Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Cześć Dziewczynki:-) Strasznie szybko ten czas leci do naszych ślubów zostało już naprawdę niewiele czasu:-) Trochę zaczynam się denerwować ale nie samym ślubem tylko tym czy o czymś nie zapomniałam. Tak naprawdę to nie mam jeszcze biżuterii a suknię odbieram ok. 15 maja. Jestem już po pierwszej spowiedzi przedślubnej i wcale nie było tak strasznie jak mówiły moje zaślubione koleżanki;-) AmeliaPule - ja to Ci trochę zazdroszczę tego terminu bo nam bardzo na nim zależało ale nie było już sali na tą datę, my ślubujemy tydzień po Was. My piosenkę już mamy i im więcej jej słucham tym bardziej mi się podoba ( została wybrana przez mojego narzeczonego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Moge sie dolaczyc? My bierzemy slub 4.06 czyli juz naprawde blisko. Wcale sie nie denerwuje, w sumie uwazam ze nie ma czym, bo przeciez goscie to rodzina. Jedynie sie boje ze sie poplacze trohe jak moj bedzie mi slubowal, ale to chyba normalne. Mamy juz prawie wszystko. Przymiarka sukni 20 maja tak samo jak makijaz i fryzura. Druhny maja juz swoje sukienki. Nie wiecie moze ile kosztuja wiazanki dla druhen? Bo musze im kupic Jeszcze tylko musimy ustalic menu, musze kupic kolczyki, biustonosz i pas do ponczoch. A moj tylko jeszcze buty. Goscie juz zaproszeni i juz potwierdzili przybycie. Zapowiedzi juz byly, protokol spisany. Jeszcze tylko musimy dokupic takie duperele, jak dekoracje na samochod, tuby z platkami roz i kieliszki do toastu dla mlodych. Juz nie mozemy sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwiec :-)
Hej dołączam sie do was ogolnie mam wszystko prawie przygotowane w niedziele jedziemy spisywać protokół w poniedzialek suknię odbieram coraz mniej tego czasu a ja sie coraz bardziej denerwuje kucharka załatwiona sala orkiestra tez wystrój sali chce sama zrobic wódka kupiona mam dylemat nad butami czy otwarte czy pełne a jak wy kupujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sliczne otwarte. Niektorzy mowia ze nie pasuje, ale ja sie czuje w nich wygodnie i bardzo mi sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwiec:-)
Tez wlasnie mysle nad otwartymi ale boję sie o palce :-) hihi mam wypatrzone sa ecru na koturnie z obcasem dosc wysokim i maja śliczne cekiny szkoda tylko ze nie sa biale...tym bardziej ze moj jest wysoki a ja o głowę niższa od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwiec:-)
Wiec by swietnie pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwiec:-)
Tez racja a nawet to by chyba aż tak bardzo nie podpadło bo calkiem ciemne ecru to nie jest tylko jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że coraz więcej "czerwcowych" się odezwało:-) Ja buty będę miała zakryte. Kurcze właśnie dzięki Wam uświadomiłam sobie że nie mamy kieliszków do toastu. Dekorację na samochód zamówiłam na allegro i teraz czekam na dostawę. http://moda.allegro.pl/dekoracja-samochodu-nowosc-gratis-tablice-i1600308508.html Zastanawiam się jeszcze nad bukietem, jest tyle pięknych kompozycji że nie wiem na co się zdecydować. galaretka26 - ja też zastanawiam się nad pasem do pończoch ale ostatecznie stanęło na pończochach samonośnych. Po prostu nigdy nie nosiłam pasa i nie wiem czy byłoby mi wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca:-)
Telefonistka tez mam podobne zamówione na auto jeszcze musze zamowic kieliszki do toastu albo gdzies kupic zastanawiam sie nad bolerkiem czy koniecznie kupywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My dzis bylismy na chwile w Usc doniesc moje pozwolenie na slub i wybralismy ksiege. Tort 5-pietrowy zamowilismy,obraczki dzis. Buty doszly ale sa tak wysokie ze musze drugie zamowic. W sobote mamy spotkanie z cateringiem omowic rdo konca Men bo radzi nam zeby ryba np losos byl w jadlospisie. Diadem dotarl-piekny,rekawiczki doslali zle. Zostalo domowienie dekoracji i zamowic Alkohol. Bilety lotnicze dla rodzicow kupione i apartament dla brata zarezerwowany. A na ostatnia chwile bedzie pierwszy taniec i nauka walca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca :-)
Bolerko piękne ciekawe co ten nasz szanowny ksiadz wymysli :/ bo ja bym tez nie chciala bolerka no gorzej jak pogoda nie dopisze a ja jestem zmarźlak to chcąc nie chcąc bede musiala miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca :-)
Dzis jeszcze do fryzjerki sie dogadac co i jak kiedy próbna chce robic tego tyle jeszcze jest a coraz mniej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca :-)
Musze sie wam pochwalić odebrałam wkoncu swoja suknię od krawcowej jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Extra .. masz jak pokazac ja? Ja odbieram tydz przed slubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppooollo
ja mam dopiero w lipcu:) macie zdj swych sukien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja nie mam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca :-)
Nie mam bym sie z chęcią po chwaliła ale niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca :-)
Dzis bylam sie dogadac z fryzjerka co i jak i 2go idę na probna mam dosyc długie włosy i chce czesc miec spiete a czesc puszczone to już tak blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja mialam w sobote czesanie. Tez mam dlugie wlosy. Bede miec loki spiete z tylu , z przodu lekko na bok i Diadem. Teraz w sobote mam makijarz i a w poniedzialek,wtorek Jade z suknia. Ja mam tydzien po tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca :-)
Jej dobrze ze napisałas zamonialam o makijażu :/ jaki żal ze mnie musze do niej zadzwonic czy oni tez robia zastanawiam sie czy miec diadem diadem i welon sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca :-)
Wogole to mam obawy ze bede plakac ojciec nie zyje 10lat mama 3bedzie w lipcu tak jak sierotą :( u nas podziekowan dla rodziców nie bedzie choc mowilam mojemu ze powinny byc ale stwierdził ze jego rodzice musza zrozumieć bo ja bede rozpacząc...na sama myśl chce mi sie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Na razie nie mam jak pokazać sukni. Odbieram 16 maja jak wszystko będzie grało na przymiarce. Goście już nam praktycznie potwierdzili przybycie. Będzie ok 90 osób. Kilka osób nam wypadło niestety. Moim utrapieniem są buty. Nie mam ani tych ślubnych ponieważ jedne zamówione okazały się za duże pomimo rozmiaru 36:(. Nie mam też butów na poprawiny, ale z tym już takiego problemu nie będzie. Teraz w sobotę byłam na dermabrazji diamentowej u kosmetyczki. Mam teraz ładnie gładką buźkę. Chociaż sam zabieg nie był taki przyjemny momentami. 21 maja mam farbowanie włosów. Tydzień przed ślubem próbną fryzurę. Nie wiem jeszcze, jak się chcę uczesać. Też będę mieć diadem i myślę, że może będzie to jakaś fryzura na bok jeden schodząca. A wybrałyście już bukiet? Ja na 10 dni przed ślubem muszę ostatecznie powiedzieć w kwiaciarni jaki bukiet i jak chcę kościół ustroić. Jakie wy kwiaty wybrałyście? Ja myślę o storczykach albo różach. Lubię też tulipany, ale mama twierdzi, że w czerwcu już ich tak nie będzie, albo o frezjach, które kocham, ale te z kolei są nietrwałe. Co do bolerka to też raczej go nie chcę i liczę na piękną pogodę. Obyśmy się nie przeliczyły. Sporo jeszcze tych wątpliwości, ale mam nadzieję, że spokojnie wszystko pozałatwiamy. A i pierwszy taniec ciągle w lesie:) hihi Buziaki owocnych przygotowań na ostatniej prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca
Moj stwierdził ze pierwszy taniec to bedziemy improwizowac jak pujdzie tak bedzie zobaczymy bukiet ogladalam w necie kompozycje tak ciezko wybrać bym chciala cos innego a nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po próbnym czesaniu - podobnie jak AmeliaPule nie wiedziałam jak się uczesać ale moja fryzjerka (do której chodzę od kilku lat) miała swoją wizję i wyszło super:-) Dwa tygodnie przed ślubem mam próbny makijaż. Dekoracja na auto dotarła i jest naprawdę super. Nie mam jeszcze biżuterii i nie wiem na co się zdecydować. Chciałabym coś eleganckiegi ale skromnego. Cyrkonie odpadają! Myślałam o czymś z kamieni swarovsiego, nie wiecie może gdzie w Warszawie można tego szukać? Ja też chciałam diadem ale moja fryzjerka przekonała mnie że do mojej fryzury bardziej pasuje kwiat - więc ruszam na poszukiwania;-) Kurcze jak zwykle strasznie się rozpisałam - cóż taka gaduła ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi juz zostalo kilka dni i bede w domu i tak naprawde zaczne przygotowania. 19 maja jedziemy ustalic menu, 20 maja przymiarka sukni, wybor bielizny i kolczykow. Tez bede miala diadem i welon. Dlugi do kosciola i krotki na wesele. Zastanawiam sie czy zalozyc jakis delikatny naszyjnik, ale zobacze czy bedzie pasowac z diademem. Pierwszy taniec, w sumie 2 ida nam coraz lepiej. Kwiaty- roze kremowe. 20 maja probny makijaz i fryzura. 4 czerwca slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena09
pierwszy taniec: more than wotds - extreme albo most dwojga serc-rubika. dobrze ze piszecie o bieliznie bo bym przeciez zapomniala /,gluptas> dzis w ogole sie okazalo ze ksiaz moj staruszenki zapisal dwie pary na ten sam nasz termin i teraz musi te druga pare odkrecac.. chwala bogu wczesniej od nich spisywalismy protokol:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11czerwca :-)
Dziewczyny kiedy zamowic wiązankę do ślubu kiedy isc do kwiaciarni tydzien predzej starczy czy puzniej a moze szaciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pani w kwiaciarni powiedziała żeby zamówić najpóźniej dwa tygodnie przed ślubem, ale to zależy od kwiaciarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×