Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Madziulka777 witaj 🖐️ Lorien ja się dzisiaj czulam świetnie zaliczyłyśmy z corcia urodzinki coreczki mojej psiapsiulki i mimo wyprawy, biegania tam za dziecmi brzuszek Bogu dzieki mi się nie postawil ani razu a i maly był w nim grzeczny bo bez problemu wysiedziałam 4 godziny co ostatnio już nie zawse tak gladko idzie bo musze na troche polezec, ale dzisiaj było super! x. jak dzisiaj posiedziałam troche dłużej to tez teraz plecy czuje i powiem Ci ze rada na to tylko taka wiecej polegiwac no boczku. Trelevinaaaa ja Inke pije codzinnie odkad skończył mi się 1 trymestr (wtedy nie pilam bo zygalam non stop i pilam tylko wode i gorzka herbate bo wszystko inne było beee) i pokochalam ja w ciazy a także moje jelitka :P dzieki niej nie mam problemow kibelkowych. A co do szczepienia przeciwko grypieja chyba odpuszcze bo i tak jestem w domu teraz, unikam skupisk typu sklepy a do znajomych jak sa przeziębieni to i tak nie chodze. Milka78 proszę bardzo Julietta40 no widzisz jak błogie lenistwo Ci sluzy?! :P trzeba było się tak meczyc w pracy? Biech troche zatęsknią z aToba a Ty sobie odpoczniesz :D Agnes71 ładny wozeczek :) za demolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka777
nitka1984 - ja chodzę do Leska do świetnej Pani ginekolog Iwony :) a Ty do kogo :) i już wiesz co będziesz miała ?? buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka777
NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO..............TER MIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ...........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ........01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... .............01.05 4. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec....................... 02.05/ Julka 5. annjaa............Ania........28........Gdańsk............. ...........03.05/ (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ............03.05/ (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. ...........05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/ (MILENA) 9. kaka80............Kaśka.......30.......Kraków............. ............05.05 10.weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05 11.Znów_mama.....Alicja........32........Poznań........ ...............06.05 12.tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 13.bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 14.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... .................08.05/ (Borys v Franek) 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ................12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... ..............13.05/ (Zuzia) 19.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ................13.05 20.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 21.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 22.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ..................16.05 23.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 24.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska....................17.05/C 25.Ada1982...........Ada.........28.......Bydgoszcz......... ...........17.05/ (Julia) 26.ania2011.......................27.......Warszawa...... ...............17.05/S 27.asia76............Asia..........34........Poznań..... ..................18.05 28.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05/C 29.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/ (Mikołaj) 30.Gonia............................31.......Irlandia.... ...................19.05 31.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... ..............20.05 32.Emili10............Emilia........30........Łódź.... ....................20.05/ (Dominik-?) 33.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 34.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... ..21.05 35.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Mateuszek) 36.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 37.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. ...............22.05/S 38.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 39.Agnes71.................Aga........26.......Wrocław.. ..........23.05/C 40.Emilia_83...........Emilia..........27........Wielkopo lskie...........23.05/ (Adrian) 41.czekoladowa91...Angelika........19......Szczecin...... .. ...........24.05 42.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .............24.05 43.JOLA1237...........Jola.........27.........Wrocław... ...............24.05/ (Mateusz) 44.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... .............24.05/ (Karolinka) 45.