Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

heloł z powrotem :-) jaTUSKA bidoku jak nie urok to sraczka.. znam takie upierdliwe biurokratyczne swinie - jak ta agencja Twoja - w koncu u Nas w PL to norma.. trzymam kciuki zeby sie udalo i nie rycz juz glupolu szkoda nerwow :* i kuruj sie z tego chorobska :) penelopa - nic nie wiem o takim czyms.. a chodze na NFZ i prywatnie... Kasiula - ludzie tacy sa.. u mnie to by nie przepuscili w kolejce w sklepie ciezarnej a co dopiero u lekarza.. no stress - szkoda nerwow :P zjedz paczka moze Ci przejdzie :) bunia - zarabiste fociaki :D ale masz sliczny brzus i ta opalenizna :))) chodzisz jeszcze na te cwiczenia do klubu ?? x - pączkożerco ile juz masz na koncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula- mialas przygode u tego lekarza. Ludzie sa wredni a szczegolnie Ci najbardziej zdrowi. Jak bylam na tej glukozie ostatnio to powiem Ci ze byla niezla kolejka do rejestracji i przyszla taka jedna baba i wepchala sie w kolejke jednemu mlodemu gosciowi co siedzial tak z boku/. I on jej grzecznie powiedzial ze to jego teraz kolej a on ze jak go nie widziala to znaczy ze teraz jej kolej. Takze chodza takie po ziemi:PZjedz paczka i bedzie gites:P Trevelinka- A ja zjadlam tylko 4 bo dojadlam czekolada hihi:P na wiecej dzis nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po spacerku i po filmie :) W sklepie dostałam jeszcze pączki z lukrem tak jak chciał mój luby. JA zjadłam dziś 1 sztukę jak wracałam od lekarza, a na stole leżą 4 x ale jakoś nie mam ochoty na nie. Ostatnio wogóle jakoś mniej jem już. Ja swoje zdjęcie wrzucę jutro. Bo dziś nie ma mi kto zrobić ;/ Bunia widzę że pępuszek już wyszedł, mój już niedługo chyba też będzie wypukły , bo już mu niedużo brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ! Znowu sobie nagrabiłam mase zaleglosci. Ostatnio nie uklada się u mnie najlepiej, odcielam się praktycznie od wszystkiego, wiele spraw musialam sobie przemyslec. Ot taka moja pustelnia, ale wracam już do „normalnosci. W pracy nie mam neta wiec nie ma jak się odezwac, to skopiowalam sobie zalegle stronki do worda (nie wiem skjad mi ten pomysl przyszedl) aby troszke zaleglosci nadrobic o oooooooooooo matko wyszlo ponad 120 stron hehehehe :D Tak, tak ladnie produkujecie hihih Bylam na tescie z ta glukoza, kurka wczesniej się naczytalam jakie to straszne jest itp., a tutaj może będę „inna ze swoja opinia ale było dobre :D hehe Wyniki w normie. Dzisiaj mialam wizytke u lekarza, najwazniejsze co chcialam skonsultowac z nim to puchniecie nog. Zauwazylam od kilku dni ze mam obrzeki w kostkach i wcale po nocy nie schodza. Nie sa jakies okropnie duze, ale dosc dziwne bo ja ciezaru jeszcze nie czuje jakiegos wielkiego i wydawalo mi sie to ze sie pojawilo za wczesnie. Kazal obserwowac czy sie nie beda powiekszaly i najwazniejsze czy schodza po nocnym odpoczynku. Ja wolalam to skontrolowac bo nadmierne puchniecie + inne objawy moze byc spowodowane zatruciem ciazowym. Lekarz powiedzial ze mala jest "niegrzeczna" hehe bo nie dalal mu sie zbadac co chwila uciekala :D Jak sie okazal juz laskawa to wyszlo ze babeczka pelna gebusia :) W 28 tyg. ma 1200 gr wiec super :) Smialismy sie bo mowi jakie ona ma dluuugie nogi hehehe :D Najpiekniejsze bylo jednak serduszko, takie piekne glosne bice.... myslalam ze sie porycze :D weska kochana jeżeli mogę się wtracic jeszcze do Twojej sprawy bo mnie nie bylo wczesniej , to tak zgadzam się z tym co dziewczyny pisaly, ale jedna wazna rzecz ktora zauwazyly - jak jest się w zwiazku nie ma przyjaciolek smutne to ale