Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

jadę na dr. browna, w sumie niby mają ten system odpowietrzania, ale dla mnie to pic na wodę, zaczęłam 2kami go karmić, no i mam jeszcze 1 butlę aventu też jakąs niby antykolkową ale smoczek wsadziłam tam z browna. Może Iwonta daj swojemu większego smoka, to zje więcej. Co do smoczków to poaradzcie mi kochane, co zrobić by mały chwycił smoka, nauczył się z nim zasypiać domaga się go, ale co z tego, że nie potrafi go przytrzymać w buzi dłużej niz parę sek. ,już miał chyba z 5 różnych smoków, może kupić mu większy? Bo mniejszych nie ma. Muszę stać przy łóżeczku i go trzymać. Catie, kochana współczuje, wyobraź sobie, że ja też tak robiłam mleko, a teraz to jestem przewraźliwiona i wolę mu dać nawet chłodniejsze niż cieplejsze.Trzeba niestety uważać z tym żarełkiem, to już nie wystawianie cyca i koniec, tylko dokładne odmierzanie, odpowiednia temp., mycie, wyparzanie, eh, jeszcze z 2 lata,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, oj wspolczuje Wam tych starsznych przezyc ze zdrowiem maluszkow, tych wszystkich badan.A ja tu narzekam ze moj Macius powrzeszczy troche zamiast dziekowac ze jest zdrowy i odpukac powazniejszych problemow z nim nie ma. Mam nadzieje ze u Waszych dzieciaczkow bezdie wszytsko dobrze i beda zdrowo rosly.Milej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki. Częste promocje oraz dostawy. www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już się wpierniczacie tu z reklamami to nie nadużywajcie kopiuj-wklej. Gdyby to było napisane raz może bym zajrzała, a za takie natręctwo nie! anka22 współczuję przejść. Oczywiście trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze :) catie masakrę miałaś straszną. Jeju ja mam takiego aniołka - zdrowiutki, bez kolek. Naprawdę mam za co dziękować. Powiedzcie mi czy codziennie odsysacie dzieciom coś z nosków? Bo ja wcześniej tego nie robiłam, a teraz niby coś próbuję, ale mój synuś jest potem tak rozżalony, że niczym go nie da się zająć i tylko się żali i płacze. Więc zastanawiam się czy jest sens, póki nie ma kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wspolczuje wam tych zdrowotnych problemow ja na szczescie nie mam az tak zle bo przykurcz minal a kanalik lzowy tez sie juz powoli pzretyka sam wiec zgzreszylabym mowiac ze mam problemy z dzieckiem :/ sluchajcie wiem ze lekow sie nei spzredaje ale mam delikol i bobotic nowe opakowania uzylam z jednego 8 kropli a z delikolu moze z 20 i tyle, chetnie odstapie komus kto potzrebuje bo u nas minely calkowicie problemy z brzuszkiem wiec te leki po prostu wyrzuce mnie od wczoraj zaczely garsciami wypadac wlosy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla ja za radą mojego pediatry psikam kacprowi do noska sól fizjologiczną po czym kładę go na brzuszek, a odciągam mu jak widzę że wyraźnie coś tam siedzi:) pelargonka powiem ci że jak kacper miał podawany luminal to modliłam się zeby chociaż trochę popłakał pomarudził bo ciągle spał także naprawdę ciesz się ze łobuzuje znaczy że zdrowy jak rybka:) catie naprawdę współczuję problemów z brzuszkiem, dobrze że już ok u was. kasia co do smoka to miałam taki sam problem bo kacper wogóle nie chce smoka za to notorycznie ssie kciuka, chciałam mu zastąpić go smokiem ale nie da rady, jedeny który u nas się TROSZKĘ sprawdził to smok LOVI taki podłużny, nie łamany, bezbarwny, miękki, bardzo przypomina sutek i tak troszke go ssie. większy też może być dobrym pomysłem. bardzo szkoda że Cyprianek tak się musi męczyć tymi badaniami, lekami...... wszystkie dzieci powinny być zdrowe, bądz spokojna opanowana to małemu będzie lepiej przez to przejść bo to jednak stres te badania i wogóle. uf no to się rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz j już prawie łysa jestem! bierzesz jakieś witaminy? karmisz piersią. ciesze się że u was jest wszystko na dobrej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki kurcze pół nocy nie spałam nerwy