Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć dziewczyny melduje sie u mnie bez zmian wczoraj wieczorem bóle i skurcze ustały i z tego wymeczenia zasnełam az do rana nawet na siusiu nie wstałam w nocy :D dzisiaj z rana chodzę już tak nie boli ale troszkę ból syga po brzuszku i twardnieje ! Chyba jednak to te przepowiadające skurcze :) Jordan.pl widzę ze przechodzimy to podobnie nasze maluszki chcą jednak jeszcze posiedzieć w brzuszku !!!:D Anka dzisiaj się jeszcze nie odzywała ciekawe jak ona biedulka czy też tylko miała przepowiadające czy coś więcej??? Miłego dzionka dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima aprilisss
czy którejś z Was zdarzyl sie jakis wypadek w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki w sobotnie przedpołudnie ;) Ja z takim pytaniem,chcę zasięgnąć Waszej opini w tym temacie dziewczynki- mam mieć CC przeprowadzi ja mój lekarz prowadzący,będzie miał wtedy dyżur , chodziłam do niego do przychodni prywatnie i płaciłam za każda wizytę ,teraz będę rodzic w szpitalu który ma podpisany kontrakt z NFZ ale tez sie płaci za znieczulenie do CC 800zł- i moje pytanie jest następujące,czy powinnam oprócz tego coś zapłacic mojemu lekarzowi,ewentualnie podziękowac jakimś koniakiem czy czyms takim? Wczoraj byłam u Niego na wizycie ale nie miałam śmiałosci zapytać ;( Doradźcie koleżanki proszę;) Mój mąż mówi ze to jego obowiązek skoro chodziłam do niego przez cała ciążę,ale ja sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUUUUIIII
pierwsze słyszę, żeby płacić w prywatnym szpitalu za zzo przy CC. przecież muszą Ci je podać więc za co masz płacić? co innego gdyby t był poród SN to powiedz, że nie chcesz... niech Cię tną na żywca. nie daj się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUUUUIIII
słuchaj męża, ma rację. wystarczająco płaciłaś za każdą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUUUUIIII
ja też będę rodzić w prywatnej klinice, która ma podpisaną umowę z nfz i przy sn oczywiscie zzo jest płatne, ale przy cc nie. bo oni muszą Cię znieczulić, nie jest to twoje widzimisię przecież. dowiesz się jeszcze, bo to dziwne, i jak żyje 1szy raz o tym słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ., mam do was pytanko czy tez odczuwacie takie ciagniecia i kłucie w kroku , bo ja sie własnie zastanawiam co to jest , jak chodze to przewaznie to czuje prosze was o odpowiedz bo stracznie mnie meczy to , i chciałabym sie zapytac co to jest ten czop i jak on wyglada, moze to byc taki przezroczysty sluz ciagnacy termin mam na 7 kwietnia wiec jeszcze troche dziewczyny prosze o odpowiedz jak mozecie bo ja juz czasem wariuje bo niewiem czy to jakies oznaki pzyblizajacego sie porodu. Dziekuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam -trzeba zapłacić za konsultacje anestezjologiczną i znieczulenie 800 zł to jest prywatny szpital który ma podpisany kontrakt z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUUUUIIII
no tak, konsultację anest. jestem w stanie zrozumieć. ale nie rozumiem, dlaczego masz płacić, za coś co musisz dostać?a nie jest to Twój wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUUUUIIII
jesli mają podpisaną umowę z NFZ to nie jest to prywatny szpital :) prywatny szpital to taki w którym za wszystko płacisz Ty, a Oni nie mają podpisanej umowy. Ty zapłacisz im 800zł za zzo , a NFZ im da jeszcze raz za to samo. chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nowy szpital Pro-Familia w Rzeszowie no i tam się płaci niestety ;) popatrz na ich stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUUUUIIII
karolinka23 tak, czop jest taki śluzowaty często lekko podbarwiony krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUUUUIIII
" Od pacjentów ubezpieczonych w NFZ nie pobierane są opłaty za poród" czyli nie jest to prywatny szpital. tak tylko siebie nazywają;) jesli NFZ za wszystko im zwraca to w czym ta prywatność? zapewne musisz chodzić do lekarza, który u nich pracuje i na tym to polega. kpina z tym płaceniem za zzo przy cc, przyjedź na śląsk w prywatnej klinice u nas za zzo przy cc nie zapłacisz nic.przy sn 500zł:) pozdro. p.s lekarzowi już nic nie dawaj, wystarczy mu te 800zł:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUUUUIIII
p.s ale to dobrze, że powstają takie miejsce. bo jak wiadomo to powinno być normą w państwówkach, a wiadomo, że nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUUUUIIII dzięki za odpowiedź no widzisz u nas na podkarpaciu tak niestety jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam przed chwila smsa od 🌼🌼 BASIK: „WCZORAJ ODESZŁY MI WODY. DZIŚ O 8.30 POPRZEZ CC URODZIŁA SIĘ MARYSIA. WAGA 31OO DŁ. 56CM. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik GRATULACJE!!! No to mamy pierwszą z pełni księżyca hihi :) Dużo zdrówka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze wczoraj Basik pisała, że pewnie do terminu wytrzyma, bo te bóle jej przezszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik GRATULACJE i buziaki dla Marysi :):):):):) Wiedziałam że dzisiaj nam się poszczęści kolejnym dzieciątkiem :D Przeczucie mam że to pierwszy ale nie ostatni dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki! Basik GRATULACJE!!!! 🌼 Dużo zdrówka dla Was dziewczynki! Ale jaja! Dziewczyny jak tak dalej pójdzie to żadna na kwiecień nie zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka Anitka75........35.......Dębica..............29.03....1. ..........Mikołajek aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... ......Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola iissaabel.......33.........Radom............07.04......1. ..........Wiktoria aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1....raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1.......Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... ........córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2.............Laura Awa666.......26.........Częstochowa.......17.04.... 1.............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1.............syn karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK...............TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN..... ..Nina mania 487...........01.04/10.03.11.....3150g-54cm....SN......Chło piec Ditta7................07.04/16.03.11.....2710g-52cm...?.....Dziewczynka basik1978...........07.04/19.03.11.....3100g-56cm....CC.....Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie, u mnie slonko od rana wdziera sie do mieszkania:) ja nadal w pizamie. mamy dzis leniwa sobote Basik!!!! gratulacje tak cos czulam ze ja nie ominie:) Magda29 ja jestem w 35 tygodniu, wiec tylko tydzien do tylu z terminem od Ciebie:). moze umowimy sie na porod?:)) Zaczynam sie troszke bac, tzn dociera do mnie ze przyjdzie taki dzien kiedy zamienie sie w totalnie nieznosna babe, jestem wrazliwa na bol ale musze byc dobrej mysli, fajnie byloby tak szybko urodzic....zobaczymy czy bedzie mi to pisane. co do wypadkow w ciazy nie mialam jezeli chodzi np o upadek. jedynie zaliczylam crash test z ciezarowka, gdy jechalam do pracy, naszczescie nic mi sie stalo, tylko ze teraz rzadko siadam za kierownica-uraz psychiczny zostal dzwonilam do znajomego ktory ma mi przywiesc moje zakupy, wozka jeszcze nie dostal, razem z niania i wkladami do kosza na pampersy ale to wszystko zamowilam u jednego sprzedawcy gdzie czas realizacji odnosnie wozka to 2 tygodnie wiec za tydzien pewnie wysla juz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka o tym samym pomyślałam, bo tempo dziewczyny narzuciły ostre :P Mani Synek o ile dobrze pamiętam ma na imię Ksawery. Miłego weekendu Mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK.......MIASTO........TP......KTÓRE ?.......PŁEĆ/imię Wiosenna mama 25.....Kraków............23.03......3...........Karolinka Anitka75........35.......Dębica..............29.03....1. ..........Mikołajek