Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Lorien tych imion w Polsce czytałam ,że jest tylko ponad 800 ,albo to było na świecie,hmm ,muszę sprawdzić. Co do zdrobnień to Natanek,Natanielek,Nati. Zielona herbatę można,oczywiście jak wszystko z umiarem i nie zostawiaj torebki do zaparzenia zbyt długo Ja ostatnio za rada Penelopy przerzuciłam się na kawę Inkę,uwielbiam:) No to na razie Mateusz kontra Nataniel= 1:1 Poproszę więcej opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwila robiąc sobie sandwicha z szynka i serem,sprawdziłam skład szynki i pisze 81% mięsa,to chyba dobrze? Ja nigdy się nad tym nie zastanawiałam,więc może faktycznie czas najwyzszy zacząć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam Was "bezwenna" ja ;) Od kilku dni troszkę gorzej się czuję i nie mam siły nic pisać nawet... :-o Mój Jasio już ładnie kopie, zwłaszcza rano i wieczorem, jak leżę. Da radę to ręką wyczuć :) Przytłacza i dołuję mnie myśl że zaraz zaczyna sesja, mam mnóstwo nauki i prac do napisania i po prostu czuję, że tego nie ogarnę... Ehh, muszę wziąć się w garść. Co do keczupu to ja najczęściej jem kotlin pikantny, ale lubię też hellmans i kamis - oczywiście pikantne. A keczupu kładę na kanapkę tyle że nie widać z czym jest zrobiona... Taki mój mały nałóg ;) Stylowa - dla mnie Mateusz :) Ale to dlatego że lubię proste imiona, każdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stulowa mój faworyt to:) Mateusz:) Ale przypomnij mi gdzie mieszkacie...Bo z tego co pamiętam to nie w PL, a to myślę też jest wyznacznik. Jeżelei chodzi o to drugie imię, to o ile nie są dwa te same to jakoś bardziej podoba mi się Natan i przy takim zestawieniu wybrałabym Natana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wydaje mi się że Nataniel i Natan to te same imiona. Zastanawiam się dziewczyny ile powinnyśmy wziąć sobie piżam dla siebie do szpitala?? Wiem na pewno że nie 1, może tak 2-3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes71 jutro wizyta na 17stą :D w ciąży można pić zieloną herbatkę. evelina ma rację! wystrzegajmy się czarnej. eni ja tez lubię tortex mam go w lodówce nawet:D, ale on akurat ma kiepściutki skład.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes obecnie mieszkam w islandii i Islandczycy oczywiście jednogłośnie wybieraja Nataniel,jednak na ich opinię zwracam mniejsza uwagę,bo ja jednak zamierzam wracać do Polski za pare latek. W Polsce mieszkam na Górnym Śląsku Lorien Natan i Nataniel to dwa rózne ,jednak bardzo podobne hebrajskie imiona.Ale Nataniel mozna skracać do Natan. Nataniel i Natan oznacza " dany od Boga" ( w moim przypadku tak może i było) Prawdopodobnie imie Natan powstało ze skrótu od Nataniela. Myslę,że pidżam wezmę dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przyszlej dziewczynki
dziewczyny o jakim nosidelku mowicie? dacie link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o tym: http://allegro.pl/tummy-shield-ciazowy-adapter-do-pasow-kurier-i1408257215.html Stylowa co do sukni to jest maprawdę zjawiskowa, co prawda nie w moim stylu i tych błękitów też bym nie wybrała, wolę raczej proste kroje :) Salon Bellisima we Wrocławiu kilka lat temu się reklamował taką suknią tyle że z elementami w kolorze bordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przyszlej dziewczynki
