Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

prinzesska27 - co się stało dlaczego pierwsza suknia jest do odesłania? a ta suknia do której podałaś link fajna i trochę podobna do tej twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Material tani i suknia wyglada zupelnie inaczej niz na zdjeciu. Ta druga suknia-piekna satyna, pieknie uszyta ale ciezka i droga... Znalazlam salon w kolonie ktory produkuje te suknie, moze beda tam tansze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super by było gdyby udało Ci się kupić tę suknie taniej, ale jeśli nie to możesz jeszcze uszyć sobie taką tzn. na jej wzór - ja właśnie tak robię. Moja suknia w salonie firmowym kosztuje 3 tyś. a krawcowa uszyje mi ją (z niewielkimi zmianami) za 2 tyś. Moja suknia będzie szyta na wzór tej: http://slub-wesele.com/zdjecia_slubne.php?g=66&z=1657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta na zdjęciu ma dodatki w kolorze srebrnym i ma strasznie długi tren, którego nie da się podpiąć, (choć na tym zdjęciu tego nie widać) u mnie będzie biała koronka i moja będzie bez trenu, ma być dłuższa z tyłu, ale bez "ogona";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta suknia ktora przymierzalam jest ciezka i tren do tanczenia zawiesza sie na reke...mam nadzieje ze znajde odpowiednia suknie bo czas ucieka... Wczoraj Zameldowalismy sie w Usc...bede musiala prawdopodobnie do Pl znow jechac bo pozwolenie na slub jest wazne 3m a wyciagnelam je w lutym. Wczoraj widzialam probke zaproszen,piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili z drukarni ze nasze zaproszenia sa gotowe.... Wiec za tydzien zaczniemy wysylac i za 2tyg czesc rozwozic osobiscie. Jestem w Zurichu na 2 tyg,po powrocie jedziemy od razu szukac sukni bo czas ucieka.... Zostaly nam tylko obraczki , stroje , alkohol i tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska28 - nic się nie martw na pewno znajdziesz wymarzoną suknię:-) fakt czasu coraz mniej ale nie jest jeszcze tak późno My mamy już wszystko teraz biegamy na nauki przedmałżeńskie. Owocnych poszukiwań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na 5 kwietnia w salonach porobione terminy... Te suknie , ktore mi sie podobaja sa cholernie drogie. Ach... Za 3 tyg sie przeprowadzamy,nareszcie. Znalezlismy liferadmta alkoholu wiec Najwazniejsze sprawy sa zalatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska28 - czy zmiana niku ma coś wspólnego z Twoimi urodzinami? jeśli tak to mamy urodziny tego samego dnia :-)) Wszystkiego Najlepszego !!! welon na wieczór panieński super, a i na noc poślubną świetnie się nadaje :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Mam urodziny dopiero 14 kwietnia ale uprzejmie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Dziewczyny jesteście? Kurcze zaniedbałam ostatnio nasz temat. Jak u Was? Coraz bliżej nasz dzień. Jak u Was przygotowania? Puszczają Wam już trochę nerwy? Ja przyznam, że powoli odczuwam stres i sny mnie regularnie nawiedzają koszmarne:).Czuję , że goni nas czas boję się żebyśmy z wszystkim zdążyli. Macie już wszystko zapięte na ostatni guzik? U nas jeszcze trochę przed nami. Macie już zaproszonych gości? My dopiero na początku jesteśmy zapraszania. Do końca kwietnia musimy już wszystkich pozapraszać. Jaką macie pierwszą piosenkę? Jaką piosenkę planujecie na podziękowanie dla rodziców? Buziaki dla Was, skrobnijcie coś, razem może będziemy się mniej stresowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Witam czerwcówki :) dawno także nie pisałam, ale dużo pracuję i nie złożyło się :) my także zapraszamy gości, mamy już jakieś 75% zaproszonych gości, planujemy do końca kwietnia zaprosić :) Suknia wybrana, przymiarka pod koniec maja :) jeszcze kwiaty, makijaż próbny, autokar, prezenty dla rodziców, a i jeszcze do urzędu iść, do księdza protokół spisać i dać na zapowiedzi, a ślub 25 czerwca :) Już nie moge się doczekać :) a jak u WAS?? piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Witajcie Zaproszenia rozeslane i rozwiezione-zostaly 2 ostatnie. Wczoraj bylam za sunia-znalazlam 2--piekne... 1 jesli jutro nie znajde tanszej kupie ja w poniedzialek. http://www.veronica-design.com/Brautmode.html Cos ala 9 rzadek ale gorset i tiul dolu jest obszyty Krysztalkami i od gorsetu na szyje ozdoba ze Svarowski krysztalkami... 2. http://www.veronica-design.com/Accessoires.html 26 model z gory mialam na sobie...jak na mnie uszyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
