Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć mamuski:) am11:) Wyobrażam sobie, jak się bałaś. Najważniejsze, że szybko zadziałałaś i sprawdziłaś, że jest w porządku! Nie wiem skąd taka ilość śluzu, ale jeśli krew miała już kolor brunatny, to znaczy, że nie jest to świeże krwawienie. Mnie w sumie też nie powiedzieli przyczyny krwawienia. Raczej hipotezy... ale na wypisie ze szpitala napisali tylko "objawy poronienia zagrażającego". Kazali leżeć i unikać jakichkolwiek wysiłków fizycznych. Trzymaj się zaleceń lekarzy i dbaj o siebie. A co do usg genetycznego to miałam identycznie jak Ty. Termin miałam na wtorek, a w pn wylądowałam w szpitalu. Tam zrobili mi usg i zbadali najważniejsze parametry. Mój lekarz stwierdził, że nie ma go co powtarzać. Odpoczywaj dużo i nie martw się, skoro z maleństwem jest ok. To najważniejsze! Trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijawa, a może zwyczajnie należysz do tych szczęśliwych ciężarówek, które ciążę znoszą rewelacyjnie?:) W tym okresie objawy miały prawo ustąpić. A, że brzuszek nie rośnie...? Ze mną w szpitalu była dziewczyna w 16 tc przyjęta na amniopunkcje. Gdybym na karcie nie zobaczyła, że rzeczywiście jest w 16 tyg, nie powiedziałabym, że jest w ciązy! Brzuch płaski jak deska, bez żadnej fałdki...! A w brzusiu ludek mierzący już 13 cm:) Tak więc nie zamartwiaj się. Kiedy masz następną wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Witam Was Kwietnióweczki :D Ale piękna pogoda w Krakowie szkoda gadać hehe wreszcie....wybieram się na jakieś zakupy jakieś bluzeczki luźniejsze by sie już przydały.... Ja we wtorek idę na wizyte wreszcie ciekawe co tam z dzidzią słychać??Czuje sie coraz lepiej i nie wiem czy to normalne czy nie....??Rany jak ja bym chciała zobaczyc serduszko mojego Maleństwa teraz na wizycie......trzymajcie kciuki bo pewnie będę się denerwować......A jak Wy się czujecie jak Wasze brzuszki??U mnie od wczoraj 15tc a brzuszek jest ale wcale nie jakiś wielki. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was i za Wasze Maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
z brzuszkami to roznie, duzo zalezy od budowy ciala kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hawa myślę , że na prawdę nie ma powodu do niepokoju. Serce dziecka biło, a to jest najważniejsze. W poprzedniej ciąży moja dzidzia bardzo mało ruszała się podczas USG. Właściwie nigdy nie widziałam jak rusza rączkami, czy nóżkami, a wszystko było w porządku. Aprils mother moje plamienia też właściwie nie wiadomo od czego były. Byłam w szpitalu i nic nie stwierdzili. Ostatnio lekarz mówił, że to może od tego, że kosmówka dosyć nisko umiejscowiona, zaraz przy szyjce. Pozdrawiam wszystkie kwietniówki i majówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuszek
dużo zależy też kóra to ciąża w pierwszej brzuszek wyszedł mi w 5 m-cu a w drugiej już w połowie 3 m-ca było widać tak to u mnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka77 wizytę mam 14 X. Szczerze mówiąc to się tak bardzo nie martwię, raczej dziwi mnie to że nic nie boli. W poprzedniej ciąży cały czas coś czułam, coś bolało ciągnęło. Teraz odpukać jest o niebo lepiej. Mi chodzi o to czy macie czasem takie dni że kompletnie nie czujecie że coś się w waszych brzuszkach dzieje, czy też w każdy dzień są ukłucia czy pobolewania. Co do wielkości brzucha to w poprzedniej ciąży cokolwiek dało się u mnie zauważyć dopiero w 6 miesiącu. Teraz widzę, że szybciej brzuch staje się widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów czuję się ciążowo. Byłam z synkiem i mężem na długim spacerze. Teraz odpoczywam w fotelu i czuję jak mi się w środku wszystko rozciąga. Na spacerze też miałam niewielkie mdłości. Od środy byłam z synkiem na zwolnieniu więc większość dnia przeleżałam z nim oglądając bajki. Nie miałam wysiłku więc i skurczy i innych objawów nie było. Myślę że wszystko ok i niepotrzebnie zawracałam wam głowę na forum, ale same wiecie że jak czasami sobie człowiek coś wkręci to....eh. Życzę wszystkim ciężarówkom spokojnego niedzielnego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Jestem nowa,ale podobnie jak Wy spodziewam se bobaska.Mam w zasadzie tak sam termin jak wiosenna mama ,wiec pozwolcie ze dolacze do Waszego zacnego grona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mama...25......Małopolska......23.03.....3 mania487 .........18.......Morąg............01.04....1 Judyta10..........28......Szczecin..........01.04..... anka87.............23......Wieliczka........03.04.....2 (1 to mój Aniołek) katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2< br /> minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 aaaaaaanula83...27.......Sokołów.........04.04......1 Martka77..........32......Wrocław.........04.04.....2 basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........10.04.....1 mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 anitka75............35......podkarpackie...12.04.....1 bebetka77 .........32......Zabrze...........14.04.....