myslalam ze mowicie o jakims fajnym ergonomicznym bo to niestety dla niemowlaka sie nie nadaje nawet na chwile bym nie wsadzila bo to jest sztywny pancerz a nosidlo powinno sie dopasowywac do dziecka :( przepraszam ze krytykuje ale jestem bardzo wyczulona na tym punkcie w tym nosidle kregoslup dziecka nie ma odpowiedniego podparcia, nie mowiac o tym ze wisi na swoim kroczu :( a juz jak widze osoby ktore w czyms takim nosza jeszcze dziecko przodem do swiata to mi sie slabo robi oczywiscie wasz wybor ale jesli chcecie pomocy w zakupie czegos w czym mozna nosci dziecko to chetnie pomoge jest juz sporo polskich firm ktore produkuja chusty i nosidla ergonomiczne ktore nadaja sie dla dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa tak widziałam ale ten drogi jest właśnie tak mocowany między nogami jak ja chcę, bardzo mnie od ok miesiąca uwiera pas na bodbrzuszu. a ten tańszy model nistety nadal ma pas na podbrzuszu tyle tylko, że stabilnie zamocowany by się nie podsunął na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo przyszłej dziewczynki, każda z nas ma swoje zdanie, ja osobiście bym nigdy swojego dziecka do husty nie włożyła, do mnie one nie przemawiają i wydaje mi się że dziecko nie jest w nich do końca bezpieczne... ale tak jak mówię ile kobiet tyle opinii. Co do noszenia niemowlaka przodem do świata tak jak jest na tym zdjęciu to nie będe tak nosiła, można sobie szkraba ustawić przodem do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przyszlej dziewczynki
lorien to przemysl chociaz nosidlo miekkie ergonomiczne bo te z allegro to o pomste do nieba wolaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki!! Ale dzisiaj znowu macie tempo pisania ;-) Lorien współczuję Ci tego czasu spędzonego bez męża. Mój mąż też często wyjeżdżał do pracy za granicę i strasznie za nim tęskniłam. Ostatni raz był za granicą prawie 5 miesięcy. Wrócił w tamtym roku w lipcu i zaraz sobie dzidziusia zmajstrowaliśmy ;-) Mam nadzieję, że już więcej nie będziemy się musieli rozstawać. Ale o pracę w Polsce jest tak trudno. Teraz pracuje po 10 godzin + dodatkowo marnuje 4 godziny na dojazdy. Wczoraj był w domu dopiero o 20.30 a wyszedł do pracy po 5.00 rano. I żeby jakieś wielkie pieniądze zarobił to szału nie ma.Wkurza nas to, że człowiek jak nie ma szczęścia to się musi narobić. A nieraz są tacy co cwaniakują i im się udaję. A mój mąż jest raczej spokojny, nikogo nie oszuka itd. No i dodatkowy minus jest taki, że mieszkamy w małej miejscowości. Ogólnie nam tu dobrze, bo jest spokój, no ale o jakąś normalną pracę jest trudno. Stylowa mi się bardziej Nataniel podoba. Szczerze, to Mateusz kojarzy mi się z Anią z Zielonego Wzgórza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko w chuście - oj nie nie nie. Lorien masz racje - potem skolioza stwierdzą ze pochodzenia idiopatyczna , ale tak naprawde nabyta przez nasze wygody. A tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zamówiłam i jest moim zdaniem wygodne nie jest sztywne i tak jak pisałam jestem zadowolona:) zwłaszcza że i tak mały nie będzie w tym cały czas noszony tylko w niektórych przypadkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś zacięte dyskusje prowadzicie :-) Nie wypowiadam się, bo się nie znam. Nie jeżdżę aż tak często samochodem, żebym musiała korzystać z tego adaptera. Ale może i faktycznie się komuś przyda. Kropeczko czy jesteś już po rozmowie z szefem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama przyszlej dziewczynki
