Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny. KMB byłam ostatnio w tej hurtowni i powiem Ci że wcale nie jest tak tani, większość rzeczy można sporo taniej kupić na allegro. Co do sexu na początku libido zerowe a teraz mogła bym cały czas, na szczęście mój mąż nie ma z tym problemów ( w sensie że wie że nic nie zrobi , to nasze drugie dziecko) bo czasami to aż mnie nosi. hi hi Kupiła ostatnio super ciuszki, używane ale w bardzo dobrym stanie. wstawiam link to może coś dla siebie znajdziecie u tego sprzedawcy. http://allegro.pl/rampers-next-h-m-rampersy-3-sztuki-62-i1435945568.html http://allegro.pl/cherokee-body-3-pary-jak-nowe-uniseks-62-i1435945645.html http://allegro.pl/spodnie-george-bluzka-frendz-jak-komplet-68-i1435945616.html http://allegro.pl/bluzka-cherokee-marks-spencer-spodnie-george68-i1435945574.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dzis slabiutka,nie dosć ,że ten kregosłup to jeszcze jakies choróbsko po raz setny do mnie sie przyczepia,no więc wchodze na momencik i zbieram sie już do spania Emilia możemy sobie podac rece z tymi chorobami,ojoj. Było zapytanie o seksik,no więc u mnie to jest tak,że mąz by mógł często,ale jest cierpliwy i wyrozumiały i czeka:) A ja po dłuzszym czasie nabieram chęci i to jest super ,że nie czuje żadnego przymusu z jego strony i kiedy juz do tego dochodzi to jest naprawde milusio(chyba sie czerwienię :) ) Znów mama super ,że Ci się wiedzie w interesie,oby tak dalej! :) ...x... ciesze się,ze jestes zadowolona z łóżeczek,jeszcze troszke i bedzie mozna sie meblować:D Natalia mebelki ładniutkie,cieplutkie kolorki:) Penelopa no to wóz juz prawie jest,na pewno bedziesz zadowolona,ja dalej myslę o tym X-landerze kropeczka Ty to wszędzie masz chody jak nie na uczelni to teraz w szpitalu,szczęściara z Ciebie:D Mamuskamaj pisałas dzis o tym baldachimie,a ja dzis kochane przeczytałam jeden artykulik na przerwie w pracy z gazety Twoje dziecko,która dostałam od koleżanki o tym jak poród wpływa na dziecko. I np dzieci po cesarce sa najbardziej narażone na to że zostaną :nazwali to-małymi wrazliwcami na kilka tygodni po porodzie,dlatego,że dla nich przejście ze swiata brzuszka w tak nagły sposób do naszego swiata jest najbardziej szokujace-nagła a nie powolna zmiana temperatury,nateżenia swiatła ,odsysanie wody z płucek właśnie nie wpływa zbyt dobrze na nasze maluszki. No i do czego dąże-radzili w gazecie ,że z takim dzieckiem trzeba tymbardziej delikatnie postepować ,wykazac do niego wiecej cierpliwości a w pokoiku stworzyc miły nastrój np poprzez zamontowanie baldachimu. Maleństwo bedzie sie lepiej czuło w takim swoim przytulniejszym,troszkę jakby odgrodzonym świecie, a jednak z nami czyli tak jak wczesniej w brzuszku . Hmm, wiec nad baldachimem mozna sie też zastanowić biorac pod uwage tego typu rzeczy również:) Oki ja mykam,miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta gratuluje wiadomosci o synku:) O imieniu Maksymilian juz pisałam,że gdybym mnie ktos mógł zapewnic,że jesli dam to imię to bedzie taki super chłopczyk jakiego poznałam niedawno o tym imieniu,to nie wahałabym sie ani moment:D To tak jesli chodzi o skojarzenia,o których pisałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta niestety nie podałaś terminu porodu,więc nie wiem na które miejsce Cie wpisać. Ale jak już podasz to na pewno Cie któras wpisze,a ja dla ułatwienia powiem,bo juz szukałam,że ostatnia tabelka jest na stronie 245 uaktualniana prze Aniołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta gratuluję drugiego synka :) Dużo zdrówka życzę :) Stylowa to fajnie, że ten baldachim jest jednak potrzebny. Zostałam zauroczona nim i cieszę się, że są na ten temat nie tylko negatywne opinie :) A mnie coś dzisiaj pobolewają plecy. Także zaraz kładę się do łóżeczka i trochę odpocznę. Zajrzę oczywiście rano. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj nie tylko ty cierpisz z powodu bólu pleców bo już też wysiadam, a gdzie tu do końca?trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietta- gratuluje synusia:) moj bratanek ma na imie Maksymilian i jest to swietny chlopczyk,kochany i uwielbiany przez wszystkich. Troszke maly cwaniaczek( wykorzystuje swoj urok do roznych rzeczy:P)Dla mnie to piekne imie stylowa- jestem bardzo zadowolona:) a Ty kiedy lozeczko kupisz w koncu? no i marsz na to L4 bo nie ma sensu sie tak meczyc. Nalezy Ci sie odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem jak obiecałam ;) Wkońcu nadrobiłam z czytaniem wasz dzisiejszy dzień , pochłaniam te forum jak nie jedną książkę ;p Danielka, ja jestem z Sosnowca Stylowa ja akuart miałam na koncie odłożone pieniążki dla małej i zazwyczaj z tej kupki wydaje na nią, wiec jak wchodze do banku chcąc nie chcąc widze ile mi ubyło ;p Kupiłam ten olejek do masażu miejsc intymnych co pisałyście o nim. Nacięcia chyba bardziej się boje od tego całego porodu hehe Widze że pisałyście o szpitalach ja mam do swojego jakiegoś 5km może mniej;) I tak jak pisałam w grudniu otwarli włąśnie nowy oddział położnicy, i naprawde jest rewelacyjny mam tylko nadzieje że lekarze i położne też ;p Penelopa - gdzie ty mieszkasz że rodzisz w Katowicach? Też się zastanawiałam nad tym szpitalem, ale znowu słyszałam że nie przyjmują kobiet do porodu z kąplikacjami i nie maja sprzetu , czyli wrazie gdyby coś poszło nie tak zamiast zareagowac na miejscu to przewożą do innych szpitali. Ty jesteś już zdecydowana ? Bo ja przestałam o nim już myśleć... ...x... zazdroszczę ci że masz już łóżeczka !!! masterek28 - ja się czuje jak wielorob ktorego morze wywaliło na brzeg ;p Karolina- ja napewno będe chodzić z mała na basen , jestem wysoka i strasznie krzywy mam kręgosób nie chce aby moja Julka też tak miała , wiec jak się tylko da bede temu zapobiegać. Mój bardzo lubi chodzić na basen i robi to czesto wiec juz go oznajmiłam ze będzie chodził z Juleczką ;p Od jakiego miesiaca można chodzić z dzieckiem na basen ?? Koła skretne nie będą się blokowały są wygodne możesz spokojnie wozek prowadzić jedną ręką na zakretach. a nie kiedy np chcesz zawrocić musisz przenosić ciezar wozka na tylnie koła podnies przednie do góry i dopiero się obrucić. W skretnych kołąch poprostu krecisz się wozkiem koło własnej osi -super sprawa ;) trevelinka - to Wspaniale ze z Dzidką wszytsko ok, i że ta glukoza wyszła w normie- bo tak się martwiłąś na zapas ;p Ja napoczątku ciąży mogłam pare razy dziennie. Straszną miałam ocohotę że mój biedny nie wyrabiał , wykręcał się przysłowiowym "kochanie boli mnie głowa " hehe dopiero tak od 1,5 miesiaca że tak powiem jest normalnie ;) Podobnie jak stylowa mój czeka cierpliwie. Nawet mam wrazenie że jest lepiej niż przed ciąża ;p Nie wiem czy to jest wywołane tym ze moje ciało jest bardziej wrażliwsze, czy tym że on obchodzi się ze mną jak z jajkiem. Znów _mama dzięki za linka wyjaśniającego , bo ja pierwsze słyszałam o tym! Juliett - gratuluję Synka :* póżno się dowiedziałaś kto tam mieszka u ciebie ;p A ja teraz czekam aż mój mi przywiezie z macdonalda nagetsy z sosem musztardowym Straszną mam ochotę a autkiem to 2 -3 min drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa kruz ja bym do Twojej listy jeszcze dodała większość ilość podpasek, z tym ze najlepsze takie najtańsze typu Bella, bo Always nie przepuszczaja powietrza (wbrew temu co reklamuja) a „tam musi się wietrzyc ;P Ja normalnie jade na tamponach ale te najzwyklejsze podpaski mi polozna polecila i faktycznie super się sprawdzily i trocje ich trzeba bo po porodzie się krwawi nawet do 3 tygodni. Czyli tak jak pisalam, ze gleukometr nie zmierzyl Ci tego cukru dokladnie ;) i bardzo