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 46.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... ...............25.05/ (Kubuś) 47.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05 48.Pristina86...........Natalia......24.....Gdynia/Gdańs k.............26.05/ (Zuzia/Majka) 49....x..................Ania.......22........wielkopolsk a...............26.05/C i S 50.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... ................26.05/S (Szymon) 51.ladyrowerro........Edyta......31........USA........... ..............28.05 52.Madziulka777.......Magda....20.......k.Sanok........... ................28.05/S 53.maryla86 ........Maryla......24.....Zachodniopomorskie.........30.05 54.moniasky80........Monia......30........Mazury............ ...........30.05 55.Piga999...........Justyna......26......Bielsko-Biała. .................30.05/ (Milena) 56.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem................31.05/S (Jaś) 57.2010/2011............................................. ................................../C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzulka ja chodze do Brzozowa, ale pani gin jest z Sanoka :) gin Kot :) super kobieta. Na wizytę wybieram się 26.01. Najprawdopodobniej bedzie chłopak i widzę, że to tak jak u Ciebie :) i nawet terminy mamy podobne bo ja mam na 26.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majoweczki. Ja dzis wyspana choc ciagle chora,niestety gardlo nie odpuszcza. Wcoraj mialam pierwsze obawy o ruchy. Bo ruszyly sie tylko raz rano a potem calyyy dzien nic. Czekalam na ruchy do 2 w nocy no i sie ruszyly ale ulgaa:) to białe łóżeczko jest śliczne:) tigero- co do boli i lezenia na boku hihi to nie wiem juz co robic bo ja ciagle leze:P milego dzionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jak mija weekend ja miałam się wybrać dziś na zakupy ale pogoda kiepska mam prośbę przeslijcie linka do tych super bodziaków może się skuszę. dzięki miłego odpoczynku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też dzisiaj tylko się przywitać. W weekend mały ruch :D ...x... kochana duże znaczenie ma to, że dopiero zaczęłaś czuć jak ja no i to łożysko :/ ja na usg widziałam jak maluch szaleje a 3/4 z tego nie czułam w ogóle a kopniaki wydawały się mocne , także głowa do góry maluszkom na pewno jest u Ciebie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka777
nitka1984 -- ja mam wizyte na 31.01 :) a w ten czwartek dowiem się czy na tysiac procent chłopak ;p no a terminy blisko siebie :) pisz co i jak tam u Ciebie , bo mój się rusza straasznie i kopie co chwila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki widzę że dziś jest troszkę ruchu. Jak tam samopoczucie?? Bo moje już lepsze niż wczoraj, jakoś tak się wczoraj źle czułam. Mały już dziś daje czadu od rana :) Teraz pewnie uciął sobie drzemkę :) Jak mija weekend?? Ja dziś robie krokieciki z barszczem mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Obudziłam się dziś ze strasznym bólem głowy. Już w nocy coś zaczynałam czuć ale po kilku ostatnich nieprzespanych nocach po prostu padłam. Też tak macie że nie możecie spać? Ja padam kompletnie tak ok 23 a o 2-3 się budzę i do 6 przewracam się z boku na bok, tylko głupie myśli przychodzą do głowy. O 6:30 już niestety trzeba wstać. Co kilka nocy uda mi się przespać jedną w całości ale to już chyba ze zmęczenia. Nie wiem czy to już tak w ramach przezwyczajania do nowej roli:) ..x.. zdrowiej kochana :) Wszystkim Miłej Niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinko- wiem wlasnie ze z tymi ruchami tak jest no ale same wiecie jak postoj maja nasze dzidzie to od razu my sie martwimy. Ale dzis juz daly ladnie o sobie znac wiec mama szczesliwa:) w sumie to chyba ciagle tylko jeden robi fikolki:P ania2011- ze spaniem to ja mam dokladnie tak jak Ty no ale trzeba dac rade. Widze dziewczyny ze dzis wiekszy ruch jutro pewnie bedzie taki ze ciezko bedzie nadazyc. Chcialam Was spytac o jeszcze jedno. Bo dzis mam w pochwie tak malo miejsca, ze ledwo luteine wlozylam i tak stwardnialo mi od srodka. Czy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :* Ja tez mam problemy ze spaniem , dziś całą noc się wierciłam ;/ zazwyczaj budzę się o 4-5 i przez głowę przechodzi mi tysiące myśli oczywiście związane z dzieckiem i przysypaim dopiero kolo 7-8 na chwilkę Dziś cały dzionek w łużku jak narazie nic mi się nie chce ;/ Mieliśmy jechać dziś do kina z moim M ale nie wiem czy nam się będzie chciało ruszyć, mój tez jakiś zmęczony właśnie śpi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie. Jak widać w weekendy mniejszy ruch na kafe. Ja też nie mam zbytnio czasu, żeby pisać- poświęcam czas rodzinie. Ale regularnie nadrabiam :) Ten link do bodów już wygasł i nie można otworzyć :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Faktycznie te weekendy zawsze takie leniwe na topiku ;). X ja też mam luteinę dopochwowo. Jeśli chodzi o pochwę to bywa naprawdę różnie - czasami wchodzi ładniutko i są luzy ;) a czasami tak jak mówisz mam wrażenie, że malutko tam miejsca i twardawo. Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam, myślałam że to naturalne tak jak przecież przy stosunkach bywa :). Białe łóżeczko jest naprawdę piękne :). Ja wczoraj miałam gości i dzień minął strasznie szybko. Dzisiaj kolejny dzień lenistwa :). Ze spaniem też mam problem, tylko jak się nad tym zastanowię to w sumie w ciągu dnia się niczym nie męczę, dużo leżę to pewnie też ma wpływ na to. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widze, ze kazda odczuwa juz niedosyt weekendowego pisania :P spoko napewno jutro wroci do normy :P ja dzisiaj tez leniwie - maz na uczelni to pojechalam z nim do bydgoszczy pochodzic po sklepach :))) w carrefour byly dzieciece bodziaki za 3,99 bawelenka i ladne wzorki :) to sie skusilam, wogole odkad zaczelam szalenstwo to najwiecej mam bodziakow :) heh co do problemow ze snem - mam to samo dziewczyny - to jest czasem nie do zniesienia bo w glowie klebia sie mysli i nie pozwalaja usnac a i liczenie pieprzonych baranow nie pomaga :/ co do lozeczka - no tak roznia sie te zdj od lozeczek ktore sa na sprzedaz - zdj pewnie starsze a tych juz pewnie nie ma i dlatego :D no nic milej niedzielki kochane :))) :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łożeczka, przeprowadziłam własne śledztwo;) to z katalogowych zdjęć, to zwyczajne oszustwo sprzedawcy, to łóżeczko firmy Trama, model Luna i kosztuje prawie 1400 zł. bez dodatków ;)http://www.90n.pl/sklep/product/p/954/trama,luna,-,lozeczko.html Sprzedawca oferuje takie na swojej stronie internetowej, natomiast nie ma nic wspólnego z tym z aukcji. Taka mała zmyłka dla kupujących...i ciekawostka dla was dziewczyny ;) Pozdrawiam i Witam również sedecznie nową majóweczkę Madziulke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki! Ja po czwartkowej wizycie dowiedziałam się, że na 90% dziewczynka :) Lekarz bardzo dokładnie sprawdzał i nie mógł znaleźć tego co wystaje w miejscu wystawania a dzidzia szalała i przekornie odwracała się ciągle, więc nie było łatwo :) Sugerował mi, abym póki co zamówiła sobie wózek w kolorze uniwersalnym itp rzeczy. Mnie się jeszcze nie spieszy ale już mam obczajone łóżeczko i wózek, więc jak by co to tylko kwestia podjechać i zamówić kolor i model. Wózek wybrał synuś- pojechaliśmy do producenta, którzy nam sprzedał poprzednio wózek i teraz syn postanowił, że kupimy model Hammer :) Nie mam go jeszcze na stronie, bo to nowość tego producenta, ale jest dokładnie taki jak chciałam. Są robione na wzór X-landera. Zastanawiałam się tylko jak będzie z tymi kółkami gdy jedne są mniejsze a drugie większe, ale ok. Łóżeczka też dokładnie te turystyczne pooglądałam. Faktycznie trzeba patrzeć bo niektóre mają cieniutkie to dno albo nie mają dwóch poziomów. Ja już wybrałam sobie model, który mi odpowiada i wygląda porządnie- jak na moją ocenę http://www.arti.pl/lozeczko-arti-l5-max_prod136.html Wdepnęłam ostatnio do Ikea i zakupiłam pościel do łóżeczka i podusie :) To pierwsze moje zakupy dla dzidzi :) Ja ze spaniem też miewam podobnie. U mnie jeszcze inaczej bo biorę leki w nocy, więc muszę wstawać. Miłego wieczorku Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa - śliczne te łóżeczka :) Agnes - dzięki za wyjaśnienia z tymi łóżeczkami - ze sprzedawcami internetowymi to trzeba 10 razy czytać i sprawdzać, bo tu też jak widać zdjęcia miały się nijak do rzeczywistości. Przyznaję że tamto mi też się najbardziej podobało no ale nie za tą cenę. Strasznie miło się kupuje te wszystkie rzeczy dla maluszków, chociaż nie wiem jak u Was ale jak ja tak sobie liczę ile już wydałam na tych parę ubranek, a to jakiś ręczniczek, okrycie kąpielowe, trochę pieluszek tetrowych i flanelowych a to butelki, podgrzewacz a to kocyk no i jeszcze trochę art. higienicznych dla siebie ( podkłady ginekologiczne, majtki jednorazowe, podpaski poporodowe, wkładki laktacyjne) a przecież jeszcze największe zakupy - wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy przed nami. Trochę się łapię za głowę jak pomyślę o kosztach ale sami chcieliśmy :) Chciałam Was jeszcze zapytać o kwestię związaną z początkami