Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość AmeliaPule
Dziewczyny a ja 4 czerwca mam, to dopiero blisko . A najgorzej jest jak się wszyscy pytają " denerwujesz się już?" wtedy właśnie zaczynam się denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TKC
Właśnie ten organista:/ musze się do niego wybrać. Najgorzej mnie wnerwia to że dopiero tydzień przed ślubem dowiemy się jaki ksiądz poprowadzi ceremonie. U was też tak jest czy wy już wiecie? w mojej parafi jest ich 5 i ciekawe na jakiego trafie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
U nas zostaly 22dni i Narazie brak nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
U mnie będzie odprawiał ten ksiądz, z którym załatwialiśmy wszystkie formalności i który przyjmował od nas kasę za ślub. Trafił nam się bardzo fajny z czego się cieszę. A jeśli chodzi o oprawę muzyczną ślubu to będziemy mieć skrzypce i solistkę, oprócz Pana organisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Dziewczyny moja suknia bYLA 2tyg temu poszerzana a teraz moja ciocia stwierdzila ze ja schudlam i to dosyc troche bo widac tzn brzuch mi spadl ale ja teraz ledwo ledwo jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TKC
Dziewczyny a pieniążki księdzu za ślub kiedy się daje, tydzień przed gdy będziemy mieli próbe w kościele? Nanna2008, moja suknia wisi w domku już od pół roku i też miałam z nią niezłe przeboje bo ostatnio schudłam 15kg ale przerobiłam tył sukienki na wiązania bo wcześniej była zapinana i problem z głowy:) nawet jak przytyje i schudne to będzie dobra:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Ogolnie mam rozmiar 38 po 6mies temu urodziłam dziecko kupilam na rozmiar 38 z allegro byla mi troche wąska poszłam do krawcowej poszerzyła w pasie tylko suknię bo gorset ok a teraz w ciągu miesiąca mi brzuch spadł albo bede musiala znowu przerobić albo nie wiem super ciagle jeżdżenie swoje robi ostatnio jak rano wyjeżdżam samochodem to wracam wieczorem by wszystko zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam księdz powiedział, że za ślub będziemy płacić kilka dni wcześniej w dniu zdania indeksów. Ja na brak apetytu nie narzekam;-) tylko jakoś skupić się na niczym nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
U nas ksiadz nie chcial ani grosza mowil bysmy przeznaczyli np.na organiste by grał na naszym ślubie daliśmy mu razem 250zl bo to razem z kursami małżeńskimi i byl szczesliwy... A organista wziol 150zl z żona chcial 350zl wiec tylko organista bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TKC
No ciekawe ile mój zawoła musze na dniach się tam wybrać. Ale dziś z rana już mam jedna oszczędność w moich kosztach ślubnych. Poszłam do kwiaciarni zamówić bukiecik. Wstępnie przeznaczyłam na niego 250zł. A tu kwiaciarka mówi że to co chcem wyniesie mnie 100zł. Oczy zrobiłam wielkie no ale skoro tak mówi. Wszystko dokładnie powiedziałam jak i czego oczekuje i nie było problemu. Troche się teraz obawiam co tak mało ale to pewnie dlatego że kwiatki z jakich wiązanka będzie nie należą do drogich. Miłego dnia Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja za 3 tyg o tej porze bede sie hajtac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
A ja za 8 dni o tej porze będę lada chwila wychodziła do kościoła...tam dam tadam tam dam tadam :) Jak to szybko zleciało. Dziś mamy w planach wreszcie przećwiczyć pierwszy taniec. Jutro próbne czesanie mam. A później wieczór panieński. Ściskam Was mocno dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Na sama myśl robi mi sie nie dobrze :) ale cywilny przeżyłam to i kościelny przeżyje...przy kościelnym bardziej sie denerwuje calkiem inna atmosfera te przygotowania suknia itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja tam Narazie jestem spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin28
Halo co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin28
Wyslalam teraz jeszcze raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Edziu... nie to jest sukni rosyjskiej projektantki kupionej w Kolonii. Ale ... mamy podobne suknie...mozesz pokazac swoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
M kupil Jim bima , Bacardi , wino biale-czerwone 18 skrzynek piwa. Zamowilismy w necie 8l Absolut wodki i rodzice przywioza z Pl Debowa na toast. Zostal Jack Daniel i Asbach do kupienia. Juz nie moge sie doczekac powrotu do domu 8ego ..wtedy poczuje atmosfere slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Jak tam u was dziewczyny? Ja umieram po weekendzie .buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINCESSKA ja nie umiem wstawiac linka.pamietasz sama mi pomagalas.ROMANTICA BYDGOSZCZ,KOLEKCJA WHITE ONE,NR.SUKNI 6209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Dvd do nauki walca dotarlo dzis. Bedziemy miec tydzień czasu na nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
haha ja trochę też a tu już powoli mogę godziny liczyć do tego najważniejszego egzaminu. Stres trochę jest. A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-16
mysle ze tymi postami same siebie nakrecamy po prostu;// i nerwy biora gore! ja nie mam poduszeczki na obraczki tylko cos w stylu skrzyneczki, suknie odbieram dopiero za tydzien a do slubu 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Ja tam sie wcale nie denerwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-16
kwesia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Jutro jade zamowic toru 3piętrowy zastanawiam sie jaka pogoda bedzie 11 mam nadzieje ze pięknie ale znając moje szczescie bedzie padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin27
Moja kwiaciarka ma urodziny 17ego i powiedziala nam ze od 10 lat w tym dniu nie padalo. Nie moze padac bo Jedziemy Cadillaciem bez dachu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Co u Was dziewczyny? U nas prawie, że wszystko dopięte na ostatni guzik. Jutro jeszcze spowiedź, wydrukowanie winietek i poustawianie ich, zwiezienie na salę alkoholu i napojów. Już tak bliziutko... Idę na pierwszy ogień:). Ktoś jeszcze ma 4 ? Czerwcówki nasz miesiąc się zaczął:) Obyśmy miały do wspominania same piękne chwile. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×