dobrze! Kropeczko teraz z tygodnia na tydzień będziesz widziala roznice w ruchach dmałej, ja mam wrazenie ze mój synus tak od około tygodnia już się zakorzenil glowka w dol na dobre, bo co prawda czasem się przesunie troche na lewo albo troche na prawo ale koziołków już nie fika. O nie nie, torby do szpitala to ja jeszcze nie pakuje wole nie wywoływać wilka z lasu. Zreszta przy ostatnim porodzie pakowalam o 4 nad ranema ze mialam mnóstwo czasu bo dopiero na 8 do szpitala to bylam spakowana tak dokladnie jak na najlepsze wakacje :P Lorien w pyrlandii tez dzisiaj było wiosenne przynajmniej w powietrzu, żeby tylko troche wiecej sloneczka to już by cacy było :D x- no wreszcie troche pospalas ;) Ann123 biadaku 🌻 Cv nie mialam nic z firmy NUK wiec niestety nie pomoge. Koralinkaaa - jacuzzi raczej nie jest wskazane w ciazy bo ma troche za ciepla wode. Pływac w basenie możesz jak najbardziej. Jeśli maluszek będzie zdorwy to można na basen od 3 msc zycia. Ja jestem za normalnymi kolamiale wszystko kwestia gustu, takie skretne sa fajne w spacerowce ale w gondoli jak dla mnie nie do konca bo nie widzisz dziur przed soba idac i jak takie kolko w nia wpadnie to niezbyt komfortowo się prowadzi, ale wszystko rzecz gustu. Trelevinaaaa - no widzisz babo! nigdy mnie nie słuchasz :P Eni_35 ja tez koncze z rodzeniem dzieciuff jeszcze tylko 3 miesiace :D Kasiulaaaa s-ce no to Ci zazdroszcze tej nowej porodowki ;) na pewno się będzie duzo przyjemniej rodzic jak jeszcze pachnie swierzoscia i czystością Emilia_83 szpital św. Rodziny może i ma jakies zakonnice ale ja nie spotkalam pracuja tam normalni lekarze i pielegniarki, choc odroznia go to ze w każdej sali jest krzyz i w niedziele zawsze można zawołać księdza, nawet żeby pogadac. Co mnie w nim uderzylo na plusniesamowity spokoj, tam wieczorem nie ma gwaru jak na Polnej, dzieci przynosza tylko na karmienie, daja się matce wyspac i wszystkie leki jakie potrzeba na zyczenie. Poza tym, jest ta takafajna atmosfera, no nie wiem jak to okreslic. Gdybym teraz nie miala tego lekarza prowadzacego co mam to na pewno rodziłabym jeszcze raz w Św. Rodzinie. Bzykaj się kochana na zdrowieale nasionka na zewnatrz lepiej tak na wszelki wypadek :P Cv, znow_mama moja corcia ma 2latka 1 miesiac i mierzy 90cm, konik jest dosc niski ale tu chodzi o to żeby dziecko wywaracaajc się nie zrobilo sobie krzywdy, no i ma tez te zalete ze utrzymuje uwagado 90kg (przynajmniej mój tak miał w opisie), no i ostatnio na imprezie u znajomych kto skakal na osiołkach i robil wyścigi jak dzieci poszly spac?...nasi mężowie :P :D Ja tez mieszkam w bloku a ze one sa cale gumowe to na dywanie nie słychać jak dziecko skacze, gorzej na panelach po pod spodem jest korek i jak on stuka tak rytmicznie w podlogeto się może sasiadom z czyms innym skojarzyc :P Julietta40 no to gratuluje synka 🌻 i witam w gronie mam „siusiakow. Oczywiście zaraz tabelke nadrobimy :P Tez robilam glukoze 75g, bo już się tej 50g niby nie robi, choc czytam ze niektórym lekarze zlecili te mniejsza dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero - teraz mnie przeraziłaś, pierwsze słysze że aż tak długo krwawie po porodzie moze być. Masakra jakaś , ja też zawsze używam tamponów, nie wiem czy dam rade tak długo na podpaskach. Ja miałam glukoze 50g ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zlecona glukoze 75g i juz sram w gacie:P Kasiula- ja tez slyszalam o tym wiaderku dobre opinie ale ja nie jestem przekonana i bedzie tradycyjna wanienka:) tigero- 5h snu to dla mnie osiagniecie:) mam nadzieje ze nie jest to jednorazowy incydent hihi:P a Ty kobitko do kogo chodzisz co pracuje na Polnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula s-ce - ale mi narobilas smaka na te kurczaczki, chociaz ja wole sos barbeque...mmmm....moze jeszcze zmolestuje mojego na