pokarmu - macie już teraz takie obserwacje ? Powiem Wam że ja od jakiegoś czasu zaczęłam mocniej brudzić sobie staniki i najpierw wkładałam sobie zwykłe waciki teraz do ładniejszych staników wkładam na wyjścia te wkładki laktacyjne bo to już nie są takie małe kropki od czasu do czasu tylko całkiem spore plamy. Też tak macie? Spokojnego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jednak ruszyliśmy się z domku do tego kina. Ale w ogóle jakaś zmęczona jestem cały dzień i senna . agnes71 Muszę się Tutaj stawić za sprzedającym zestawu z łóżeczkiem Przecież sprzedający pisze jakie łóżeczko sprzedaje i są osobne zdjęcia do nich "OTO KOLORY ŁÓŻECZEK DO WYBORU" jakie obejmuje ta aukcja. Zdjęcia które przedstawia łóżeczko ma służyć do akcesorj jak poscieli itp. Jest to owszem mylące tylko dla osób które kupują towar z obrazka a nie z aukcji i ich nie czytają ze zrozumieniem. Tak samo można by powiedzieć że na zdjęciach jest między innymi kosz na pranie, rogal do karmienia , maskotka a przecież tego nie ma w opisie zawartości zestawu którego dotyczy ta aukcja. To co jest na zdjęciach jest tylko formą reklamową. I opcją tzw. wspomagającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, nie było mnie dwa dni i mam dużo do nadrobienia:) Weekend spędziliśmy u rodziców na wsi, chociaż się trochę dotleniliśmy, bo nie żałowałam sobie spacerów, tym bardziej że jest fajna pogoda. Dziś już w Łodzi, jutro mąż do pracy a i ja muszę podjechać do pracy zawieźć swoje zwolnienie (od drugiego miesiąca jestem na zwolnieniu). Poza tym zaplanowałam na jutro pójcie na basen, chociaż na 40 min. Jutro nadrabiam zaległości blogowe. Miłej nocki. Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann 123, dzięki za namiary na łóżeczko turystyczne, szukam od dłuższego czasu takie łóżeczka dwupoziomowego, ale albo były jednopoziomowe, albo bardzo drogie. Te na pokazane na stronce są super, i do tego na piękna zieleń, coś czuję że jutro zamówię:) W ogóle dziewczyny, super że podajecie linki, wchodzę praktycznie na każdy i może zacznę coś kupować. Mnie opanowuje mania "wicia gniazda", dziś uświadomiłam męża że w lutym robimy małe malowanie i zaraz potem ma zrobić jedną a konkretną półkę na książki, taka od podłogi do sufitu, mnie więcej długość półek będzie 1.20. W ten sposób zyskamy więcej miejsca w mieszkaniu. Widzę że nie tylko ja mam problem ze spaniem, w dzień bym spała, a w nocy siedzę i oglądam telewizję albo czytam. A czasami mam tak, że śpię i w dzien i w nocy, co tez nie jest fajne, ponieważ mam wrażenie że czas przecieka mi przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałkowe cześć, też zaczynam zastanawiać się nad początkami pokarmu i nie powiem, ale troszkę się martwię. U mnie nic nie widać, oprócz tego co kiedyś pisałam, że czuję się jakbym miała wciąż natłuszczone, naoliwione sutki. Poza tym nic. Dziwi mnie to, że zamiast urosnąć to mi cycki zmalały. Moja siostra się ze mnie śmieje, że mam cycki jak pieprze... No i stąd moje obawy o karmienie małej. Małe mam piersi, ani grama mi się nie powiększyły, wchodzę w te same staniki co przed ciążą, są może tylko troszkę innego kształtu - nic więcej. Próbuję je obserwować, sprawdzam, czy tam czasem nic nie leci - no i nic. Nie mam też tej czarnej kreski, ale to podobno już indywidualna sprawa. Większość kobiet ma:) ale nie wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki, melduję się na posterunku:) Kropeczka kreską myślę nie ma co przejmować u mnie też ani śladu;) to chyba indywidualna sprawa. Co do piersi to u mnie już z małego B zrobiło się baaaardzo spore C, także jestem pod wrażeniem, zupełnie jak mój M :) U mnie pojawiła się w zeszłym tygodniu delikatna wydzielina z sutków, była sobie przez kilka dni i sobie poszła. Ale nie wiem dokąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D no i kolejny tydzien rozpoczety :))) zaraz pedze cos zjesc bo ssie mnie okropnie :D co do tych piersi - moje poki co diametralnie sie nie zmienily - tez mnie to zastanawia.. nosze te same staniki, nic mi nie wycieka z piersi - a niektore z Was jak czytam to juz wkladki laktacyjne nosza.. hmm mala mnie dzis kopie od samego rana - akrobacje jak w cyrku :) wczoraj wieczorem to tak mocno kopala ze brzuch falowal niesamowicie - uwielbiam to :)))) no nic lece cos wciagnac i zaraz jestem buziaki i milego dnia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My już z małym po śniadaniu :):) Weekend minął szybko i w sumie nawet nie wiem kiedy, ale już kolejny tydzień się rozpoczyna :):) W Krakowie znów prószy śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×