Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

trevelinka- super wiesci o maluszku. fajnie. tosia - osobiście chce koła skrętne z przodu. Ale ten wozek przez Ciebie podany - fajne. nawet spoko cena . Noi i fotelik rozkładany do lezenia- rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia ja jedyne co mogę ci powiedzieć, to że wizualnie wózeczek ładny, za te wszystkie opcje cena chyba tez nie za duża a tak to jestem zielona w tym temacie. Najlepiej poszukaj jakiś opinii na jego temat tych którzy go kupili. Chociaż ja jak będę kupować to jestem za takim prostym klasycznym wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a z praktyki czy te skrętne kółka są lepsze?? Byłam ostatnio w sklepie oglądać wózeczki i jakoś ja sobie pojeździłam to one do mnie nie przemawiają, jakoś za bardzo skrętne są te kółka czy one nie będą sie blokować w czasie jazdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia- wizualnie i cenowo fajny. duzo w zestawie. troche mniej mi sie podoba spacerowka ale zaleta jest ze moze byc montowana w obu kierunkach jazdy. to tyle hihi bo tez jestem zielona w temacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooralinka sa praktyczne te kola skretne - nie ma problemu z prowadzeniem wozka, zawracaniem, skrecaniem.. poza tym z reguly mozna je zablokowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia, wózek bardzo ładny. Najbardziej podoba mi się kolor 196 jasny fiolet, może dlatego, że sama kupuję wózek w kolorze fioletowym. Co do braku skrętnych kół - u mnie to odpada. Cena też bardzo przyzwoita. Kooralinkaa - z praktyki zdecydownie skrętne koła są lepsze, zawsze można je zablokować, przydaje się to na długich prostych odcinkach. ale na OS już nie ciężko hehe Ale oczywiście nie każdy musi kupować ze skrętnymi kołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to dobre pytanie:D skrętne kółka ułatwiają poruszanie się wózkiem to jego główna zaleta, takie wózki są super zwrotne. oczywiście można tą "skrętność" ich zablokować. nie wiem, ja w ogóle tych dużych z przodu nieskrętnych nie brałam pod uwagę i dalej nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że zapytałam bo szczerze to nie wiedziałam, że te kółka można blokować, jak tak to nie ma się nad czym zastanawiać, bo przynajmniej przy spacerówce takie kółka są przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wypowiedzi, może rzeczywiscie rozejrzę się za wózkami ze skrętnymi kołami, chociaż z jednej strony jest mi to obojętne czy są skrętne czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosia - myślę, że jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś to powinnaś wybrać się do sklepu i porównać wózki ze skrętnymi kołami i bez takich. Wystarczy przejechać się kawałek i zobaczysz jaka jest róznica. Sprawdzone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwotnie chciałam x-lander, ale potem przerzuciłam sie na tańszy TAKO jumper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelavina Super ze wyniki sa w normie a ta waga nie przejmuj sie.Jest taki pewien czas ze bardzo tyjesz ale potem raczej spokojnie ja w 5 tygodniu hmm to byly swieta tez przytylam 4kg a nastepne 5 tygodniu spokojne byly przytylam 1,5kg.Wiec sie tak nie stresuj wazne zeby z malenstwem bylo ok wiec mam nadzieje ze dobrze bedziesz sie odzywiala mimo wszystko:) Ja wlasnie wrocilam z zakupow kupilam sobie zodkiewke i szczypiorek zjadlam 2 wiosenne buleczki i przymierzam sie do trzeciej heheh a gdzie obiad :) Tez chetnie poszlabym na basen ale tutaj nawet nie mam pojecia gdzie jest i w ogole jakie tu sa obyczaje i jaka jakosc a jak pojade do Polski na tydzien to bede chciala ten czas spedzic z rodzina wiec hmm musze sobie pomarzyc. penolopa no udal ci sie ten zakup:) To jednak bedzie ten supermen hehe:) tosia Nie znam zadnej opini na temat tego wozka ale rzeczywiscie