nie? hmmm...chociaz juz pozno troche i znowu zgaga mnie dopadnie :( no tak tak tyle sie krwawi, tzn takie mocne powiedzmy :miesiaczkowe" krwawienie tak jak normanie jest max 3 dni to po porodziebedzie z tydzien do poltora a potem to mniejsze lub wieksze plamienia i zupelnie nie ma znaczenia jak sie rodzilo tzn czy cesarka czy SN. Wiec trzeba sie zabezpieczyc w podklady bo tamponow nie mozna, bo to nie jest taki zwykle krwawienie tylko tzw odchody poporodowe, czyli krew, sluz, caly sy musi wyleciec :O wiec bardzo trzeba wtedy dbac o higiene i czeste zmiany podkladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x...ja razem ze znow_mama chodzimy do doc Pietrygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero nie chce być wredna ale sosik barbecue też był ;) ja już po ;p Ale mi się teraz frytek zachciało ale już sobie zrobię jutro. Czasami się cieszeze mam tego maka tak blisko ;p To mnie pocieszyłąś troszkę ja miałąm mieczki 5 dni z tego 1 i 5 dzień tyle co kot napłakał To wiem ze podkłądy tylko wchodzą w gre - ja ich nienawidze nie komfortowo się w nich czułam i ciągle schizy że mi się przelewa i mam plamę na tyłku wiec szybko zaprzestałąm ich używania. Ale cóż mus to mus. Teraz miesiączki zero przez 9 miesiecy to potem będzie trzeba nadgonić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietta40 - na razie jestes na koncu tabelki, jak podasz termin porodu to wrzucimy Cie w odpowiednie miejsce ;) 🌻NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.............. TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... ..........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... ........01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29......łódzkie......... ...............01.05/niespodzianka 4. Kasiulaaa s-ce...Kaśka.......22......Sosnowiec......................02.05/ (Julka) 5. annjaa............Ania........28........Gdańsk............. ..........03.05/ (Blanka) 6. natalia256.......Natalia.......24........Toruń............. ...........03.05/ (Laura) 7. PaulinaKiss.....Paulina.......23.......Kraków............. ...........05.05 8. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......03.05/ (MILENA) 9. kaka80............Kaśka.......30.......Kraków............. ...........05.05 10.weska............Marta.......27.....Szczecin.......... ..............05.05 11.Znów_mama.....Alicja.......32........Poznań........ ...............06.05C/ Zosia 12.tigero.............Natalia......33.......Poznań...... .................07.05/ (Tymon) 13.bunia3..........................30........Toruń...... ...................08.05 14.Asiula1381........Asia.........28......Skarżysko... ................08.05/(Borys vFranek) 15.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05/S 16.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05/S 17.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ...............12.05/ (Jasio) 18.mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin........... .............13.05/ (Zuzia) 19.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... .................13.05 20.justz..............Justyna......26..........UK........ .................15.05/S 21.milka78.........................33........Kraków..... ..................15.05/ (Maciej) 22.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów..... ..................16.05 23.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ..............16.05/C 24.cv................Agnieszka....24.........Niemcy...... ...............16.05/ S 25.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska....................17.05/C 26.Ada1982...........Ada.........28.......Bydgoszcz......... ...........17.05/ (Julia) 27.ania2011.......................27.......Warszawa...... ...............17.05/S 28.asia76............Asia..........34........Poznań..... ..................18.05 29.