Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witajcie mamuśki! My przez ostatnie dni trochę więcej sobie leżymy...dzięki temu brzusio rzadziej twardnieje i mniej boli. Moja niunia jest bardzo aktywna. Ciężko mi spać na bokach bo mnie wtedy bardzo łaskocze. Muszę zasypiać na plecach przez co później boli mnie kręgosłup :/ Onaiskieka moja mała też już główką w dół. Tak się zastana Żaka wózeczek fajniutki! Faktycznie Teutonie maja ciekawe kolorki! Ditta i Mikołajka super wyglądacie! Stwierdzam dziewczynki, że ciąże Wam wszystkim służą :) A w ogóle Ditta muszę Ci napisać, że jesteś bardzo podobna do mojej koleżanki :) Mamuli cudna ta sesja Uli :) Ah i te jej niesamowite oczka! :) A_B ja też nie mogę doczekać się Twojej sesji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżej nie skopiowało mi jednego zdania: Tak się zastanawiam czy jak już dziecko jest główką w dół to czy może jeszcze zmienić pozycję i znowu ustawić się nóżkami w dół czy to raczej mało prawdopodobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneszka wydaje mi się, że jeśli jest już Maleństwo główką w dół, to raczej mało prawdopodobne, żeby się przekręciło, bo to chyba ciężko co nie? No chyba, że to jakiś wyjątkowy akrobata :P Skusiłam się i przed chwilą zamówiłam 2 komplety pościeli z Tchibo :P tak jakoś od razu pomyślałam o wiośnie, bo ładne kolorki, takie zywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że raczej mało prawdopodobne ;) Ale jak czuję co moja mała wyprawia w tym brzuchu to aż się zaczęłam nad tym zastanawiać ;) Super są te pościele z Tchibo. Ja niestety mam pościel 200x 220 więc nie na moje wymiary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki:) Ja mam dzisiaj bardzo leniwy dzień. Do mojego lenistwa przyłączyła się Martynka i tak sobie razem w łóżku leniuchowałyśmy. Rzeczywiście śliczne zdjęcia brzuszków. Mamuli, a Twoja Ula...śliczna! Mikołajka, dostałam maila z Tchibo wczoraj, że moja paczka wyszła z Niemiec i dostanę ją w ciągu 2-4 dni:) Zmobilizowałam M do paru mieszkaniowych zmian..i biedny latał z meblami przez weekend. Jestem w gorącej wodzie kąpana i zawsze wszystko chcę już, teraz, natychmiast;) Dzisiaj zaczynam 34 tc:) Kiedy w 28 dowiedziałam się, że mam "szyjkowe" problemy, marzyłam aby dotrwać do tego tygodnia. I wszystko wskazuje na to, że mam wielką szansę na jeszcze kilka tygodni w dwupaku:) A_B Twoje ślubne zdjęcie jest super, z przyjemnością obejrzę sesję brzuszkową:) Agneszka mój gin odradza spanie na plecach, w tej pozycji ciężka macica uciska żyłę główną, którą krew wraca do serca, co z kolei zmniejsza ilość krwi dopływającej do płodu. Ja zauważyłam, że mój maluch nie bardzo lubi pozycję na prawym boku. Strasznie mocno zaczyna się wtedy wiercić. Zasypiam na lewym z płaska poduszką pod brzuchem i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka mam nadzieję, że do mnie też szybko dotrze paczka. Jak juz będziesz miała pościel u siebie, to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11
No tak moja lekarka tez mi ostatnio to samo mowila ze nie wolno na plecach spac i za dlugo lezec dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny spałam dzisiaj kiepsko przez ten katar ciężko mi oddychać a mąż rano powiedział że chrapałam przez sen :D szok 1-szy raz... a mały tak mi dawał kopniaki wieczorem chwilami miałam wrażenie że biega albo tańczy i się przestraszyłam aż mnie brzuch rozbolał od tych harcy a szczególnie jak leżę na lewym boku nie lubi tego cały brzuch mi wtedy chodzi . Też tak macie ze te kopniaczki aż bolą??????????? Ogrzewanie już wróciło w nocy grzejniki ciepłe nareszcie ale z samego rana kolejna niespodzianka mój M wychodząc do pracy nie mógł otworzyć drzwi zaciął się zamek i kręci się w miejscu :( na szczęście mieszkamy na parterze i wyszedł przez balkon ale ja zostałam uwięziona i muszę czekać aż o 15ej wróci ze służby i zrobi z tym porządek :/ wiecie co ..... jak nie urok to sr...ka :/ od kilku dni ciągle coś wrrrrr... Na szczęście mojego męża siostra podała mi worek i 2 torby z ciuszkami dla dzidziusia po swoich chłopcach więc na jutro powinna dojechać przesyłka już się nie mogę doczekać żeby to zobaczyć i wziąć się za pranie wszystkiego:) miłego i spokojnego dzionka a przede wszystkim ... UDANYCH WALENTYNEK I DUŻO DUŻO MIŁOŚCI I CZUŁOŚCI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJEPSZEGO KOBIETKI!!!!!! ja dziś pujde na cmentarz-zapale swieczuszkę dla naszego aniołka-mojej maleńkiej córeczki która umarła dokładnie 3 lata temu-w 22tyg ciązy-razem z nią umarły moje nadzieje na córeczkę-stwierdzono-ze org będzie zwalczał płód żeński.... ale juz nie smęcę-pogoda u nas prawie wiosenna az chce się żyć!!byle by ten czas szybciej płynął bo od dłuzszego czasu wydaje mi sie ze stoje w miejscu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiska bardzo mi przykro... uściski dla Ciebie !!! A dla wszystkich Kwietnióweczek - DUŻO MIŁOŚCI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry walentynkowo! Ja jeszcze leżę, bo w nocy miałam rozwolnienie :/ Nie wiem czy to jednorazowe czy grypa żołądkowa, ale nadal mi jest dziwnie na żołądku i niedobrze do tego:/ Moi rodzice mieli tą grypę ostatnio, włącznie z kroplowkami, ale się nie widzieliśmy ostatnio, więc nie wiem od czego to... Malwiska, szczere wyrazy współczucia. Obchodzicie jakoś to komercyjne święto? My sobie darujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny po weekendzie i życze Wam ogromu miłości - w każdej postaci! :) Malwiska, szczere wyrazy współczucia :* Awa - My z M też nie obchodzimy walentynek - doszlismy do wniosku, ze mamy tyle swoich dat do ucztowania (a sa wtedy tylko Nasze) - wiec nie bedziemy walentynkowac hihi :) Tym bardziej, ze nie potrzebujemy ogólnoświatowej kampanii, by o sobie wzajemnie pamiętać w tym dniu :) Ale lubie popatrzec czy posluchac, jak to swietuja inne pary dzisiaj - tak jakos milo mi sie robi, z mysla, ze na swiecie sa ludzie zakochani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUŻO MIŁOŚCI WAM ŻYCZĘ WSZYSTKIM!! tak czytam Was i czytam i doszłam do konca... u mnie wszystko w porządku...w czwartek byłam na usg i mały waży 1487gram a jestem w 29 tyg ciąży no w sumie zacząl sie 30 tydzień...lekarz stwierdził ze to dobra waga taka jak do tego tygodnia....a tak jak Was czytam to wydaje mi się ze troche duza ale to chyba każdy organizm jest inny...tym się pocieszam...a co do ceny wizyty (bo chodzę prywatnie) to płacę 80zł i mam w tym wszystkie badania tylko mocz i morfologię i pozostałe robie w swoim zakresie....dobra to tyle co chcialam napisac....jak mi się coś przypomni to napisze... teraz bedę mieć trochę więcej czasu bo skończylam studia i teraz tylko napisać prace mgr i koniec.... wszystkim kobitkom, którym coś dolega życzę szybkiego powrotu do zdrowia i oczywiście wytrwałości:):):) trzymajcie się dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki wiem, że spanie na plecach nie jest wskazane ale czasami już naprawdę nie mam wyjścia :/ Martka z tego co pamiętam ty uzywasz kremu Fissan. Czy też tak masz, że czasami Cię po nim swędzi brzuch? Malwiśka przykro mi :( Kobietki ja też Wam życzę dużo dużo miłości:) mojmaluszek moja mała w 29 ważyła 1620 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha agneszka to faktycznie różne są masy ciała naszych skarbów...także nie bede się przejmowac... eh dzieciaczki nam rosną:):) hehehe i dobrze.. milego dnia a ja dziś już od swojego przyszłego męża dostałam kwiaty (tulipany) moje ulubione a jednak pamiętał...teraz ja musze coś wymyślić dla niego:):):) musze pomyśleć:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane w walentynkowy dzionek. Wszystkiego naj..... Ja juz jest calkiem zdrowa, nie ma to jak pooddychac pelna piersia. MALWISKA szczerze wspolczuje, moja pierwsza ciaza tez zakonczona ale w 6 tyg.:-( Ja jeszcze nie znam wagi maluszka na dokladne pomiary ide w piatek. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w normie. Sloneczko ladnie swieci wiec dzisiaj wyciagam meza na spacer, obiad juz mam takze dzien tylko dla nas. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki w walentynki. U mnie dzień się zaczał tak sobie. Zadzwoniłam do sprzedawcy hulajnóg który na mnie nawrzeszczał na dzien dobry i twierdzi ze paczki pakowal producent i ze są wszystkie potrzebne śrubki. Jak mówie ze paczki byly otwarte i wypełnione gazetami to usłyszałam ze aha bo je sprawdzają, jak mówię których śrubek nie ma to mi kobieta mówi ze tak ma byc jak jej chce wysłać ich własne zdjęcie na którym śrubki są to mi mówi ze to inny model jest i ze zdjęciami mam sie nie sugerować. szkoda nerwów nie mam do tego teraz głowy. Dokupimy drugą w sklepie i będzie. Niech się pani buja ze swoją chińska tandetą której się nawet poskładać nie da, a co dopiero bawić się nią. Malwiśka bardzo mi przykro :( Ale może tym razem jednak to córeczka. Ja też biorę magne b6 i właśnie mi się skończył muszę męża wysłać do apteki bo wczoraj sobie zapomniałam. A jeszcze z apteki mi trochę rzeczy dla dzidziusia brakuje- gaziki leko do pępuszka i masc bephanten na brodawki i ewentualnie do pupki. Własnie skonczylam strugać tonę kredek maluchom bo mają fazę na malowanie, szczególnie córcia. Potrafi dziennie naprodukowac kilkadziesiąt obrazków i kazdy podpisuje "mama" bo tylko tyle napisac potrafi :D Więc wszytskie są dla mamy :D Mam już pokaźną kolekcję. Teraz będe miała 2 godz błogiego spokoju bo dzieci się rzuciły na kredki jakby ich nigdy nie widziały. Pójdzie cala ryza papieru, dobrze że się w koszta w firmę wrzuca bo byśmy zbankrutowali :D Miłego dnia Wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten telegram :) Wiosenna mamo, wystaw po prostu negatywa temu sprzedającemu i się już nie denerwuj, bo to Ci nie służy. Ja tam dziś odpoczywam i jedyny problem jaki mam to co zrobić na obiad z mięsa mielonego bo mam mało koncentratu pomidorowego, a na lazanię nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dzis caly dzien w domku siedze. mala przychorowala,od soboty zaczela kaszlec. dzis jest cala zakatarzona, kicha i kaszle. poki co bede ja leczyc w domu, jak do srody nie bedzie lepiej to lece do lek. oj te chorubska... wykoncza. ja tez biore magnez b6 i jak potzreba nospe. dzis w nocy brzuszek mialam bardzo twardy. dzis zaczelam pranie ubranek, zaraz wyjmuje z pralki i wywieszam. a pozniej czeka mnie prasowanie. milego popoludnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki DUŻO MIŁOŚCI WSZYSTKIM ŻYCZĘ!!! Malwiśka wyrazy współczucia kochana,ale życia pisze różne scenariusze i może nosisz dziewczynkę:) Ja usłyszałam dwa lata temu że nie będę miec szansy na dziecko, leczyłam się i leczyłam i różne terapie a tu raptem nie wiadomo kiedy zaszłam hehe:) a my z M po SR jedziemy na fondue dla dwojga, ale nie z powodu walentynek poprostu robimy sobie takie wypady co jakiś. A tak wogóle to ja dopiero się z łóżka wygrzebałam bo też jestem, jakaś nijaka jakbym kaca miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvve, dzięki, zrobiłam jednak zapiekanke z makaronem i beszamelem. Już mam na nią smaka:) Ale nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! dużo miłości w walentynki:) ja byłam dzis u lekarza 32 tydzień i Oliwka wazy 1800 wiec chyba oki zdałam dziś egzamin na prawo jazdy ale co mnie to nerwów kosztowało to szok:(: z bólem żołądka lekarz powiedział ze wszystko wskazuje ze mam bakterie Helicobacter pylori i ze powinnam do gastrologa isc, a poki co mam brać reni 3x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Do mnie dzisiaj nawet teściowa z życzeniami walentynkowymi zadzwoniła:) Miałam troszkę lepszy dzień, więc ostatnie większe zakupy dla maluszka i dla mnie. Koniec końców teraz leżę, bo chyba troszkę przesadziłam... Malwisia - uściski mocne!!! Mimo, że czas mija to o takiej kruszynce nie da się zapomnieć... Ja swoją straciłam w 7/8 tc a i tak żal jest ogromny. Agneszka, cały czas używam kremu fissan 2xdziennie i brzuszek mnie nie swędzi w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-gratulacje! Nerwy już za Tobą na szczęście! Ja z nudów przeglądałam Allegro i kupiłam płatki róż do sesji brzuszkowej:) Mąż jak to usłyszał prawie nie padł z wrażenia jakie to jego żona ma wspaniałe pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sporo miłości z okazji Walentego:) Brzuszek rośnie mały w nocy nie dał Mi spać,ale już bym chciała aby był po tej stronie brzuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska przykro mi:( ale najwazniejsze to zyc dalej:) u mnie dzis ganiania po urzedach. w koncu natrafilam w tutejszym urzedzie pracy na konkretna osobe, przyjela papiery:) i mam czekac na list w sprawie przyznania platnego urlopu macierzynskiego:) tyle mam z glowy. Moja corcia chyba zaczela sie obracac gloka w dol bo czyje kopniaczki pod lewym zebrem( juz mam obolale). pytanie czy ktoras z Was stosowala zasady zywienia montignaca:) tzn nie ze ogranicza kalorie tylko je wedlug zasad ( niski IG) itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×