Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kasiulaa oczywiście,że jestem pewna jej winy,przecież kreci jak nie wiem. Najpierw było,że nie dostała maila,a jak sie dowiedziała,że mail szedł z danymi to jej sie głupio zrobiło,nawet pierwsze mówiła,ze to bład jej pracownika,ale potem sie ze wszystkiego wycofała.Ahh,szkoda słów ,bulwersujace sa takie zachowania ludzi.Kobieta ma tyle pozytywów ze nie sadziłam ze beda problemy,a tu masz. No ale dla mnie by tez było wszystko ok,gdyby nie ta faktura. Wiesz to jest konto mojego brata,on zadecyduje co zrobic,nie bede sama podejmowac decyzji,ale chciałabym zeby tej kobiecie nie uszło to na sucho,bo ja rozumiem pomyłki,ale gdzie chec naprawy? No i ten brak kultury:( faktycznie Ty juz nie jedno musiałas przejsć,skoro sprzedawcy potrafia byc takimi chamami to tylko sie moge domyslać jakimi ludzmi potrafia byc kupujacy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też zdarzały pomyłki że ktoś zmienił adres ja tego nie zajerestowałam i wysyłałam towar na ten adres co nie trzeba. Ale jak klient dzwonił zamawiałam kuriera na adres gdzie towar wysłałam i wysyłałam go tam gdzie miała paczka dojśc za pierwszym razem . Za błędy trzeba ponosić konsekwencje , tym bardziej że ona dużo rzeczy nie ma wystawionych wiec jakiegoś wielkiego ruchu nie ma żeby tego nie ogarniać. Ja zawsze mówię że klientów traktuj tak jak sam byś chciał być traktowany. To że potem wyzywam na nich po rozłączeniu się to już inna sprawa. Ale cóż się zrobi , bić się nie będziesz przecież ;p Komentarze to jedno - czasem ludzią nie zależy na rachunkach i nie zwracają na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już dzisiaj po wizycie u mojego starego gina no i szyjka się dzielnie trzyma ;) w razie skurczy brac zestaw pt: nospa, relanium na noc (bo najgorsze te nocne skurcze), do tego cisnienie mialam jak bobas 120/70 co mi się bardzo rzadko zdarza a wynik cytologii mnie rozbawił do łezuwaga czystosc pochwy I grupa.haha ostatnio taka mialam chyba jak bylam dziewica :P Weska no tu już pomalu się kobitki dziela na ranna i nocna zmianenp. kropeczka, Penelopa i Eni to zdecydowanie poranna.a ja wtedy jeszcze mocno chrapie :P A tu pierwsza lepsza stronka z serialem Mad Men http://www.filmweb.pl/serial/Mad+Men-2007-436999 boski jest! Penelopa Kruz ja nie wiem kochana jak Ty tak wczesnie możesz egzystowaco 7 to ja się przewracam na 2 bok a o 10.30 dopiero wygrzebuje śpiocha z oczka :P o 11 sniadanko i dopiewro zaczynam zyc. I się nie przejmuj swoim niedoświadczeniem bo po pierwszym miesiącu będziesz już tak sprawna i szybka w „obrobce małego jak położne zobaczysz :) Taka sesja z brzuszkiem super sprawaale ja się niestety nie czuje teraz na tyle atrakcyjnie żeby skakac przed obiektywem na pol nago trzeba by duuuzo photoshopa żebym ładnie wyszla :P Mi rozpuścili te glukoze w takim jednorazowym kubeczku, wciśnij cala cytryne i wypij w przeciągu 5 minut i od tego momentu liczysz czas x -jak Cie nocna bezsennnosc dopada to wskakuj tutaj na godziny „nocnych Markow :P Ja jeszcze nie puchne, czasem tylko stopki mam jak napompowane jak za duzo chodzilam po sklepach, ale generalnie wody nabieralam dopiero na 2 tyg przed porodem. Ogranicz spozycie soli w potrawach. Ann123 no tak Cie dpytywalam o te Twoja profesje bo mi się zawsze marzylo żeby w branzy ślubnej pracowac :P no ale cozwyladowalam w farmacji i tak mi zostało. Jak zauważyłaś ze po Clotrimazolum Cigorzej to odstaw. Leki mogą wchodzic w tzw interakcje a szczególnie jak maja te sama droge podania także dokończ terapie tym pierwszym lekiem, a jak nie przejdzie do konca to dopiero inny. Najwazniejsze żebyś się tych infekcji pozbyla do porodu, także spokojnie jeszcze duzo czasu. Agnes71 no wlasnie jeszcze Ciebie musze „dopracowac w tabelce..bo cos nie rowno wyszłaś kochana :D ale z czasem będziesz idealnie rowna :P ach ta moja pedanteria. Czarna_kcrk tu nieskore dziewczyny te siare maja, ale nie wyciskaj jej! Drażnienie sutkow może spowodowac skurcze wiec ich lepiej nie tykaj na razie ;) Kooralinka