Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Agnes71 też to słyszałam od Kuzynki, która już dwa razy rodziła. Że pierwszy raz chociaż wydaję się straszny jest lepszy, bo nie wiesz co Cię czeka. Idziesz i myślisz- jakoś to będzie ;-) Emili10 polecam syrop Pernalen i tabletki Propolk na kaszel. Dają cudowne efekty. I gardło też przestaje boleć. Mnie Nasze Kochane Dziewczyny tak wyleczyły ;-) Czytam Was i czytam i jeszcze nie nadrobiłam.Jestem na 265 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,wiedziałam ,że tak będzie-od poniedziałku ruch jak w Rzymie:) Ja niestety całosci nie dam rady nadrobić,przeczytałam pobieżnie,każdej po trochu i padam:D Ja po pracy i powiem Wam ,że nie sadziłam,że bedzie tak źle. Kręgosłup mi siadł,masakra. Zdecydowałam się iść do lekarza,zapisałam się juz na czwartek i jesli trzeba bedzie to go na kolanach wyproszę o 100% zwolnienia,bo to dzisiejsze to była meka niesamowita,aż sie boje myslec o jutrze:( Penelopa i Trelevinaa gratuluje dobrych wyników,juz możecie byc spokojne:) Piszecie o tych skretnych kołach,znajoma mi mówiła ,że ona miała nieskretne,ale za to duże pompowane,a jej kolezanka miała skretne ,ale za to mniejsze i obie na przejażdzkach sie zmieniały wózkami,bo ta co miała skretne to chciała jeździć tymi nieskretnymi,a ta z nieskretnymi chciala jeździć skretnymi,wiec to naprawdę każda musi sobie indywidualnie dopasować. Jesli chodzi o temat potrzebnych i zbednych rzeczy dla dzieci to też znalazłam fajny temat co do tego i tez tak jest ,ze jednej ta sama rzecz była przydatna ,a drugiej wcale,poczytajcie jesli macie cheć,bardzo ciekawe: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4713445 A ja lece troche poleżeć z tymi plecami,może mi trochę przejdzie ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam was kochane do jutra rana. buziole dla majóweczek.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa fajny ten link. Podczytałam trochę i powiem, że faktycznie niektóre rzeczy to niewypał. Najbardziej to boję się tego baldachimu- a raczej w moim przypadku moskitiery. Też zakochałam się w niej. Czytałam trochę, że zbiera się kurz i czesto trzeba by było prać, ale ja mieszkam na wsi i ze względu na komary i muchy się zdecydowałam. Ale zobaczymy jak to będzie. Ciuszków na 56 faktycznie mam bardzo mało, większość na 62 lub 0-3 miesiące, także powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinka w jakuzii przede wszystkim temperatura wody jest wysoka, a w ciąży dla nas za wysoka nie jest wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa - kawiarnia się fajnie rozkręca, przychodzi coraz więcej nowych klientów, a mam już też stałych, którzy bywają na przykład raz w tygodniu, to naprawdę cieszy, jak klienci wracają, jedna rzecz mnie zaskoczyła, mianowicie jak wiele dzieci ma teraz różne alergie, czy nietolerancje pokarmowe, co kilka dni ktoś mnie pyta o ciasta bez mleka, czy jajek, musiałam wprowadzić takie do oferty, a do telewizji to ja się raczej nie nadaję, a już szczególnie do programów śniadaniowych, które są prowadzone na zasadzie: jedna pani opowiada o swojej walce z rakiem, a prowadzący jej przerywa w pół zdania i mówi, zobaczmy co tam w naszej kuchni :-0 pewnie uogólniam, ale nie mam najlepszego zdania o telewizji, rok temu zrezygnowałam z telewizji i wcale mi jej nie brakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózków to ja też się chyba jednak zdecyduję na Tako Jumper X. Wydają mi się stabilne no i mają skrętne koła ;-) do tego kolorystyka jest bogata i jest w czym wybierać. Ale zdecyduję się dopiero jak pojadę do sklepu i obejrzę