suknia kupiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena09
witam:) coraz mniej czasu zostalo i zaczynam sie denerwowac dlatego poszukuje wsparcia na forum hihihihi nasz termin to 11 czerwiec. mamy juz sale, zespol, alkohol, zaproszenia juz porozsylane, protokol spisany, oprawa muzyczna mszy, bryczka, obraczki no i suknia juz sie szyje... jeszcze troche zostalo do zrobienia i juz coraz mniej czasu. jesli chodzi o suknie to wybralam princesske z koronka obszyta srebrna nitka, jednoczesciowa, czesc gorsetowa bedzie z lsniacego materialu z dodatkiem koronki i z jednym ramionczkiem z motywem kwiatowym dol oczywiscie tiulowy rowniez z koronka i 1,5metrowym trenem i wiazanym tylem... przesle zdjecie po pierwszej przymiarce.. troche boje sie ze cos nie wyjdzie w tym szyciu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena09
a no fryzure slubna mam 6 czerwca. mam jak narazie dwie pierwsze piosenki i nie moge sie zdecydowac .... albo "mosc dwojga serc" rubika albo "more than words" extreme... dla rodzicow... nie mam pojecia musimy jeszcze zalatwic -naklejki na alkohol -podziekowania -bukiet -sukienke na poprawiny -ustalenie dokladnego menu -sukienki dla druhen -i jeszcze pewnie wiele rzeczy o ktorych nie pamietam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena09
*fryzure peobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czerwcowe:-) Jak idą przygotowania? U nas już prawie wszystko załatwione. Zostało mi kupienie biżuterii i podziękowań dla rodziców. Teraz zapraszamy gości i powiem szczerze, że jest to strasznie męczące. W zeszłą sobotę wyjechaliśmy z domu o 9:00 a wróciliśmy około 22:00. Dziewczyny odbyłyście już pierwszą spowiedź przedślubną? My wybieramy się w pierwszy piątek maja i trochę się denerwuję. Może ktoś ma już to za sobą i może coś na ten temat powiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!my mamy ślub 4 czerwca.zaproszenia nierozwiezione, wczoraj ostatnie(nareszcie bardzo to meczące)garnitur kupiony obrączki też dzisiaj jedziemy po wódkę.suknia sie szyje(pierwsza przymiarka na początku maja)protokół spisany na pierwszą spowiedź idziemy w przyszłym tygodniu.zapowiedzi już wygłoszone.podziękowania dla rodziców mamy już kupione.w przyszłym tygodniu idę wybrać jaką wiązankę.a w połowie maja na próbne czesanie.jescze trochę zostało do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Nasze zaproszenia sa rozwiezione i wyslane , wiekszosc gosci juz potwierdzila obecnosc. Na dniach dogadamy szczegoly menu i dekoracji i wybierzemy tort. Zostalo nam kupno obraczek i garnituru i potrzebuje Diadem , rekawiczki i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już spadliśmy z ambony, a że bierzemy ślub w obcej parafii to w trzech kościołach:)) przed nami kupno garnituru - oj będzie ciężko ;-) ale to dopiero po świętach. WESOŁYCH, RADOSNYCH a w poniedziałek MOKRYCH ŚWIĄT !!! [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Hey laseczki... U Nas zostalo 48 dni do slubu...o tej porze bedziemy wlasnie w urzedzie. Na dniach bedziemy zamawiac obraczki i w nastepny piatek sobote tort. Za tydzien zamykamy liste gosci i ostatecznie dogadujemy memu. Musze w koncu zamowic buty bo z nimi musze do salonu jechac suknie skrocic. Muszezamowic Diadem, rekawiczki i kolo na suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
dziewczyny jak się macie? My na pierwszy czerwcowy ogień lecimy i już zaczynam się lekko stresować:) Jednocześnie nie mogę się doczekać już tego Wielkiego Dnia. Zastanawiam się czego jeszcze nie ogarnęliśmy trochę tego jeszcze jest. Byłam na przymiarce sukni i już się rozpływam na myśl o niej. 16 odbieram jeśli wszystko będzie grało już. A u Was jakie nastroje? Jaką macie pierwszą piosenkę? My się ciągle zdecydować nie możemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Pokazuj suknie... U nas jeszcze brak nerwow... Nadal nie mam butow i nie moge skrucic sukni... Ja tez nie wiem jaka piosenke , myslalam o Seal kiss from a rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Dzis zamowilismy 5 trowy tort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×