Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mam nadzieje kropeczko ze mi tez sie nie sprawdzi!!bo ja raczej na slodkie qa chciełabym strasznie chłopca.zreszta przytulanko bylo w owulacje to moze sie uda?moja coreczka mowi ze moze byc dziewczynka to bendzie jej kucyki robic ale wiem ze marzeniem mojego mezusia jest synek moim zreszta tez a ze wzgledu na moje kiepskie zdrowie to raczej jedyna i ostatnia szansa.!!wiec mam nadzieje ze u mnie sie nie sprawdzi ze słodkie to dziewczynka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochana zobaczymy za 11 dni juz sie nie moge doczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) witam wszystkie majówki. Ja zgodnie z planem też mam być majówka ale jak przenosze choćby trzy dni to już czerwcowa mama będę :) Jest tu ktoś z Rzeszowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Właśnie powoli nadrabiam czytanie :) Na razie jestem na stronie gdzie padło pytanie do mnie, więc pędem odpowiadam. Mieszkam w Rewalu, to nieduża ale od kilku lat dosyć popularna mieścina. Jest bardzo ładna, bo zadbana przez gminę, ciągle w coś inwestują. Także jakbyście się wybierały w moje rejony to piszcie, chętnie Wam polecę jakiś hotel czy pensjonat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz- ja mam ciągle ochotę na czekoladę, ale wszystko wskazuje na to że będę miała synka. Seks też chyba był przed owulacją, o ile pamiętam... No i ten chiński kalendarz też mi się nie sprawdził. Zresztą przy następnej wizycie, 4 stycznia, pewnie już będę wiedziała na 100% a nie na 80 czy to chłop :) Eni- nie przejmuj się jakimiś zazdrosnymi pomarańczkami, najlepiej to ignorować, od razu odechce im się dogryzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka serdeczne gratulacje penelopa cruz ja smaruje cialko masciom na rozstepy dla kobiet ciezarnych i nie tylko. Masc nazywa sie fissan, polecila mi ja moja przyjaciolka. Jest bardzo wydajna, fajnie sie rozsmarowuje, natromiast ma taki dziwny zapach (nie smierdzi ale tez nie pachnie uroczo, moze zalezy od gustu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze wszystkiego nie nadrobiłam, ale jestem na dobrej drodze. Jutro pracuję, więc będę na bieżąco z Waszymi wpisami:) Za to po weekendzie znów będę nadrabiać... Milka- trzymam kciuki za Amelkę, będę się za nią modlić. Gratuluję wszystkim Mamusiom, które poznały płeć!!! Znów_Mama- mam podobne odczucia co do płci. Niby wolałabym dziewczynkę, bo chłopca już mam, ale jak każda z nas mówi, kto u niej mieszka, to myślę sobie, że też bym chciała mieć dziewczynkę/chłopca. Ciężko się zdecydować, więc będę się cieszyć z każdej informacji. Ad888888- ja również mam skurcze łydek, szczególnie w nocy. Wspominałam ginekologowi i zapisał mi Magne -B6. Wracam do internetowych zakupów, bo jeszcze trochę prezentów do kupienia mi zostało, a jeśli chcę, żeby dotarły, to ostatni dzwonek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTatuska: ja osobiscie do 6 miesiaca chcialabym karmic piersia. Uwazam, ze wiecej nie ma sensu, bo mleko nie ma juz takich wartosci odzywczych i z doswiadczenia wiem, ze duzo dzieci, jak tylko zasmakuje w deserkach i zupkach odrzuca piers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jatuśka- ja na pewno będę karmić piersią. Synka karmiłam ponad rok więc drugie pewnie będę karmić podobnie. W pierwszej ciąży sporo czasu spędziłam na rozmowach z międzynarodową konsultantką laktacyjną i przekonała mnie co do takiej formy karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek niestety dobrowolnie nie chciał skończyć z mlekiem z piersi, mimo tego, że jadł już praktycznie wszystko. Wystarczyły jednak 3 dni i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka dokarmiłam ,a tak się strasznie przy tych zdjęciach zasmuciłam,straszna jest ta segregacja tych piesków:nakarmione,karmione często i rzadko,masakra,ach ten świat okrutny:( Eni nie ma się co przejmować osobą ,która wejdzie na momencik i sądzi,że już zna człowieka i ma prawo do jego oceny. Najlepiej zignorować takie wypowiedzi;) Ojj,zjadłabym tego barszczyka z krokietem,mniam,ale za to dostałam super wiadomość,że w sobotę w Reykjaviku będą sprzedawane polskie karpie-nie jadłam już dwa lata,a szukałam i walczyłam co święta strasznie o nie ,a teraz będą-hip hip hurra:D Strasznie dziś zmeczona jestem,tak to juz ze mna jest ,jak jeden dzień taki lepszy to drugi gorszy,no cóż równowaga musi być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nakarmiłam pieska i zapisałam sobie w ulubionych.mnie to nic nie kosztuje a jesli moze pomóc to czemu nie kliknac raz dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mam pytanie, bardziej do tych, które już mamami są;) Polecacie szkołę rodzenia? Faktycznie tak dużo nowych rzeczy można się dowiedzieć w trakcie zajęć??:) Pozdrawiam wszystkie mamy i wszystkie