szok i oczywiście cycki flaczki z nerwów maskara jakaś . Rillka ja nie odciągam cały czas ale sola psikam 3 razy dziennie jak widze ,że coś tam nie tak a ściągam jak coś ma w nosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mój czasem tak charczy jakby miał cały nos zawalony dlatego się męczę :o anka czemu miałaś nerwy w nocy? kasia ja z tym smoczkiem mam to samo. On by zasypiał sobie sam gdyby mu ten głupi smoczek nie wypadał. Przez to muszę być z nim dopóki nie zaśnie i mu go wkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rillka idziemy na kontrole bioderek a ze mnie straszna panikara i się denerwuje okropnie zeby tylko wszystko było ok pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też nerwy w nocy miałam i aż rozbolałą mnie łepetyna. Mały nie je i już. Teraz ledwo stówkę zjadł przy moich usilnych staraniach. Najpierw wypił 20 i przestał, mnie nerwy puściły więc go odłożyłam do łóżeczka i się rozbeczałam z bezsilności. Po 20 min podjęłam próbę z jedzeniem raz jeszcze i książę raczył pomemłać smoczka. Co za kara mnie spotkała, że mam dziecko niejadka????? Teraz zasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby miał 3-4 lata to bym się kurde nie wahała i jak by nie chciał jeść to niech nie je. Dostałby dopiero na następny posiłek. A z takim Maluchem co mam zrobić, przegłodzić go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza pisałaś, że Twój Przemek zjada ok 700ml na dobę. A jednorazowo ile wychodzi?I w jakich odstępach czasowych? Je w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze. My mamy USG bioderek po świętach. Na szczęście takie rzeczy nie są dziedziczne, bo ja miałam wrodzoną dysplazję stawu biodrowego i od 3 do 6 miesiąca życia siedziałam w rozwórce między nogami, a mama nade mną płakała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonta napisze Ci jak u nas wyglada srednio jedzenie, bo niekiedy sa odchylenia ze np zje polowe a za 5 godzin zje 2razy tyle itp rano kolo 6 zjada 220ml, potem kolo 10 ok 150, 13-120-150, 16-150, 18-150 lub 220 i spac albo 18-150 i 20-150 i spac, roznie bywa to trudno okreslic bo jeden dzien zjada ze 3 razy pod rzad po 200-250a w inny dzien po 120-150, nie zamartwiaj sie tak o swojego bo dzieic nie pozwola sie zaglodzic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie mam nadzieje że bedzie lepiej🌼 aniu powodzenia na badaniu rilla ja wyciagam rano dosyc czesto bo zazwyczaj po nocy cos tam mu w nosie siedzi :/ najlepiej jak robie to takim katarkiem podpinanym do odkurzacza i sa to takie suche kózki :) myszsza mi tez zaczely wypadac i uzywam przy kazym myciu odzywki wax z apteki i ampulek farmona przeciw wypadaniu włosów, poza tym łykam witaminy, i na razie jest lepiej iwonta ja ci napisze ile mój je: w dzien co 3 godziny zawsze, tak zazwyczaj 150ml, ostatnie jedzenie około 19-20 i wtedy zje 180ml i śpi czesto juz cała noc do 6 rano, ewentualnie zje 120 koło 3-4 rano nie martw sie tak bo maluch tez czuje nerwy i bedzie sie denerwowal...widocznie tyle potrzebuje może ma gorsze dni i je mniej co do smoczków - to mój tez nie bardzo chce ale czesto zasypia bez smoczka, bo go wypluwa od razu, ale daje rade spac bez tego. a ja własnie wrócilam ze szczepienia :( ehhh niefajnie było...małego ważyli i teraz ma 6780 na rozpoczety 13 tydzien i mówia że dużo...wiec malo jak je to zle ale jak duzo tez źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza, magdalenka dzięki za odpowiedzi. Wasze to łasuchy kurka. Łatwo powiedzieć nie denerwuj się, gdy dziecko odstawia cyrki na rękach i nie je. Jakby ważył tyle co Wasze pociechy to bym się nie martwiła, ale mój to chudy kurczak z waga 5 kg. Mój ani razu nie wypił 150 ml.Największy sukces to 130. A tak to 90-100 pije z wielkim trudem i mordęgą dla mnie. Karmie go po 40 min, w tym czasie je trochę, odbijam, uspokajam jak się drze, czasami przyśnie i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka widzisz to zależy od lekarza. Mój ma rozpoczęty 