niestety prawdziwe. Sa znajome, mogą być kolezanki ale nie przyjaciolki i blizsze zazylosci. Mimo ze smarkacz jestem w porownaniu z niektorymi doswiadczonymi już mamusiami/zonami/partnerkami mogę obiema rekoma się podpisac pod tym. Niewazne czy ona strasza czy mlodsza, czy ulozone zycie ma czy nie czy mila (o zgrozo taka franca gorsza) czy tez wredna Najciemniej pod latarnia zawsze. Nie pisze absolutnie tego aby Cie nakrecac (sama najlepsiej wiesz jak jest miedzy Wami i czujesz jak reagowac), ale strzezonego. :D Ja przyznaje jestem zazdrosna (hmmm k***rewsko wrecz odkad jestem w ciazy, mam nadzieje ze mi to minie i powroci do zdrowego stanu sprzed niej), ale babki najlepiej wiedza jakie inne kobiety mogą być. Tu slodza a robia swoje. Ot, tak pozwolilam sobie na wymadrzanie. Przepraszam jeżeli Cie urazilam nie chcialam ! Ja akurat nie mam problemu z kolezanka, ale hmmmm tylko nie oplujcie monitora ze smiechu z wlasna tesciowa !!!! Boze ta babka jest tak zapatrzona w synusia, ze nie dopuszcza mysli ze on już jest dorosly, ze zaklada wlasna rodzine i już taka jej opiekunczosc nie jest potrzebna. Nikt jej nie odtawia na boczny tor, bo ja tez jestem w stanie zrozumiec co ona może czuc, synus zawsze był z nia, na kazde jej zawolanie a teraz to się nie udaje. W efekcie robi probe sil, która z nas ma wiekszy wplyw na niego. Chore to Mój staje po mojej stronie chociaz widze jego straszne rozdarcie. Szkoda mi go, bo ta od razu histeryzuje. Najlepsze jest to ze w stosunku do rodzenstwa mojego tak się nie uzala. Jak pojawia się mój na horyzoncie to jaka ona biedna. Jestem strasznie uprzedzona do tej baby. Najgorsze ze miesza w naszym zwiazku, my się sprzeczamy a ona ma gdzies ze ja jestem w ciazy, ze jestesmy daleko od siebie. Z kazda pierdola dzwoni do mojego do UK i uzala się.lacznie z tym ze ja jej nie odwiedzam. A jak ja odwiedzilam to zachowanie było masakra. Przy synku slodka jak miod,a bez niego.. hmmmm Moim minusem jest ze za bardzo wszystko przezywam, zbyt uczuciowa jestem. Mimo ze staram się ograniczyc emocje bo wiem ze one na mala wplywaja to srednio mi to idzie. Dobrze ze mój wraca pod koniec marca Była rozmowa o kosmetykach ja się zastanawiam miedzy perfekta, a hippem. Sklaniam się bardziej wobec drugiej opcji. Jest cala seria, cenowa sa ok., latwa dostepnosc, dobre opinie i pieknie pachna :P Jeżeli chodzi o nivea tez slyszalam pozytywne opinie. Emilia_83 z tymi szczebelkami to wydaje mi się ze dwa wystarcza. Patrze na kuzynke która tez zis obawiala ze standard to trzy a ona po zakupie zaskoczenie ze u niej tylko dwa się wyciagaja :D Teraz już się nie obawia hihi dwa się sprawdzaja wystarczajaco. Temat rozstepow. hmmm wielkiej tragedii nie ma ale najbardziej czuje ze ucierpia cycki :P A waga. O matko heheh tak się ladnie trzymalam do niedawna Cieszylam się ze mam maly przyrost wagi, ale z mala wszystko ok. To najwazniejsze. Myslalam ze mi się trychnie hehehe a teraz stwierdzam ze chyba mam zepsuta wage :D Bo mi z tygodnia na tydzien kolosalnie skacze. :D Musze zatsanowic się nad nowa chyba hihih :P Wcale tak duzo nie jem a rosne szkoda ze wszerz :P Chociaz dzisiaj po tlustym czwartku pewnie jeszcze sie poszerze :P Brzusio tez ladnie rosnie wrzuce na weekend zdjatka. http://allegro.pl/show_user.php?uid=19346548 - fajny sprzedawca i ma fajne promocje (czesc ciuszkow ma wysylke gratis) a 1 kazdego miesiaca wysylka zawsze za free. Wszystko w regulaminie :) Ok ide zrobic sobie kakao :P jakos tak mnie naszlo i zakotluje sie dzisiaj w wyrku szukajac jakiegos fajnego filmiku :) Jestem tak zadowolona z wizytki