Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość anonimówka
Magd11 a te 17 tygodni to liczone od pierwszego dnia okresu czy typowe bite 17 tygodni?aaaa i czy to było usg 3-4 d czy zwykłe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koniec 16 tc i nie czuje jeszcze ruchów pchełki i 2 listopada sie okaze czy dzieewuszka czy chłopczyk nie moge sie doczekac spijcie spokojnie mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11
Liczone od ostatniej miesiaczki ,szczerze mowiac nie wiem za dokladnie kiedy w ciaze zaszlam :p ... wiem ze najwczesniej mozna od 17 tygodnia widziec plec dziecka . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimówka
a jakie usg?zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
tygodnie ciazy liczy sie od pierwszego dnia ostatniej mesiaczki. u mnie dzis zaczal sie 17 tydzien ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11
u mnie w niedziele sie zaczal 17 tydzien .usg mialam calkiem normalne tzn to od srodka wtedy jakos ona zrobila zdjecie od gory na dziecko jak mialo rozkroczone nozki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimówka
magd11 miałas usg dopochwowe tak??pytam bo niewiem czego sie spodziewac za tydzień na wizycie a tez to bendzie 17 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magd11
mialam takie i takie czyli dopochwowe i brzucha bo byla z moim chlopakiem to ze nie bylo mozna widac przez brzuch to zrobila mi pozniej dopochwowy i tak jej bylo latwiej zobaczyc i zrobic zdjecie . nie mialam zadnego 3D czy jak to sie nazywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, ja mam wizytę 3 listopada, i chyba nie wyjdę dopóki mi lekarz nie powie co tam u mnie siedzi w środku :) Na razie jest 15,5 tygodnia. Jeszcze 14 dni i się okaże. Cały czas o tym myślę. Marzę o córuni :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kwietnióweczki w ten szary i pochmurny dzień.ja płeć poznam w poniedziałek jeszcze kilka dni muszę wytrzymać ale już jestem taka ciekawa ze aż mnie roznosi:)u mnie w sobotę zaczyna się 17 tc i nie czuję jeszcze ruchów dzieciątka.może dlatego ze mój brzuch jest olbrzymi!!!denerwuję się bo nie objadam się przecież jestem na diecie tylko chleb razowy ,wszystko chude 4 ziemniaki na obiad albo talerz zupki-2 owoce na dzień.uzbierało mi się z tego 2,5 kg,nigdzie nie utyłam ale brzuch jak w 7 mcu.wstyd mi jak ktoś pyta w którym miesiącu jestem bo wyglądam jakbym się obżerała bez opamietania a jest przeciwnie-często chodzę głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam fajnie że część już zna płeć a niektóre niedługo poznacie. Mój lekarz zapowiedział, że będę miała dopiero USG połówkowe, więc pewnie wyjdzie koniec listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na usg na płeć idę 16 listopada - będzie to mój 19 tydz. Możliwe żę odrazu bede mieć badanie narządów dziecka, jak się nie uda będę szła znów po ok 3 tyg aby być w 22 tc. Wczoraj byłam u lekarza ale usg mi teraz nie robił, zbadał mnie i wypisał kolejne zwolnienie lekarskie. U mnie dziś straszna mgła, nic nie widać dobrze że z domku nie muszę wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Brzuszki :) Niektóre z Was narzekają na duzy przyrost wagi czy spory brzuszek, a ja troche się martwię, bo jutro zaczyna mi się 15 tc, a tu brzucha nie widać, no i waga spadła o 0,4 kg :( jem normalnie, nawet wydaje mi się, że dość sporo, więc nie wiem dlaczego tak się dzieje. Do lekarza dopiero 10 listopada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołajka rozumiem ze chciałabyś już paradować z brzuszkiem ale prędzej czy później wyskoczy a ja z przerazeniam myślę o kolejnych miesiącach-jak już teraz jest taki spory to jak ja bede wyglądać w 7-8 m-cu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B - bez problemu dostajesz zwolnienia lekarskie? Z tymi brzuszkami jest różnie, ja jestem dość drobna i u mnie już widać. Mam koleżankę która w 3 miesiącu wyglądała jak w 6! po prostu miala więcej wód płodowych. To kwestia indywidualna, i nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale ja juz dawno pożegnałam się z normalnymi ciuchami w niczym sobie się nie podobam i pare razy się poryczałam ze wyglądam ogromniasto wczoraj byłam na zakupach i kilka godzin pochodziłam po sklepach kupiłam kilka rzeczy w których wyglądam w miarę.mój się tylko uśmiecha i zala moje schizy na hormony-dostaje buziaka i słyszę moją ciężaróweczka i szlag mnie trafia.uff ja chcę zeby był już kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ditta dostaję zwolnienie ze względu na migrenowe bóle głowy (mam stwierdzony przykurcz karku) dostawałam je zawsze po dłuższej pracy a teraz wiadomo żadnych leków nie mogę brać (chodzi mi np. o solpadeine) a nie zawsze paracetamol pomaga i nie chce brać go non stop. Teraz głowa mnie boli tak z 2-3 razy w miesiącu a wcześniej miałam praktycznie non stop (rzadko mnie nie bolała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ditta ka dostaje l4 bez konkretnego powodu-po prostu stwierdziłam ze moja praca jest stresująca i nie chcę ryzykować.jestem na zwolnieniu od 6tc i mam zamiar pozostać w domu do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B - dzięki za info Anka - teraz jest naprawdę duużo fajnych ciuchów ciążowych, więc w ciąży można wyglądać pięknie. Mnie się spodobała sukienka i sweterek na allegro, chyba się zdecyduję http://allegro.pl/sukienka-ciazowa-rosnaca-razem-z-brzuszkiem-s-m-i1264738228.html http://allegro.pl/estyl-kornelia-mamo-niewatpliwy-hit-sezonu-i1266721667.html na innej aukcji kupiłam u tego sprzedawcy tunikę, i jest naprawdę fajnej jakości (i nie jest droga). http://allegro.pl/est-model-lola-dluga-tunika-sweter-z-golfem-hit-i1280032827.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wszyscy lekarze są wyrozumiali. Dla niektórych niestety stres to nie powód żeby iść na zwolnienie - beznadziejne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stres jest przecież najgorszy dla rosnącego dzidziusia,w mojej pracy non stop hałas stres i kontakt zludzmi nie było dnia zebym nie klęła po nosem-ja zmieniłam lekarza ale ani pierwszy ani drugi nie robił mi problemów.pracuje 13 lat bez przerwy należy mi sie w końcu mała laba.ja wiem ze są ładne ciążowe ciuszki swoją drogą w orsay są b.ładne tuniki w granacie i śliwkowym kolorze różne fasony i wszystkie na brzuszek do tego można dostać legginsy ,kupiłam tez sweterek w h&m ale najlepsza jest bluzeczka z lumpeksu-tunika w czarno czarym kolorze.ja po prostu nie mogę poznać swojego ciała tak szybko się zmienia-to nie mój biust brzuch i figura,do tego hormony i stąd te humorki.bardzo sie staram zeby wyglądać ładnie i sexy.mój mnie zapewnia i hmm udowadnia ze tak jest ale czasem myślę ze tylko tak mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ditta a ty chodzisz prywatnie czy do przychodni?bo może warto zmienić lekarza póki jest jeszcze wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY, CZY MOŻNA SIĘ DO WAS DOPISAĆ? JA JESTEM W 17 TYG. DZIŚ ODEBRAŁAM WYNIKI MORFOLOGII I KURCZE NIEPOKÓJ BO MAM 7,5 10^9/I - NIBY NORMA TO 4,1 - 10,9 ALE NA FORACH CZYTAM ŻE TO JEST BARDZO MAŁO JAK TO U WAS WYGLĄDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweterki sa przesliczne a do dej sukienki mam podobny czarny golf-sukienke tuz przed kolana ale krepuj mnie ze taki obcisły i tk opina sie na brzuchu i nie nosze go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jordan witam-nie umiem ci odpowiedziec miałam robioną morfologie kilka tyg temu i była idealna.teraz na poniedziałaek mam sobie zrobić na wizyte-ale lekarz mi powiedział tak-morfologie ma pani super ale nastepna juz taka nie bedzie bo z miesiąca na miesiąc wyniki sie zmieniają wiec moze ni ma sie czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ MAM TAKĄ NADZIEJE ŻE TO DZIDZIA PO PROSTU ZABIERA WSZYSTKIE WITAMINKI... W PRZYSZŁYM TYGODNIU IDE DO LEKARZA MAM NADZIEJE ŻE BĘDĄ SAME DOBRE WIADOMOŚCI NO I DOWIEM SIĘ PŁEĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×