Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja smaruję brzuchol oliwką z Johnsona tylko staram sie robic to dwa razy dziennie,mam nadzieje,że to wystarczy,bo w poprzedniej ciąży nie używałam niczego i na szczęście rozstepu nie mam ani jednego. Jeśli chodzi o sterylizator to myślę,że zakupię,choć jeszcze nie mam pewności,ponieważ z tego co czytam tutaj to chyba przedmiot sporych rozmiarów,więc jeśli tak faktycznie jest to się zastanowię,bo moja kuchnia jest sporo obciążona tego typu wynalazkami i nie wiem czy znajde na to miejsce, Jednak moje podejście do tego typu rzeczy jest takie jak juz ktoś napisał wcześniej-technika idzie do przodu po to żeby kto chce to z niej korzystał,a ja lubię sobie życie ułatwiać,więc na mnie da się zarobić :D A dziś to by mi się przydał jakiś może robot sprzątający mieszkanie:) Nie chce mi się normalnie sprzątać jak nie wiem. Poszłam od samego rana na ploteczki do koleżanki-miało być na chwilkę i tak wróciłam przed momentem dopiero do tego syfu całego i trza się za robotę brać,ale ja na komp znów wlazłam hi hi. Ojej w ogóle to tak sobie myślę dziś-jaki sens tego sprzatania wiecznego jest,przecież wieczorem moi domownicy się bardzo postarają,żebym na jutro te samą pracę znów miała,to ja może od razu to na jutro zostawie,haha :D No nic mam jeszcze pare godzinek do powrotu rodzinki to może się wyrobię.......... albo i nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak zawsze naskrobalyscie ze pol godziny nadrabiania ;) Justynka 87 superowy jest wlasnie karbon - tez chce wlasnie ten kolor - i mi nie wadzi ze czarny na zywo jest jeszcze ladniejszy :))) Podobal mi sie rowniez taki zielonkawy z kolekcji 2009 i niebieski ale wole nowszy model :)))) Jolka fajne te spodnie - rozszerzane na dole sa>> czy proste? Bunia _ ty z torunia????????????? ja z chełmna to 40 km od Ciebie - pewnie wiesz :))))) witaj pierniku :D Co do sterylizatorow ja podziekuje, wiem ze mozna wyparzac butelki wrzatkiem a nawet slyszalam ze mikrofala :))) poza tym jak juz ktoras napisala zajmuje to miejsce, wszystkie te gadzaty to zbiorowisko kurzu zabieracze miejsca. no a wogole mam nadzieje ze bede mogla karmic piersia wiec poczatkowo butelki beda mi zbedne :) nie wiem jak dlugo ale napewno pierwsze pol roku na cycu :P (jesli bozia da) moja chrzesniaczka ma poltora roku i ciagle jeszcze jest na piersi - widok juz nie bardzo.. bo to juz big girl i na stojaco przy cycu - nie podoba mi sie to... Eni bidulko do domku jedz :) milego dniaaaaaaaaa musze leciec odebrac babci gosci z dworca odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa- no popatrz! To bliziutko siebie mieszkamy! Ja często jeżdżę do Grudziądza, więc mijam Chełmno z lewej strony:) Stylowa- też by mi się taki robot przydał!!! Mój synek codziennie rozrzuca wszystkie książeczki, puzzle itd. Jak tylko posprzątam, to mogę zaczynać na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Was wywiało? zimno, sypie, a na forum cisza:( odebrałam wyniki i wiekszość w normie. mocz ok, jedynie w morfologii jakies niskie 2 wartości. piszcie jakies fajne imiona dla chłopców!!! mnie właśnie do głowy przyszło,ze jak corcia bedzie to rozważę imię Berenika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni, Bartolenka - proszę bardzo :) Mam nadzieję, że herbatka z lipy pomoże. Co prawda ja nie testowałam (jeszcze) ale koleżanka z innego topiku bardzo polecała. jaTUŚKA - straszne, co piszesz o wypadku Mamy. Mam nadzieję, że Twoja dzidzia będzie zdrowa i będzie miała serce jak dzwon! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolenka patrzysz może na "Pierwszą miłość" ? Bo tam pierwszy raz usłyszalam to imie. Z imieniem dla chłpca miałam ogromny problem ,kiedyś był Mateusz,potem Oskar ,a teraz stanęło na Natanielu Faktycznie tu dziś puściutko,gdzie się podziałyście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie wróciłam od fryzjera, wiecie co ... ufarbowałam włosy, długo się wahałam, ale stwierdziłam że raczej nie zaszkodzi, a teraz siedzę i się martwię czy nie zaszkodziło maleństwu, bo strasznie mnie po wyjściu od fryzjera brzuch stwardniał i bolał tak, że ledwo do samochodu doszłam ;-( teraz już dobrze, bo łyknęłam no-spę ale myśli pozostały czy nie zrobiłam małej krzywdy ;-((( Dziewczyny farbowałyscie włosy w ciąży????? Co do imion dla chłopców to podoba mi się Maksymilian i Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTuśka właśnie doczytałam,mam nadzieję ,że przypuszczenia lekarzy się nie potwierdzą,a Twoja dzidzia urodzi się zdrowiuteńka.Pewnie odziedziczy po mamie i babci te siły,które Wam pozwoliły wyjść cało z wcześniejszego wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annja- ja farbowałam w pierwszej ciąży i teraz też. Ginekolog powiedział, że jeśli farba nie zawiera amoniaku, to nie ma przeciwwskazań. Brzuch pewnie zabolał przez to, że się zaczęłaś tym przejmować. Jatuśka- moja siostra ma wadę serca, a urodziła córcię bez żadnych problemów z serduszkiem, więc mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie 🌻 Ja piję bardzo często herbatkę z lipy z miodem. Gdy jestem mocno przeziębiona pomaga mi zwykle mleko z miodem i dużą ilością czosnku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko głupi fryzjer nałożył mi właśnie farbę z amoniakiem, aj mu mówiłam na wstępie że jestem w ciąży i chcę farbę bez amoniaku, a on zrobił swoje, nawet mi nie powiedział, tylko jak poczułam i zaczęłam się krztusić to chyba dopiero zakumał że mnie to drażni, co za pacan ;-(( jeju nigdy sobie nie wybaczę, jak zaszkodziłam małej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! czytam was od jakiegos czasu ale tylko raz napisalam! ja tez mieszkam w Irlandii jak niektore dziewczyny!wiec pozdrawiam was!jestescie zadowolone z opieki tutaj???bo ja nieeeeeeeeee. jestem w ciazy zagrozonej wiec dodatkowo mam stresa! widze ze niektore z was przeziebione!to witajcie w klubie bo ja tez!leze wyrku i czuje sie fatalnie! pozdrawam wszystkie majowki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa no własnie w Pierwszej miłości mi się spodobało:) Mateusz i Maksymilian bardzo mi sie podobają te imiona!!! Natan też ale mąż się buntuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaaa bez paniki - to tylko farba do wlosow ja farbuje wlosy regularnie nie popadajcie w paranoje, pracowalam z fryzjerkami i rzadko kiedy ciaza byla przeciwwskazaniem do farbowania wlosow.. Wszystko bedzie ok nie stresuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki Trelevinaaaa :-) staram się już o tym nie mysleć i rzeczywiście mam nadzieję że więcej w tym wszystkim przezorności niż szkodliwego wpływu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annja - farbowanie włosów raczej napewno nie zaszkodziło dzidzi w brzuszku. Sama ostatnio robiłam pasemka i pytałam o to samo fryzjerkę, która powiedziała, że farbowanie włosów jest odradzane ciężarnym w pierwszym trymestrze ale to ze względu na wrażliwość kobiet na zapachy i ewentualne mdłości. Z resztą w dzisiejszych czasach farby są ''nowej generacji'' - czyli raczej bezpieczne. dorcia832 - jak tylko będzie taka potrzeba to od razu do szpitala! I nie daj się stamtąd wygonić bez udzielenia pomocy. Bo położne czy GP niestety czasem bagatelizują nasze problemy, dlatego radzę od razu jechać do szpitala. Trzymaj się! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jutro mam pogrzeb małej Amelki straszne przeżycie byłam dziś u cioci jest załamana to druga córka jaką bedzie miała na cmentarzu Agatka Amelia Jeszcze jak mnie zobaczyła w ciązy rozpłakała sie strasznie i mówi żebym dbała o maleństwo ja to wiem dbam o siebie ale ciężko jutro bedzie przeżyc to wszystko. Bardzo smutna sytuacja. Ja mam we wtorek wizyte i mam nadzieje ze wszystko dobrze strasznie sie czegoś boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie byłam na naszej poczcie. Były tam 2 prośby o hasło. Jedna z nich od Asi76, ale nie wiem czy odesłać hasło, bo nie kojarzę Asi. Z góry Cię Asiu przepraszam,jeśli Ty u nas piszesz a ja przez pomyłkę lub przypadek jakoś pomijałam Twoje posty. Dziewczyny, kojarzycie Asię76? Odsyłamy hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :)))🌼 dziewczęta, doszły do mnie wszystkie te bluzki i tuniki z allegro i jeeeeeeeeeeestem baaaaardzo zadowolona-naprawdę. wiadomo, nie można się za 30zł spodziewać 'włoskiego wyrobu' ale jak na tą cenę naprawdę ciuszki przyzwoite sweterek superrr baaardzo cieplutki, a tamte obydwie tuniczki fajniste do getrów czy jeansów :) także ja na pewno do nich jeszcze zajrzę, bo mają fajne spodnie dresowe z panelami na brzuszek za 25zł. poza tym są to takie rzeczy, które można spokojnie nosić nie będąc w ciąży, także zakup jak najbardziej udany. :) co więcej? łykacie coś w sensie witaminki? bo ja feminatal, ale pigułki są takie wielkie, że mam zawsze problem:D do tego zaś nie mogę zrobić kupki:o i już mnie to męczy. Wczoraj się ważyłam, nie przytyłam pół grama. Jutro imprezka rodzinna to może nadrobię :D Mój M. na imprezie firmowej więc dziś sama w domu, 3maj cie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, szukam po nickach i w tabelce są dwie asie76 tylko jedna z podwójnym 'a' na końcu 17.asiaa76..........................34.......Mikołów... ..................16.05 20.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 cofnęłam się do 80strony, ani jednego postu asi :( ani jednej ani drugiej zresztą. a my za chwilkę dobijemy do 100strony :) dziewczyny wysyłajcie fotki na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prośbę o hasło wysłałam na początku. Zaraz po założeniu skrzynki. Po pewnym czasie dowiedziałam się że trzeba więcej pisać. Pisałam o sobie kilka razy, ale posty zniknęły w tej ilości. Nie mam żalu. Ja sobie w wolnej chwili śledzę co piszecie. Niestety nie mam na to wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pracowałam to miałam więcej czasu dla siebie. Teraz "siedzę" w domu więc jestem zarobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ale Ci fajnie,że nie tyjesz,bo ja co tydzień pół kilo,a czasem nawet tydzień nie minie. W sumie od 20 października przytyłam 4 kilo,nie wiem czy to nie za dużo,no ale na dietę nie przejdę;) Jeśli chodzi o "problemy kibelkowe" to ja przez nie przechodziłam po odstawieniu papierosów i walczyłam z nimi tak: wieczorem zalewałam 5 sztuk suszonych śliwek wrzątkiem,przykrywałam talerzykiem,odstawiałam na noc,rano na czczo wypijałam wodę ze śliwek ,a śliwki zjadałam,zaś wieczorem piłam mielone siemie lniane,zaczęło na mnie to działać po ponad tygodniu,stosowałam przez dwa miesiące,dawało super efekty,teraz od czasu do czasu stosuję siemie lniane,a do kibelka idę rzadziej, ale regularnie. A biore witaminy dla ciężarnych i omega 3,gdzie tabletki są tak duże ,że aż przełyk boli,no ale znoszę to dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa ino wy wszystkie jesteście chude Xski i Ski:P , a ja serio muszę uważać na to co jem, a już absolutnie nie mogę się objadać. Inaczej będę wyglądać jak słoń;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×