lepiej przekonac sie na zywo.Tak wizualnie jest ladny tylko nie wiem jak ta spacerowka taka jakas inna jest. eni35 ja tez narazie chce x landera ale tako tez mi sie podoba na zywo zadnego nie ogladalam wiec zobaczymy co kupie:) Dlaczego zdecydowalas sie na na tako jumper ??To od ceny zalezylo czy od czegos innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv- jezdziłam TAKO - i ma skrętne koła takie jak chce, można je nawet zablokowac i nie będą sie obracac. Poza tym gondolka fajna i wygodna - podnosi sie nawet opieradelko na głowke jak chce wyżej. Poza tym ma torbe i adaptery od razu w komplecie do fotelika- no niewiem taki stelaz jakiś stabilny mi sie wydaje. natomiast x-lander nie widziałam na żywo, tylko z katalogu. Ponoc gondolka ma 38 cm szerokości - dla mnie chyba to malo. Musze jeszcze to sprawdzic dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów-mamo czyli beda dwie dziewczynki i dwoje chłopców - ale fajnie Ci bedzie. ja w maju koncze bieg i juz kolejna ciąża to tylko urojona.heh. ale Ciebie podziwiam 4 dzieci. No matka polka normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów_ mama jak biznes się kręci? daje radę jakoś? nie myślałaś, żeby się zgłosić gdzieś do np DDtvn? albo między kuchnią, a salonem? przedstawić swój projekt? może to zrobić trochę szumu, a wiem, że oni lubią reklamować i polecać takie miejsca. :) wiem, że dosyć odważne, ale kto nie ryzykuje ten nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja piszę tylko się przywitać. Wy znowu naskrobałyście dziś już prawie 3 strony ;p Wpadnę wieczorkiem was poczytać. Bo mam troszkę sprzatania w szafie, muszę jakoś posciskać moje ciuszki bo zrobiłąm miejsce dla Julki :) Mi dziś przyszedł fotelik + adapter do samochodu teutonia co ostanio mówiłam że zamówiłąm przez ing. Kolor czerwony - dobrze się prezentuje ;) Nie jest nawet ciężki, siosta mojego M miałą strasznie cięszki fotelik a jak jeszcze dziecko doszło to naprawde nosić taki fotelik to zadna przyjemność. Od przyszłego tygodnia będziemy chodzić do szkoły rodzenia w szpitalu w którym mam zamiar rodzić ;) W gródniu otwarli nowy oddział sale są nowe, całe wyposażenie nowoczesne robi wrażenie :) To tyle chyba ;p Do usłyszenia wieczorkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV ja też zdecydowałam się na tako, ale nie o cenę chodziło. Porównywałam w sklepie na żywo i wydaje mi się, że tako jest wyższy i jakoś wizualnie gondolka lepsza. Czytałam wiele opinii na jego temat i pytałam się matek użytkujących ten wózek i nie było żadnego zarzutu, a to że trochę tańszy to tylko plus :) Kropeczka Ty to ochotę potrafisz narobić tymi potrawami. Aż normalnie na pizze mam chęć. Ledwo co zjadałam dobry obiadek, a tu po przeczytaniu wypowiedzi znowu mi w brzuszku burczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety znowu nie idzie Was nadrobić ;-) X.. co do tego szpitala na polnej, to Tigero ma rację. Mają tam najlepszy sprzęt. Jeżeli chodzi o wcześniaki to też najlepiej tam zaraz jechać, bo jest szansa że uratują. Ja mam do Poznania ponad 60km. A ten Szpital Sw. Rodziny to jest ten z Zakonnicami? Bo coś mi się obiło o uszy, że jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziewczyny musze zobaczyc na zywo jak to jest z tym x lander i tako hmm juz nie moge sie doczekac tego marca i tych zakupow:)sama przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na ostateczne zakupy koniec kwietnia. bede na L-4 i jazda po sklepach i forach gdzie co i jak. heh 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cokupic.pl/produkt/Tako-Jumper-X A tutaj opinie na temat tako. Jak sama zobaczysz wadą jest ciężar niby. Chociaż powiem, że ja na samym początku jak już będę musiała wyjechać na zakupy powiedzmy, bez męża, to tylko z fotelikiem. Także spokojnie dam sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×