Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość prinzesska27
Ja Jade dzis do kwiaciarni. Wczoraj mialam ostatnia przymiarke sukni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Dziewczyny a ja już mam swoją suknie w domu. Wczoraj byłam na przymiarce ostatniej i było super. Już nie mogę się doczekać. Do soboty musze zdecydować który bukiet wybrać, a wydaje mi się to ciężką decyzją bo tyle jest ładnych kompozycji. Aktualnie też szukam oprawy muzycznej naszego ślubu. Macie coś extra na swój wielki dzień? Mnie marzą się skrzypce. Jeszcze pozostał mi zakup butów poprawinowych. Jakie macie sukienki na drugi dzień? Pozdrawiam serdecznie zabiegane narzeczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sukienki bo glupia baba z salonu nie wyznaczyla zastepstwa i sie rozchorowala... mialam dzis oberbac. Po prostu ja rozniose w czwartek a jak jeszcze wtedy nie bedzie cos gotowe to ja zabije po prostu. Mam juz dosc, nerwy mi siadaja przez to ze nawet nie moge sie cieszyc slubem:( Wszystko inne prawie zalatwione jeszcze ta diabelska licencja:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapsodia - jestem w podobnej sytuacji :-( Moja suknia miała być na wczoraj ale pani z salonu nie odezwała się. Jutro sama do niej zadzwonie i mam nadzieję że w tym tygodni ją odbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja odbieram suknie 13 a 17 mam slub ale moja suknia trzeba tylko 5,6 cm z przodu skrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj odebrala i na czw ide. Nie mam jeszcze zadnych poprawek nawet nie wiem czy to pasuje bo ja w listopadzie zamawialam a chyba z tych nerwow schudlam. I dodatki chce zamowic jak juz ja przymierze bo szczerze to malo pamietam jak wyglada:P Telefonistka- napisz jak sie u Ciebie skonczylo, wiem jak sie czujesz. W piatek licencja- ciekawe czy ksiadz bedzie chcial wiecej kasy niz 50 zl;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzwoniłam do salonu i pani zapewniała mnie, że suknia jest już gotowa i najpóźniej w sobotę będzie w salonie do odbioru (jest szyta w innym mieście i czeka na transport). Rapsodia - ja swojej też jeszcze nie mierzyłam ale w marcu byłam na ostatecznym zdjęciu miary. Mam nadzieję, że nasze suknie będą takie jak chcemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez sie wtrace :) kurcze mi jeszcze zostal nie caly miesiac a tyle mam jeszcze do zalatwienia :) bylam dzis na ostatniej przymiarce, dobralam bizuterie, bolerko zaczynaja szyc :) 1 czerwca do odbioru :) jeszcze musze jutro isc dokladnie dogadac sie z pania od dekorowania stolow :) a jak u was z goscmi? duzo odmowilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewko82 - cześć fajnie że do nas dołączyłaś:-) Kiedy ślubujecie? u nas narazie odmówiło ok. 20 osób z tym że raczej spodziewałam się, że ich nie będzie. My na potwierdzenie czekamy do 26 maja więc jest jeszcze tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 czerwiec :) ja w zaproszeniach mialam napisane zeby dzwonic z potwierdzeniami do 10 maja ale jeszcze sie zdarza ze ktos dzwoni i przeprasza ze nie przyjdzie bo nie ma jak bo to bo tamto.. troche przykro.. ale na szczescie jeszcze troche osob zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na jedenastego :-) my powoli zaczynamy sami dzwonić żeby potwierdzić czy ktoś będzie, mówimy że do końca maja musimy podać ostateczną listę gości, jesteśmy jedną z ostatnich "młodych par" w rodzinie i wszyscy to rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chodzi o to potwierdzenie wczesniej tylko ze wzgledu na kucharkę, musimy wiedziec ile jedzenia trzeba zrobic mniej wiecej:) cale menu gotowe;) chyba tez zadzwonie do paru osob zeby sie okreslili bo "jeszcze nie wiedza czy przyjada" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Mi z 55osób odmówiło 3osoby ciotka z wojkiem bo wojek chory i moj ojczym bo zaprosiłam go ale zaprosiłam jego samego nie z jego baba bo mama nie zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Słuchajcie mam problem rok temu brałam cywilny teraz bierzemy kościelny mam świetna sukienkę z cywilnego nikt jej predzej nie widział praktycznie ubrac ja na poprawiny czy kupic nowa tamtą kosztowała 400zl a znowu kupywac nowa na 1raz za 400zl co wy na to jest ecru prosta przed kolano zakładana na szyję z delikatna biała kokardka i w środku krzyształek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Do ślubu mam szyta na miare taka w lini A na dole aplikacje z kwiatów gorset z krysztalkami i chce bez bolerka mam nadzieje ze bedzie cieplo 11go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tez 11 ;) tez mam szyta z gorsetem i cekinami ;) ja jedna dobralam tez bolerko i wlasnie szyja :) z takimi cekinami jak na gorsecie, koronkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! Ide po sukienke dzis!!!! musze tez bolerko dobrac. Wczoraj bylam na probnym czesaniu :) Bardzo mi sie podobalo, chce miec rozpuszczonwe wlosy. Zamówiłam też biżuterie:))) Telefonistka- pokażesz fotkę swojej kiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Pokazujcie Wszystkied wasze suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam o liliach, mi sie podobaja ale nie wiem czy to trwale kwiaty? w sensie zeby mi nie zdechly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
I jest jeszcze jedna sprawa ze ich żółty pyłek brudzi bardzo... Macie jakies inne koncepcję na bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Moje drugie pytanie: czy planujecie jakąś oprawę muzyczną Waszego ślubu? Jakie pieśni wybierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Bukiet dosyc ładny a co do muzyki sama jeszcze nie wiem tydzien przed ślubem mamy spotkanie z orkiestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja tez chce biale lilie z czerwonymi rozami. Mozna obciac pylki. My mamy dj-malzenstwo ale przed wyjazdem sciagnelam 20 polskich piosenek. Dostalam telefon dzis ze moja suknia jest Gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Wiecie co musze sie po zalic a chodź o to ze pisalam do bratowej ze juz nie wiem jakie kwiaty wybrac i moze ona mi doradzi 2lata temu brała slub a ona mi na to ze kwiaty to młody załatwia...u was tez tak jest ze wasz M załatwia kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana2008
Telefonistka - suknia świetna bardzo mi sie podoba..a co do tej mojej bratowej to ja chyba zazdrosc zżera...nawet jeśli to młody powinien zalatwic to przeciez on nie ma czasu by to zalatwic kiedy jak do 16jest w pracy a o 17w domu...a ja wiem jakie kwiaty mi sie podobają itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×