to zalezy ja osobiscie noworodka i dziecko nietrzymajace glowy wsadzilabym jedynie do nosidla marsupi http://www.google.com/imgres?imgurl=http://aber-natuerlich.de/bilder/marsupi-braun-tragesack.jpg&imgrefurl=http://aber-natuerlich.de/marsupi-babytrage-p-61.html&usg=__tWNOpr6SWp9XyKgtUDmu2D9J-1A=&h=600&w=431&sz=48&hl=pl&start=3&sig2=qftxhj7yD6bOKTejaTgv8A&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=vCl3_Ir6EKFQjM:&tbnh=135&tbnw=97&prev=/images%3Fq%3Dmarsupi%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26sa%3DN%26rls%3Dpl%26tbs%3Disch:1&ei=pJEtTevpK4maOtC76cIJ http://www.kiddys-kinderkarussell.de/media/images/detail-marsupi.jpg od 3 miesiaca do polskiego ONO http://www.ononatural.pl/start/nosidla.htm a jesli dziecko juz siedzi to wybor znacznie sie powieksza z zagranicznych beco, manduca, ergobaby, active baby carrier, bondolino i np polskie tuli wiele tego jest, wiekszosci nie wymienilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia no tak mąż musi wyjeżdżać niestety ja teraz nie pracuje, bo akurat przy zmianie pracy okazało się że jestem w ciąży, i gdyby nie małe problemy na początku to może bym jakąś pracę znalazła a takto żyjemy tylko z Jego pensji więc na razie bardziej opłaca się żeby pracował za granicą a i tak mniej więcej raz na miesiąc półtora jest w Polsce a jak mały się urodzi to będziemy wykorzystywać opiekę nade mną i urlop tacierzyński:) A wracając do tych chust to wydaje mi się, że taki wielki szał ogarnął dziewczyny/kobiety po tych programach z Reni Jusis eko mamą..... Jak ostatnio oglądałam program z Nią wywiad to wypowiadała się że dziecko powinno być 24h przy matce, spać z Nią w 1 łóżku, być cały czas noszone w chuście, nawet przy gotowaniu, bo dziecko czuje się wtedy bezpieczniej... Tylko moim zdaniem nie zdaje sobie z tego sprawy że jak nauczy dziecko spania z Nią w łóżku czy cały czas noszenia na rękach to trudną jej będzie odzwyczaić od tego szkraba. Ja rozumiem że dzieckiem trzeba się zajmować też trzeba je przytulać i w ogóle, ale takie noszenie cały czas dziecka na rękach też nie jest dobre. Jak uważacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja jestem po rozmowie i szef mi powiedział, że dostaniemy wypłatę jak spłyną należności... Czyli ja mam powiedzieć w banku, ze kredyty się zapłacą jak szef mi zapłaci. No cóż, na razie czekam. Muszę czekać, bo muszę tu siedzieć jeszcze do lutego ze względu na tę kasę. Cóż, mam nadzieję że zapłaci mi normalnie. Z końcem lutego po prostu odchodzę na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do adaptera to na pewno się nie podniesie na brzuch bo jest sztywno zamocowany, niestety nadal pas pozostaje na tym samym miejscu co bez adaptera. a ten drugi trzyma pas między nogami nie dotykając podbrzusza i tu właśnie cały sens i logika. Co do nosidełka myślę że fajna sprawa, chusta jest kwestią gustu. Ja wolę tradycyjne nosidełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka znam ten ból, szefostwo zawsze tłumaczyło się u nas że nie ma kasy, że mały utarg w sklepie, a raty chyba miały się same spłacać.... Jak wypłata miała być 1 dnia każdego miesiąca to zawsze dostawaliśmy tylko część a reszta była dawana 10.... Normalnie dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też czeka teraz na wypłatę. A już dawno powinna być. Zawsze się znajdzie jakieś wytłumaczenie. Tym razem, że szefostwo w Austrii się pokłóciło. A co kogo to obchodzi? ech :-( Dziewczyny chciałabym Wam się doradzić. Znalazłam przed chwilą na allegro wyprawkę dla chłopca. Częściowo rzeczy są używane, ale niektóre są z metką. Wklejam wam linka i proszę o rade czy warto się tym zainteresować? http://allegro.pl/wyprawka-dla-chlopca-0-3-6-miesiecy-i1403969163.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×