to wlasnie te skurcze, jeśli sa pojedyncze to jak najbardziej normalne , po prostu macica sobie cwiczy do porodu. Eni_35 Ooowizyte faktycznie mialas super dokladna :P dobrze ze chodzisz jeszcze prywatnie, chociaż porównując ja do tego co pisala stylowa to i tak super luxus ;) Eni, jak tak dalej Pojdzie to do porodu tez pojedziesz w tych swoich ukochanych jeansachzazdroszcze. Wyslij na maila zdjecie nowej fryzurki, ja wlasnie tez się zastanawiam nad grzywka Cv ja nie siedze przy kompie tylko leze :P wiec kręgosłup mnie nie boli. A z tym Twoim cukrem to najlepiej ogranicz słodkie do czasu wizyty u diabetologa. Annjaa no Ty się kochana faktycznie nacierpisz w tej ciazy, no pech ajkis totalny kawek za to 🌻 Justynka_87 oj jak maz chory to nawet gorzej niż dzieckowpolczuje 🌻 Trelevinaaaa no to kokosinska ładnie rosnie :D aten krem Nair do depilacji to w aptece czy Rossmann lub inna drogeria? Bunia3 ale fajnie masz z tym fitnesem, przynajmniej będziesz w dobrej formie po porodzie Kasiula_s-ce- sliczny brzuszek Emilia_83 nic maleństwu nie powinno być, Twoje infekcje na dzidzie nie działają, a bierzesz jakies witaminy w ciazy? Znow_mama ja tez mam 9 lutego! :D na 13.15 o ile dobrze pamiętam, a TY? Może się spotkamy? Czekoladowa wrzuc swój brzuszek na skrzynke to porównamy ;) Bartolenka - no ja tez tak mam ze słodkim :O teraz sobie zrobilam tak,ze zakupilam cala siatke roznych batonikow :P i sobie dawkuje 1-2 dziennie, ale dzisiaj się skusilam w Lidlu na rodzynki w mlecznej czekoladzie.no coz i już ich nie ma :O Stylowa wystaw jej odpowiedni komentarz na Allegro Kateer4 witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi przyszedł becik - rożek - już sobie chodziłam po domu i trzymałam i sobie wyobrażałam że leży tam już Julka mój się śmiał ze mnie ale też mu dałam do rączek becik - wiec oboje sobie marzyliśmy że Julka jest już z nami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa ja czekam na cały komplet, także pewnie też się będę przymierzała, jak tylko dojdzie :) ZObaczycie zleci bardzo szybko, tylko wiem od mamusiek, że ostatnie 2 tygodnie się dłużą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ja z kupnem komplecika się muszę wstrzymać bo jeszcze się zastanawiamy czy łóżko 120x60 czy 140x70 , a wiadomo wtedy i rzeczy w innych rozmiarach.Ja mam wrażenie że już mi szybko zleciało dopiero się dowiedziałam że będe mamusią a tu już 3 miesiace do rozwiazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero kochana :* of course Nair kupilam w rossmanie :) w naturze tez widzialam ;D zazdroszcze ci tych rodzynek w czekoladce mniammm moj edek z krainy kredek odcial mnie od tego co najlepsze.. ja pierdziu jaka mam zgageeeeeeeeeeeeeeeeee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero biorę od czasu do czasu feminal ( obecna nazwa femibion), ale wstyd się przyznać, że zapominam o tym zupełnie :-( taka jestem zestresowana tym kaszlem, że aż mi się na płacz zbiera. A mąż jeszcze mnie wkurzył, bo wrócił z pracy i zaczął mnie wyzywać, że mam taki kaszel. Ale mnie pocieszył, tak jakbym mu przeszkadzała, że hałas robię. Pewnie się martwi, ale w dobry sposób mi to okazuje nie ma co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kaszel to mam taki, że aż mocz popuszczam :-( no i znowu się zaczęłam zastanawiać czy czasem mi wody nie odchodzą. Wiem, jakaś chora jestem, ale mówię Wam Dziewczyny że dzisiaj mam mega dołek od tego kaszlu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - na pewno ci Kochana nie odejdą wody !!! Mój tez tak ma zamiast pocieszyć to jeszcze dowali do pieca - tacy są już ci nie którzy nasi Faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia_83 biedactwo z Ciebie. Mnie też zaczęło coś łapać, ale na szczęście kaszlu nie miałam. Tylko w drugą stronę, straszny katar. Kuruj się, dużo wypoczywaj, popijaj ciepłą herbatkę z cytryną i sokiem malinowym i powinno przejść. Ale my to biedne jesteśmy nawet leku na grypę nie można wziąć :( A po nim na bank by było lepiej. A mężulkiem się nie przejmuj :) Oni tacy już