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....1 annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 _iwia_82..............28......Turek.............10.04.... .1 wiolonczela..........35......Wrocław..........12.04..... 1 ORLLA................29......Belfast.............23.03.....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiśka25
Witajcie!!!mam na imię Malwina-tak jak Wy mam termin na kwietnia a dokładniej na 13!!!!to moje 3 dzieciątko-mam juz w domku 6 latka-zerówkowicza i 1,5roczku urwiska-mam nadzieje ze moze teraz uda sie mieć panieneczkęchoc ciąza jest wysokiego ryzyka z racji tego ze mój organizm zwalcza żenskie zarodeczki:-(((oraz tego ze w 8 tygodniu dostałam krwotoku!!mozecie mnie przyjąc do swojego grona??pochodzę z Polanowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyruszyłam dziś na zakupy, bo piersi mi tak urosły, że ze starych staników tylko jeden pasował ... ale ulga jak założy się wygodniejszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiśka25
witam ponownie-cosik pusto u Was-hop hop pobudeczka!!ja juz na nózkach od 6!!mam pytanko do Was kochaniutkie-jak planujecie dać swoim pociechom na imie??ciekawi mnie to-a chciałabym pomału sie wdrozyc w to i pomautku cos wybrac--my myslimy nad LENKĄ lub LAURKĄ ewentualnie LILIANKĄ dla malutkiej--podoba nam sie tez Marysia ale w ciazy która poroniłam do okruszka w brzuszku mówilismy Marysia a skoro umarła to widocznie Bóg zabrał Marysię do siebie nad imieniem dla Chłopca-podoba mi sie imię Nataniel-i Bastian-niestety męzaowi niebardzo prosze o Wasze propozycje które bierzecie pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajusia99
cześć dziewuszki długo mnie nie było, bo w sumie nic ciekawego sie nie dzieje. Te okropne mdłości już mi przechodzą i zaczynam w końcu jeść bo jak do tej pory tylko 2 kg schudłam.. teraz jest 14tc wizyte mam na czwertek zabieram męża żeby sobie zobaczył maluszka. :) witaj Malwiśka z twoich propozycji podoba mi sie Lena i Lilianka, te męskie jakieś dziwne, ale ja ogólnie mam uprzedzenia do dziwnych imion i wolę tradycyjnę. U mnie będzie Michaś albo Wiktoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ja czuję się świetnie, faktycznie drugi trymestr to dużo przyjemniejszy okres. O mdłościach już prawie zapomniałam. Pijawa - widzę, że Ciebie niepokoi, że nie czujesz żadnych dolegliwości ze strony brzucha. Ja mam na odwrót - jak mnie coś zakłuje to się zastanawiam czy wszystko wporządku. Ani w pierwszej ciąży, ani w teraz nie miałam żadnych kłuć czy ciągnieć, chociaż mam tyłozgięcie i lekarz nawet mnie ostrzegał, że mogę się spodziewać bóli brzucha. Więc myślę, żę jeśli dobrze się czujesz to powinnaś się cieszyć:) Brzuszek mi już trochę wyskoczył. Wcześnie, w pierwszej ciąży na tym etapie był płaski jak deska. Miłego dnia, 3majcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiosenne ciężarówki, czytam Was od jakiegoś czasu, a piszę dopiero teraz bo miałam problemy z zalogowaniem i mój mąż wczoraj coś poczarował i mam nadzieje, że będzie dobrze i dopiszę się do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, rzeczywiście jakoś pusto na naszym forum:) Dziewczyny piszcie co tam u Was?;) Witamy nowe kwietniówki. Ja nad imieniem dla maleństwa się nie zastanawiałam. Mam ogólnie jakiś uraz do planowania, nie żebym była przesądna...ale... Może za dużo komplikacji w tej ciąży, może za duży strach, że coś się wydarzy...a może, jak już przestanę słyszeć od lekarza "poronienie zagrażające" to zacznę planować. Póki co nadal byczę się w łóżku. Internet szczęście ty moje i kontakt ze światem:) Weekend minął bardzo przyjemnie, a w dodatku M spisał się na medal, jako kucharz, sprzątacz, opiekun... Chyba pomału nabiera wprawy we wszystkim...i kto wie, może w końcu nauczy się porządnie gotować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiśka25