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... .............19.05/C 30.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ...............19.05/ (Mikołaj) 31.Gonia............................31.......Irlandia.... ...................19.05 32.Agnes...........Agnieszka.....27........Szwecja...... ................20.05 33.Emili10............Emilia........30........Łódź.... ....................20.05/ (Dominik-?) 34.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 35.penelopa kruz.....Ania.........26.......śląskie................... ..21.05/ (Maksymilian) 36.Stylowaa........ ..Ania.........30......Chorzów/Islandia...........21.05/ (Nataniel) 37.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. .............22.05/ (Lenka) 38.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa.. .............22.05/S 39.Kooralinkaa......Kornelia.......21.........Ch-ce...... ...............22.05/S 40.Agnes71...............Aga........26.......Wrocław.. .................23.05/C 41.Emilia_83...........Emilia........27........Wielkopo lskie.............23.05/ (Adrian) 42.czekoladowa91...Angelika.......19......Szczecin....... ..............24.05/ (Nadia) 43.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .............24.05 44.JOLA1237...........Jola.........27........Wrocław... ................24.05/ (Mateusz) 45.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... .............24.05/ (Karolinka) 46.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a...........24.05/ (Amelia) 47.tosia204............Agata......28.........kuj-pom..... ..............24.05/ (Mateusz) 48.Lorien..............Beata.......23..........Kraków... .................25.05/ (Kubuś) 49.#stokrotka#........Monika.....29.......dolnośląskie. .................25.05 50.Pristina86........Natalia......24....Gdynia/Gdańsk... ..............26.05/(Zuzia/Majka) 51....x..................Ania.......22........wielkopolsk a..................26.05/C i S 52.nitka1984..........Anita........26........Krosno...... ................26.05/S (Szymon) 53.ladyrowerro........Edyta......31........USA........... ...............28.05 54.Madziulka777.......Magda....20.......k.Sanok.......... ............28.05/S 55.maryla86 .........Maryla......24.....Zachodniopomorskie.........30.05 56.moniasky80........Monia......30........Mazury............ ...........30.05 57.Piga999...........Justyna......26......Bielsko-Biała. .................30.05/ (Milena) 58.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..................31.05/ (Jaś) 59.2010/2011............................................. ........................../C 60.olena119..........................26.................. ......................../ (Franek) 61.Julietta40.......Agnieszka.....40.......woj.podlaskie................00.05/ (Maksymilian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny melduje sie wieczorną porą!! Kasiulaaa s-ce a ja jestem z Czeladzi ale obecnie od ponad 3 lat mieszkam w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaaa s-ce - ech po porodzie sie jakos to przepeka :P a pozniej znow mozna miec kilka iesiecy bez miesiaczki jak sie bedzie karmic piersia, ja zdaje sie ze jak mi te odchody wszystkie wylazly to mialam 5 miesiecy spokoju :D No i wyslalam mojego biednego m do McDonalda...przez Ciebie! ;) tyle ze dluzej poczekam bo on tam z 15 min pojedzie i tyle samo z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi smaka zrobilyscie ale ja mam do mc donalda 25km:Pwiec nie bede meza wysylac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia to blisko , jedyna osoba z moich regionów a wywiało za granicę :) Tigera a tam zaraz przezemnie :) Dzięki mnie będziesz mieć pyszne kurczaczki ;p X... nadrobisz czymś innym zresztą na dobre Ci to wyjdzie bo to takie niezdrowe