Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Julietta 40 u ciebie pocieszajacy jest ten fakt że tą obniżoną ilość wód płodowych wykryli u ciebie dopiero teraz i nie zostało ci już dużo czasu do porodu żeby się męczyć z tym piciem.u mnie stwierdzili już w grudniu i od tego czasu muszę tyle pić, a gdzie tu do rozwiązania ? :D no ale cóż dla małęgo- wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje się jeszcze raz do tabelki bo zostałam pominięta:( K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Julietta40..................27.......................+10. ......................96 majowe_szczescie.......25......................+4........ .................91 Lorien......................25+4....................+8........................101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dziś pojechałam sobie na zakupki sobie kupiłam tylko lakiery do paznokci a tak to wszystko Julce ;p Kupiłam szczotkę do włosów i grzebień , baletki w h&m nie mogłam się powstrzymać , 2xskarpetki, ciepły gruby kocyk bo mam 3 ale same cienkie. I 3x śliniak ale takie mini śliniaczki tez w h&m. Byłam w sklepie coccodrillo i były takie super płaszczyki , ale bałam się kupić bo nie wiem jaki rozmiar moja mała będzie miała we wrześniu. A nie chciałam kupować i by się okazało że jak by już był by dobry to już by było za zimno albo jeszcze za ciepło. A kosztował 119zł wiec mi szkoda było jakby miało lezec nie noszone. Ale ciągle mam przed oczami ten płaszczyk.... I w sklepie tyle dzieci było że jak na nie patrzyłam to już chciała bym trzymać moją Julkę na rekach. Spotkałam kolege z synkiem 18-nastomiesiecznym i nie mogłam stać z nimi bo jak patrzyłam na tego małego to świeczki w oczach miałam że już widziałam za mgłą normalnie! I musiałam się pożegnac bo jeszcze chwile i by mi łeski poleciały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj koleżanka się mnie pytała czy organizuję imprezę z okazji narodzin dziecka, u nas w pl nie jest to popularne nawet nie wiem jak taka imprezka się nazywa ;p Ale mi się spodobało. Zaprasza się same koleżanki coś ala jak się robi panieński. Co o tym myślicie? Niektóre z was mieszkają za granica może u was jest to bardziej popularne i wiecie jak to wygląda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaa z tego co wiem to taka impreza nazywa się baby shower,przychodzą same laski z prezentami dla przyszłej mamy i dziecka(np pieluszki ułożone w kształt torta), robi się jakiś poczęstunek i gada o pierdołach.u nas w polsce nazywa się to "pępkowym" i powoli zaczyna to byc popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa a nie jest to może pępkowe? Choc z drugiej strony to mi sie kojarzy ,z imprezą pijacką dla facetów,ale może dla kobiet też jest takie coś. ja juz tez zaczynam wariować z powodu tęsknoty za małym,tez mam problem z patrzeniem na inne dzieci,bo tak smutno mi się robi ,że mojego maluszka jeszcze przytulić nie mogę. Śnię o nim co noc,aż sie budzic nie lubię. Oj ,musimy byc cierpliwe,ale to takie trudne... Bartolenka kuruj się nam i wracaj do zdrowia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje się jeszcze raz do tabelki bo zostałam pominięta K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Julietta40..................27.......................+10. ......................96 majowe_szczescie.......25......................+4........ .................91 Lorien......................25+4....................+8... .....................101 nitka1984.................25+5....................