11 tydzień i waży 7090 i nic lekarka nie mówiła, że za dużo. Zresztą jak sprawdzałam na siatce centylowej to jest duży, ale mieści się w normie i cały czas idzie tą górną kreską :) Zresztą ja karmię tylko piersią, a podobno w ten sposób nie da się dziecka przekarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) widze ze ze smoczkeim to ogolny problem:) U nas tez maly nie lubi od poczatku a juz zmienilam na wiekszy i nie pomoglo.owszem czasem chwyci to wtedy mu przytrzymam zeby nie wyplul,ale i tak zaraz wypada.podobno nie ma co na sile dawac jak dziecko nie chce,zwlaszcza przy karmieniu piersia. mysza ja mam z wlosami to samo,juz od jakiegos miesiaca.W zyciu nie wypadalo mi tyle wlosow. A jak u Was dziewczyny przygotowania do świat?ja dzis troche kuchnie ogarnelam bo maz mial wolne to siedzial z amlym bo tak to bym pewno nic nie zrobila.a kiedy reszta to nie mam pojecia.Zreszta szczerze mowiac to jakos nie mam weny na takie dokladne porzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonta, moze Twój maluch ma refluks i jedzenie kojarzy mu się z bólem, bo ja u mojego tak podejrzewam, bo jak miał zwykłe jedzenie i cyc, to ulał połowę z tego co wypił i zjadał ledwo 100, a teraz jak mu daje to jedzenie, co mu w brzuszku się zagęszcza, to zje mi teraz 150, czasem domaga się więcej, ale mu narazie nie daje, bo wiem, ze by ulał i znowu to samo. Wiem co to znaczy jak mały nie chce jeść, bo u nas było tak, że na cycku chciał non stop jeść, to mi kazali dawać co 3h, później ledwo co zjadał, na mieszance niby głodny co chwila, ale ledwo co jadł, później się rozkręcił, a przed szpitalem i w szpitalu bardzo marnie jadł, no i dopiero teraz jak zmieniłam jedzenie, to coś więcej skubnie, dziś nawet zjadł 2h po jedzeniu 150!!!więc ja już za nim nie nadążam, wczoraj też przespał kąpanie i dałam mu na śpiocha jedzenie, a tego nie lubie, bo musi mu się odbić z 10 razy, bo inaczej marudzenie i budzenie, ale jakoś nockę przeżyliśmy, tylko że właściwie o dziwnych porach się budzi w nocy i chce mi rękę zjeść, a nie powinnien być głodny, już też sama głupieje. Iwonta, jak patrze na twojego szkraba, to te same gabaryty co mój, chudzina ma tylko małe zwijki na udach i 2 podbródek, a tak rączki i tułów chudziutki. mysza mi też włosy lęcą na potęge, czasem na małym znajduje tyle włosów, na poduszcze masakra, muszę zacząc też jeść jakieś witaminy, zaczne od tabletek anty ciążowych,hehe, bo trochę czekałam na okres, ale przyszedł, bo Cypi by miał rodzeństwo, a narazie mi się to nie uśmiecha,haha magdalenka, też mam ten katarex do odciągania, super sprawa, nie ma jak przystawić i samo wysysa, my nawet próbowaliśmy bez odkurzacza i też idzie, trzeba się przyssać i kózki wychodzą co do smoka, to chyba jak się nie dało w szpitalu od razu, to ciężko potem, nas właśnie dopiero po 3 tyg mały dostał, a znał już silikon wcześniej, bo jadł przez nakładki na piersi, a jednak nie polubił gumy, pamiętam jak dziś, wsadziliśmy m smoka, a on żyg,hehe Aniu, jak tam badanie???Trzymałam kciukolce za was, buziaki dla dzielnej Lenki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelargonka, jakie sprzatanie???Mój dom dawno zarósł kurzem, chodzę tylko i zakrywam oczy, bo albo nie mam siły na sprzatanie, albo czasu, mój M jak przyjdzie z pracy to albo je, albo jedzie coś załatwić i już wieczór i trzeba kąpać małego, a jak już go położe to mi się chce posiedzieć chociaż na 30 min przed tv. Ja w ogóle nie czuje, że są święta w tym roku, zawsze już mieliśmy choinkę o tej porze i piekłam pierniki i pakowałam prezenty, a w tym roku nic. U nas tak wymyśliliśmy, że każdy w rodzinie losuje jedną osobę i jej kupuje prezent, zamiast każdemu z osobna i ja wylosowałam swojego męża i nie mam pojęcia co mu kupić, on ogląda jakieś lapcioki, ale sama mu nie kupie i też musiałabym wziąć na raty, bo o gotówce zapomnijmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi co stosujecie do udarzniana noskow? Bo ja juz mam ktorys z