jedzonko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis juz jadlam pieczone ziemniaczki z rybka i pomidorkiem na kolacje:P a wlasciwie to zjadlam mase pieczonych ziemniakow a reszte zostawilam hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem bo nie mam torby w jaka sie spakowac pozniej do szpitala. Jakie wymiary powinna miec taka torba? albo jaka kupilyscie? pomozcie bo musze cos kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam smaka na sajgonki, ale jakbym je zjadła wieczorem po pracy to nocka z głowy. Zgaga by mnie chyba wypaliła na wylot:-( Musiałam obejść się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mykam moje kochanie nagrało jakieś filmy , więc dziś będziemy oglądać , pozatym się już denerwuje że tutaj jeszcze z wami siedze ;p zamiast leżeć już z nim w łóżeczku ;p Dobranoc i życzę wam dobrej nocki. X - niech cię mąż dziś też pogoni - może znów zadziałą i sobie pośpisz dłużej papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce tak wyszło!!:) Mieszkamy sobie z Mężem (jest z Dąbrowy Górniczej), on pracuje a ja obecnie przebywam na zasiłku bo moja ciąża jest troszke powikłana i nie wolno mi pracować!! A teraz czekamy na naszą Amelkę!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paskudy ;p, zajrzałam się rozejrzeć a Wy znów o jedzeniu ;p, niedobre Wy, rano mam morfologię i muszę być na czczo :(. Kurcze nie wiedziałam, że można być tak głodnym :D. Nie dość, że mam problem ze snem to teraz jeszcze z głodu nie zasnę :D. Poczytałam ale nic nie poodpisuje, bo zwyczajnie nie mam żadnego doświadczenia w rzeczach o których pisałyście - głównie o wózki mi chodzi. O basenie też słyszałam różne opinie - jedne, że ok inne że łatwo o infekcję. Eh każda musi z własnym rozsądkiem do tego podejść. O jacuzzi natomiast słyszałam kategoryczne nie ale widzę, że to tak jak Wy tutaj. Julliet gratuluję synusia :). X ale mnie rozbawiłaś z tą torbą do szpitala. To dlatego, że wczoraj siedziałam na allegro i starałam się znaleźć odpowiednią, szukałam w google coś o wymiarach a tam wszędzie tylko o tym co trzeba spakować. Tak sobie doszłam do wniosku, że w sumie fakt wymiarów nigdzie nie znajdę bo choćby szlafroki każda może mieć różnej grubości itd więc i pojemność torby różna. Ostatecznie stwierdziłam, że jak już wszystko kupię to odłożę to co do torby pójdzie i ocenie wtedy jaką kupić. Śmieszne, że myślimy mniej więcej w tym samym czasie o tym samym :D. Ok mykam zrobić listę zakupów na jutro. Korzystając z okazji, że wylezę z domu muszę pouzupełniać braki choćby w kosmetykach. Śpijcie smacznie Majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- zapisalam sobie ten link. Nie wiem czy nie bedzie jednak za maly ten kuferek dla moich dwoch babli. Ja wlasnie mam tez problem z torba bo mam same duze albo malutka. Wiec musze cos kupic ale sama nie wiem jakiego rozmiaru szukac i czy jednej czy dwoch, bo np. oddzielnie dla maluchow. Maz mnie nie pogoni bo spi a ja juz wiem ze nie zasne predko niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska- no ja wlasnie tez szukalam wymiarow torby hehe ale wszystko bylo co spakowac a nie w co:P dlatego pytam was czy juz macie jakies albo czy kupujecie. Caly dzionek gdzies wedrowalas i na noc tu zlecialas ?hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X z tą torbą to też pewnie dużo zależy czy np ciuszki dla Dzieciaków trzeba mieć czy nie. Bo czytałam, że w niektórych szpitalach sami ubierają i nie życzą sobie ciuchów z zewnątrz. Ja jeszcze nie mam szpitala więc i warunków nie znam. Ja cały dzień szykowałam rzeczy do przeprowadzki. Do tej pory wszelki ból pleców tłumaczyłam tym, że tak dużo czasu spędzam w pozycji leżącej. Po całym dniu pakowania, przekładania itp już wiem co to ciążowy ból pleców ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×