+7........................88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję sie do tabelki :) w piatek byłam na glukozie naprawdę do przeżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No "bociankowe" lepiej brzmi niż "pepkowe",bo to drugie to tak jak pisałam tylko z morzem alkoholu mi sie kojarzy:D Tutaj mężowie nie maja czasu na pępkowe,bo kobiety w ciagu doby od porodu bez komplikacji wracaja do domu,czasem po kilku godzinach wrecz:). Właśnie wczoraj bylam u koleżanki ,która jest w ciązy półtora miesiaca za mną i jej facet mówił cos o "pępkowym" ,a ona go uswiadomiła ,że raczej nic z tego nie bedzie,bo nie zdąży i sie biedny zmartwił bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni niebecnosci i 15 stron do nadrobienia :O dajecie czadu mino zwolnienia tempa na weekend. A ja buszowalam wczoraj po sklepach w poszukiwaniu lozwczka dla corci starszej, bo jak juz Wam wczesniej pisalam musze ja wyemigrowac z obecnego bo bedzie dla Tymka. No i kupilam ale zbiegalam sie strasznie i wiecxzorem padlam jak zabita :P Dzisiaj mam dzien lenia i wszystko byloby super gdyby nie to ciagle uczucie zatkanych uszu...jejku co za koszmar! :O juz nawet nie wiem czy do od cisnienia na zewnatrz czy tego mojego, czy ucisku brzuszka....samam nie wiem, ma ktoras z Was cos takiego??? No i dopisze sie tez do tej nowej tabelki K_M_B.......................27...................-5..... ................113 ...x...........................25+1.................+8... .................92 Kooralinkaa.................25+5................+6....... ..............95 Agnes71.....................25+5................+8....... ...............100 Stylowaa....................25+6................+8....... ...............100 justz........................26+5................+10..... ...............110 mamuskamaj...............27+6................+14......... ............97 KasiaGJ-.......................28................+12.... ................106 ENI_35........................29.................+10..... .......... ....108 Znów_mama..................28.................+10....... ..............93 Emilia_83 ....................25+5 .............. + 6 ..................... 97 JOLA1237.....................25+4................+11..... ..............99 Kasiulaaa .....................29 ..................+13....................100 jaTUŚKA.....................28+1....................+6.. ...................89 cv............................26+4....................+8. .....................99 tosia204....................25+3....................+8... ....................112 Dosia255....................25+3....................+7... ...................100 Trelevinaaaa..............26+2.....................+5.... ....................110 Julietta40..................27.......................+10. ......................96 majowe_szczescie.......25......................+4........ .................91 Lorien......................25+4....................+8... .....................101 nitka1984.................25+5....................+7..... ...................88 tigero......................28+1....................+9.........................103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie kazda po zakupach dzis - fajnie a ja cos nie do zycie jestem jutro rano glukoza i kolejna wizyta z lekarzami i nastepne badania zwariowac idzie - i kto to mowil, ze w pl kluja za kazdym razem a tu luz :) ja luzu nie mam ;/ ale nic dam rade chyba musze sie najesc wieczorkiem teraz tak na zas :) zebym jutro nie padla dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze nie tylko ja dzis leniuchuje.weszłam tylko na chwilke zeby nadrobic zaległosci bo jutro pewnie od rana sie zacznie jazde!!!pewnie strony zaczna przybyawc w zastraszajacym tempie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O powoli zaczyna sie ruch u nas:) Dzsis caly dzien mam zgage, qrcze jakie to fatalne uczucie, teraz dopiero Was rozumiem jak pisalyscie o tym problemie to nie wiedzialam jak to jest bo nigdy nie mialam. Stylowa- maz jutro mi kupi na ta zgage cos w aptece bo wytrzymac to ciezko. tigero- a jakie lozeczko kupilas dla malej?:) pewnie jakies ala ksiezniczka sobie wymarzyla co?:) Wczorasj ogolnie do zmeczenia, boli doszedl stres bo dostalam polecony z ZUS-u bo od konca lutego, poczatka marca mam miec wyplkacone dopiero chorobowe i teraz dostalam pismo ze do 18.2 musze im dostarczyc pismo od lekarza prowadzacego od kiedy jestem w ciazy i na kiedy mam termin:/ wkurzyli mnie bo teraz