na żywo te wózki, bo jak do tej pory to tylko przez internet je oglądałam. A te X-landery to mają jakieś inne kolory? Bo co widzę o jest przewaga tego zielonego i bordowego. Jak dla mnie wizualnie są beznadziejne. Chociaż praktycznie na pewno są ok, bo moja koleżanka ma i jest bardzo zadowolona. Nawet udało im się kupić z kolekcji 2010 i były bogatsze w wyposażeniu ogólnym. Co do ceny to widziałam ostatnio na allegro że za 1200zł, też można kupić tego x-landera. Aż się sama zdziwiłam, że tak tanio w porównaniu z tym co słyszałam. Chyba, że to jakaś uboższa wersja? Bo przyznam szczerze, że nie doczytałam. A może jakiś haczyk jednak był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa, żeby Ci się udało bez problemu załatwić to L4. Teraz już tylko pozostaje nam leżeć i pachnieć ;-) Nie przejmuj się ja też dopiero nadrobiłam to co Dziewczyny dzisiaj napisały ;-) I teraz dopiero mogę się zabrać za obiadek dla męża ;-) Taka ze mnie żona nie dobra, że to Wy jesteście na pierwszym miejscu ;-) Ale jeszcze go nie ma i przynajmniej nie marudzi, że za długo z Wami siedzę ;-) A muszę się Wam pochwalić, że miałam wczoraj z mężem romantyczny wieczór i nawet na przytulanka się skusiłam. ;-) Żal mi już też męża było, bo tak biedny skomlał mi ;-) Ale nie żałuję. A te Dziewczyny co mówiły, że nadal często, to wciąż tak jest czy się już coś zmieniło? Przy okazji mam do Was pytanie. Jak to jest z tą spermą? Ona już może wywołać ten poród czy jeszcze nie ma na nic wpływu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mama chyba umknelo ci gdzies moje pytania wiec zadam jeszcze raz. Czy te kobiki w twojej kawiarni co podalas na linka czy jakbym kupila dla dziewczynki 3 i 4 latka to nie bedzie za maly bo do grzbietu to tylko 30cm i sama nie wiem. A tak poza tym ciesze sie ze jakos ci interes sie kreci:)Mniej zmartwien to plusy dla ciebie i malenstwa:) emilia 83 masz racje kolorystyka x landerow jest uboga mi akurat ten zielony sie podoba w tako sa ladniejsze kolory i wzory. X lander za 1200 widzialam na allegro ale bez fotelika no chyba ze twoja kolezanka rzeczywiscie super trafila bo tak przewaznie trzeba liczyc ok 1600zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow mama nie kobitki tylko koniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - trzeba uwazac z seksem - u jednej wywola u drugiej nie.. dlatego my dodatkowo korzystamy z gumek.. nie jest to komfortowe ale chodzi o bezpieczenstwo :D co do x-landerow i tako kazdy ma swoj typ :-) jesli chodzi o kolorystyke to tu masz wszystkie http://www.x-lander.pl/xa wyboru wielkiego nie ma aale przeciez nie to najwazniejsze a funkcjonalnosc i wygoda dziecka ;-) stylowaa zmus tych islanderow zeby ci L4 dali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinko dziękuję za odpowiedz ;-) My wczoraj właśnie też ostrożnie podeszliśmy do tego i skończyliśmy tak jakbyśmy uważali żeby nie wpaść ;-) A w ciąży miało być tak pięknie, że taki luz bez zabezpieczenia ;-) Ech życie weryfikuje wszystko po swojemu ;-) Cv moja koleżanka kupiła za około 1400zł. A ja w internecie tylko widziałam te po 1200zł. Ale tak jak mówię, nie czytałam opisów i tak czułam że są tam jakieś haczyki. Mi dodatkowo w tym x-landerze nie podoba się gondola. jakaś taka głęboka i ciężka mi się wydaje- jak taki klocek. Ale oczywiście to moje zdanie. I tak jak mówię sama na żywo mało wózków widziałam i tak tylko sobie gadam trzy po trzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia 83 No to mowisz ze bylo romantycznie a potem slodko hmmm...:) Ja ostatnio ze swoim tez tak mialam.Ale jezeli chodzi o twoje