Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

hej dziewczyny pomożecie ziinterpretować wyniki?? lepkość wzmożona pH 8,2 ilość plemników w 1 ml nasienia 197,500mln procentowo plemników ruchliwych 60% liczba plemników wpw 150-180 wpw hyperkineza 40% plus normokineza hypokineza 1 plus hypokineza 2 20% akineza(0) 40% po 24h hyper plus normokineza(4+3) 5% po 24h hypokineza (2+1) 10% po24h akineza(0) 85% leukocyty w preparacie bezpośrednim 0-3 wpw erytrocyty w preparacie bezpośrednim 0-2 św.wył.wp nabłonki w preparacie bezposrednim nb bakterie w preparacie bezpośrednim nieliczne kom.spermatogenezy pojedyńcze ilość nieprawidłowej budowie ok 10% bede wdzięczna kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara nie znam sie na tym ale wydaje mi sie ze nie sa takie złe te wyniki a my tzn moj mąz jednak idzie w poniedziLek bo znalezlismy bardzo dobrego ginekologa-androloga -połoznika i analityka w jednym i nie bierze drogo w porównaniu z tym co mial isc juz dzis go umówilamtzn idziemy razem bo o on ogólnie zajmuje sie leczeniem niepłodnosci małzeńskiej noi do tego jest połoznikiem pon dobry i polecany takze nie do piatku ale poniedzlaku pozostaje czekac ma swoje laboratorium i wyniki moga byc nawet w ten sam dzien lub na drugi dzien rano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taratara proosze namiary!!!! ANDROLOGIA-GINEKOLOGIA GABINET LEKARSKI dr n. med. Władysław Kasperczyk ANDROLOGIA-GINEKOLOGIA GABINET LEKARSKI dr n. med. Władysław Kasperczyk 42-600 Tarnowskie Góry Radosna 31 Telefon: 32 285-45-86, 601-517-767 Czynne : pon., czw. od 15.00 do 18.00 w inne dni i godziny na telefon. Diagnostyka i leczenie: * zaburzeń hormonalnych i okresu przekwitania u mężczyzn, * niepłodności małżeńskiej: - badania nasienia męskiego, - test penetracji plemników, - badanie owulacji, - badanie drożności jajowodów, * profilaktyka chorób sutka, * Prowadzenie ciężarnych. * Planowanie rodziny, USG vagin. * Badania cytologiczne i inne. *Badanie czystości pochwy. a umnie dzis tem 37,3 a jutro mam dostac@ a jak nie spadnie???? ja juz tego nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :) Dlugo tu nie zagladalam i mam ogromne zaleglosci. Przelecialam wzrokowo wasze posty i mniej wiecej wiem co i jak. Thinki, juz myslalam ze jako zalozycielka tego topiku bedziesz miala zaszczyt oglosic jako pierwsza ze sie udalo. Szkoda, ze to nie takie banalne :( Przykro mi. U mnie nic sie nie dzieje w sprawie staran, bo juz sie nie staramy! Biopsja byla w porzadku, moj ginek twierdzi ze wszystko ze mna ok, a jakos nie zachodze w ciaze i powiedzialam "basta". Jak ma byc, to bedzie, a jak nie to widocznie nie jest mi dane i tyle. Nie chce juz bzikowac, bo zauwazylam ze robie sie przez to jakas inna. Bede soba, i niech sie dzieje co chce! O! :) W sobote wrocilismy z wakacji. Wygrzewalismy sie przez tydzien na tropikach i plazach Meksyku :) Bylo bosko! Szkoda ze trzeba bylo wrocic do szarej i chlodnej rzeczywistosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelaK witaj mój gin mi mówił że czasem psychika robi nam figle, tzn. my z mężem też mamy badania ok, a jednak tak jak Wam się nie udaje, i tu mówił że tak bardzo chcemy dziecko że może jakaś tam bariera się włącza, żebyśmy troszkę przystopowali i nie myśleli ciągle o dziecku... ja jestem dobrej myśli, staramy się nadal, zobaczymy... :) oj zazdroszczę takich wakacji :) musiało być super! Myśmy w Egipcie byli na wakacjach, kurcze aż się wracać nie chciało... no ale trzeba zejść na ziemie w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelaK witaj wkoncu sei odezwalas to fajnie ze odpoczełas a ja dzis 37,1 temperatura ale doatals okres niestety teraz to tylko czekam na badanie wyniki i ewentulane leczenie