Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość prinzessin27
Mam za 2tyg ten wielki dzien. U Nas alkohol kupiony , w piatek sobote M odbiera Garnitur(buty kupione). Ja w srode dopiero domu i wtedy jade po suknie. A szampana tez jeszcze nie mamy. Dotarly wczoraj fontanny na tort i biale balony do dekoracji wejscia schodow i tarasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się jak cholera. Sukienkę zabieram w sobote z salonu a wpiątek idę ogarnać kwiaty. Masakra!!!! Też się tak boicie? Winietki zamówiłam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
JA podchodze do tego na luzie.... To i tak Bedzie najpiekniejszy dzien w moim zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Bylam dzis u fryzjerki na prubnej wyszlo super nie mogę powiedziec fakt salonik maly na wsi ale ma rękę do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AmeliaPule - na pewno to będą piękne chwile:-) trzymam kciuki aby wszystko wyszło tak jak to sobie wymarzyłaś Dużo Szczęścia Wam życzę!!! koniecznie napisz jak to wszystko wyszło ja ślubuję 11-go o godz, 18:00 Ty wtedy będziesz już szczęśliwą mężatką a ja zdenerwowaną panną młodą;-) I dziewczyny nie martwcie się o pogodę --- będzie pięknie (ja od sobty jestem na urlopie a kiedy ja idę na urlop to zawsze jest ciepło, tak mówią moi koledzy z pracy i naprawdę tak jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
U mnie zaczelo sie-wczoraj moj brat napisal mi smsa ze prawdopodobnie go na slubie nie bedzie bo na 95% 13 ego zaczyna Kurs przygotowawczy do Afganistanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Telefonistka to ja szybciej ślubule 11go o 16.30 a jeszcze tyle do załatwienia a auto mi sie po psuło jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
A co wam zostalo do zalatwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Hey czerwcowki... Jak tam ostatnie przygotowania? u mnie zostalo 13 dni i teraz to juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Jutro jade zamowic mieso ryby wazywa jeszcze kupic mojemu m koszule i wszystko bedzie ok mowilam wam ze auto mi sie rozwalilo i dzis jedzie na zlom :-( musieliśmy kupic innego tamten byl nie do uratowania i kolejny wydatek niepotrzebny a auto musi byc niestety inaczej sie nic nie załatwi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Ja odbieram jutro suknie w poludnie. Musze tylko probna fryzure drugi raz zrobic paznokietki i kwiaty zamowic. Jutro wracam w koncu po po 3 tyg do domu...nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez... mam dziwne sny i w ogole.. teraz jeszcze wydaje mi sie ze bede wygladala jak jakas pm z remizy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Przymierzylam z rekawiczkami diademem i welonem suknie. To niesamowite uczucie. Suknia wisi w sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TKC
No dziewczyny ja też odczuwam już napięcie związane ze ślubem, dziś opłaciłam dekoracje kościoła. Na dzień dzisiejszy pozostało mi iść do organisty dogadać szczegóły i kupić alkohol..... :) pozdrawiam i cieszcie się swoim szczęściem a nerwy chowajmy w kieszeń:).... no przynajmniej starajmy się:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie kciuki żeby w sobotę była ładna pododa, bo po raz pierwszy mój fart co do pięknej pogody na urlopie zawodzi:-( u nas zimno i pada ale wystawiłam już ślubne buty na parapet to może się poprawi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Kochana Trzymamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Pinz.... A co ja ci pisalam znając moje szczescie bedzie padac u mnie tu to od wczoraj pada...;-( masakra a jutro do wejherowa do mamy na cmentarz i chyba przełoże to na dzis i normalnie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewko82 - no jutro:-) księga fajna, ja swojej jeszcze nie widziałam bo zajęła się tym moja świadkowa i ma to być niespodzianka dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak o tym pomysle to mnie w brzuchu skręca hehe jak ja nie lubię tego uczucia :) jeszcze dziś do spowiedzi i na próbę generalną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już dziś :-) NARESZCIE!!! Lecę do fryzjera Dla Wszystkich dziś ślubujących powodzenia i pięknej pogody STO LAT!!! Zmykam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Kochana powodzenia.. Myslami jestes z Toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
heh tak sobie was czytam i boje sie dnia kiedy powiem "to juz dzis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska27
Nam zostalo 5 dni i ... brak nerwow. Dzis przyswoilam sobie kroki walca-Jutro proba we dwojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi86
Cześć, ja 25.06 też już niedługo :P Najgorzej, że mam jeszcze 3 egzaminy, a w ogóle nie mogę się na nich skupić, bo interesują mnie już tylko ślubne sprawy, hehe :D Ja się chyba tylko będę stresować pierwszym tańcem, bo mamy strasznie skomplikowany układ. :P Wkurzają mnie trochę goście, bo mieli potwiedzić przybycie do 1 czerwca, a tak naprawdę tylko 3 osoby zadzwoniły z własnej inicjatywy - reszta totalna olewka i teraz ja muszę do każdego dzwonić i się dopytywać. A niektórzy jeszcze się wahają, nie są pewni... No kurczę, to jest trochę niepoważne, bo ja we wtorek muszę już zaplacić za restaurację, a szkoda, żeby płacić za puste talerzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Witam u mnie tez zbliż asie data wielkimi krokami :) juz 25.06 tez mnie wkurza, że goście nie powierdzają w terminie - a mieli termin do 31.05 i częśc nawet jeszcze nie zadzwoniła z informacją :( i klop s usadzaniem gości kompletnie nie wiemy jak to zrobić :) pozdrawiam przyszłe PM iświeżoupieczone mężatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loł, zazdroszczę wam lata, rozstawiacie (tzn. ktoś za was rozstawia) namioty na świeżym powietrzu, czy bawicie się w sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×