Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

bo ja mialam zalecone badanie tylko w kwestii sprawdzenia droznosci jajowodow i moja lekarka powiedziala ze jest duzy plus do oba sa drozne,a zrosty sa tylko w brzuchu dziewczyny jestem zalamana moj m jest taki kochany dba o mnie ale widze ja dusi to w sobie jeju chcialabyn zasnac i sie nie obudzic tak jestem zalamana ze nigdy moge nie byc mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska spokojnie...a robili ci hysterokopie? Chlamydie moga powodowac poronienia... Robilas tez wymaz tzn na chlamydie? To jest bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska spokojnie...a robili ci hysterokopie? Chlamydie moga powodowac poronienia... Robilas tez wymaz tzn na chlamydie? To jest bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska spokojnie...a robili ci hysterokopie? Chlamydie moga powodowac poronienia... Robilas tez wymaz tzn na chlamydie? To jest bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska spokojnie...a robili ci hysterokopie? Chlamydie moga powodowac poronienia... Robilas tez wymaz tzn na chlamydie? To jest bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska spokojnie...a robili ci hysterokopie? Chlamydie moga powodowac poronienia... Robilas tez wymaz tzn na chlamydie? To jest bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie moglam spac w nocy tak jestem zalamana po tej diagnozie lekarza leze w lozku i niemam ochoty wstawac w ogole jeszcze obolala jestem po tej laparo,nawet niemam juz czym plakac wszystkie lzy wylalam wczoraj chyba .niechce mi sie zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia uspokuj sie....to polega na sprawdzeniu macicy kamera od srodka czy nie ma tam zmian,zrostow...bo to jest wazne... Zrosty powstaja po np po zabieggach operacyjnych np lyzeczkowaniu ale rowniez nieleczone zapalenie przydatkow np wlasnie chlamydia...dlatego pow ginkowi zeby zrobil ci krew i wymaz na to bo jesli masz infekcje to zrosty moga sie powiekszac i przesowac np w kierunku jajowodow... U mnie powycinali mi pelno zrostow z brzucha ale u mnie okazalo sie ze wlasnie mam mam zrosty w jajowodach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze mialam jakis czoper w jajowodzie ale tam do usuneli i kontras przeszedl az do samej otrzewnej i oba sa drozne a te pierdzielone zrosty sa gdzies w brzuchu jejku czemu akurat mnie musialo to spotkac a sama jak zaplace to moge isc do labolatorium i poprosic o to badane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Asiu nie martw sie! A co Twoj gin powiedzial na te zrosty ? A moze sa na to jakies leki ? Ponadto gdzies kiedys czytalam , że na zrosty mozna pic ziola ojca Klimuszki ! Skoro mozna to zalecyc ziolami to moze nie jest tak zle hm? Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo a to co znalazlam na innym watku dla Ciebie: Pozwole sobie zacytowac :) "Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki * ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr.: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki za porady jestem po kilku rozmowach z rodzicami bylam u mojego gina i powiedziala mi zebym sie absolutnie sugerowala tym co tamten lekarz mi powiedzial bo najwazniejsze ze mam droze jajowody(oba)dobra owulacje niczym nie stymulowana maz ma dobre nasienie wiec jest dobrzesa owszem te zrosty ale one moga utrudnic a nie calkowicie wyeliminowac ciaza i wiecie do jakich wnioskow doszlam ze moje motto od dzis "trzeba byc twardym a nie miekkim"mam wspanialego meza ktory mnie wspiera,kochajaca rodzine i wierze gleboko ze i kiedy mi zostanie dane byc mama kiedys przyjdzie taki dzien a narzie bede sie cieszyc tym co mam i kazdym nowym dniem a tamtemu lekarzowi udowodnie kiedys ze zajde sama a nie przez zadne in-vitro owszem wiem nadejda jeszcze takie dni chwile ze zwatpie w to co teraz pisze i bede ryczec bo caly czas mam przed oczami twarz tamtego konowala i slysze jego slowa :pani w zyciu dzieci juz miec nie bedzie jedynie in vitro mozliwe"ale poplacze poplacze i znowu powiem sobie ze musze byc twarda i udowodnic mu wierze i modle sie codziennie o dziecko i wiem ze kiedy Bog da mi cieszyc sie macierzynstwem i tak bedzie kiedys taki dzien przyjdzie wiem o tym i wierze w to.jak zaczne watpic to zawsze przeczytam sobie to co wam teraz pisze i i znowu uwierze ze kiedys przyjdzie moja kolej na bycie mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana wiem nieraz jeszcze zaplacze ale wtedy otre lzy i dalej bede szla przez to w zycie w oczekiwaniu na swoj odpowiedni moment bycia mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie bez zmian thinki100 ty jak tam kochana???????????????? u mnie bez zmian mój idzie 10 listopada na badanie nasienia a ja do nowego ginekologa wiec zobaczymy jaka jest przyczyna naszych nie powodzeń mi pewnie jeszcze raz da skierowanie na badanie poziomu hormonów nie wiem czy nie zasugerować lekarzowi i nie zapytać się o badanie wrogiego śluzu i monitoringu cyklu bo nie wiem czy mam owulacje niby śluzu płodny mam ale nie do końca dziś mierzyłam temp. i mam 36,9 wiec już dawno po owulacji nic poczekamy zobaczymy jakie wyjdą wyniki badan. Aśka_G20 wiem co czujesz głowa do góry będzie dobrze jak tez wierze ze w końcu i nam śię uda tylko musimy być cierpliwe a nasze cierpienie i czekanie zostanie wynagrodzone !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Lakierku, u mnie bez zmian, tempke przed chwila mierzylam 37,1. @ brak. Ale i moja intuicja tez mi nic nie podpowiada, nie mam zadnego przeczucia ani konkretnych objawow. Nie wiem... Zaopatrzyłam się w tescik quixx - moze cos o nim slyszalyscie?? jakies opinie? I uzyje go .. pewnie niebawem :) o ile mnie malpiszon nie odwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodz i o Twojego nowego gina to na pewno nie zaszkodzi jezeli sie go zapytasz o te badanka ktore Cie interesuja. A jak on przyjmuje ? na nfz czy prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thing100 kurcze a moze ot jednak fasoleczka jest a kiedy mierzylam tempke???????bo ja np wczoraj mierzyl mo godz 13 to mialam 37,8 a dzis rano 36,9 no ja juz po calych dniach ale i tak czekamy na wizyte u lekarza i zobaczyym wtedy o powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja chyba raczej pojde prywatni zoabcze co mi powe jak sieo kaze jakie sa wyniki mojego meza ale przypuszczam ze moze je miec bardzo slabe mial wczesniej isc na to badanie ale myslam ze jakos bedziemy mieli ta dzidzie a tu juz 2 latka minely i dalej nic wiec pora isc ale lepiej pozno niz wcale... a ty rób ten tescior kobieto i melduj tu jaki wynik ile ci si juz spóznia?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznia sie 6 dzien juz / dopiero :) A tempki nie mierze rano bo nigdy nie mam czasu :) Tak bardzo chcialabym ujrzec II krechy na tescie!! Ale sie cholernie boje. Zawsze sobie narobie nadziei a pozniej jest rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki100 ale 6 dni to naprawde dlugo ci sie juz spozni hmmmmm a spoznial ci tyle wczesniej czasu?a kiedy mierzyc tempke bo najlepiej jest zawsze z rana przed wstaniem z łozka aile wogóle ju sie stracie o dzidzie bo niewem czy pisałs czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×