wiosenna mama...25......Małopolska......23.03.....3 mania487 .........18.......Morąg............01.04....1 Judyta10..........28......Szczecin..........01.04..... anka87.............23......Wieliczka........03.04.....2 (1 to mój Aniołek) katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2< br /> minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 aaaaaaanula83...27.......Sokołów.........04.04......1 Martka77..........32......Wrocław.........04.04.....2 basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........10.04.....1 mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 anitka75............35......podkarpackie...12.04.....1 bebetka77 .........32......Zabrze...........14.04.....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....1 annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 _iwia_82..............28......Turek.............10.04.... .1 wiolonczela..........35......Wrocław..........12.04..... 1 ORLLA................29......Belfast.............23.03... ..1 Malwiśka.............25......Polanów...........13.04......3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1976
witam wszystkie ciężaróweczki-:)dziś byłam w poradni genetycznej i wyniki mam suuuuper.nikłe ryzyko dziecka z zespołem downa ub edwardsa.mino to p.dr bardzo mnie namawiała na aminiopunkcje nie wiem czemu?podpisałam oświadczenie ze się nie zgadzam ale moge zmienić zdanie do 18tc.nie wiem co robić???a wy?co byście zrobiły na moim miejscu.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kwietniówki, chciałam dopisać się do tabelki, tylko nie wiem co oznacza ostatnia kolumna. Może mnie ktoś oświecić? Mnie też towarzyszą dolegliwości brzuszne-co jakiś czas co mnie zakłuje w podbrzuszu czy pachwinie-zwłaszcza jak gwałtownie wstanę. W piątek idę do lekarza, więc zapytam o te kłucia, ale wyczytałam, że to normalne. Jutro czeka mnie znowu upuszczanie krwi :(, no trudno, trzeba zacisnąć zęby:). Co do imion...daje sobie czas aż poznamy płeć. Narazie dochodzę do siebie po tych wynikach badań genetycznych, pora zacząć cieszyć się ciążą. Pytanie do kobietek posiadających dzieci, kiedy zamierzacie powiedzieć im o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam :classic_cool: Kinka - ostatni kolumna to która Twoja ciąża : ) U mnie wiele się nie dzieje, nie mam żadnych dolegliwości i też mam okropne shizy że coś jest nie tak !! Wkręcam sobie głupoty straszne !! Na szczęście dziś idę do lekarza to może się troszkę uspokoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1976-u mnie wynik wyszedł prawidłowy i lekarz powiedział, żeby tylko zrobić USG ok.22-24 tygodnia. Nie wiem więc, po co lekarka nakłania Cię do aminopunkcji skoro masz dobry wynik, a przecież aminopunkcja wiąże się z ryzykiem poronienia (co prawda małym,ale zawsze). Trudno za kogoś decydować, ja bym się poradziła jeszcze jakiegoś lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka Ostatnia kolumna to ilość dzieci. Ja swojemu synkowi który ma 6 lat powiedziałam odrazu. Pokazałam mu film jak wygląda dzidziuś w brzuchu, pokazuje mu na centymetrze ile dokładnie ma w danym tygodniu. Pokazuję mu w którym miejscu w brzuchu jest i mnie wtedy dotyka tam. Ogólnie się cieszy, nie mogę się doczekać kiedy maleństwo zacznie mnie kopać i wtedy synek będzie mógł czuć swoje rodzeństwo. Dziś zawiozłam pierwsze zwolnienie lekarskie do zusu, myślałam że zasiłek będe mieć wypłacony za miesiąc a tu czeka się ok 2 miesięcy SZOK. No nic muszę jakoś uzbroić się w cierpliowść, a tak liczyłam na wcześniejsze pieniądze. Zwolnienie bede ciągnąc do porodu. Dziś tak piękna pogoda, a mnie od wczoraj głowa boli - standardowy migrenowy ból, wziełam rano jedną tabletkę panadolu extra ale nic nie pomogło :( muszę się wyciszyć i odpoczywać. Co do dolegliwości ciążowych to dziś od tego bólu głowy mam lekkie mdłości i przy kichaniu boli (ciągnie) mnie brzuch hehe chyba za mocno kicham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1976 a na jakiej podstawie masz to minimalne ryzyko wyliczone, bo jeżeli na podstawie wieku, to tak naprawdę każda z nas ma mniejsze lub większe ryzyko. Amniopunkcja to bardzo poważna decyzja, ponieważ z tego co wiem to w niektórych przypadkach jest możliwe poronienie. Jeżeli nie ma ku temu ewidentnych wskazań to wydaje mi się że nie ma potrzeby robić tego badania. Sama piszesz że wyniki masz dobre. Moja przyjaciółka