Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość prinzesska27
Telefonistka--podziwiam suknie, bardzo ladna... Ja mam suknie ze tak to nazwe w hiszpanskim stylu..falbanki krysztalki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna suknia!!! moją odebrałam wczoraj :)))) na dniach wam wrzucę jak wygląda bo muszę gdzieś ją wgrac:) poprawek nie trzeba było żadnych robić z moja sukienka:) do tego mam bolersko do kosciola i welon:) fajnie:)znalazlam tez spinki do wlosow:))) wiec zostaje licencja dzisiaj, oplacic kosciol i kwiaty... coraz blizej to wszystko aaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Garnitur kupiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Ogladalam dzis bolerko ktore by idealnie pasowało do mojej sukni ale cena 300zl i chyba zamówie z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje 380 kosztowało ale babka za to że wcześniej odwołała spotkanie dała mi zniżkę 100 zł i po 50 zł taniej na halce i welonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-16
JA 18 CZERWCA i nie mam pomysly jak serca wykonac bo takie tandety ze sztucznych róż sa okropne ;/ myślałam zeby z wikliny skrecic i obwizac siankiem ale juz to gdzies widzialam a chce cos oryginalnego (sale stroje sama) robilam to juz kilka razy i koncza mi sie pomysly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) nie do końca byłam przekonana do tej sukni. Nana2008 - też myślę, że mężczyźni nie mają serca do kwiatów;-) F-16 - widziałam gdzieś serca z wikliny owinięte organzą i przeplatane białymi piórkami - wyglądały super, może poszukaj w necie Rapsodia - super że z twoją suknią ok. Jutro idę zamawiać bukiet ślubny a nadal nie wiem jaki ma być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Ja chcialam tu u mnie na zamowic ale ze mieszkam na wsi i ta kwiaciarnia taka biedna żadnego wyboru wiec musze jechac do miasta i poszukac jakies kwiaciarni ktora dłużej jest otwarta bo bede jechac na cmentarz w piatek do mamy to bym odebrała chociaz tu to w sobote bym mogla odebrac jak bym wychodziła od fryzjera ale brak wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Ale naj lepsze bylo to jak mowie ze pod ołtaz chce kwiaty jakies ona mowi 600zl a za 400zl to z firmy florystycznej mam caly kościół w kwiatach..przynajmniej fryzjerka niechce ze mnie zderzeć skóry bo makijaz farbowanie pasemka i śrubna fryzura próba 60zl a kazdy mowi że super robi i na slub makijaz fryzura 50zl bym wolała jechac tam gdzie ja chodzę do fryzjerki ale godzina drogi w jedna stronę a w dzien ślubu tyle czasu nie bede miec...JAK SIe nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Hej dziewczyny jak tam u Was? To już tak blisko. Właśnie wróciliśmy z weekendu od rodziców. Ze spraw załatwionych w weekend: - kupiliśmy napoje, soki, wody i piwa - ufarbowałam włosy - załatwiliśmy ostatecznie sprawy kościelne to jest dokonaliśmy opłat w tym również organista i kościelny oraz dogadaliśmy sprawę oprawy muzycznej ślubu - wybrałam bukiet i dekoracje kościoła oraz w razie deszczu ustrojenie samochodu ( w planie mamy iść na pieszo do kościoła jeśli będzie ładna pogoda) W sumie wszystko, co zaplanowaliśmy na ten weekend zostało zrealizowane z czego bardzo się cieszę. Buziaki i dużo radości z dopinania ślubu i wesela na ostatni guzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
A ja umieram po pierwszym panienskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Pinezka to to samo co ja mielismy se wypic troszkę a impreza sie taka zrobila ze masakra u mnie do paninskiego czas to byla rozgrzewka hihi ale wczoraj to tak glowa mnie bolała ze myslalam ze umrę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak was czytam to sie gorzej stresuje ze czegos nei zrobilam jeszcze:) wybralam jakie chce kwiaty ale teraz musze znalezc kwiaciarnie gdzie mi takie zrobia:P w poniedzialek mam probny makijaz:) a 18 wieczor panienski!!!!! aaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
18? To ja bede po weselu trzezwiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to obie bedziemy:) ja slub 25. o czym jeszcze trzeba pamietac???? w weekend mi sie przypomnialo o poduszce do obraczek i zamowilam prezenty dla rodzicow i swiadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
My jeszcze produkty musimy kupic kucharce i te kwiaty wciaz nie wiem jakie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My mamy bordowo biala poduszke z bialymi golebiami. I biala perlowa ksiege gosci. Ja nie mam sukni w necie moge wam na maila ewent podeslac z przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
A co ja mam powiedzieć jak nasz dzień już 4 czerwca:)? Panieński mam za tydzień. Jeszcze sporo dupereli do pozałatwiania. Dobrze, że możemy się tu razem postresować:) Kurcze a ja nie pomyślałam o tej poduszce całej na obrączki? Ona potrzebna jest bo to, by ktoś je uroczyście niósł? Bo wiem, że u mnie w kościele jest taka taca ozdobna na obrączki i tak się zastanawiam czy ta poduszka jest konieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Wtedy raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam suknię - moje mamy mówią że jest ładniejsza od orginału:-) i zamówiłam bukiet ślubny a panieński mam 28 maja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Pokazuj sukietne bo my ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Bukiet ślubny chyba wybore jednak z róż białych co wy na to moze macie inne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 - nie mam zdjęcia swojej sukni bo w dniu kiedy ją odbierałam byłam tak zdenerwowana, że do salonu zamiast ślubnych butów wzięłam fioletowe buty mojej siostry :-) (na szczęście ten sam rozmiar) i ta sama wysokość obcasa - nie pomyślałam żeby zrobić zdjęcie;-) a myślałam że stres mnie jeszcze nie dopadł... jeszcze raz wklejam link do sukni na wzór której jest uszyta moja: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=160760220625876&set=a.160538787314686.25843.15955440407979 ... różnią się tylko tym że moja ma tren z tyłu i ma ładniejszą koronkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Edziunka Pozdrawiam cie Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Edzia poslalam ci fotke mojej sukni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TKC
Witajcie czerwcowe panny młode:) Mój ślub jest 25.06 i powoli zaczynam się stresować. Jeszcze pare spraw zostało do załatwienia ale to już z górki:) Telefonistka twoja suknia jest PRZEPIĘKNA!! Ja mam skromną suknię gdyż nie robie wesela tylko takie przyjęcie w wielkim ogrodzie będzie ok 30osób i będzie to w formie grila. Oby pogoda dopisała, a jeśli nie to przeniosą nas do sali kominkowej. z nerwów już jem coraz mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeść już nei mogę:) ja też 25 czerwca. Boje sie! wczoraj z organistą ustalaliśmy muzyke, jest rewelacyjny i moja siostra zaspiewa psalm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×