ze a co :D hihi pozdrawiam wszystkie majowki i ich brzuszki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam ruch ostatnio maleje,ale wcale sie nie dziwie ,bo ja też wiecznie słaba,a w ogóle jakoś weny brakuje do pisania chyba właśnie przez to wieczne zmeczenie,masło maślane:D Kasiulaa niezłą przygode miałaś,boziu jacy ludzie wredni potrafia byc. Ale zauważyłam ,że jak czytałam Twoja historię to aż mi krew zawrzała,jakis nerwus sie ze mnie robi,a żeby sie tak wyzyć to przydałoby sie żeby ta wredota staneła przede mną,aż mam ochote tak pokrzyczec na nią:D To chyba tez przez zmeczenie;) Mówisz o zmywaniu,ojoj,mi to nawet do zmywarki cięzko powkładać często ,ha ha ,ciekawe co dalej bedzie:D ...x... dobra ta kobitka była co niby jak nie widziała człowieka w kolejce to go tam nie było:D Dobry sposób:D Nastepnym razem może udawać ,że całej kolejki nie widzi w zwiazku z czym wejdzie pierwsza:D Trelevinaa co jadłaś na kolację,bo ja to bym mogła jeśc na okragło,nie to że głód czuję,po prostu wiecznie bym coś chciała przeżuwać,juz mi pomysłów brakuje co by jeszcze zjeść:D Czy Wam te dni też tak szybko lecą jak mnie? Tyle co był weekend ,a jutro juz piatek. Mam wrażenie ,że tyle co wstawałam z łózka ,a juz wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - ja kiedys slyszalam ze ten Clean&Play sa do kitu... slabo nasaczone.. ale nie wiem nie uzywalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowaa serek wiejski kanapki z ogorkiem swiezym i pomidorem i szynka :D oooo uwielbiam taki zestawik do tego ciemny chlebek i kubel herbaty cieplej :D na deser ciacho i czekaja juz 2 wielkie jablka :D majowe_szczescie - witaj po sporym okresie nieobecnosci.. co do twojej tesciowej dla mnie nie ma wytlumaczenia na takie zachowanie.. jakbym ja w dupsko kopnela.. uhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - moze to nie ladnie z mojej strony co napisze.... ale ja z checia tez bym sie z kopniakiem zamachnela.... i wruuuuuuuuuuuuuu :P:P:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowe_szczescie - ile lat ma Twoja tesciowa, pracuje? moja zmora ma dopiero 50na karku, wdowa - niby fajna - myslalam przed slubem a po zdanie mi sie odmienilo bo nie lubie glupio - madrych i wymadrzajacych sie babsztyli/... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj majowe szczęście - z tym bijącym serduchem mam tak samo, za każdym razem jak je słucham to mam świeczki w oczach... ze szczęścia ;p Tylko nie ty masz problemy z teściową na ten temat się już wypowiadały co niektóre nasze Mamy. Ja mam nadgorliwego przyszłego teścia .... ;/ Stylowa - Ja mam problem z zamknięciem zmywarki wiec ja podnoszę lekko stopą i dopiero ręką zamykam, bo też ciężko mi się schylić jest tak... Mój to się śmieje ze mnie, że przesadzam bo on też ma brzuszek i mówi że problemów nie ma ;p Mi też tak szybko leci. Mam nadzieje że dalej będzie tak szybko leciało , bo już chce być w Naszym mieszkanku. Dziś w nocy oczywiście w głowie już meblowałam mieszkanie. Wiec wam opowiem;p stół jadalniany mam szklany z okrągłymi kantami i ze srebrnymi nogami:) do tego 6x krzesełka. (mogą być masywne z ciemnego drewna) Narożnik skórzany - wybór zostawiam do mojego M bo to on marzy o skórzanym narożniku do salonu już od dawna. Do tego również szklany niski stoliczek z dwoma półkami w kształcie jajka ;p wszelkie dodatki w brązie i turkusie z odrobiną żółci ;p Stołowy jest połączony z kuchnią, chce zrobić taki blacik a nad tym blatem powieszone kieliszki jak w barze ;p i na jednej ścianie która jest malutka bo ma jakiś metr chce tapetę biała w turkusowo