Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja mam materacyk jeszcze po Kacperku.Ale jestem ciekawa jak to jest z nimi dokładnie. Ja mam kokosowy. Dostałam taki od wujka ktory jest producentem wlasnie materacykow dzieciecych, musze sie go zapytac czy produkuje takie gryczane. Jestem wlasnie w Warszawie - stoję w korku :P A wieczorkiem wybieram sie do sklepu swiat dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam to ogólnie kokosowo-gryczane materacyki są bardzo polecane. I rzeczywiście są one stosunkowo tanie. A_B w takim razie czekam z niecierpliwością na opinie o Navintonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki planuję karmić piersią ale chcę kupić 2 butelki dodatkowe jakbym musiała gdzieś wyjść itd... Tylko nie wiem czy kupić 2 większe 260 ml, czy dwie różne -130 ml i 260ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mnie dopadły jakieś problemy. Od jakiegoś czasu pobolewały mnie pachwiny, ale dzisiaj rano jak się kąpałam i chciałam wyjść z wanny już prawie nie mogłam podnieść nogi. Teraz mogę chodzić, ale najlepiej żebym nie podnosiła nogi. Najbardziej boli mnie prawa pachwina. Jedyne co mi przychodzi do głowy to rozejście spojenia łonowego. Dziewczyny czy któraś to miała? Możecie mi coś napisać, czy tak to się objawia? Od ponad 1,5 roku użytkuje (moja córka :))materac kokos-pianka-gryka i jestem zadowolona. Nie pleśnieje, ale mam taką specjalną osłonkę na materacyk. Lepsze są pewnie materace lateksowe, ale ich ceny powalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneszka ja miałam na początku 2 małe butelki (130ml), a później dokupiłam 2 x 260 mll. Myślę jednak, że jak kupisz od razu duże też nie będzie problemu. Na pewno będziesz musiała mieć różne smoczki w zależności od wieku. Ja miałam chyba 0+, 3+ i 6+, a później wieloprzepływowy. Ja miałam wszystkie z Tomme Tippe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_agneszka_ ja tez planuję karmić piersią. Zakupiłam komplet TT, tam są m.in. dwie butelki 150 ml, dwie 260 ml. Wolę mieć więcej na wszelki wypadek, jak będą zbędne, to zawsze się komuś odda. A tak będę chciała wyjść z domu, jakiś spacerek czy coś, myślę, że mogą się przydać. Właśnie oszalałam na punkcie skarpet uszek http://allegro.pl/show_item.php?item=1400632651 i zamówiłam, piękne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolina słodkie :) Ja sobie obiecałam, że nie będę już nic kupować, bo mam tyle rzeczy po córeczce. Pomimo obietnic i tak jak byłam w Smyku skusiłam się na takiego słodkiego rampersa w przecenie. Najlepiej nie chodzić po sklepach i nie oglądać aukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola skarpetki śliczniutkie :) ja już prawie w miejscu docelowym czyli w Łomiankach :) Słyszałam o tych materacykach lateksowych...właśnie Kacperek ma mieć taki robiony do łóżka swojego na zamówienie(łózeczko ikea - niestandardowy rozmiar, gdzie pasuje tylko materace ikea)- też od tego mojego wujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio.k dzięki za odpowiedź. Raczej nie będę tam rodzić, ale biorę też pod uwagę Łubinową. U Ślęczki byłam na 2 wizytach i spodobał mi się w sensie podejścia do pacjenta. Niestety ceny wizyt trochę wysokie. Dalej 200 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolina82-zapłaciłas juz temu gosciowi za te skarpetki? bo wyobraz sobie ze ja tez wziełam 4 pary tzn 2 po 2 i mijaja 2 tygodnie odkad zapłaciłam a paczki ani widu ani słychu!!!!!!!!!!!!a pan nie raczy nawet odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, to nie wiedziałam, że taki to typ. Przelałam od razu, maila posłałam, że sprawa z mojej strony załatwiona. Niby na stronie ma info, że jak ktoś chce zmienić adres dostawy to szybko, bo czas to pieniądz i inne srutututu, mam nadzieję, że i Ty i ja szybko dostaniemy nasze socksy. A dzwoniłaś do niego? Może jakiś opierdziel się należy? 