brzuszki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyneczki :) Fauletka gratuluje :) W koncu jakis chlopak :D bo mamy tu przewage dziewczynek :) Oj jak sie juz smacznie robi na forum.. mmm jeszcze tylko dwa tygodnie i bedzie w domu pachniec pierogami barszczykiem i ryba i makowcem i sernikiem.. juz nie moge sie doczekac :) Eni olej wredna pomarancze - niektorzy dupy nie rusza do roboty ale pierdoczyc ze ktos ma lepiej potrafia... zal jej dupsko sciska - sadzac po opisie podczytuje Nas regularnie WON STAD ZLOSLIWCZE ja tuska fajny ten sterylizator. Co do butelek itd tez slyszalam o tej firmie tommy tippee http://www.tommeetippee.pl/contentpage/pageid/2/ same pozytywy, maja super smoczki z wolnym przeplywem na ksztalt kobiecej piersi fajne fajne ;)))))) Penelopka ja uzywalam Johnsona oliwki dla dzieci na brzuch - po kapieli na mokre cialo potem tylko osuszalam recznikiem, dzisiaj kupilam ta oliwke ktora Ty masz.. zobaczymy jak sie sprawdzi :) zadne nowe rozstepy mi nie wylazly ale wazne by dbac juz teraz a nie rozpaczac w 9miesiacu. Slyszalam duzo o musteli podobno super cena z reszta tez Ja dopiero po calodziennej harowce odpoczywam, mialam duzo dzis do zalatwienia.. ale teraz rozkoszuje sie relaksem + 2kg mandarynek mniam milego wieczorku dziewczyny :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze ja - zaraz się biorę za pieczenie pierniczków świątecznych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annjaa sprawdzony masz ten przepis na te pierniczki? podziel sie bo tez mam zamiar zrobic ale nie mam dobrego przepisu ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny staram sie czytać Was na bieżąco!! Przegladając strony z ciążowymi akcesoriami natknęłam sie na przenośne detektory tętnia płodu. Powiedzcie mi co myślicie o tych urządzeniach??? Czekam na Wasze wypowiedzi!! Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia ja sie strasznie na to napalilam i juz mialam kupowac, ale na szczescie ktos (tzn moj S. pomysl za mnie), ze co bedzie jak mi sie to zepsuje albo cos to zawalu dostane. wlasnie czytalam o takim przypadku ostatnio na jakiejs angielskiej stronie, kobietka kupila sobie takie urządzenie i caly czas z tego korzystala az pewnego wieczoru cos nie tak...tak sie wystraszyla, ze dostala skurczy i szybko do szpitala (byla wtedy kolo 24 tyg) na szcezscie w szpitalu sytuacje opanowali i ona o dzidzia mieli sie dobrze, ale jak sie okazalo byla to wina urzadzenia, ktore sie zepsuło. wiec ja jednak sobie podaruje. pewnie sa i dobre opinie, ja pisze tylko to co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie napaliłam bo w Irlandii takie urządzonko w sklepie kosztuje 35 euro wiec pomyslałam, że możnaby zainwestować!! Nie są to za duże pieniążki a urządzonko daje pewną radoche jak można podsłuchać maluszka w środku!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie napalajcie sie na to.ja to kupiłam i prawdepowiedziawszy g.. warte.strasznie slabo slychac ciagle przerywa i wogole do d..szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - przytulam mocno 🌼 Wiem,co to znaczy stracić kogoś bliskiego... Strasznie mi przykro :( annjaa, majowe szczęście - gratuluje dziewuszek!!! arier, zwariowani, wiedźma - witajcie! co do ruchów dzidzi - moja też jakaś mało aktywna, co mnie mocno martwi. No niby wiem, że na tym etapie tak może być itp.. ale i tak się martwię :( fauletka - gratuluję synka! fajne są chłopaki ;) (mogę tak napisać,bo mam w domku 1,5 rocznego synka - a teraz marzę o dziewczynce ;)) kremy p/rozstępom - w poprzedniej ciąży używałam Ziajki i byłam b.zadowolona. Nie miałam ani 1 rozstępu. Zobaczymy czy i tym razem się uda. Narazie używam zwykłych balsamów. jaTUŚKA - ja sterylizatora nie miałam i nigdy nie używałam. Z doświadczenia wiem, że wystarczy porządne mycie oraz wyparzanie i wygotowywanie butelek i smoczków w zwykłej wodzie. Takich akcesoriów dla malucha są setki - ale po pierwsze: gdzie to trzymać, a po drugie: wszystko kosztuje i to nie mało. A to dopiero początek :) Butelki mam i Aventu i Tommee Tippee - polecam obie firmy. Słyszałam też, że dobre są też Dr Brown Została mi do doczytania jeszcze 1 strona, ale muszę uciekać, bo synek się obudził. Do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA - prawdę mówiąc to piekę pierwszy raz, ale przepis sprawdzony, koleżanka co roku z niego pyszne pierniczki robi, więc jak zrobię to powiem czy wyszły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy te smoczki i butelki z firmy Tommee Tippee są dostepne normalnie w sklepach czy tylko w sklepach internetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Amelka odeszła dziś do aniołków bardzo smutne jest życie ja cały czas martwię sie moim maleństwem aby wszysko było dobrze tyle stresu przez te kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×