są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za pocieszenie. Teraz się położył i śpi, biedaczek jeden. Nawet obiadu nie zjadł, bo mu ze złości nie odgrzałam. Tak bym chciała wiedzieć, że te moje przeziębienia nie szkodzą Maleństwu. niby teraz łożysko przechwytuje infekcję, ale jak tak kaszlę to aż cały brzuch się trzęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka nie denrwuj sie tak, przeciez dziecko jest w wodach plodowych i napewno mu nie szkodzi tak mysle - mowilam Ci tez mnie meczy kaszel z obaw nie poszlam do lekarza bralam propolki i tantum verde ale i tak wieczorem i z rana jeszcze kaszle - i popuscic mi sie tez zdarza jak mocno kichne.. i ostatnio nosze podpaski bo wstyd normalnie.. Idz jutro do innego lekarza i niech ci zapisze syrop moze jakis albo co.. zebys sie ino uspokoila i kaszel zeby zelzal kochana.. buziii ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w aptece, bo lekarka mi powiedziała, że mogę sobie syrop kupić no i dały mi drosetux. Już go na samym początku piłam. Mam nadzieję, że mi pomoże. Teraz zrobiłam sobie herbatę z sokiem malinowym. Ja mam zawsze taki kaszel, że jak już złapie, to na drugim końcu ulicy mnie słychać. I zobaczcie, wczoraj trochę gardło mnie bolało. Przez noc się tak to rozwinęło paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy nie oglądacie Na Wspólnej ;) ? Eh współczuję stylowa tych przebojów z allegro. Ja póki co korzystam z allegro tylko poprzez M i na szczęście nie mieliśmy jeszcze takiego przypadku. Wyprawkę pewnie będziemy w dużej mierze przez allegro kompletować tak więc widzę, że trzeba bardzo uważać. Tigero a Mad Men, widzisz ja szukałam Mad Mendez - musiały się literki skleić w Twoim poście a ja nie załapałam :). Widziałam Mad Men no ale jak się baba uprze, że chce Mendez to nie ma zmiłuj :D, no i tylko ten nasz topik znalazłam :). Kasiula s-ce z tego, co pisałaś o twarzy to wynika że czas żebyśmy się na dziecięce rzeczy przerzucili :D. Czyli więcej już w nas ciąży niż nas samych ;). Ja z wypryskami nigdy nie miałam problemów, przed okresem coś tam czasem wyskoczyło na twarzy ale tak to spokój. Fakt jednak, że cera strasznie wrażliwa i jak coś jej nie przypasowało to od razu zaczerwienienie, pieczenie. W końcu znalazłam podstawowe kosmetyki dla siebie, które teraz nagle też zaczęły mnie uczulać, ah te hormony. No to zacznę za Twoim przykładem rozglądać się za dziecięcymi specyfikami :). O słodyczach nie mówcie lepiej :D. Nie wiem co się dzieje, jeszcze tak niedawno narzekałam na brak apetytu a teraz z każdym dniem coraz gorzej. Zastanawiam się czy to może mieć związek z żelazem które przyjmuję i z anemią, której podejrzewam że już nie mam bo czuję się całkiem inaczej. Teraz nic tylko się rozglądam co bym mogła zjeść. Póki co z tym walczę ale dziś np wchłonęłam pół tabliczki białej czekolady, potem koktajl truskawkowy. Teraz walczę z wyrzutami sumienia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny powiedzcie mi jak są ułożone wasze dzidzie? bo mi dzis napisal lekarz - podłużne główkowe - to prawidlowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- dosc duzo kupuje na allegro i mialam z przykrych sytuacji ze 2. Mysle ze powinnas dalej rzadac od niej paragonu bo to co piszesz to wynika ze ona sciemnia i tyle. nie daj sie i pisz do allegro. dzieki mnie jednej kobicie co mnie oszukala na bluze ktora miala byc nowa a byla uzywana i poplamiona zablokowali konto. emilia- Kochanie, domyslam sie jak sie denerwujesz tym ze cos maluszkowi sie moze dziac. Ja jednak mimo dluuugiego przeziebienia raczej nie dopuszczam takich mysli bo to tylko przeziebienie. Najwazniejsze ze choroba sie nie przerzuca n pluca czy oskrzela. trzymaj sie cieplutko. a moze poszlabys jutro do inneg lekarza moze on by cos Ci przepisal albo polecil jakis syrop? tigero- dobrze ze u Ciebie sie unormowalo z brzuszkiem:) dzis mam nadzieje ze padne z wycienczenia w koncu ale jak nie bede mogla spac to wpadne na ta NOC MARKÓW:P a sol hmm no duzo jej spozywam, kazda potrawe praktycznie dosalam i dopieprzam. Musze