kolei srodek i pomagaja tylko na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. pelargonka ja mam wodę sterimara i stosuję tak na co dzień powiedzmy, a jak się coś dzieje to też woda ale tetrisal , wydaje mi sie lepsza. kasia u mnie jest to samo ze sprzataniem. a na święta nie robie żadnych przygotowań, na całe Boże Narodzenie pojedziemy całą rodzinką do mamy:) wię mam z głowy a na nowy rok kupię trochę ciasta, zrobie dwie sałatki i z głowy. a choinkę ubieram jutro, dzisiaj piotruś ściągnął ja ze strychu i odkurzył bombki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka nocną porą:) BIODERKA się polepszyły UFFFF miałam stracha fest ale jest lepiej. Za dwa miesiące kontrola zalecenia nóżki na żabke jeszcze . Mój wyjechany na weekend i ja z nów u siostry:) pomagam kończyć produkcje ciasteczek:) Co do świąt hmm oprócz ciastek jeszcze nic w tym kierunku nie mam zrobione ani porządków ,ani prezentów ,ale luzik jakoś damy rade Co do choinki to zawsze ubieramy w Wigilię ,ale może w tym roku wcześniej ubierzemy zależy jak mój będzie w domu. NOSEK oczyszczam solą PHYSIOMER . NIulka dziś też strajkowała z jedzeniem kurcze to na tym cycku jest najgorsze ,że nie wiadomo ile ona zjada a przecież nie będę za każdym razem odciągać i sprawdzać ile zjada bo z tym odciąganiem też różnie w nocy dziś ściągałam i 110 uzbierałam z jednej słabo mi to szło . Czułam ,że jest mniej w cyckach bo nerwy robią swoje u mnie ,ale jakby była głodna to pewnie by płakała a tak sobie śpi słodko ,że widocznie dzisiejsze zapotrzebowanie zaspokojone . KURCZE tak się ucieszyłam ,że z bioderkami dobrze widziałam na własne oczy jak się dzieci męczą z tymi szynami i wizja czegoś takiego mnie przerażała . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA dzięki za kciukolce :) A ten Twój CYPPI to poprostu slodziak przystojny a jakie rzęsy :) no suuuppeerr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie i kciuki przydały się:) zmykam spać papappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja kobiety ;) A u nas marnie. Ostatnie 3 dni to jakiś koszmar. Małego co i rusz boli brzuch, płacze, jest marudny. Co gorsza to nie iwem od czego. ;( Na pewno nie od mojego jedzenia- bo ja już prawie nic nie jem. Wszystko gotowane i wręcz trawiaste. Zastanawiam sie czy to nie od tego mleka nutramigen... albo jeszcze od karmienia piersia bo tak wymyśliłam że może on przy cycku za duzo powietrza łapie. Głupia już jestem i tyle. Dzis testuję i daje mu odciagane przez butelke jak nie bedzie poprawy to idę do lekarza o zmiane mleka bo tak być nie moze. Bo i on sie męczy i ja. Iwonta, nie przejmuj się tak aż bardzo waga. Grunt oby mały przybierał na wadze. On o ile pamiętam to urodził się malutki i niekoniecznie musi miec tendencje do tycia. On moze być drobnej kosci i wagi. Mój ostatnio też mniej je. Jak widzę że dziewczyny piszą ze ich dzieciaczki jedzą po 160-180 to ja oczy robię bo mój je tak ok 100. Zdarza sie ze zje 60 a innym razem 120. Głównie je po 100-120 a jak jest mu malutko to jest specyficzny płacz i mu wtedy dorabiam. Ale to rzadko. Przekarmiać dziecko to też źle. Ja go karmię tak średnio co ok 2 godz czasem dłuzej czasem krócej, zależy jak szybko strawi. Zauważyłam też ze jak dam mu duzo to potem wiecej ulewa, wiec wolę dać częściej a mniej. ania mój też starsznie ssie kciuki ;( A co do świąt to ja ich totalnie nie czuję. Porządki są w lesie, pieczenie gotowanie tak samo. Ale wymyśliłam ze święta spędzimy w rozjazdach ;) 1 dnia pojedziemy do moich rodziców a 2 dnia do rodzinki, pokazać mojemu dziadkowi nowego prawnuczka ;) To już chyba 15 prawnuczek z kolei , jak dobrze liczę ;) Zrobi sie tak o coś żeby było w razie jak ktoś sie nawinie i tyle. A po świetach mamy zamiar juz sie przenosić bo przed nie da rady bo tynkarze nam spierdzielili plany. Tacy fachowcy ze niech ich kule bija! Jak jesteś człowieku za dobry to tak ci sie ludzie odpłacaja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×