2 tygodnie to kupa czasu jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolina-ja takze przekazałam odrazu poprzez płace z allegro-by było szybciej-a tu zonk!!wysłałam juz chyba z 5 emaili i nic-cisza!! a na allegro loguje sie codziennie-dzis wieczorem jak sie wkurze to zadzwonie i zapytam łaskawie gdzie moje skarpetki-pal 6 te 24zł ale one sa takie słodkie ze mi ich szkoda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 601
Cześć jestem w 27 tyg termin mam na kwiecień dokładnie 22 będzie chłopak. czytam od jakiegoś czasu forum i bardzo mi si ę podoba bo piszecie o wszystkim. To będzie moje pierwsze dziecko i do tego mam psa i dwa koty mam jednak nadzieję że wszystko jakoś się poukłada pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście fajniusie te skarpetuchy zapisałam aukcję ale poczekam dziewczyny na wasze info czy dostałyście, bo jak 2 tygodnie to dużo za dużo, ja rozumiem że przed świętami z anglii szedł do mnie adapter do pasów miesiąc ale to były święta i cała poczta tak działała, ale teraz list polecony idzie 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamuśki! :) A skarpetki to mam takie same! Rzeczywiście są cudne! Ja kupowałam w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuli a może dzidzia Ci się tak ułożyła i uciska gdzieś i stąd Twoje problemy z poruszaniem, od teściowej słyszałam że jak była w ciąży i wyszła po zakupy i jej się dziecko tak przekręciło że stała godzinę bo nie mogła zrobić kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po nieprzespanej przegoraczkowanej nocy z dreszczami i temp ponbad 39. stwierdzilam ze odwiedze pogotowie i sie okazalo ze moje zapalenie krtani to tak na prawde zapalenie pluc. Teraz wiem dlaczego nie moge oddechu złapac. wiec pzedemna 10 dni antybiotyku a poem sie okaze echhh biedne to moje malenstwo non stop mu cos aplikuje :( dziewczyny jak ni musicie to nie wychodzcie z domu! teraz jakies szalenstwo jest. w przychodniach czarno. Przyszłam paczka a ja nie mam sily jej rozpakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe kwietnióweczki wiosenna mamo trzymaj sie cieplutko zdrowiej teraz własnie straszne wirusy szaleja wiec babeczki uwazajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolina kiedyś oglądałam program o psach i dzieciach, jeśli jesteście uważani za parę alfa w domu to wasze dziecko też tak będzie postrzegane przez psa i on podobno już czuje że nowy członek rodziny w drodze i będzie się musiał nim opiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli - niestety nie pomogę w Twojej sprawie. Wiosenna mamo - duuuużo zdrowia! Kurcze, zapalenie płuc to poważna sprawa. No i ta gorączka... Zbijaj koniecznie, bo to niebezpieczne! Polecałyście te ciuszki, i ja też się skusiłam. Wysyłka błyskawiczna! Beżowe wg mnie najładniejsze, wzięłam jeszcze różowe i żółte (w różnych rozmiarach) http://allegro.pl/spiochy-niemowlece-z-haftem-slonik-rozm-62-i1397130522.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no i zmartwiłyście mnie z tymi wirusami znowu. Ja już 2 razy byłam ostatnio chora, po 2 tygodnie każdy epizod, masakra!! Teraz biorę profilaktycznie rutinoscorbin, mam nadzieję że nic się nie przypałęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wiosenna mamo trzymaj sie!!! musisz jak najszybciej wyzdrowiec...macie racje lepiej jak nie trzeba nie wychodzic z domu ale tez ciagle siedzenie meczy bynajmniej ja tak mam ... a co do ruchów dziecka to nadal sa słabe ale juz lepiej niz wczesniej teraz czuje ze mały sie porusza:):) ale w czwartek ide do gin i bede