żółte paski A sypialnie mam fioletowo czarną z łóżkiem 200x220 albo 220x200 nigdy nie wiem co jest dłuższe ;p Takie wielkie nam się marzy , bo Mój M mały nie jest jeszcze Puszek na łóżku ;p z nami śpi a zaraz Julka dojdzie a kto wie czy Potem Synka nam się nie zachce ;p wiec musi być dużo miejsca :) Ale głupol ze mnie normalnie.... Jutro pewnie już będę mieć inną wizję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa ale głupol ze mnie,że tez się zapytalam o te kolację,gdzie ja cholercia tutaj serek wiejski dostanę? :( Nie dostane:( Ha ha ,może w aptece:D Majowe szczęście witaj ponownie,jak juz wparzyłaś to pełna gębą i tak fajnie na wesoło:) Gratuluje dobrych wyników u malusiej,no właśnie,to najważniejsze,a tesciowa jak koza to niech spada:p Kasiulaa to ja jeszcze do drzwiczek sie schylam,no ale ja jestem troszke za Tobą w tej ciąży,więc... No juz niedługo u Ciebie meblowanko.Super pomysł z tym skórzanym narożnikiem ,bo przy dziecku to wygoda,jak cos zbrudzi to tylko szmatka przetrzeć i czysto,zreszta jaki komfort czy siedzenia czy leżenia. Jak sie raz wejdzie w skóre to juz sie nie chce innego materiału. A z łóżkiem to ja mam 150/200 i nie jestem pewna czy dam rade z maluchem sie wyspać tak sie nauczyłam do rozwalania po całej mojej dużej połowie:D zazdroszcze Ci tego meblowania,my podłoge w kuchni robimy od grudnia i sypialnie malujemy,bo tak sie już nie chce,obysmy sie do maja wyrobili,haha,no a jak sie na nowe wchodzi to sie tak miło to wszystko robi i z taka radością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa- Ja z tą skóra to w aucie tak mam jak kupiłam drugie autko w skórze tak potem wszystkie tylko skóra i już chyba z tego nie wyjdę tak jak mówisz - coś w tym jest. Z tym narożnikiem to Mój już o nim gada i gada - że mu powiedziałam że już mu kupię niech też coś ma i się cieszy z tego. My to i tak malowanie ścian tapety itp to za rok bo teraz dostaniemy mieszkanie miedzy 15 kwietnia a 30 wiec będzie mało czasu a ja termin mam na 2 Maja. (a za rok pojedziemy na wakacje to mi malarzy brat przypilnuje , bo nie chce żeby mała siedziała w tym smrodzie) Zobaczymy bo chciała bym chociaż ta tapetę przykleić zęby ożywić bo jest cała brązowa i tak ponuro przez to. I w sypialni jest kolor ścian ceglany. Taki ciemny brzydki jak cholera i chciała bym zdrapać ta farbę z tej ściany na której będzie łóżeczko i pomalować na jakiś jasny kolor , żeby mała miała swój kącik taki ładny. Ale wszystko zależy od tego kiedy dostaniemy klucze. Meble tylko wniesiemy swoje bo ich kazaliśmy zabrać , to chociaż to od razu będzie po naszemu . A gdyby się okazało czas jest na pomalowanie tej jednej ściany i na ta tapetę to bym poszła na te 2 dni do rodziców spać żeby też w tym syfie nie siedzieć. Mój ma urodziny 16marca kupiłam wczoraj w ing wkrętarkę będzie mu się ładnie i szybko meble skręcało hehe Musicie spiąć pośladki i skończyć ten remoncik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie jestem zwolenniczka mebli skorzanych.. nie moge no nie potrafie sie przekonac - jak mieszkalam z rodzicami mielismy w salonie piekny komplet wlasnie ze skory przeciez na tym nie idzie odpoczac albo jezdzi sie jak po zjezdzalni albo dupsko w lato sie przykleja :/ tesciowa moja ma u siebie w pokoju naroznik ze skory - i my z mezem nie cierpimy na tym siedziec.. no nie wiem.. no ale wiem wlasnie ze wielu osobom pasuja meble ze skory... wczoraj znalazlam na allegro wozek x-landera gondolke ze spacerowka z kolekcji 2010 z wszystkimi dodatkami poza fotelikiem prawie za darmo 1190,- i przesylka gratis mialam pokazac