pytania to nie mam pojecia jak to jest z tym nasieniem my nie korzystamy z takiej opcji odkad jak zaszlam.Ostatnio nasze sprawy lozkowe tez troche wygasly pytalam mojego czy cos jest nie tak to powiedzial ze jest ok ale on jakos tak sie krepuje boi sie ze krzywde mi i dziecku wyrzadza mimo ze wszystko mu wytlumaczylam ale ja nawet sie ciesze ze sie wcale o to nie stara bo ja tak nie mam ochoty zbytnio....nie wiem dlaczego.Podobno kazda inaczej w ciazy przechodzi zycie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - w prawidłowo przebiegającej ciąży nie ma wpływu. http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/seks_w_ciazy.html cv - to zależy jaka duża ta 3-4 latka, one są dość niskie, te koniki, ale specjalnie dzisiaj się przyglądałam, jak bawił się taki drobny dwulatek i dla niego były trochę za duże, znaczy mógł sobie usiąść, ale nie poszalał, bo spadał:-)Może niech tigero się wypowie, jej córeczka chyba ma 2 i pół roku, z tego co kojarzę i ma konika, ale nie wiem, jaka jest duża. tigero - zostałaś wywołana do tablicy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv na tym topiku już raz omawialiśmy ten temat i wychodzi na to, że są wśród nas takie Kobietki które mogą i chcą wciąż ;-) Ja też nie nalegam zbytnio, bo nie mam jakoś większej ochoty na sex. A to się źle czuję, a to jakoś tak jak ten wieloryb. No ale mój mąż to wciąż ma na mnie wielką ochotę i bardzo mnie to cieszy, bo przynajmniej wiem, że mnie wciąż kocha i akceptuje moje słoniątkowe ciało ;-) A to bardzo ważne dla mnie. No więc czasem trzeba się jakoś na ten romantyczny nastrój przestawić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero prosimy o twoje zdanie co do konika:) Mam 2 bratanice maja urodzinki teraz jedna konczy 3 latka a druga 4 latka sa praktycznie rowne nie widzialam ich od swiat i nie zobacze az do marca.Nie wiem ile maja wzrostu.Rozwijaja sie raczej normalnie. Ciuszki na 110 sa chyba nawet za duze. Nie wiem co z tymi konikami zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze poklikalabym jeszcze tu z wami ale ten moj kregoslup wykonczy mnie chwile posiedze przed komputerem i juz stekam... I za pewne wejde dopiero jutro rano no chyba ze poczuje sie lepiej i zajrze wieczorkiem poznym hmmm ostatnio jakos mnie tak wciagnelyscie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tez zamowie beda mialy frajde one raczej sa drobniutkie to tym bardziej a norma dla dziewczynki w wieku 4 lat jest do 21kg :) Tylko zastanawiam sie czy rodzice ich nie beda na mnie zli bo mieszkaja w bloku heeh ciekawe czy sasiada to sie spodoba a jak nie to moga koniki do babci gdzie maja swobode na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke mnie nie bylo bo ogladalam lozeczka i przyjechala tesciowa w odwiedziny. Kochane lozeczka sa przeswietne, jak dla mnie. Dostalam dwa wzory jak prosilam ale inne niz na zdjeciu z linka: taki misiu jak na lozeczkach TYMON i zyrafka odwrocona w druga strone:) nie skladmy ich jeszcze ale powiem Wam ze wygladaja bardzo masywnie i stabilnie oraz trwale:) naprawde porzadne lozeczka:) a Wy widze o seksie hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki przepraszam ze sie tyle nie odzywałam ale i sesja za jednym razem i wybierałam kabinę do łazienki kafelki i mebelki do małej do pokoju zaraz wam wstawię link do tych mebelków i napiszcie mi co sadzicie bo wasze zdanie Kochane jest nie zastąpione a ponadto angina ropna mi sie przyplątała :( http://www.meblodom.com.pl/smile-11-produkt-1988.html http://www.meblodom.com.pl/smile-06-produkt-1983.html http://www.meblodom.com.pl/szablony/meblodom/smile-04-produkt-1981.