Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość Nana2008
Dziewczyny ktora już po weselu jak wam sie udało? U mnie bylo swietnie goście mówili ze na żadnym weselu sie tak nie bawili jak u nas...jedn chłopak grał ale tak swietnie ze przy stokach to nikogo nie bylo...a suknia za miast biała to byla czarna rano...oczywiscie moja szwagierka mi tylko tyłek obrobila ale to szczegół bo według mnie bylo cudownie...życzę każdej takiego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez już po ślubie.. Szkoda że ten weekend tak szybko minął. Ja w sukni byłam w kościele i tylko godzinkę na weselu bo nie da rady było w niej tańczyć :) tak więc jest w stanie idealnym :) W kościele się pomyliłam ale ogólnie daliśmy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Drzewko ja tez sie pomyliłam moj prawie płakał a najlepsze bylo jak obrączkę mi chcial swoja założyć a ksiadz do niego ta mala :-) a jak ja mu miałam założyć musialam wziasc jego rękę bo zapomniał podać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roche Wam zazdroszcze ze Wy juz po... mnie nerwy dopiero czekaja.. jeszcze tydzien z haczykiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już po - zleciało nie wiem kiedy:-) Wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyłam, oprócz tego że mój mąż wziął mnie pod rękę kiedy wychodziliśmy z koścoła ;-) żadnych pomyłek nie było Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Telefonistka...opowiadaj ze szczegolami... U nas sa rodzice od poniedzialku..sa nerwy bo cos tam bylo nie tak z dekoratorem i sala ale juz wyjasnione wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dekorator sali sprawdzil sie w 100% :) kolor dekoracji mialam fiolotowy-lila-bialy :) pokaze wam jak bede miala fotki, dodam ze do stolow mialam osobna firmę. a na ile osob wesele robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Hey kobietki...dzis moj wielki Dzien. Siedze wlasnie u fryzjera w walkach... Wiecie co...nie jestem wcale nerwowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia... moj dzien nadejdzie za tydzien... a o tej porze to juz sie prawie do kosciola bede szykowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w pracy i pije melise bo mi nerwy juz siadaja:p wszystko juz w sumie skonczone i gotowe:) MASAKRA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Rapsodia-dacie rade... My juz po i jestem szczesliwa ze mamy ten stres za soba. Zdjecia wyszly przepiekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska...wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Zycia!.......nie moglam szybciej napisac bo komp.siadl.Ciesze sie,ze wszystko sie udalo.Choc jestem Lipcowa panna mloda wole te forum od tamtego .......Prinzesska wiesz dlaczego prawda?.........Ja mam slub za 2 tyg.okropny stres schudlam 6kg.nie moge jesc.Tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo...jesc nie moge albo mi niedobrze. 5 dni! zaplacilismy juz za kosciol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Dziekuje.... Dziewczyny wszystko sie uda... szkoda nerwow---Bedzie co ma byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Zgadzam sie niema czym sie stresowac ja tez miałam stres i schudlam tak ze suknia mi byla za szeroka w pasie ale itak bylo super do konca zycia zapamiętan ten dzien u mnie dopiero wczoraj sie skaczyly domowe poprawiny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Hej dziewczyny :) jak się udały Wasze wesela?? Jak się czujecie jako młde mężatki :) Nasze wesele było super - ale pewnie kazda tak powie że jej jest super, ale nie o to chodzi ważne że się udało :) jako młoda mężatka czuje się super - mąż sprawdza się w 100 % :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Pineska podaj miala to Ci wyśle kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze kazda ktora odezwala sie po slubie jest zadowolona:) u mnie tez wszystko bylo super... z jednej strony ciesze sie ze dawno po stresie a z drugiej chyba same przyznacie ze to jednak mily dreszczyk emocji te przygotowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Pinesska poszły zdjęcia na maila :) czekam na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek w kropki
no to kurwy teraz do garów i pieluch :) temat won !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana2008
hej dziewczynny u mnie jest tez ok z mezem....pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście jeszcze??? Co u Was słychać? Kurcze gdyby mi ktoś wcześniej powiedział, że po ślubie może być tak fajnie to bym się szybciej zdecydowała:-) Remont zakończony, mieszkanie w pełni umeblowane teraz staramy się o dzidzię ;-) Odezwijcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefonistka hey ja jestem...Dawaj fotki slubne na maila kochana. U nas wszytko ok, zycie toczy sie pomalu dalej. U nas po slubie az tak wiele sie nie zmienilo-jest wspaniale i niech to szczescie trwaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×