Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ines_85 ja tez ta diete studiuje, i za tydzien na nia przechodze, mam nawet ksiazke w formacie pdf i czytam 1 czesc:) jak bedziesz chciala to udostepnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny patrze, patrze i normalnie napatrzec sie nie moge, ale ceny niektorych koszulek zabojcze:) http://allegro.pl/listing.php/showcat?a_enum=&buy=0&clear_cookie=0&distance=1&id=89536&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&order=bd&p=6&price_from=&price_to=&view=gtext&change_view=1 wiem ze dlugi ale taki sie skopiowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, dobrze że masz tylko takie problemy! Ja już wstawiłam obiadek, a teraz grzecznie się położę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stawiam na obiad i biore sie za czytanie gazetek dla mam, i ksiazki ktora dostalam od znajomej na temat pielegnacji i karmienia niemowlaka:) trzeba sie trosze podksztalcic:) a potem prasownie pierwszej partii ubranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie bez zmian. Bol pachwin utrzymuje sie nadal. Moj maluszek jeszcze sie nie odwrocil wiec jak kopie po pecherzu to odczuwam pieczenie ale w pochwie, jakbym miala popuscic. Apropo fenoterolu to jaka bierzecie dawke???? Bo ja mam 3 razy dziennie po pol tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, sorry ze nic nie pisze ale jest mi ciezko jak leze na boku i po chwili kreci mi sie w glowie. U mnie narazie bez zmian, nakaz lezenia i tyle. Dostalam dzis sms od JENNY: "mnie wczoraj przywiezli karetka do szpital bo dostalam bolesnego skurczu ktory trwal ok 20 min, mialam uczucie ze mi brzuch rozerwie. nie dalam rady sie ruszyc. w szpitalu wyszly dalsze skurcze na ktg, faszeruja mnie lekami, juz 5 kroplowka, dodatkowo steryd na pecherzyki plucne Malej gdyby wczesniej sie urodzila i jeszcze zastoj w obu nerkach-masakra. skonczylam 34 tydz wiec jeszcze troche. pozdrawiam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan-kochaniutka-byłas u ortopedy??bo ja czekam na Twoja wizytę jak na zbawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, tak na szybko, bo nie mam teraz za dużo czasu.Ja mam to łóżko Paso Doble. Mogę Ci coś o nim napisać i pomierzyć, ale trochę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMULI kochana jestes. bede czekac jak cos to masz maila anna_peszek@o2.pl lub pisz na forum. dzieki:) chodzi mi o to czy jest pojemne i jak wyglada ta niby mala szafa z boku z polka w srodku:) i czy jest dobrej konstrukcji:) czy jest wygodne dla dziecka i mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kolejne zajęcia w szkole rodzenia za mną. Przyniosłam dzisiaj do domu masę ulotek, próbek i płytek dvd. Na pewno się przydadzą :) Rany to Jenny też w szpitalu? :/ Też ją mocno ściskamy! Oby wytrzymała jak najdłużej! Tego życzę również Wam wszystkim! Mamuśki w szpitalach jesteśmy z Wami! Chyba jeszcze w tym tyg spakuję torbę...przynajmniej będę spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Jejku kolejna Kwietniówka w szpitalu. Trzymaj się Jenny 🌻 Ja odebrałam wynik i okazało się, że nadal mam tego paciorkowca :( czeka mnie kolejna kuracja antybiotykowa. Poprzednio wykupiłam ponoć najlepszy, ale nie zlikwidował tego dziadostwa. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Wczoraj wieczorem miałam mega wzdęcia. Myslałam, że pęknę. Już nie wiem, co mam jeść. Do tego dochodzą zaparcia i problemy z wypróżnieniem. Wiem, że to są jedne z dolegliwości ciążowych, ale ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeloonka z chęcią bym obejrzała tą biżuterię ale coś mi stronka nie wchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz popróbować, ja dziś w nocy zmieniałam jej DNSy i może przez 72 godz troszkę szaleć, ale tak czy siak za moment powinno być ok :) jak coś podaje linka w poście może to coś zmieni :) www.artqfer.pl póki co wiem na 100% że działa na mozilli i google chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka na wzdęcia i zaparcia polecam Lactulose - to taki syrop i czopki glicerynowe no i espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie będę próbować :) Bo mi ani na Mozilli ani na g chrom nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_agneszka_ - to proponuję usunąć z historii artqfra, albo najlepiej całą historię, bo być może pierwszy raz