Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Ja nie chce od Very:P Dariuszu, z USA kolega mi przywiozie , ale na wszelki wypadek nakazalam sprawidzic tez w Afryce:) Ufff, a hotel juz zamowiony:) impra bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona Uważaj z zaproszeniami, bo jeszcze się pół kaffe zjedzie i trzeba będzie ich wszystkich ugościć i przenocować. Budyniu będziesz musiała zrobić kocioł jak dla wojska do: Koliberek35 Witaj Koliberku 🖐️ do: W kwiatki No to ładnie po całym świecie szukasz :) Czyżby to moja zasługa? Życzę przemiłej zabawy :) do Very czemu nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka sobiee
Expert ale jesteś fajnym facetem, masz ciekawą osobowość , jestes taki mądry :), no przynajmniej, sprawiasz takie wrażenie. 😘 Jestem stałą podglądaczką Twego topiku :) Jestem Twoja fanką. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: jedna taka sobiee Dziękuję za komplement. Miło mi czytać takie opinie :) Zapraszam i jednocześnie zachęcam do dalszego podglądania topiku oraz do zadawania pytań i brania czynnego udziału w dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka sobiee
Jak będę miała coś ciekawego do powiedzenia to się odezwę.:) Pytania też żadne mi nie przychodzą do głowy, no póki co. Ale już wiem do kogo mogę się zgłosić, w razie czego. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam czwarty dzień, patrzę na drzwi czy przyjdzie ktoś od Ciebie czy przyjdziesz Ty. Tak sobie skojarzyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czekam, ja tyko skojarzyłam powyższą Twoją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, nie może być piękniejszej aluzji. Jestem poruszona . A, że nastrój mam fatalny , mogę zaraz się rozbeczeć. Ot tak jak się rozbeczuje baba. Musisz wiedzieć( uwaga- bo teraz przemówię jak z ambony) , że dotknęłam Twojej duszy. Tej niedostępnej, zamkniętej dla innych. I uwielbiłam. Bo przecież kto jak nie ja, tak doskonale czyta między wierszami? I jednocześnie doskonale Ją rozumie? Dlatego od pierwszej chwil, od pierwszego westchnienia jesteś moja, wyjątkowa, piękna i dobra (a ja Twoja) , choćby nie wiem co i kto. I dziękuję Ci, że mnie wzruszasz. ( a czasem wkurzasz- żeby nie było , że jestem taka mamałyga skończona). :) Koniec przemowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również znikam dzisiaj, dużo jeszcze pracy przede mną. 😘 W kwiatki, Vera icona, Bó, Koliberek35 🖐️ pozostałym Jutro ponownie się pobawimy :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga577
Cześć Może ze mną pogadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) 😘 🖐️ pozdrowienia do: Bó Dzisiaj nie zaspałem, ale nie nocowałem w domu. Przejazd przez miasto w godzinach szczytu to wyczyn jakich mało ! do: aga577 Jasne, że tak :) Zadaj pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczonaidiotka
Dlaczego expercie twoj kutas jest taki malutki ?- 2 cm jak stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: skonczonaidiotka Ponieważ jak Cie zobaczył to tak strasznie przestraszył się Ciebie potworo, że zapragnął uciec i starał się schować w organizm, ale sklepienie oparło się o gardło i dalej nie mógł się schować i dlatego też wystawał tylko na 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczonaidiotka
Czy mogę expercie odgryźć twojego siusiaka. Do sikania wystarczy ci dziurka. A siusiak nie jest ci potrzebny, bo taki obrzydliwy facet nie zapłodni żadnej kobiety, bo każda kobieta przed nim ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×