Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość rikipomponik
Aczemu miałabym nie wytrzymać :) Ja bardziej obawiam się o to co bedzie po przyjeździe czyli zaliczanie całej sesji we wrześniu ;/ plus znalezienie nowego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kręcę? Miałam 2 miesiące z maleńkim hakiem, kiedy odbyła się premiera tego filmu. Moje czasy to Król Lew :D Ostatnio mi ktos powiedział, ze brzmie jak stary chłop, wspominałam z reszta wczoraj o tym. Wiec powtarzam, nie ejstem jeszcze bardzo stara ani nie ejstem meżczyzną. Nie będę udowadniała za pomocą jotpegów z karteczką ale przysiegam, zero zmarszczek (chociaz zaczynają mi się rysować bruzdy od uśmiechu), piersi i to niżej też jest :D Jestem dziewczynkooooom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuniu, właśnie doczytałam. Baby, ale on nie jest jasnowidzem :D Moze Ci odpowiedzieć na pytanie jak zrobić placek ze sliwkami a nie wywrożyc liczbę Twoich dzieci czy tam wyczuc ile juz posiadasz. Zadaj jakieś konstruktywne pytanie zamiast psuc topeł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: karla kolumnaa2 Uwierz mi, że jestem w stanie powiedzieć czy masz dzieci i w jakim wieku, podać dokładną datę ich urodzenia. Wystarczył by mi Twój pesel lub imię, nazwisko i adres zameldowania lecz to było by złamaniem prawa 1) bez podstawy grzebanie w bazie 2) upublicznianie danych osobowych osobom trzecim A wróżką nie jestem i strzelanki się nie bawię. Czy u mnie w nicku jest napisane "jestem wróżką" ? lub "jestem jasnowidzem" ? Nie Jestem n ekspertem i do wszystkiego podchodzę z naukowego punktu widzenia a nie z wytworu wyobraźni. do: czarnadziura4 2 kg/tydzień to nie jest chudnięcie tylko chwilowa utrata masy ciała. Powtarzam CHWILOWA. ona wróci w postaci 2 + 0,3 x 2 do: rikipomponik Jeśli masz ochotę zostać zmanipulowanym/zmanipulowaną to dał bym Ci gwarancję wyjazdu, ale podchodzę do Ciebie jak do osoby normalnej i decyzję pozostawię Tobie :) do: OnaE Miłego dnia wzajemnie życzę :) do: no nootyy dobrej nocki również życzę :) do: Vera w pomarańczach Twego głosu jeszcze nie słyszałem więc się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma tak łatwo ,bede ale wieczorem:) jak to tak bez pozegnania w droge wysyłac:a człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera w pomarańczach bez adresu resztę danych poproszę to przynajmniej projekt opracuję i do akceptacji podrzucę :) do: no nootyy Mnie wieczorkiem nie będzie więc pożegnanie dziś przed 16-stą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u6j6u5jfvikjhdsbkmnbgfdj
Ja mam pare pytan do eksperta. Pierwsze pytanie czy siusiak to patologiczne dziecko wkurwiajace ludzi. drugie pytanie czy perwersja jest perwersyjną suką. Czy NaczelnyCham siedzi na kafe cały dzień. I ostatnie pytanie czy zenibyja jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u6j6u5jfvikjhdsbkmnbgfdj
i dupa z ciebie a nie ekspert tylko jedno sie zgadza to z siusiakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: u6j6u5jfvikjhdsbkmnbgfdj Perwersja jest suką swego pana Cham siedzi codziennie po kilkanaście godzin zenibyja jest bi tyle w temacie do: w kwiatki Miłego dnia przemiła osóbko, i miłego oczekiwania na mój powrót. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadszedł czas rozłąki 3-tygodniowej. Trzymajcie się wszyscy ciepło, nie zaniedbujcie topiku :) Sami sobie zadawajcie pytania na wzajem i odpowiadajcie na nie :) Jak wrócę to ogarnę cały temat i odpowiem na wszystkie zadane pytania od siebie :) Pozdrawiam:) 😘 dla: Vera, Petrol, w kwiatki, brum i tych co chcą 🖐️ dla reszty :) Bywajcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM EXPERTEM, tyle to i ja wiem...a nawet więcej:)....a ja pytam o szczegóły....bo PMMA mam w jednym palcu:)...podobnie jak TPU:) czy regranulaty...:) masz pomysł jak dotrzeć do sedna sprawy nie ruszając dupska do włoch?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz poproszę burbona aspirynę i papierosa....muszę coś przemyśleć i odpocząć...ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×