mężą o ile wogle jego lemniki bede dobre w tym roku juz mi sie niestety nie uda moe w przyszlym o i le wogle sie uda pozdrowionka ja juz sie wylanczam calkowcie bede tu czasem zagladac do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki!! Ewela milo Cie widziec, juz sie martwilam czemu tak dlugo nie zagladasz.. Lakierku czyli jednak @ przylazla ? A juz myslalam .. :( Ale zastanawiajace jest to ze Twoja tempka nie spadla!!!A powinna. U mnie nic nowego. Wciaz mam nadzieje ze moze w tym cyklu sie uda:) Nie mozna sie poddawac ! A co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie spadła:/ chyba ze w trakcie okresu al bo po okresie zmierze to powinna byc juz zanirzona wczoraj jeszcze mialam 37,3 a dzis rano 37,1 potem poszlam siku noi zaczelo sie/ czekam do poniedzialku na badnia męża trzymjcie kciuki moz wkoncu sie dowiemy dlaczego nie mumime zajsc OD 2 LAT W CIĄŻE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakierku wiesz co, zaczekaj do jutra i jezeli nie spadnie Ci tempka to zrob test ! czytalam o przypadkach kiedy kobieta w ciazy ma plamienia podobne do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki100 ale leli ze mnie jak narazie normalnie i nie sa to plamienia:/ czyli co 37,1 to jest za wysokaa jak na @? bo ja juz nie kuma ani nie jestem chora,ani nie jestem przeziębiona hmmm a moze jeszcze spadnie w ciagu okresu albo juz po@ bo jeszcze wczoraj mialam 37,3 a dzis 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa..................
Witam Postanowiłam do Was napisać bo sama nie wiem co myśleć....dziś powinnam dostać okresu...zamiast tego mam bardzo obfity, mleczno-biały śluz.troszkę bolą mnie piersi i czasem mam napady gorąca.Dodam, że staramy się o dzidziusia od września br. Ostatnio boli mnie prawy jajnik( takie kłucia).Nie jest to jakiś straszny ból ale dość nieprzyjemny. Od 5 dni mam zgagę, chwilami bardzo odczuwalną. Czy to może być ciąża??? Proszę o radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakierku a utrzymywala Ci sie kiedykolwiek podwyzszona tempka po @ ? Bo ja np nigdy tak nie mialam, zawsze spadala do 36,5-36,6 Hej prinzzeska co slychac :) Niecierpliwa a cykle masz regularne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Przepraszam że piszę o tym tutaj ale jakoś się do Was przywiązałam :) Chodzi o to, pamiętacie jak pisałam że się przeprowadziłam z mężem do jego babci i mojej tesciowej? Pisałam też że będzie trochę trudniej się postarać o dziecko . A teraz to w ogóle bo mamy taki stres, a szczególnie mój mąż. Moja tesciowa wyrzuciła nas z domu, a mojemu męzowi kazała się wymeldować. A wszystko przez jego ciotkę, która zaczęła sie wtrącać w nie swoje sprawy. W sumie tesciowa się do niej żaliła że mój mąż, a jej syn że nic nie pomaga w domu, że nie dba o mnie, a jeszcze na domiar wszystkiego miała pretensje że mąż wypił piwko, zamiast coś konkretnego kupić. I jeszcze walnęła taki tekst że przez te piwo nie mozemy mieć dziecka. A lekarza sie pytaliśmy czy ma wpływ na to, a lekarz powiedział że nie. Oczywiście codziennie i nie bez umiaru to rzeczywiście. Musieliśmy się wyprowadzic, na szczęście mieliśmy gdzie- do moich dziadków , wczesniej mieszkaliśmy u nich. Mąż chciał dla nas dobrze, a wyszło ze jego się cała rodzina wyparła. Chciał kupić mieszkanie dla nas ale i jego babcia i moja teściowa by miały dożywotnie zycie. No ale niestety, kazali się nawet wymeldować, a mój mąż nawet nie ma już domu swojego. Z gminy nie ma co już liczyć, tym bardziej że jest już wymeldowany. Sorry że tu napisałam ale chciałam się wyżalić. Teraz to w ogóle musimy od tego wszystkiego odpocząć, może od nowego roku coś się ruszy - chodzi mi o dziecko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a ty