Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dzięki dziewczynki za zaproszenia, bo ja zanim ogarnę i poodnajduję kto wysłał swoje dane to noc mnie zastanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka Ty mieszkasz w Rewalu? ja już tam dwa razy na wakacjach byłam. Urocze miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w Rewalu ale na zielonej szkole w 3 klasie podstawówki hehe Zresztą nad polskim morzem na 99% spłodziliśmy Julkę Nad polskim morzem byłam tylko dwa razy , teraz morze polskie ma dla mnie wartość Sentymentalną hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, no my też Jasia spłodziliśmy nad polskim morzem, ale to nie było trudne, bo jesteśmy tam cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa dziekuje bardzo:) Justynkaa ide Cie szukać ,zaraz Ci poslę zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka - :) A ja musiałam jechać przez całą Polskę :) Pobyt ogólnie mi się nie podobał bo było jakieś zatrucie wody , i źle się czułam pół pobytu , na pogodę też nie trafiliśmy , ale ogólnie fajnie tym bardziej ze wcześniej nad polskim morzem byłam jako małe dziecko. Ale sobie odbiłam wyjazdem z ciepłe kraje :) Mimo że 3/7 dni przeleżałam w łóżko nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, to faktycznie "udał" Ci się wyjazd... Ale najważniejsze że masz z niego cudowną pamiątkę na zawsze :):) Ja na razie uciekam, buziaki kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Kasiulaaa s-ce - opłaciło się w tym łóżku leżeć ;-) Ja lubię polskie morze, ale jeszcze nigdy nie trafiłam tam na ładną pogodę. Jeżdżę niedaleko Rewala, do Pobierowa, do Bagińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaka oj tak pamiątka jest ;p Znów mama nie opłaciło mi się. Ja właśnie ze względu na pogodę u nas w pl preferuje wakacje za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My w tym roku właśnie w Rewalu byliśmy i też się bardzo staraliśmy żeby wrócić we trójkę. Ale niestety, udało nam się dopiero zmajstrować synusia trzy tygodnie później. No ale może jednak klimat nadmorski jakoś na to wpłynął ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kupiłam lekarstwo na zgagę -Gaviscon i powiem ,że na tą chwile pomogło i to błyskawicznie. Nie wiem jak bedzie z wieksza zgagą,ale opinie na temat tego leku sa dobre. Może któraś tez potrzebuje,to jak na razie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka cisza dzisiaj, od razu wiadomo że wekendzik. Ja kończę robić serniczek na zimno. I nie mogłam odpuścić tej ogórkowej musiałam dzisiaj ugotować, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu spokój dzisiaj ;-) Zaglądam po kilku godzinach a tu wciąż ta sama strona ;-) Niesamowite ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow,nie było mnie tyle czasu i wchodząc byłam pewna,że bedzie mnóstwo do nadrobienia,a tu takie puchy. Widać ,że to sobota:) A ja byłam w Reykjaviku i mam ogórki kiszone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie pustki stylowa juz widze co bedzie w poniedzialek:) Dziewczyny nam tez sie udalo nad morzem ale w Darlowku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no echo dziś niesie na forum... Cv - coś chyba musi być nad tym morzem polskim ;p może ten jod tak wpływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj na szkoleniu w sprawie ubezpieczen moze w przyszlosci zaczne cos w tym kierunku bede miala synka ale bede mogla pracowac w domu trwalo to prawie 3 godz juz wysiedziec nie moglam:) Pieklam dzisiaj babke z majonez przepis tesciowej wlasnie zajadam z mleczkiem:) stylowa a ty odmienie ty kwasno a ja slodko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze w naszym przypadku bylo poprostu odstresowanie:) Wierze w to ze jak sie stara o dziecko i mysli sie o tym ciagle to gorzej wplywa na to.My odpuscilismy sobie pach pach i dzidzius w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też ma duży wpływ podobno, często się słyszy ze parą się udaje dopiero wtedy jak odpuszczają :) :) No ale najważniejsze że cel osiągnięty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cv nie nie ja raczej na słodko,ale akurat zupki ogórkowej mi sie strasznie zachciało,jednak kwaśnego w tej ciązy nie zjadłam wiele. Przed chwilą spróbowaliśmy z mężem sernika,którego kupilismy w sklepie-najgorszy w moim życiu,tego sie nie da opisać. Cały sernik poszedł do kosza,boziu co ci Islandczycy jedzą,blee. A tak to przeczytałam przed momentem o zagrożeniu erupcją ogromniastego wulkanu na Islandii i kurcze no niewesoło,bo prawdopodobnie moje miasteczko schowało by sie pod lawą gdyby wybuchł. Islandczycy twierdza ,że może wybuchnać w każdym momencie,jest juz gotowy,a najdalej zrobi to do półtora roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×