miała podejrzenie zespół edwardsa 1:4 tzn bardzo wysokie, ale to wyszło ewidentnie z krwi i usg. Zdecydowała się na amniopunkcję, bo nie miała wyjścia. Na szczęście wykluczono ZE .Ja bym chyba zapytała jeszcze swojego gina co on sądzi o amniopunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ilość dzieci jak napisałam tylko która ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna mama...25......Małopolska......23.03.....3 mania487 .........18.......Morąg............01.04....1 Judyta10..........28......Szczecin..........01.04..... anka87.............23......Wieliczka........03.04.....2 (1 to mój Aniołek) katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2< br /> minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 aaaaaaanula83...27.......Sokołów.........04.04......1 Martka77..........32......Wrocław.........04.04.....2 basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........10.04.....1 mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 anitka75............35......podkarpackie...12.04.....1 bebetka77 .........32......Zabrze...........14.04.....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....1 annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 _iwia_82..............28......Turek.............10.04.... .1 wiolonczela..........35......Wrocław..........12.04..... 1 ORLLA................29......Belfast.............23.03... ..1 Malwiśka.............25......Polanów...........13.04... ...3 K_inka_..............30......Poznań.............04.04......2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam przekonana że ostatnia kolumna to ilość dzieci urodzonych. To muszę poprawić, gdyż poronienia nie liczyłam. Co do imienia to jeszcze przed ciążą dla dziewczynki podobało mi się Magdalena lub Olga, a teraz już sama nie wiem. Dla chłopca wcale propozycji nie mam. Może to dziewczynka bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharinak_83
Witam Dziewczyny, Czytam Was i czytam i w koncu postanowilam sie odezwac, nie chcialam wczesniej zapeszac a raczej sie balam. Mam na imię Kaśka, jestem z Krakowa, 27lat. To moja druga ciąża, pierwsza zakończyła się poronieniem. Termin mam na 1 maja ale mam nadzieje, że mimo wszystko mnie przyjmiecie:) U mnie wszystko dobrze po wizytach ginekologicznych ale i tak sie boję o maleństwo; w dodatku od piątku męczy mnie przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharinak_83
wiosenna mama...25......Małopolska......23.03.....3 mania487 .........18.......Morąg............01.04....1 Judyta10..........28......Szczecin..........01.04..... anka87.............23......Wieliczka........03.04.....2 (1 to mój Aniołek) katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon...........30.......Lublin............04.04.....2< br /> minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 aaaaaaanula83...27.......Sokołów.........04.04......1 Martka77..........32......Wrocław.........04.04.....2 basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1 mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........10.04.....1 mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki) brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 anitka75............35......podkarpackie...12.04.....1 bebetka77 .........32......Zabrze...........14.04.....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1 A_B...................26......Kielce.............17.04... ..2 justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 evvvv................28......Mikolowo.........18.04...... 1 Thelly ................26......L...................20.04.....2 karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 Mikołajka83.........26......Szczecin..........22.04..... 1 Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 calvadoss............21......Tczew.............25.04..... 2 Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....1 annjaa................28......Gdańsk............03.05... ..1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05....2 _iwia_82..............28......Turek.............10.04.... .1 wiolonczela..........35......Wrocław..........12.04..... 1 ORLLA................29......Belfast.............23.03... ..1 Malwiśka.............25......Polanów...........13.04... ...3 K_inka_..............30......Poznań.............04.04.....2 katharinak_83.....27 ......Kraków.............01.05.....2 (1Aniołek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×