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłaciłam zaliczkę za mojego x-landera :) i jestem zadowolona, drugi raz się mu przyjrzałam z każdej strony i jest super:))))))) gondola ma fajny wywietrznik, rozpina się i jest taka siateczka na lato super extra. kółka skrętne, składa się jedną ręką, rączka teleskopowa, spacerówka z regulowanym podnóżkiem, spacerówka przodem tyłem do kierunku jazdy:) ahhh, cudownie:) jedno z głowy:) odbiorę na początku maja:) cena x-landerów zależy przede wszystkim od modelu im nowszy tym droższy, co się znajduje w zestawie przede wszystkim jaki fotelik. potem podjechaliśmy do ikeii pooglądać szafy, trzeba zrobić małe przemeblowanie w sypialni, ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, otóż ja mam dobre wieści - moja siostra zaczęła dzisiaj pracę na oddziale, w szpitalu w którym ja będę miała cesarkę. Fanie hihihi będę miała chody. W następnych dniach siostra mi opowie co i jak tam się dzieje. Do dziewczyn z Wrocławia, dzisiaj dowiedziałam się, że podobno jest u nas fajna i tania hurtowania dla maluchów BAJKA na Długosza. Jeszcze tam nie byłam ale koleżanka mówiła, że to co chciała kupić tam było w najtańszych cenach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka to fajnie ze juz sie zdecydowałaś ja na temat x-landerów słyszalam same pozytywy no i cena nie tak straszna jak na tą jakość bo w testach bezpieczeństwa maja średnia 4,6 jak wybierałam mojego navingtona to tez zastanawiam się nad x-landerem a jaki dokładnie model wybrałaś z kolekcji 2011 czy 2010 kropeczko no to nieźle będziesz miała kochana prawie jak w prywatnej klinice nono no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten najnowszy model 2011 który ma wyjść niby w kwietniu ma się różnic tylko kolorami, tak powiedział dziś Pan w sklepie.. hmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- ja znów się wzięłam za podboje szafek- skończyłam jednak na paru szufladkach i jednej półce :) Tosia mnie osobiście podoba sie model wózka, który wkleiłaś. Ja kupuję podobny http://allegro.pl/3-w-1-hummer-najnowszy-model-2011-super-gratisy-i1446874930.html To, co piszecie o kołach skrętnych- mogą być ale jak dla mnie oczywiście z możliwością blokowania.Ja wiem tylko, że koniecznie biorę koła piankowe- są lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Właśnie wróciłam od lekarza i nareszcie dowiedziałam się, że będzie-- Syn. Jeżeli któraś mogłaby mnie wpisać do tabelki, to bardzo bym prosiła: Agnieszka, 40 lat, woj. podlaskie. Imię wybrał mój syn, zawiedziony, że to jednak nie siostra i pewnie będzie Maksymilian, zresztą wybrał sobie takie na bierzmowanie. U mnie z imionami jest problem, ponieważ pracuję z dziećmi i każde imię kojarzy mi się z danym dzieckiem. I powiem Wam kochane, że coś w tym jest :) Mam zrobić także glukozę, ale od razu 75 g. Muszę cofnąć się do Waszych wcześniejszych wypowiedzi i trochę na ten temat poczytać. To teraz mogę poszaleć na allegro, tylko nie wiem , co moje siostry mi przyślą, ale od przybytku głowa nie boli :) A i jeszcze jedno, mogę już chodzić, ale bez przesady, chociaż luteina dalej. Nareszcie. Pochwalił, że jestem zdyscyplinowaną pacjentką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam właśnie na cenę jaka jest wystawiona na allegro za wózek, który ja akurat kupuję bezpośrednio od producenta- oj...sporo się różni- jak macie taką możliwość to namawiam aby szukać możliwości zakupu z pierwszej ręki. Ja z oszczędności na wózku mogę kupić jeszcze łóżeczko i wanienkę, więc sporo można zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×