Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Witam mój mail to kajusia13@op.pl. Ktos pytał co ile mamy wizyty ja początkowo miałam co 2 tygodnie bo miałam problemy teraz jest wszystko ok wiec co miesiąc. jest 14tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maile wysłane. Dopiero teraz ale cóż...dopiero wstałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aprils mother11
Hej mam nadzieje, ze sie nie spoznilam. Moj mail agako2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówiła Thelly dziewczyny które są na pomarańczowo zaczernijcie się, będziecie mieć pewność że nikt się pod Was nie podszywa. Aprils wysłałam Ci maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka75
Cześć dziewczynki to ja też poproszę mój mail anetkazet@o2.pl Miłego dnia mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka75
A_B a jak się zaczernia? jestem niekumata w tych sprawach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wizyt ja bede chodzić do lekarza co 2 tygodnie w zwiążku z moim zwolnieniem lekarskim. Nie wiem czy na każdej wizycie bedzie mnie badac czy tylko bedzie wypisywac mi karteczke. Ide do niego za tydzien wiec wtedy sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka musisz przejsc na stronę głowna forum. U góry pod napisem FORUM DYSKUSYJNE są opcje zarezerwowania swojego nicku. Tam bedziesz musiala podac wymyslone haslo do swoejgo nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam wczoraj dodatkowo na USG genetyczne do innego lekarza (tak dla pewności). Lekarka miała mega sprzęt i pomierzyła mi dokładnie wszystko łącznie z tym że mi pokazała dokładnie półkule mózgowe malucha :) Zrobiała mi również przezierność i wyszła 0,8 a nie tak jak tydzień temu obliczył mój gin 1,8 .. Nie wiem co o tym myśleć.. Tak czy siak jest dobrze, między nóżkami na razie niczego nie widzi więc zwiększa się szansa na dziewczynkę. A_B ja też jestem na zwolnieniu i bede do końca, a lekarz wypisuje mi teraz zwolnienia na 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam się wam pochwalić :D będę miała syna :D wczoraj przyleciałam, Kurczak w samolocie był spokojny(w sensie ja dobrze się czułam) no i byłam na usg. lekarz zrobił mi badanie normalne(ale bez wziernika, tylko brzuch pomacał) potem usg dopochwowe-to właśnie na nim wyszła płeć(sama się mocno zdziwiłam że tak wcześnie to mówi i tak pewnie) dziecko super ułożyło się pupą do sondy więc miałam jego krok przed oczami :P faktycznie były jakieś kuleczki takie jaśniejsze mnie to w sumie wyglądało na oczy ale lekarz mnie oświecił że to są genitalia.musiał troche tą sondą poruszać, bo malec był strasznie leniwy wczoraj , to chyba przez zmianę strefy czasowej :P a na końcu zrobił usg na brzuch,żeby określić nuchal,wielkość dziecka. ma 8.3 cm i usg pokazało mi 14t1d ciąży.w zasadzie nie napalam się jeszcze że znam płeć, ale podobno usg dopochwowe jest lepsze do jej określenia, a tymbardziej że malec centralnie posadził swoją dupinę na sondzie usg :D lekarz stwierdził chłopaka na 99 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a puścił mi jeszcze usg w kolorze(chyba miało związek z żyłami i tętnicami) i przez głośniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
juz szukacie wozka, tak szybko? Ja nic nie mam, nie mam nawet spodni ciazowych, a jeansy juz sie nie mieszcze. Nie znam plci i nie zastanawialam sie nad imieniem. Ustalilam z mezem ze ja wybiore pierwsze imie a on drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po badaniu. Na szczęście z dzidzią wszystko w porządku :) Terminy porodu z miesiączki i z Usg się pokryły. O płci lekarz nawet nie mówił, a ja nie dociekałam, bo przecież miał ważniejsze rzeczy do badania. Thelly dziękuje za mail i hasło. A_B od Ciebie niestety nic nie dostałam :( Powtarzam mojego maila jolcia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hawa, spodnie musiałam kupiś bo bym na tyłek nie miała co założyć bo już wyrosłam ze wszystkich normalnych hahaha. Natomiast wózek w moim przypadku to bedzie pierwszy i myślę że warto wcześniej się zastanowić co jest ważne przy jego wyborze. Ponadto są tu dziewczyny już doświadczone w tym temacie i mogą pomóc. Bo ilość w sklepach i różnorodność cen jest ogromna. A zakupy dla dzidzi dopiero w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Co prawda wyjściowy termin porodu miałam na 07 maj, po drugim usg wyszło 01 maj. po trzecim wyjdzie pewnie KWIECIEN ....HIHIIH.ZOBACZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki! Zaraz spróbuję się zalogować na stronkę! :) KASIEŃKAA__ to super, że i Ty znasz już płeć maleństwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Was zobaczyć dziewczyny! :) Rzeczywiście wszystkie kwietniowe mamusie to laseczki!!! :) A Wasze dzieciaczki są przecudne!!!! Spróbuję zaraz poszukać jakiś zdjęć to też coś wrzucę, żeby nie było! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie do takich wniosków doszłam, że laski z Was :) Chyba trochę nie pasuję :D No nic najwyżej będę się wyróżniać z grupy brakiem urody i figury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam narazie jedno moje zdjęcie. Później najwyżej poszukam czegoś jeszcze na drugim kompie. A zdjęciez usg maluszka muszę dopiero obfotografować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Mam dzisiaj kiepski humor. Strasznie kłótliwa ostatnio jestem. A może to nerwy...hmm... jutro idę do lekarza i oczywiście się stresuję, tak bardzo chciałabym usłyszeć same dobre wieści. Album świetny, dziewczyny super, dzieciaczki śliczne:) Rodzinka zjechala do domku, idę się troszkę poprzytulać:) pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Martka, będzie dobrze. Ja też jestem nerwus, ale odkąd wróciłam do pracy po macierzyńskim, jakoś lepiej funkcjonuję. Po prostu miałam już dość siedzenia w domu. Teraz, wśród ludzi mam lepszy humor, więc i w domu więcej cierpliwości dla dziecka. Na szczęście ciąża mi nie przeszkadza w pracy, czuję się świetnie i mam nadzieję pociągnąć tak jak najdłużej, bo nie uśmiecha mi się znowu powrót do domu, zwłaszcza, że za pół roku jest to nieuniknione raczej :) Ja z kolei w piątek idę zbadać przeciwciała i mam nadzieję, że żadnego konfliktu nie będzie, ale strach lekki jest. Wrzuciłam w galerię dzisiejszą fotkę brzucha, u nas leci szesnasty tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×