pewniejsza...ale dzieki za odpisanie:):) trzymajcie sie cieplutko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta ja je mam i ze słonikiem właśnie kremowe, z żyrafą żółte i z małym kucykiem zielone, i chyba ten słonio mi sie najbardziej podoba, jeszcze ich nie prałam jak na razie ich jakość mi się podoba zobaczymy po praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mójmaluszek ja też tak mam czasami wydaje mi się że 2-3 dni mam leniuszka, a potem budzi się w dzidzi kung-fu panga hahahahaha i daje popalić, upodobała sobie prawą stronę i mam wrażenie bólu wątroby nawet przez chwilę zastanawiałam się czy nie zrobić sobie prób wątrobowych, albo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wiosenna mamo trzymaj się dzielnie, na pewno poradzicie sobie z tą chorobą:) Mamuli- rozejście spojenia łonowego może się zdarzyc jako komlikacja porodowa i nie dość, że niezwykle rzadko, to jeszczce ponoć nieasmowicie boli, więc pewnie naciagnęłaś jakieś wiązadła albo dzidzius uciska. Mnie dziś rano niesamowiciebolało w okolicy prawej nerki i to chyba dlatego, że pół nocy przespałam na prawym boku. Błąd:/ Śpiochy cudne. Chyba bede musiała zainwestować, bo jak narazie nie mam żadnych ciuszków z nogawkami:) Co do siedzenia w domu to ja mam juz dość. Codziennie uczę sie, sesja za pasem a narzeczony wraca z pracy dopiero późnym wieczorem. Brakuje mi niesamowicie kontaktu z ludźmi i dostaje hopla jak siedzę tak jak teraz w domu:( W dodatku pogoda zachęcająca do spacerów. Chcialabym juz wiosnę. Fajnie, że nasze dzieciaczki przyjda na świat na wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issabell - tak, słonik najsłodszy w kolorze kremowym oczywiście (nie wiem skądja ten beż wzięłam). Żyrafkę mam żółtą i różową :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam w neutralne kolory bo no mamy mieć niunie ale to nie tak na 100 % więc na razie boję się takich typowych kolorków, choć zakupiłam jedną bluzeczkę typowo dziweczęcą i zobaczymy czy zrobimy z niej użytek. W piątek idę na wizytę akuracik zacznę 30 tc zobaczymy czy będę miał usg i czy ewentualnie tym razem dzidzia sie wypnie tak żeby pokazać co tam ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odciagania - na poczatku, tak gdzies przez 2, 3 mce na raz udawalo mi się odciagac 20, 30, czasem 40 ml. Jak widac sa to ilosci znacznie mniejsze niż ilosci pokarmu sztucznego. Tak to dziala, że dziecko je mniej a czesciej z piersi. W duzej butelce taka ilosc się gubi zupenie, wiec przydadza się 2 male butelki. Pozniej, jak dziecko jest wieksze i wiecej mleka się produkuje. Tak w 5, 6 mcu odciagalam na raz recznie ok 200 ml, oczywiscie z obu piersi (te mniejsze ilosci na poczatku też z obu piersi). Wtedy oczywiscie przydadza się 2 duze butelki. Te 200 ml było podawane dziecku na 2 razy po polowie podczas mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli - ja też mam rozejscie spojenia dokładnie takie same objawy jak Twoje. ból jest najgorszy kiedy przewracam się z boku na bok... też mi ciężko nogę podnosić np przy wchodzeniu po schodach. lekarz powiedział że to jest wskazanie do cesarki i będe musiała iść do ortopedy po zaświadczenie które będzie podstawą do cięcia. dziewczyny dzisiaj poszalałam i kupiłam sporo rzeczy dla dzidzi na allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17711672 więc teraz już mam wszystko prawie od wózka i łóżeczka po podkładny poporodowe:). wczoraj kupiłam laktator ręczny i podgrzewacz jeszcze mi brakuje kołderka przewijak i rożek... też już wszystko kupujecie? ja postanowiłam już załatwić zakupy ponieważ ostatnie moje wyjście na miasto źle wspominam... nie mam już po prostu siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×