Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

karoolinka fektycznie takie pycie butki sa slodziutkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Wam, że jak byliśmy na wakacjach to byli z nami znajomi z 5 m-czną córeczką i ona miała takie boskie różowe sandałeczki- normalnie zachwycałam się. Jak szliśmy na plażę to się okazało, że małą gdzieś zgubiła jeden bucik- łaziliśmy przez godzinę, szukaliśmy, ale i tak wszyscy się ze mnie śmiali, że jestem główną podejrzaną, że buchnęłam ten bucik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinka znalazłam buciki na allegro rozmiar 14 i 14,5 ,a przeczytałam ,że dziecko często ma nózkę 10 cm wiec pierwsze butki to rozmiar 11-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja jestem za ale nie mam nk usunełam. Mam tylko facEBOOka :( KASIAGJ Witaj. Ja wózeczek już mam , i nie uważam ze za wcześnie , nigdy nie jest za wcześnie jeśli czujesz że to jest już pora na kupno to się nie wachaj tylko kupuj. Ja mam spacerówkę + gondole + fotelik. Ale zawsze możesz kupić sama spacerówkę i do tego przedłużenie gondoli i materacyk. Na zimę nasze dzieci w gondoli już leżeć nie będą. Ja słyszałam że takie małe dziecko nie może za długo siedzieć w foteliku. Na spacer będę w gondoli, ale wiadomo jak do sklepu to fotelik jak do lekarza czy dziadków to również fotelik. Mi się dziś obiadku nie chciało gotować zresztą jak pisałam ostatnio mam lenia od paru dni. Obiadek zamówiłam na telefon ;) Mój sobie kupił nowy komputer jak zobaczyłam rachunek to się za łeb złapałam... no ale niech chłopczyna ma. Mój laptop też juz tragedia tyle razy mi upadł że jest pęknięty nie mogę go zamknąć nawet a bateria mi trzyma 20min cały czas musze na kablu jechać. Poczekam jeszcze aż się rozsypie i bede też musiała kupić ale tym razem jakiegoś małego noteboka - akurat do łóżka na kolanka. I na wakacje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... .......................113 ...x...........................25+1.................+8... .........................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... .....................95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...................100 Stylowaa....................25+6................+8....... .....................100 justz........................26+5................+10..... .....................110 KasiaGJ-.......................28................+12.... ......................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ...........108 Znów_mama..................28.................+10....... ....................93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ....................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11.........................99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni - ja generalnie nie zdrabniam imion. Jak był mały to był Cyrylek, ale teraz jest Cyryl i już, Mikołaj podobnie. W szkole mówią na niego Mikuś, ale ja tego nie cierpię. Najbardziej się przyjęło Anielka, tak samo jak już funkcjonuje Zosia. Ja generalnie lubię imiona, które nie mają zdrobnień. Sama mam Alicja i tak się zawsze przedstawiam, ale jak ktoś mnie zna już ciut dłużej to sam mnie przemianowuje na Alę. A Ali nie lubię. Ala to była mała, nieśmiała dziewczynka, którą już dawno nie jestem. Życie dało mi w kość i nie ma już tamtej Ali. Dlatego wolę imiona, których nie da się tak łatwo zdrobnić. Bo wiadomo, że do dorosłej Anieli nikt nie będzie próbował mówić Anielko, czy do Cyryla Cyrylku. Zosia jest wyjątkiem, nie wiem w zasadzie czemu. Mam to imię oswojone od urodzenia, moja mama ma na imię Zosia:-) P.S. Na Cyryla czasem mówię cyrkiel:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają takie bucisze ale wydaje mi się że w takich adidasach dziecku będzie nie wygodnie. Są za sztywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze coraz wiecej mamusiek sie dopisuje do tabelki super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa my tez z męzem myslelismy nad notebookiem ,właśnie szczególnie przydatny na wakacje,ale jak żeśmy sie wybrali do sklepu to juz nam sie te maluchy przestały podobać. Przy takich porządnych wielkoludach sie marnie prezentowały. Ale taki notebook jednak bardziej poręczny tylko juz wiem,że jak go kupimy to ja na nim wyladuje juz na wiekszość czasu w domu,bo córa swojego kompa nie da,mąż juz mi stwierdził,że przecież tych swoich gier tam nie wgra i że sie nie da zbytnio na tym grać,no a na kafeterie bedzie w sam raz. Wiec jeszcze musze to przemysleć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_M_B.......................27...................-5..... .......................113 ...x...........................25+1.................+8... .........................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... .....................95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...................100 Stylowaa....................25+6................+8....... .....................100 justz........................26+5................+10..... .....................110 KasiaGJ-.......................28................+12.... ......................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ...........108 Znów_mama..................28.................+10....... ....................93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ....................