specjalnie musze jechac 25km do lekarza i do ZUS-u i jeszcze nie wiem jak to zrobie bo maz ma w tym tyg. duzo pracy a ZUS szybko konczy prace:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa ja na zgage tez gaviscon juz od jakiegos miesiaca stosuje truskawkowy i na szczescie tez mi pomaga. no my tez nasze malenstwo splodzilismy nad morzem ale nic dziwnego bo nad mnim mieszkamy!!i my mielismy dobrze zaplanowane kiedy to nastapilo i mam nawet date zaznaczona w kalendarzu bo bardzo chcielismy chlopca i planowalismy rowno w owulacje . jaTuska wiem co czujesz ja tez juz mam dosc tych wizyt u lekarza i kłucia i siedzenia na spotkaniach po ktorych nieraz wychodze bardziej niepewna niz przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej własnie wysylam wam zaprosznia na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....x.... - ałozeczko takie normalne kupilam, bez fajerwerkow :P ale za to do mebli w sypialni pasuje i jest na tyle uniwersalne ze za 3 lata mysle Tymon sie do niego przesiadzie a Mai kupimy juz takie normalne- dorosłe :) justz - no my tez spodzilismy Tymka nad morzem polskim i tez byl celowany w punkt zeby byl chlopcem :P a nie kolejna corcia A ja wlasnie zaczynam sobie ogladac film SALT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz gaviscon truskawkowy? Oj to by było za wiele na moja mysia dziurę,tu takich rarytasów nie ma i tak juz duże szczęście ,że chociaż to zwykłe jest dostepne:) Fajnie,że Ci tak pomyslnie wyszedł chłopczyk,nie dość,że sie udało szybciutko to jeszcze płeć wymarzona Wam wyszła:) My mojego bąbla majstrowalismy 8 miesięcy,oj nie był to łatwy okres,ale warto było!:) ...x... słyszałas może,że jak kobieta w ciązy ma zgagę to znaczy,ze dziecku włoski na główce rosną:) Jeśli to miała by byc prawda i Twojej dwójce rosna włoski to Twoje zgagi moga byc bardzo bardzo uciazliwe:)-to tak na wesoło;) jaTuska powodzenia jutro na glukozie,współczuje tych wszystkich badań biedulko,byle do maja kochana,a potem tyle radości przed nami:) Tigero to Maja musi byc dumna ,że juz w takie doroślejsze łóżko przechodzi:) Ide na Kryminalne zagadki,potem Kości i do wyrka Dobrej nocki majóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero ja dokładnie rok temu kupiłam mojej corci takie samo łozeczko tylko w kolorze czerwonym!u nas w ikei wtedy była promocja na nie i kupilismy je za 1 funt czyli ok 4 zl 5o gr.powiem ci ze jest super wytrzymałe Amelcia je uwielbia mam nadzieje ze twoja coreczka tez bendzie zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa sztrasznie szybko nam sie uadło bo za pierwszym razem i powiem ci ze sami bylismy w szoku ze nam tak szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widzę, że spokojny weekendzik minął. Dobrze, bo aż się bałam wchodzić;-) Ja w sobotę po pracy pojechałam po moją święta trójcę i dopiero wróciliśmy. U nas już koniec ferii i od jutra szkoła:-( Muszę wypróbować ten lek na zgagę, który polecacie, chociaż tracę nadzieję, że cokolwiek mi pomoże. Mała jest tak ułożona, że jak prostuje nóżki to trafia prosto w mój żołądek. Ja chyba już tu pisałam, że my Zośkę tez zmajstrowaliśmy na urlopie, a w zasadzie podczas długiego weekendu w sierpniu. Dłuższy urlop mieliśmy w lipcu, ale wtedy byliśmy z dziećmi we Włoszech. Natomiast w sierpniu wyjechaliśmy sobie sami, bez dzieci na kilka dni do sympatycznego pensjonatu niedaleko Poznania. Nasz pokój jest na siódmym zdjęciu: http://www.tamarynowaosada.pl/pensjonat.html Zwróćcie uwagę, co jest namalowane na ścianie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mama - BOCIANY ;P ja wam proponuje pooglądać te torty na allegro jest wiekszy wybór i dokładnie się im przyjrzeć , bo niektóre są zrobione beznadziejnie i wyglądają fatalnie. a inne są tak dopracowane ze nawet na pierwszy żut oko nie widać z czego to jest. Ja w tamtym roku kupiłam na chrzest mojej chrześnicy wszystkim się podobał :) Oprócz tortów są też wózki , motory, rowerki , lokomotywy , bukiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×