka z salaty pomidorow i cebulki;) z sosem koperkowym z winiar ;) a na II śniadanie miałam płatki owsiane mleko 0.5% i rodzynki;) podwieczorek jogurt z musli a kolacja sie zobaczy ;);) dzienna zjawa - ile ci ubyło cm i w jakich miejscach przez krecenie hula hop ?? i w jakim czasie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiedzie, warzywa z piersia z kurczaka, zjadlam caly talerz i czuje ze troche przesadzilam, bo sie przejadlam:( no coz czasami nie wiem kiedy powiedziec stop, ale ciagle sie ucze:) zaraz lece do pracy, odezwe sie pewnie jutro albo w nocy:P do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynnki wrzuce wam przepis na leczo jutro je robie podobno pyszne ;D Lista składników: 2 papryka czerwona 2 papryka zielona główki kapusty 2 marchew 8pieczarki 4 ogórki kiszone 2 cebula 1 puszka krojonych pomidorów bez skórki 4 łyżeczki koncentratu pomidorowego 2 pierś z kurczaka / trochę piersi z indyka Przyprawy: sól, pieprz, papryka słodka, papryka ostra, oregano Opcjonalnie: garść płatków owsianych do zagęszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Tak myślę, czy przypadkiem efekty A6W nie są widoczne dopiero wtedy jak ma się szczupły brzuch? Bo faktycznie wyćwiczony brzuszek się spłaszcza, ale A6W, to faceci stosują, żeby mieć kaloryferek. Kiedyś jak ją zaczęłam, to wydawało mi się, że brzuch mi się jeszcze bardziej wypchnął do przodu. Oczywiście nie mówię, żeby nie ćwiczyć, bo wiadomo, że lepiej się później wygląda niż miałoby się mieć flaczek, ale myślę, że lepszy efekt dałoby np. 8 min abs plus wszelkie ćwiczenia po prostu na spalanie kalorii, czyli biegi, rower, itp. Ciężko mi powiedzieć w jakim czasie mi zleciały te cm, bo się wtedy regularnie nie mierzyłam. Jakoś jeszcze w sierpniu rok temu miałam 72 cm w talii, a już na pewno w listopadzie, bo zaczęłam prowadzić taką tabelę i zapisywać wymiary, miałam 61 cm:) Pod pępkiem miałam wtedy 75 cm. Startowo pewnie około 80, ale dokładnie nie wiem. Teraz niestety podskoczyło mi do 66 cm. Przepis na leczo wygląda apetycznie:) Pewnie się wkrótce skuszę:) Tylko jeszcze dorzucę kukurydzę, bo uwielbiam i dorzucam do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
witajcie :) mimmyxxx gratulacje :) dziewczyny podziwiam Was z ta A6W, ja kiedys, dawno dawno temu chcialam, ale poległam niestety. no i ze sportu to wole takie dynamiczniejsze sprawy np. rower, plywanie, koszykowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmyxxx
hej Kochane ja zaczęłam krótko przed wyjazdem na wakacje a było to w połowie lipca, nie ćwiczę ale zamierzam zacząć mam wiele sprzętów m.in na pupę ramiona rowerek, który stoi i się tak naprawdę kurzy..:) generalnie to nie myślę w kategorii diety bo odrazu staję się głodna... i nie myślę że to odchudzanie..po prostu jem normalnie tylko MŻ:) podstawą jest normalne śniadanie bo bez tego to szybko padam z głodu, jest podobno taka zasada jak najesz się dużo rano to nie czujesz głodu wieczorem...i u mnie to 100% racja... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutka u mnie slabo z A6W . :( chyba zrezygnuje bo wydaje mi sie ze mam balon nie brzuch :( moze to nie spala tłuszczu chyba jednak zostane przy rowerku skakance dorzuce hula hop i do tego dietka;) A co do dnia to udany zadnych pokus nie bylo slodkiego nie jadlam od soboty czyli ten kawaleczek torcika ;) Narazie jest dobrze ;) ja jadam dziewczynki ostatni posilek okolo 20 poniewaz ide spac okolo 24 a gdybym zjadla o 18 to bym byla glodna i latała do lodówki a tego chcem uniknąć; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Ja wlasnie wstalam i popijam swoja kawke, sniadanie jak zwykle platki a co zreszta to jeszcze nie wiem... mam wrazenie ze nic nie chudne:( nie wiem mam nadzieje ze to tylko moje wyobrazenie, bo inaczej chyba bym sie zalamala:( onaa17 ja jak narazie pociagne jeszcze z A6W i zobacze czy zauwaze cokolwiek... do uslyszenia i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj nie znalazłam ani chwilki żeby napisać miałam zabiegane popołudnie przez co nawet dieta lekko ucierpiała bo zjadłam tylko 4 posiłki a między 2 a 3 było 6 godzin przerwy ale niestety byłam poza domem i nawet nie było gdzie zjeść a nie wiedziałam że nie wrócę na czas :/ no ale myślę że to nie ogromne przestępstwo Dziś na śniadanie zjadłam aktivie i śliwki a na drugie jajecznicę z pomidorem i pieczarkami. Czuję się dobrze ciekawe co na wadze będzie w poniedziałek. Nawet już mi w nawyk weszło to jedzenie co 3 godzinki bo faktycznie nie jestem głodna między posiłkami. Ale największym sukcesem dla mnie jest picie kawy i herbaty bez słodzika (bo cukru nie używam os dawna). Tęsknie tylko za makaronem, no ale coś kosztem czegoś Jeśli chodzi o o A6W to czytałam wypowiedź trenera fitness że te ćwiczenia właśnie kształtują mięśnie ale nie bardzo spalają tłuszcz więc na pewno wyrobicie mięśnie ale w miejscach gdzie zalega tłuszczyk będą one pod nim schowane :( ja kiedyś doszłam do połowy a6w ale mój kręgosłup nie wytrzymam i fakt mięśnie były mocniejsze ale właśnie tłuszczyk na brzuchu je zasłaniał. Teraz też muszę najpierw pozbyć się resztek tłuszczu bo akurat mięśnie są ok. Pozdrawiam i powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzienna_zjawa