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ....................99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13.........................100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane żegnam was do poniedziału. id ena dwa dni labyyyyyyyy. PZU nie pracuje. hihihihi Pozdrawiam serdecznie, odpoczywajcie, głaskajcie brzuchole sciskam paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa może masz racje z tymi bucikami,ale to takie słodkie. No wiesz tak okazyjnie na momencik,do zdjęcia np;) Ale jak widac te butki ani razu nie założone,pewnie kupione,a później rodzice dochodzą właśnie do takich wniosków,że lepiej dziecka bucikami nie męczyć. No więc kupic kupie,a czy założe to sie zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa - Ja wychodzę z założenia że My jeden porządny komputer w domku mamy. Ten mój laptop to taki dodatek żeby się nie bić o komputer i jednocześnie nasza wygodna bo chodzę z nim po całym domu. Notek bok będzie mały poręczny potrzebny tylko do internetu zresztą podobno notebooki długi trzymają baterię , wszelkie inne czynności i tak będę robić na komputerze stacjonarnym. Wiec ja jestem za małym notebookiem , mój na początku nie był tym zachwycony , ale dał się przekonać. Nie jest mi potrzebny laptop z jakimiś wielkimi parametrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu ENI. No ja tez na pewno kupie a czy się założy, może okazyjnie ale fajna pamiątka będzie :-) Ale mi dzisiaj internet zamula porażka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa no pewnie,dobrze myslisz. Ja po prostu nauczona jestem do stacjonarnego a monitor mam 23 cale,także tez byk. Jak czasem u kogos mam cos zrobic na laptopie to normalnie swira dostaję,ale człowiek sie do wszystkiego przyzwyczaja po czasi,wiec i ja bym sie pewnie nauczyła. Najbardziej to mi brak myszki doskwiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja sobie do pracy kupiłam właśnie netbooka, a w domu mam komputer stacjonarny. I ni cholery nie mogę się przestawić na tą małą klawiaturę. Jak więcej w pracy popiszę to z kolei, to mi się ciężko pisze na dużej, po powrocie do domu. Fioła można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- ja też bez myszki ;/ i fakt czasem wkurza ale zawsze mozna kupić taka małą :) Znów_mama - no tak skakać tak z jednej klawiatury mała na dużą to też dziwnie. ale niech stracę, może się przyzwyczaję ;p Najwyżej za kolejne 3lata znów przejdę na laptopa normalnych gabarytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce kurcze ale cudne te buciki, a te sukieneczki po prostu boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam laptopa, ale przedtem zawsze miałam stacjonarny. Trudno bylo się przestawić ale już jest git:) przynajmniej mogę sobie lapka wziąć wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola - no ciuszki fajne ma co chwilkę inne szyje też na zamówienia, ja mam też buciki czerwone :) Sama sie zastanwiam nad takim wdziankiem na chrzciny tym bardziej ze ja chrzczę pod koniec maja. Mała będzie jeszcze mała to takie eleganckie sukienki odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jestem:) Ale sobie pospalam az moj mnie zastal w lozku wrocil 2 godziny wczesniej z pracy oj i musial poczekac troche za obiadem.:) Zostalo mi 5 stron do nadrobienia ale zaczne odpisywac bo pogubie sie:) kropeczka oj wspolczuje ci takiej sasiadki bywa u was codziennie i jeszcze w czasie obiadu przesada totalna.Moze nastepnym razem nie otwierajcie jej drzwi a potem powiedzcie ze nie slyszeliscie jak pukala:)hihi moze domysli sie o co chodzi. emilia wspolczuje ci takiej tesciowej ja czasami narzekam na swoja ale co slysze od kolezanek i innych to twierdze ze moja jest cudowna jakbym miala porownywac:) ale moze wlasnie wez powiedz jej prosto z mostu ze to wasza sprawa i tyle.!!! agnes71 super ze to tylko peknieta zylka teraz juz na pewno jestes spokojniejsza ale podejrzewam ze teraz po tym krwawieniu bedziecie uprzedzeni do seksu.U nas tak bylo i jest do tej pory. Kasiulaaa s-ce Ja tez juz mysle o chrzcinach i bede robila je na pewno szybko latem jeszcze oczywiscie w Polsce.Tez mam dylemat co do chrzesnych ale trudno musze byc mila dla meza ktory ma jednego brata jeszcze kawalera on bedzie chrzesnym a chrzesna moja bratowa niestety siostry nie mam. stylowa ty sie nie martw ta szefowa zawsze tak jest jak pracujesz latasz starasz sie to jestes najlepsza a potem jak cos sie dzieje przynosisz L4 to juz jestes odrazu ta czarna owca. penelopa cudne sa te czapeczki :) No to czytam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj cv czytaj bo jak dziewczynki sie rozpisza to potem trudno nadrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj cv czytaj bo jak dziewczynki sie rozpisza to potem trudno nadrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- az mi rece zadrzaly od tej historii z dziewczynka:( ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, mysle ze cos bym zrobila takiemu lekarzowi:( coza konowaly Ladnie nam sie tabelka rozrasta, dopisujcie sie kolejne mamusie:) Co do bucikow to ja na poczatku ciazy zeby dodac sobie otuchy i troche radosci kupilam 2 pary bucikow:) nike jeden rozmiar 15 a drugie 16:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- az mi rece zadrzaly od tej historii z dziewczynka:( ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, mysle ze cos bym zrobila takiemu lekarzowi:( coza konowaly Ladnie nam sie tabelka rozrasta, dopisujcie sie kolejne mamusie:) Co do bucikow to ja na poczatku ciazy zeby dodac sobie otuchy i troche radosci kupilam 2 pary bucikow:) nike jeden rozmiar 15 a drugie 16:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- az mi rece zadrzaly od tej historii z dziewczynka:( ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, mysle ze cos bym zrobila takiemu lekarzowi:( coza konowaly Ladnie nam sie tabelka rozrasta, dopisujcie sie kolejne mamusie:) Co do bucikow to ja na poczatku ciazy zeby dodac sobie otuchy i troche radosci kupilam 2 pary bucikow:) nike jeden rozmiar 15 a drugie 16:P http://www.suwaczek.pl/cache/f296a7e3b7.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×