znów pustki widze:/a ja wczoraj dostałam okres a dzis juz po poludniu mialam tyle co nic leci ale bardzo malo bo tak normalnie mam 4 dni cale jutro znow sobie zmierze tempke a co tam hehehe neonka25 no to rzeczywiscie macie nie zaciekawa sytuacje ale bedzie dobrze zobaczysz w wszystko sie jakos ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Neonka wspolczuje, sytuacje macie dosc nieciekawa ale dobrze ze chociaz u dziadkow mozecie mieszkac. ja jestem tego zdania ze nie wazne jacy sa rodzice czy dobrzy czy nie to i tak para powinna mieszkac osobno aby mievc troche prywatnosci ;) lakierku a dzisiaj sprawdzalas tempke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą.Coś nam się wątek nie kleji...ale może dotrwamy w tym towarzystwie do momentu aż wszystkie zaciążymy i wtedy każda z nas bedzie miała dużo do powiedzenia. Ja w tym cyklu się monituje,jak na razie jestem przed owu,ale w trakcie przytulanek,bo przyjemności nigdy nie za wiele...:p a jak nic z tego nie wyjdzie to w kolejnym cyklu zaczynam stymulacje Neonka współczuje sytuacji :( Kurcze,a nie macie szans na swoje cztery kąty?Nie mówie o kupnie,bo domyślam się,że jest cięzko,ale może wynajmiecie jakąś kawalerkę...Wiadomo,ze z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu,parze potrzebna jest prywatnośc i dopuki tego nie zaznacie to trudno Wam będzie wyluzowac i starać się o potomstwo... Niecierpliwa z tego co opisujesz to smiało może to oznaczać ciąże :) Ewela pisz co u Ciebie Thinki nie zaniedbuj nas wątkowa mateczko Fioletowa a Ty nie strasz odejściem z forum bo bez Ciebie smutno :( Całusy na dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopelinka witaj fajnie ze jestes dawno sie nie odzywals dziewczyny ja juz nie mam okresu:/:/ wczoraj rano sie zaczoł a dzis po poludniu juz bylo malo i juz niema nic a tem moja co prawda mierzylam wczoraj rano zanim przyszla @ to mialam 37,1 a dzis nie mierzylam a dzis wieczorem mialam 38,1 ale wioadmo wieczorem zawsze jest podwyzszona moj okres trwa zawsze i to zawsze 4 dni a terz hmmmmmmmmmmmm raptem 1,5 dnia zmierze jutro rano papatki i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aichaoao
fioletowy lakier Witaj! Ja podobnie jak Ty tez ciocia sie spoznia, ale mam takie same obawy co do robienia testów, boje sie ich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Kopelinko a kiedy przypada Ci termin @ ? bo masz w stopce info ze ostatnia @ mialas 8.10 ? :) Lakierku a bralas jakies leki ktore moglyby zahamowac ta wstretna@ ?? Jesli nie to lec kobietko po test!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki mojej @ wyczekuje 1 grudnia Fioletowa ja z tym samym pytaniem co Thinky,brałaś jakieś leki,albo było coś co mogło zaburzyć miesiączke?Temperatura to indywidualna sprawa,mnie spada zazwyczaj pierwszego dnia @,a Tobie,mierzyłaś wcześniej aby porównać?Nie chce Cię nakręcać,ale może jednak skuś się na test? Prinzeska 18 sty już za pasem,trzymam kciuki za badania i wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno sie nie odzywalam ale czasu niemialam bylam u dwoch lekarzy w sprawie tego laparo i diagnozy lekarza(ze dzieci nie bede miec)absolutnie temu zaprzeczyli i powiedzieli ze nic nie stoi na przeszkodzie ja czekam na @ teraz powinnam dostac jutro ale jak narazie niemam zadnych objawow nadchodzacej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam dzis test niestety to nie ciąza robilam ten test z tesco za 5 zeta a terz mam plamienia juznic niewem z tego!!!!!!! czekamy do poniedzi ałku badania męża!!!!!!!!tyl tem nadal 37,3 wiec niz z teg nie rozumiem co sie dzieje nie brałam zadnych lekarstw i jestem zdrowa wcozrajn ie mialm nic dzis tez nic i plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×