Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 29latkaaaaaaaaajuz

w ciagu 6 miesiecy od utraty dziewictwa spalam z 5 facetami

Polecane posty

Gość 29latkaaaaaaaaajuz

nie wiem co sie ze mna dzieje ,moze powinnam wybrac sie do lekarza odkas stracilam dziewictwo z przypadkowym facetem:o zaczelam sie po prostu puszczac:o od 6 miesiecy od tego zdarzenia mialam 5 facetow w tym zaliczylam seks z dwoma jednoczesnie... :O:O czy to jest niepokojace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Zachowujesz się normalnie, jak suka spuszczna ze smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteeeeeeeeeeeeeeeeeeee
z porzadnej kobiety zamienilas sie w kurwe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi cieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie martw. Wszystko jest OK. Każda, która traci dziewictwo w wieku 29 lat, tak ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak najezdzacie na cnotki
malinka jakby stracila z milosci to wg ciebie nie moglaby miec 5 facetow? to niczego nie gwarantuje a ona ma 29lat co sie dziwicie ze miala juz dosc celibatu i tak dlugo wytrwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zaczela sie puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala?? a moze nie miala okazji w sumie ciekawe czmeu dopiero zrobila to z kims dopiero jak miala 29 lat? wiem ze pierwszy raz z facetem nie gwarantuje ze bedzie sie znim do konca...ale z tego wnioskuje ze szybko pzrestali sie spotykac po pierwszym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak najezdzacie na cnotki
malinka przeciez napisala ze z przypadkowym nauczcie sie czytac wreszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klinjdj
normalne nadrabiasz zaleglosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko z tobą w porządku, kobiety w twoim wieku mają przynajmniej 40 partnerów seksualnych na koncie, także jesteś prawie dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiolo
O kurczę... Nie warto było tyle czekać. Teraz to rzeczywiście jesteś jak piesek spuszczony ze smyczy. Nadrabiasz za dawne czasy. Jeżeli bawisz się seksem i nie masz wyrzutów sumienia, to ok. Ale jeśli coś Cię gryzie to poproś o poradę seksuologa. Czy mogę zapytać co jest z tymi twoimi partnerami? Są naprawdę do dupy czy Tobie się szybko nudzi? Jeśli to drugie to masz problem. Wszędzie tylko SEKS, każdy z każdym się bzyka, zapewne autorka myślała, że to takie niesamowite uczucie, a tu lipa... Stąd poszukiwanie nowych wrażeń. Nie wiem czy seks z pierwszym lepszym to dobre rozwiązanie. Moim zdaniem powinnaś skończyć z tymi zabawami, a rozejrzeć się za porządnym chłopem. Wiesz, Polacy są straszni i trochę zacofani. Jak pójdzie plota, że sypiasz z każdym to naprawdę nie będzie przyjemnie... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29latkaaaaaaaaajuz
Do jiolo tak może jest u ciebie na wsi, że wszyscy wiedzą kto z kim się pieprzy, ja mieszkam w dużym mieście i nikogo to nie obchodzi, wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiolo
Ja do Ciebie grzecznie, a ty tak?! A pieprz się suko ile chcesz, nie ma to jak skoczyć z opinii "cnotka niewydymka" na "puszczalska. Ale jak tam wolisz. Nawet nie próbuję sobie wyobrażać jak wyglądasz, skoro żaden wcześniej ciebie nie chciał... I jestem z miasta :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29latkaaaaaaaajuz
zalosny podszyw:o tak nudza mi sie bo nic do nich nie czuje:O a zrobilam to bo mialam ochote juz na seks..tak duza ze nie moglam czekac dalej zawsze marzyl mi sie zwiazek i dopiero pozniej ale coz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiolo
Tak myślałam ;) W sumie to nie wiem czym się martwisz, to normalne w takim przypaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29latkaaaaaaaaaaaajuz
no nie wiem jeszcze nie tak dawno co innego myslalam:o a teraz ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajemniczyBrunet
Skad jestes jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety popełnia sie czasem błędy.. Najgorsze jest to, że jak raz się "puścisz" to każdy następny raz łatwiej przychodzi :P ogarnij się póki jeszcze możesz, bo łatwo zabrnąć za daleko- wiem z doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden porzadny facet
takiej puszczalskiej nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×