Hej Dziewczyny:) Muszę się przyznać, że wczoraj skusiłam się na Norgera. Byłam z koleżankami w sklepie, każda brała loda i ja niestety nie umiałam sobie odmówić. Dziś będę się już pilnować. Na śniadanie zjadłam kanapkę chleba razowego z pomidorem i papryką. Na drugie szklanka kefiru plus dwie nektarynki. Z ćwiczeń dziś będzie A6W i chyba to wszystko, bo strasznie mi się nic nie chce. Spróbuję może jeszcze do hula- hopa się zmusić. Też mam wrażenie, że nic nie chudnę w tym tygodniu. Nawet brzuch wydaje mi się większy:/ Poczekam i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
ja wczoraj zgrzeszylam i to bardzo, ale generalnie to nie musze schudnac, chce sie tylko pozbyc tluszczu, aczkolwiek dzis juz trzymam dietke, kupilam sobie aqua slim i pije to badziewie. Moze cos pomoze. a ty ankula to ile chcesz schudnac, bo masz dokladnie tyle co ja i wzrostu i wagi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie zjadlam platki owsiane z rodzynkami, 2 sniadanie szklanka kefiru zmiksowana z otrebami i lyzeczka miodu, na obiad bedzie piers z kurczaka z kalafiorem, a na kolacje owoce polane jogurtem activia:) jesli chodzi o cwiczenia to zrobilam A6W, 10 min skakania na skakance i 10 min na twisterze, 50 przysiadow i 20 pajacykow:P wiecej mi sie nie chcialo:( dziewczyny nie wiem dlaczego ale moj brzuch jest taki wypukly, zamiast malec to on sie powieksza:( moze cos robie zle?? moze powinnam zmienic jadlospis?? moze jem za duzo?? myslicie ze powinnam obciac dzienne zapotrzebowanie o kolejne 100 kcal?? jak narazie jest 1200- 1500.. doradzcie cos bo juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarikaa
dziewczyny co mam zrobić gdy mam ogromną ochote na słodycze ? wczoraj nie wytrzymałam i dzisiaj niestety też więc dzisiaj już nic nie jem. wszystko byłoby ok gdyby nie te za przeproszeniem pieprzone słodycze. już mam tego serdecznie dość, pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
Karolina, wydaje mi sie ze 1200-1500 na diecie to super, mniej kcal moze spowolnic metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
maarikaa. słodycze... moja zmora, niestety nie znam na nia dobrego sposobu, najlepiej po prostu nie miec ich w domu bo inaczej kusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarikaa
niestety w moim domu ich nie brakuje bo moja mama prawie codziennie kupuje ich mnóstwo bo mój tata bardzo lubi słodycze, pochłania wszystkie i na dodatek nie tyje. jak je widze to nie moge sie oprzeć żeby nie zjeść choćby kostki czekolady. codziennie prosze mame by chowała te słodycze do szafek ale tylko na początku mówi że schowa. w końcu okazuje sie że zostawia je na stole w kuchni. uważa że moge sobie pozwolić na coś słodkiego w ciągu dnia ale ja nie chce jeść słodyczy bo czuje sie po nich taka ciężka i mam wielkie wyrzuty sumienia. wszyscy tylko utrudniają mi osiągnięcie smukłej sylwetki a teraz jest to dla mnie najważniejsze i bez pomocy innych chyba nigdy jej nie osiągne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink u mnie też chodzi o spalenie reszty tłuszczyku z brzucha i boków. Ja przed ciążą ważyłam zawsze 50kg więc może znów zejdę do tej wagi bo wtedy wyglądałam i czułam się bardzo dobrze ale jeśli zauważę że już tłuszczyk zszedł a nie będzie na wadze jeszcze 50kg to też będzie dobrze :) Marika a próbowałaś zamiast po słodycze sięgać np po owoc, rodzynki czy orzechy nerkowca one mają słodkawy smak. Ja już po 4 posiłkach:) Na obiad zjadłam filet z kurczaka pieczony w piekarniku z pieczarkami a sałatkę z pomidorów i cebuli w sosie z jogutru i przypraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka02
maarikaa, u mnie tez slodycze sa zawsze w domu. mam mlodsze chudziutkie rodzenstwo takze wiem co czujesz, dla mnie to tez problem, ale mysle ze jezeli zjesz 1 kostke czekolady to nic zlego sie nie stanie, wszystko jest dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×