wpisałaś jeszcze zanim się aktywowała. Mi w każdym razie ten zabieg pomógł i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iissaabel dzięki :) tak się właśnie zastanawiałam, czy w ciąży można brac espumisn, bo akurat mam go, bo przed ciążą nieraz korzystałam. Czopki glicerynowe muszę zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak tak czytam o naszych szpitalnych kolezankach to jetstem przerazona ile roznych dolegliwosci moze nas wszystkich dotknac. Dziewczyny trzymam za was mocno kciuki i wierze ze bedzie dobrze. Ja chyba tez spakuje torbe tak na wszelki wypadek...brrr az ciarki przechodza na sama mysl., Przeciez jeszcze nam troche zostalo. Pozdrawiam i milego a przede wszystkim spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajka83 ja tez biore espumisan ale mi dodatkowo pomaga blonnik, ktory kupilam w sklepie zielarskim, jest to dokladnie mielona lupina babki jajowatej:)w 15 g produktu jest az 13,5 g blonnika:) ,100% bez chemii pijesz 3 razy dziennie po 1 czubatej lyzeczce z sokiem, jogurtem( nadaje sie tez do sosow) samkuje okropnie i jak zalejesz ciepla woda to robia sie gluty ale ja pije z sokiem pomaranczowym i zyje:) aha i nie pije tego po posilku bo to tak peczniej w zoladku ze bym pekla, dlatego stosuje dgo 30 min przed posilkiem:) poza tym co warto wiedziec blonnik obniza Indeks glikiemiczny pokarmow( pocne cukrzykom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!! Brrr ale zimno właśnie wróciłam z SR i od razu pod kołdre na dworze jakaś masakra, lubię mrozy ale już mam dosyc. Oj niedobrze kolejna kwietniówka w szpitalu, trzymajcie się tam dziewczynki jeszcze troszke wytrzymjacie, pozdrowienia dla was dawajcie znac w miare możliwości co u Was Mikołajka mnie od kilku dni męczą zaparcia, czopki glicerynowe pomogly a do tego duuużo kefiru. Otręby i ogólnie dużo błonnika jem całą ciążę ale to już mi nie pomaga niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co do zaparc i zgagi to poprostu sie z nimi mecze. Pije duzo wody. I jakos probuje zasnac. Zgaga zawsze dopada mnie po kolacji. Dziewczyny na fenogterolu jaka dawke bierzecie na dzien ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kwietniówki 2011 :-) macie może jeszcze jakieś jedno miejsce dla mnie bym mogła się też czasem odezwać, napisać czy nawet porówna swoją piłeczkę do Waszej? :D Tez mam termin na kwiecień dlatego tez tu sobie weszłam i napisałam do Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Andy nasz topik jest "pojemny", zapraszamy:) Agneszka, odkąd zaczęłyśmy się tak sypać i niektóre w związku z tym wylądowały w szpitalu, też wolę spakować torbę na wszelki wypadek. Zabieram się za to codziennie, ale jeszcze nie jest gotowa. Wczoraj wieczorem i w nocy miałam bóle krzyża. Moja mama nie omieszkała od razu wspomnieć, że kiedy ją dopadły bóle krzyża to za 3 dni urodziła brata...hmmm Mam do Was kochane pytanie. Czy w czasie ciąży przybyły Wam nowe pieprzyki? Mam dość ciemną karnację i zawsze miałam ich sporo, ale zauważyłam kilka nowych, wystających znamion/pieprzyków. Zawsze zapominam się zapytać o to lekarza. Jak jest u Was? Dziewuszki w szpitalu trzymajcie się dzielnie, jesteśmy z Wami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Ja jestem właśnie po wizycie mały rośnie i według Usg termin na 03.04 waga 2246g.Ułożony już główką w dół.Właśnie dopiero do Mnie dociera,że to już baardzo blisko poród,boje się:( A tak poza tym dopiero dziś zaczełam od wyprawki:):)jeszcze pare żeczy i już:)Wózek też dziś zamówiliśmy powinien w piątek być.Teraz pranie ciuszków prasowanie i oczekiwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - trzymaj się dzielnie! Onaiskierka - ja biorę 4x 1 tabl, Martka z tego co pamiętam też tak początkowo brała ale teraz ma zmniejszoną dawkę 3x1 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka77- może "pieprzów" nie przybyło, ale to co było się rozrosło i pociemniało, a na dodatek bardziej wystaje, a karnacja u mnie że tak się wyrażę standardowa. Mój lekarz mówi, że to norma, że pieprzyki ciemnieją, wyskakują itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ditta, tak sie zastanawialam bo ja biore 3 razy po pol tabletki. To moze nie jest tak zle bo w sumie mi nie powiedzial ze mam jakies reozwarcie tylko ze za twardy brzuch. Spokojnej nocy. Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×