Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Thinki100

Starania o dzidziusia od ponad 13 miesiecy!!!

Polecane posty

Gość Mama 3 - latka_________
Ja się melduję, ale u mnie brak dobrych wieści... dostałam kolejną @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje!!! Super!!! Tez zareczylismy sie w wigilie, tylko ze juz 3 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest sens, bo widze ze nikt tu juz nie zaglada, ale odswiezam tabelke...... Szczesliwego Nowego Roku Kochane!!!!!!!! NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ......CYKL STARAŃ....... ********************************************************* **************************** Thinki100...... 26........ .......31.10......................................16 EwelaK..........25........ .......29.12......................................27 dziubasek25...26................19.08.................... .................13 jenyyy..........27................27.09.................. ...................15 neonka25..... 25........... ....27.11.......................................22 kasiulaha.......26...............18.10................... .................. 18 iz27.............27.................11.09.....(przerwa na leczenie)... ..16 prinzesska.....27.................12.09.................. ...........ok 85-90 fioletowy lakier..28............15?...................juz nie licze ponad 24 kopelinka .........32............7.09................................. .około 40 zonka83.......27.................15.09................... ...................30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iz27
Witajcie w Nowym Roku, u mnie nadal bez dobrych wieści. Teraz mam 2 miesięczną trapę hormonalną, do końca stycznia a potem być może drugie IUI. Chciałabym wierzyć, że ten Nowy Rok będzi lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iz27
prinzesska27 - gratulacje z okazji zaręczyn Aktualizuję tabelkę: NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ......CYKL STARAŃ....... ********************************************************* **************************** Thinki100...... 26........ .......31.10......................................16 EwelaK..........25........ .......29.12......................................27 dziubasek25...26................19.08.................... .................13 jenyyy..........27................27.09.................. ...................15 neonka25..... 25........... ....27.11.......................................22 kasiulaha.......26...............18.10................... .................. 18 prinzesska.....27.................12.09.................. ...........ok 85-90 fioletowy lakier..28............15?...................juz nie licze ponad 24 kopelinka .........32............7.09................................. .około 40 zonka83.......27.................15.09................... ...................30 iz27.............27.................01.12.....(kolejna przerwa)..........20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! ale dawno mnie tu nie bylo !!!! Tyle mialam spraw na glowie .. Mam dla Was wiadomosc , ktora mam nadzieje obudzi w Was nadzieje - jestem w ciaży!! :) teraz juz wierze w to, ze to co czasem wydaje sie nie mozliwe staje sie rzeczywistoscia! jestem bardzo szczesliwa i Wam kochane staraczki zycze aby Nowy Rok przyniosl Wam takie szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykreslam sie z tabelki ale Wam dalej bede kibicowac! NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ......CYKL STARAŃ....... ********************************************************* **************************** EwelaK..........25........ .......29.12......................................27 dziubasek25...26................19.08.................... .................13 jenyyy..........27................27.09.................. ...................15 neonka25..... 25........... ....27.11.......................................22 kasiulaha.......26...............18.10................... .................. 18 prinzesska.....27.................12.09.................. ...........ok 85-90 fioletowy lakier..28............15?...................juz nie licze ponad 24 kopelinka .........32............7.09................................. .około 40 zonka83.......27.................15.09................... ...................30 iz27.............27.................01.12.....(kolejna przerwa)..........20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. jak miło i ciepło na sercu usłyszeć taka wiadomość! thinki nie wykreślaj się z tabelki tylko wpisz na dole jako przyszła mamusia. ja tez niestety zagladam rzadko bo musiałam trochę odpocząć psychicznie. wkrótce zamiast laparo czeka mnie histeroskopia i hsg- długa historia, ale obiecuję że będę zaglądała jak tylko czegoś sie dowiem. thinki opowiedz coś jak się dowiedziałaś, jak zareagował przyszły tatuś, udało się ot tak czy miałaś monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bognawawa