to zmienic qrcze Kasiula- daj linka do rozka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia a Tobie zdrówka życzę 🌼. Faceci niestety mają czasem taki dziwny sposób okazywania troski, że człowiek nie wie czy śmiać się czy płakać. Taki typ i no cóż też tak mam z M. Głowa do góry, staraj się jednym uchem wpuścić a drugim wypuścić, wiem że trudno ale co innego pozostaje. Kuruj się Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska- ogladalam ogladalam:) ja leze w lozku takze tv przede mna, laptop na mnie, i duuuzo jedzenia przy mnie:P trevelina- ja jutro sie dowiem jak moje leza. Dwa tyg. temu lezaly jeden na drugim- tak pietrowo hihi:P ale cos czuje ze sie przekreccily gdzies bo slabo je czuje a jak poczulam to w innym miejscu niz do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z artykułu: Do mniej więcej 30 tygodnia ciąży dziecko ułożone jest w macicy dowolnie - ma dużo miejsca i może robić fikołki w zależności od swojej aktywności. W okolicy 32-34 tygodnia ciąży, gdy zaczyna robić się ciasno, ustawia się się w macicy w taki sposób, w jaki zamierza się rodzić. Wyodrębnia się: 1. położenie podłużne główkowe - gdy maleństwo układa się główką w dół (dotyczy ponad 94% porodów) 2. położenie podłużnie miednicowe - inaczej nazywane pośladkowym, gdy bliżej wyjścia znajdują się pośladki (dotyczy 3% porodów, w tym porodów przedwczesnych ) 3. położenia poprzeczne - gdy dziecko rozciągnięte jest od prawej do lewej - w poprzek brzucha (1% porodów) 4. położenia skośne - gdy nie jest to żadne z wyżej wymienionych (1% porodów) A tu link do całości, może się przyda, nawet ciekawe http://porady-poloznej.pl/polozenie-dziecka-w-macicy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska ja też tak miałam z cerą przed ciążą. Generalnie bez większych problemów. A teraz wciąż coś mi wyskakuje. a już nie wspomnę o plecach i dekoldzie, jakaś masakra. Staram się nie zwracać uwagi na męża, nie odzywam się teraz do niego, ale i tak mi przykro, że zamiast wrócić z pracy i mnie przytulić to on jeszcze ma pretensje, że ja mam kaszel ;-) Mój Mały jeszcze fikał koziołki, więc raczej nie przybrał ostatecznej pozycji. Ale i tak w większości czuję, że kopie mnie nogami po lewej stronie pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja póki co trzyma się wersji pośladkowej, co będzie na głowie stała ;). Jednak tak jak w artykule i lekarz mi mówił, że jeszcze ma trochę czasu do przyjęcia właściwej pozycji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi o seriale to ja oglądam wciąż M jak..., od niedawna dopiero wciągnęłam się w Housa- super serial. Majkę też uwielbiałam, miałam do niej nawet prywatny sentyment. Bo scenarzystą był facet mojej Kuzynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia no właśnie ten dekolt :(. Ja na nim nie mam problemu z pryszczami tylko wyskoczyło mi kilka tych dziwnych brodawek, no wstrętne takie. Nawet się nie łudzę, że mi to zejdzie po porodzie :(. No ale co my się Twojemu Mężowi dziwimy, Ty po prostu nieposłuszna jesteś masz nie kaszleć a kaszlesz ;) ;) ;). Mężczyźni .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba jestem jakąś zmorą tego topiku - co przychodzę wszystkie się ulatniacie :D. Jeszcze trochę i zacznę coś podejrzewać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weska nie przejmuj się. Pewnie jakieś seriale są w telewizji ;-) Albo dziewczyny się objadają. :-) Ja też tak czasem mam, a spróbuj od rana nie wejść a tylko później to już nie nadrobisz tyle stron jest zapisanych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już chyba uciekam z kompa. Poczytam sobie trochę gazetę, tak dla relaksu. Oczywiście M jak mama, bo koleżanka mi stare numery z 2007 roku podrzuciła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się kończy kolejna aukcja na allegro, na której licytowałam ubranka dla Malucha, używane, ale wydają się być w super stanie i nie aż takie drogie. Mam nadzieję, że trafiłam na uczciwego sprzedawcę. Póki co kontakt meilowy jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×