Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

bartolenka dziekuje Kochana za rady, jak tylko wroci wysle go na polowania za lekami, bo my nie mieszkamy w pl i ciezko bedzie mi tutaj jakies takie leki dostac. ale co zarazil, niech teraz szuka :) wlasnie pije herbatke na zmiane z mlekiem. jeszcze sobie teraz sprzatannia i prania narobilam, kichnelam barrdzo poteznie a akurat krew mi zaczela lecic i cala rozrzutnośc kichniecia poleciala z krwią na posciel, lozko ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie bo długo nie pisałam ale to głownie z braku czasu. Próbowałam podczytywać ale już tyle naklikałyście ze chyba nie dam rady. W czwartek byłam u lekarza i miałam pierwsze USG. Dzidzia ma juz 8 cm. No i musze sie wreszcie dopisać do tabelki Aaa i jeszcze raz tabelka bo mnie bartolenka wykasowala elcia1984.........Ela..........25......Londyn............ ...........01.05 ad888888........Ada..........22......Pszczyna............ ........01. 05 Aniołek81.......Mariola......29.......łódzkie......... .............01.05 annjaa............Ania... ......28......Gdańsk......................03.05 PaulinaKiss.....Paulina.......23.....Kraków............. ...........05.05 kaka80............Kaśka.... ..30....... Kraków.....................05.05 ENI_35..........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA........ .......05.05 Znów_mama......Alicja.......32........Poznań........... .........06.05 tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ........07.05 bunia3.........................30........Toruń.......... .............08.05 Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko...... ..........08.05 jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.......... ..........09.05 Kankuun...........Dorota.....32........UK................ .........12.05 masterek28........Ania........27........Bielsko-Biała.. .........12.05 patixxx...........Patrycja....23........Belgia........... ..........13.05 asiaa76..........................34..........Mikołów... .............16.05 aleksandria88.....Olka.........22........Ruda Śląska.............17.05 asia76...............Asia.........34........Poznań.... ... .. .......18.05 Trelevinaaa.......Ewelina......26........kujawsko-pom ........19.05 missrossini........Karolina......29.......Gdynia........ ..........19.05 Gonia..............................31........Irlandia..................19.05 Agnes.............Agnieszka......27........Szwecja....... ........20.05 penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21 .05 Stylowaa........ ..Ania...........30......Chorzów/Island ia ....21.05 bartolenka.......Marzena.......30......Bielsko-Biała....... .....22.05 czekoladowa91...Angelika....19......Szczecin............. .....24.05 Migrena73.........Monika.......37........Warszawa........ . ...24.05 JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław...... ........24.05 Lorien....... .....Beata........23..........Kraków...............25.05 Pigula1111........Edyta........31..... ...USA............. ........28.05 maryla86 ........ .Maryla.......24........Zachodniopomorskie.30.05 moniasky80........Monia........30........Mazury.......... .....30.05 Justynka_87.......Justyna......23........Nad morzem.........31.05 A teraz postaram sie nadrobić chociaz kilka ostatnich stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola i Eni - to macie fajne te brzucholki. Bo ten mój to taki, jak z obżarstwa;-) A powiedzcie dziewczyny, czy przestrzegacie zaleceń żywieniowych dla ciężarnych? Przypomnę, czego podobno nie wolno jeść: - surowego i krwistego mięsa (np tatara czy niewysmażonego befsztyka) ze względu na zagrożenie toksoplazmozą - sushi i surowych owoców morza - mogą być źródłem zarażenia bakteriami i niestety metali ciężkich - surowych jajek (kogel mogel) ze względu na ryzyko salmonelli - serów pleśniowych i fety, z niepasteryzowanego mleka, bo mogą być źródłem listerii A co można ale z umiarem: - kawę - wątróbkę - zawiera witaminę A która jest groźna dla dziecka - ryby słodkowodne - bo w nich kumulują się metale ciężkie i zanieczyszczenia z naszych rzek Bo ja niestety nie jestem w stanie zrezygnować z serów. Choć wydaje mi się, że wszystkie sery dostępne u nas są z pasteryzowanego mleka. Pozostałe rzeczy - luzik. Surowego mięsa bym nie przełknęła, tak samo ryby, kogel-mogel chyba ostatnio jadłam w dzieciństwie. Kawę pijam jedna dziennie, wątróbkę jadłam raz, ryby słodkowodne jadam rzadko. Ale te sery... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze tak samo w tej ciąży jak i w poprzedniej uwielbiam surowe mięso jak robię mielone. Nie wiem dlaczego. Po prostu nie mogę się powstrzymać. Robiłam wyniki na toxo i wyszło że już kiedyś ją przeszłam więc prawdopodobieństwo zarażenia jest bardzo małe. Kocham sery a juz fate i żółty i też mnie nic nie powstrzyma. Surowe ryby, owoce morza i jajka na samą myśl robi mi się niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni fajny link, dzieki Znow_mamo nie jadam tego czego 'nie wolno' tylko z tego wzgledu, ze i tak nie lubie, tylko wlasnie te sery plesniowe...uwielbiam ale sie powstrzymuje. kawka jak cos to 1 dziennie, rykba tylko czasem. ja nadal apetytu nie mam, wiec staram sie nadrabiac ewentualne niedobory owocami i warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam u Was dziewczyny pada śnieg bo we Wrocławiu pada, i zrobiło się tak świątecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nissrossini
a ja mam cały czas ogromną ochotę na wątróbkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dziewczyny, porozsyłałam Wam hasło :) Jak otworzycie pocztę, to po lewej stronie są foldery z naszymi nickami z kafe - tam proponuję przenosić nadsyłane przez nas maile ze zdjęciami, żeby było później łatwo je znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola - przeczytałam twój wpis i w tym momencie moje dziecko wpadło do pokoju z okrzykiem - Śnieg pada!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg snieg - ulalalalla. A w Bielsku-Białej wcale nie biało!!!! Tylko zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pewnie też zimno. Ja jeszcze nie wychodziłam dzisiaj, w domku siedzę, bo mój młodszy syn narzekał od rana na ból gardła, więc został w domu. Teraz muszę iść po małą do szkoły i podrzucić faktury do księgowego, a strasznie mi się nie chce wychodzić na ten ziąb:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankuun-ja też właśnie wysłałam maila z prośbą o hasło :) Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Wasze brzuszki :) I czy mój mi się aż tak wielki wydaje czy taki jest.... :) Dziś zaczynam 18 tydzień, więc chyba może być duuży :) Nie żartujcie z tym śniegiem?? W centrum też miało dziś padać, na razie cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja juz widziałam twoj email ale nich roześle Kankuun - jak zaczęła. Nie wtącam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero - tak, każda dziewczyna może mieć swój folder :) Piguła - a gdzie mieszkasz? w USA? Mieć taki brzuch jak ta babka z drugiego linka - ehh... bartolenka, ENI - sorki, że tak późno to hasło wysłałam (czyli dzisiaj) ale ja wieczorem chodzę spać z kurami, a za nim rano zwlekę się z łóżka i zejdę na dół do kompaaaaaaa... to trochę trwa :) No, ale już wysłane :) Jola - ładny brzusio :) zgrabniutki :) jaTUŚKA - niektóre polskie leki (te nie na receptę oczywiście) można dostać na angielskim ebayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Kankuun dzięki za hasło :) Już mam :) Tylko nie mogę zobaczyć żadnego brzuszka...Są już jakieś czy ja jestem tak ograniczona i nie moge się połapać... Własnie zrobiłam sobie-będzie takie sobie, jak wróci Misio mój to zrobi mi może lepsze. Zaraz postaram się tamto wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek - narazie są puste foldery, bo nikt nie przysłał jeszcze maila ze zdjęciami. Dziewczyny narazie wklejały linki tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przesłałam na meila zdjęcie z usg jest pod moim nickiem. Wy tez przesyłajcie obejrzymy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankuun dziekuej bardzo za haslo. Fajnie, ze zalozylas nam ta poczte i foldery, dzieki wielkie :) Aniolek jak masz fotke to dawaj na razie tutaj w linku. Ja tez chcialabym juz dodac ale moj S. schowal aparat tak, ze nie moge go znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznacz swoja wiadomość ptaszkiem że tak napisze, u góry masz " więcej poleceń- otwórz-masz przenieś do tam znajdź siebie i kliknij to przeniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny :) Jakby ktoś chciał go jeszcze zobaczyć, to udało mi się-przeniosłam go do mojego folderu Aniołek81. Czasem ma się ten przebłysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek - brzuś śliczny :) Fotkę przeniosłam do Twojego folderu, a zrobiłam to tak: 1) należy otworzyć wiadomość 2) u góry będzie widoczny wiersz poleceń ''więcej poleceń'' - należy go rozwinąć 3) wybrać opcję ''przenieś do.....'' - i wybrać odpowiedni folder i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×