Witam. Doświadczyłam wielokrotnych poronień, trudno opisać, jak wiele razy przechodziłam traumę i rozczarowanie. Razem z mężem zawsze byliśmy nastawienie do ziół negatywnie - "jak może cokolwiek pomóc jakieś tam ziółko". Leczyłam się u wielu specjalistów, odwiedzałam szpitale, ale nic to nie pomagało i lekarze kazali pogodzić mi się z tym, że nie uda mi sie donosić żadnej ciąży. Postanowiliśmy jednak spróbować ziół, które wtedy były dla nas conajmniej szamańską tajemnicą. Okazało się, że zioła są bardzo profesjonalne - w kapsułkach, wygodne do przyjmowania. Zaczęłam brać Wild Yam and Chaste Tree firmy Nature's Sunshine, który polecił mi herbolog w Kanadzie. Na efekty nie musiałam czekać długo. Dzisiaj jestem szczęśliwą matką 4 dzieci :). Polecam - wypróbowałam na sobie! W Polsce ten preparat można kupić na www.natura-sanat.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku cykl w ktorym zaszlam w ciaze mial byc bezowulacyjny. w ogole nawet nie widzialam cienia szansy na zajscie (jakies czas temu pisalam o tym ze gin stwierdzil mi pco) pierwszy test zrobilam kilka dni po terminie @ . wyszedl mi negatywny. dopiero po dluzszym czasie pokazal sie cien cienia drugiej kreski i to dalo mi do myslenia. nastepny test zrobilismy razem z mezem po jakims tygodniu i pokazala sie 2 keska bledsza ale byla :) nastepnie sprawdzalismy bHCG , ktora tez ladnie wzrastala :) A teraz jestem w ok. 6 tyg :) dzisiaj bylam na usg widzialam juz bijace serduszko. Tabelki nowej nie utworze narazie bo nie chce zapeszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thinki, Nawet nie wiesz jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakbym wyczula, ze jako zalozycielka topiku pierwsza cie zaszczyt kopnie!!! hahaha Super! Dbaj o siebie i te pelinke :) Informuj nas o przebiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno sie nie odzywalam u mnie 26 stycznia minie 3 mc od laparo jak narazie zadnych efektow moze tylko plusem jest to ze @ mam mniej bolesna i w miare uregulowala sie. thinki gratuluje Ci serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska witaj.... u mnie tez nic nowego....mamy zrobic drogie badania immunologiczne na ktore nie mamy kasy...ach szkoda slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w poniedzialek jedziemy do kolejnego specjalisty podobno jest naprawde bardzo dobry zobaczymy co nam powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalam sobie na wstrzymanie staram sie o tym nie muslec chociaz mam czasem momenty zalamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz nazywa sie Marek Bułatowicz jest podobno dobry pomogl znajomym mojego meza starali sie o dziecko ponad 4 lata i z jego pomoca zaszli potem okazalo sie ze ciaza jest zagrozona ale ten lekarz dobrze sie nimi zaopiekowal i non stop interesowal sie i donosila ciaza ale wyszly komplikacje przyy porodzie i uralowal zycie tej znajomej i dzieciatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje bo mimo ze staram sie nie myslec to chcialabym wkoncu doczekac sie mojego malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz po wizycie co i jak....co powiedzial...co zalecil ... Ja ci powiem mam dosc...te ciagle nerwy bo moja kasa nie chce pokryc invitro, a my nie mamy narazie kasy... Mam ochote pomalu to wszystko rzucic w cholere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez myslelismy o in vitro ale tak kasa jest potrzbna moze i uzbieralibysmy ale co jak sie nie uda....niechce o tym nawet myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie wiem czy inseminacja sie uda bo po laparo stwierdzono duzo zrostow ktorych poprzedni lekarz nie usunal a przeciez mogl no i stwierdzil ze nie bede przez to miec nigdy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia74
Czesc dziewczyny, podczytuje Was jakiś czas i jakoś tak stwierdziłam że dzisiaj napiszę, ja miałam ostatnio zabieg i wycinali mi zrosty w brzuchu, ciekawe czy się uda zajść w ciążę, czy Ty Prinzesska 27 masz już czwórkę dzieci ? dobrze rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×