go dzisiaj Emilce_83 ale nie moglam znalezc go.. a teraz w laptopie w ktorym wczoraj ogladalam to patrze ze wszystkie juz zeszly.. jeden dzien i 5wozkow pooooooszlooo tzn pooooooojechaloooooooooooooo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa nieźle z tym prezentem wymyśliłaś ha ha ha:D Trelevinaa jestem w szoku bo Ty mówisz ,ze latem tyłek sie do skóry przykleja,a ja właśnie zawsze wygłaszam tezę "za" meblami ze skóry miedzy innymi dlatego ,że skóra oddycha ,wiec latem sie tyłek do niej nie przykleja:D Widac skóra skórze nierówna:o Ajj ,ja to juz chyba kapiel i do spanka pójdę,znów bede pierwsza od córki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie...niestety nadal mnie chorobsko trzyma i patyrzac po mojej mamie od ktorej zarażanie sie zaczelo dlugo jeszcze pociagne z ttm katarem :( (moja mama juz 2 tyg pociaga nosem). Oczywiscie Maja sie od nie zarazuila i do niedzieli jest na antybiotyku....ja sie jakos mecze - dobrze ze gpraczka mnie ominela i kaszlu za duzo nie mam ale za to zapchany nos non sto :( koszmar jakis... znow_mama- poszukalam tylko Twojego postu i wodze ze Zosienka ladnie rosnie ;) a z tym splyconym odddechem...kurka no marne pocieszenie, ja niestety tez z tych co maja wysoko brzuch, pocieszajace jest to ze 8 miesiac nam przypada teraz na marzec i jeszcze cieplo nie bedzie, bo tak to bym zdechla :O atena_35 - no i jeszcze Ciebie doczytalam ze SHE jednak glowka w dol sie przekrecila - JAK TO ZROBILAS??? :) ja sie bo je ze ten moj sie nie przekreci i bedzie CC - NIE CHCE CC!!! Przepraszam ale reszty Was juz nie doczytalam i pewnie nie nadrobie bo jeszcze taka lebioda jestem :( JEdni ci mnie pociesza ze jeszcze 6-8 tygodni i rodze...uffff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Miałam takie ambitne plany i kupa z tego wyszła, bo w kawiarni dzisiaj miałam duży ruch. Wiadomo - tłusty czwartek:-) Na pączki patrzeć nie będę mogła przez rok co najmniej. Wybaczcie, że nie odpisuję wszystkim, ale półprzytomna jestem i tyle, co pamiętam: Jeżeli chodzi o "super rady" Reni Jusis - już o tym chyba pisałam, że od 8 kwietnia wchodzą w życie nowe standardy opieki okołoporodowej i te dwie godziny z dzieckiem po porodzie nam się należą jak psu coś tam. Wiadomo, że w Polskich warunkach wprowadzenie w życie nowych standardów sprowadzi się do tego, że trzeba je będzie jeszcze sobie wywalczyć. Ja nie zamierzam się poddawać i dziecka nie oddam:-P Kasiula - rzeczywiście dziwni ludzie chodzą po tym świecie stylowa - może zaczniemy ci paczki żywnościowe wysyłać?;-) spakujemy drożdże, serek i co tam jeszcze ci się zachce:-D jaTuśka i tigero - kurujcie się bidulki Niestety odpadam, może jutro nadgonię zaległości. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowe szczęście dzięki za radę co do tych nieszczęsnych szczebli ;-) No i widzę, że masz to samo co ja z tym puchnięciem. Na razie nie mam tej opuchlizny wielkiej, ale ją wyczuwam. Chyba zacznę sobie kontrolować ciśnienie codziennie. Bo nie daj Boże zatrucie ciążowe się przypęta :-( Trelevinko to ten wózek 2w1 za 1190zł to drogi był. Normalnie 3w1 można kupić za podobną cenę, a nawet ciut niższą. Idę zaraz spać. A jeszcze mi powiedzcie, czy jak wstajecie po nocy, to czujecie jakby się wam miednica rozrywała? Ja normalnie jak wstaję to się na trzy raty prostuję. Koleżanka niby mówiła, że miała coś podobnego, że to się rozszerza i dlatego boli.Normalnie jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. Tigero odpisuje Tobie kochana odrazu z tym położeniem. Niewiem co podziałalo, ale na czworakach wycierałam podłoge w