aaaaaaanula83..27.....Włodawa..........30.03......1..... ......syn Judyta10......28........Szczecin..........01.04......1... .......Alicja migotka3.......28.......Warszawa.........02.04......1.... ......Jakub Jordan.pl......24........Poznań.............4.04.......1 ..........córeczka paula8122.....29.......Warszawa..........4.04.......1. ...........Michał nikolina82.....29.......Warszawa..........6.04.......1... .........Pola iissaabel.......33.........Radom............07.04......1. ..........Wiktoria aprlils mother11..28....Lublin.............10.04......1............M ateusz jeloonka.......26........Poznań...........10.04.......1....raczej córeczka szpilka85......25.........Konin.............11.04......1. ..........Wojtuś Kasieńkaa_...21........Sosnowiec.........11.04......1.........Aleksander Ines_85.......25............Śląsk...........12.04...... .1..........?..... Karolina20204....23....Zielona Góra......13.04......1.............synuś aga021..........28......Rzeszów...........13.04......1.. ...........Oliwia Malwiska25....25.......K-lin.................13.04...... 3...........Nataniel agneszka......28.........Warszawa........16.04......1.... .......córeczka A_B.............26.........Kielce..............17.04..... .2.............Laura Awa666.......26.........Częstochowa.......17.04.... 1.............Ignacy Pijawa2.......32..........Olsztyn............17.04......2 .............Emil OnaIskierka..25........Śląsk.................17.04..... ..1 ...........syn Lolita1980....31.......Łódź..................17.04.... ...1...........Szymon Evvvve........29.......Mikołów...............18.04..... .1...........Maja Ems............24.........UK...................20.04..... ..1.............syn karolp.........31........Niemcy.............21.04........ 1............Maja? Mikołajka83..27.......Szczecin..............22.04......1 ..........Dominik --etka--........26........P-ce ................22.04.......1..............Filip Viki58a.........28.......Wrocław............22.04....... 1..........Patryk żaka_86.......25........Gdynia..............24.04....... 1............Maja mamuli..........32.......Śląsk..................26.04.. ....2...........Agatka mojmaluszek..25........Wieluń...............27.04......1 ..........Mateusz ewelinkab........25........konin..............28.04...... 2.........Gabrysia oliwka86........24.......Norwegia............29.04......1 ............córka ROZPAKOWANE NICK...............TP/Data porodu........waga-cm....CC/SN.......imię nowa788219223....01.04/06.03.11.....2650g-52cm....SN.........Nina mania 487...........01.04/10.03.11.....3150g-54cm....SN........Ksawery Ditta7................07.04/16.03.11.....2710g-52cm...?.. ..Dziewczynka basik1978...........07.04/19.03.11.....3100g-56cm.....CC.......Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, Nowa co tam u Was?? Jak tam się czujecie? Jak maluszki? Rzeczywiście Martka coś się długo nie odzywa... Malwiśka też zamilkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik... super :) Gratuluje.. to widze ze pierwszy tydzien kwietnia prawie sie rozpakował a marcówki czekają grzecznie. A ja sobie dzis zaliczyłam dobry uczynek - znalazłam portfel z kasą i dokumentami i odwiozlam panu. Mialam chwile zawahania bo tam ze 400 było - ale nie skusiłam sie Żal mi go było bo taki w moim wieku a wiem jaki to problem jak sie zgubi wszystkie dokumenty - mój Łukasz jest specem od tego. A jeszcze pana nie było w domu, wiec tylko upewniłam sie u sąsiadów że faktycznie tam mieszka i wrzuciłam do skrzynki, ciekawe czy bym znaleźne dostała. Ale to miłe ze ktos tam jest mi wdzeczny, nawet jak nie ma szansy podziekowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, jakie fantastyczne wieści od rana! Basik, gratulacje! Kolejna dziewczyneczka marcowa :-) Ja właśnie po wizycie, moja szyjka gotowa, Dzidza napiera główka mocno. Gin powiedział, że poleca schody i dużo chodzenia :-) To zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×