Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Postanowienia dały w łeb. Szczerze, to wcale nie postanawiałam ograniczać kawy. Kocham kawę , smak jak zapach. I nic na to nie zaradzę. Mogę wyrzec się herbaty( bo i tak jej nie piję ) . :) Co do pozytywnych myśli. One we mnie non stop. Kładąc się spać to ho ho , żebyś Ty wiedział , co mam w głowie. Niekiedy to ja zasnąć nie mogę, tak planuję i widzę, te obrazy które stworzyłam. I uwierzyć się chce , że one prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie. Gdy chcę by się spełniły- otwarcie. A gdy chcę tylko pofantazjować, zostają i choćby mnie kroili, nie pisnę. Pii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. dodam , że mówiłam o erotycznej stronie życia. ( na początek). ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó 1) Ekspert zawsze musi poszerzać swoją wiedzę w każdym temacie, inaczej przestał by być ekspertem ;) 2) Jesteś moją doradczynią więc też chciał bym o Tobie wiedzieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ma swoje miejsce i swój czas. Bądź ugodowy to Ci wyznam moje sekrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko.
Czym zajmujesz się zawodowo Expert? Oprócz odpowiadania na forum na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co póki jesteś jakoby zmuszony wierzyć mi na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Ugodowy jestem :) Tyle, Ty stawiasz mnie pod ścianą nie dając możliwości wyboru. Łamiesz zasadę ugody stawiając tylko swoje warunki, nie biorąc moich racji do: jabłko Architektura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, o nie nie. Mylisz się, nie stawiam Cię pod ścianą- choć chciałabym abyś Ty mnie postawił, i to tyłem. W każdym warunków nie stawiam, jedynie asekuruję się przed odpowiedzią- a to przecież nie łamanie. A za tym idzie, to że nie pozostaje Ci nic innego, jak zaakceptować moje o sobie milczenie, tak? Cy jak mam to rozumować? Petrol, cześć kochanico francuska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja nie mam gorączki Bó pytała się ale czy to prawda ? jakbym miała to na pewno nie seksiłabym się z moim już wolę zimne okłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wolny facet jesteś Ekspercie zamierzasz się ożenić? czy jesteś jeszcze nie gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trebujusawieta
Którą ręką walisz konia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó To by było jak przeszukanie i to osobiste. Został by jeszcze kwestia stawiania oporu. W rozumowaniu pozostawię wybór Tobie. Aczkolwiek nie naciskam i nie ponaglam chodź ciekawość jest duża. Zamilcz i marz jeśli Ci tak w smak :) do: Petrol Mierzę siły na zamiary i gotowości chyba we mnie wystarczająco było by, jeśli znalazła by się takowa wybranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trebujusawieta
Którą ręką walisz konia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jakie miłe słowa. Muszę Ci zmartwić, czasem mam niewyparzony język. I jestem wścibska i mam złośliwe poczucie humoru, i jeszcze lubię się gniewać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Jak każda kobieta, i jak każdą kobietę da się jakoś "udobruchać" :P w pełnym tego słowa znaczeniu :) p.s. Stań twarzą do mnie, chciałbym zobaczyć czym świecą Twoje oczy jak dookoła sypię magią ;) do: Koliberek35 Witaj ptaszynko :) Dziękuję całym sercem i Tobie również tego samego życzę :) Dodam jeszcze nutkę podkładu muzycznego bez którego życie tracić może swój smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×