łazience - wg wskazówek ZNÓW-MAMO - może to to. Ale czułam dokładnie jak sie obraca i był to napewno 3 marca. Juz sobie to zapisałam. idę poczytac was dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja tak szybciutko przed pracą zagladam jeszcze... Trelevinaaaa ona tez jest po 50 :P siedzi w domu (praktycznie wiekszosc zycia, bo wychowywalam dzieci).... Nie wiem moze z zalu sie taka jedza zrobila... Wszyswtkie dzieci jej z gniazda wyfruwaja a ona nie pozwala im odejsc. Ehhhh szkoda ze to na mojego najwiecej sie uwziela.... :P :O z poczatku myslalam ze ja bede miec fajna naprawde.... ale przez ostatnie 3 miesiace niezle mi w kosc dala :P Oficjalnie moge wiec stwierdzic ze mam tesciowa z tych dowcipow hihi milego dnia babki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki a ten obrót był 2 marca......no bo w dniu wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam takie pytanie, może któraś z was wie więcej w tym temacie. Słyszałam gdzieś niedawno, że tato może oddać mamie prawo do swojego urlopu tacierzyńskiego. Czy to prawa, czy spotkałyście się z taką praktyką?? Kasiulaaa s-ce - ludzie to świnie, ja też się spotkałam z takimi wrednymi babsztylami. Zawsze na nich reaguję śmiechem, już sobie nie chcę nerwów szarpać. Noooo ale lekarz przynajmniej zakochał się jak należy. Ehhh ci ludzie, wredni, żeby tylko zrobić aferę... Ja najbardziej narzekam na meżczyzn, najcześciej to oni udają ze nie widzą baby w ciąży - już się wielokrotnie z tym spotkałam, stojąc w kolejce na poczcie czy w sklepie - każdy widzi brzuch ale żaden dżentelmen nie zareaguje... Emilia_83 - widzę że ciebie ciągną pachwiny podobnie jak mnie... Teraz mi doszedł jeszcze taki tępy ból jak gdybym się potłukła. Odczuwam to zwłaszcza gdy długo chodzę. Ja wczoraj zjadłam tylko jednego pąka:) ale za to tak się nim zasłodziłam, że już mam po dziurki w nosie słodyczy. majowe_szczescie - fajny masz klimat z tą twoją teściową... Ale wiesz wiele matek takich jest - widzę po mojej mamie. Ona też jest strasznie zazdrosna o mojego brata, a nawet o mnie. Jak mój mąż mnie przytula to ona od razu wtrąca tekst - nie gnieć jej:) hahahah zazdrośnica cholerna:) Mówisz o tyciu. Kurcze dziewczyny ja załapałam jakąś fazę braku apetytu. Od kiedy zmieniłam te witaminy jadam mniej, ale teraz już w ogóle jem mniej niż przez ostatnie 3 miesiące. Chyba muszę wrócić na ten feminatal bo nie mogę sobie pozwolić na to by chudnąć... tigero - wracaj do zdrowia:) Moja mała znów strajkuje - ona lubi grać mi na nerwach. Delikatnie mnie od czasu do czasu dotknie a ja bym chciała być porządnie pokopana. Ehhh te dzieciaki, ja się zamartwiam, lekarz mówi że wszystko jest ok, ona też moi że jest ok, ale mówi to wtedy gdy ona tego chce a nie kiedy ja tego potrzebuję. Na to wszystko przez brak kopniaków i notoryczne milczenie mojej dzidzi pokłóciłam się z moim mężem i jestem na niego nadąsana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho babeczki :)))) ja juz po sniadaniu :D wiec weszlam zobaczyc co naskrobalyscie od wczoraj :) majowe_szczescie - no to sobie reke podac mozemy, ino ja jeszcze z moja mieszkam.. bleh kropciu nie slyszalam o czyms takim... moze inne kobitki sie wypowiedza :) jeden paczek - czulabym niedosyt.. hehh znow mamo - ciekawa jestem jak beda w szpitalach odnosic sie do tego nowego przepisu 2h dziecko z mama.. Emilia - drogooooooooo?? x - lander za 1190 o jest drogo?? Chyba wczoraj bylas pod wplywem pączków.. sprawdz na allegro ceny full zestawow.. ale zebys sie nie zdziwila ze siegaja 2tysiecy.. atena - mozesz do mnie wpasc sobie tak pocwiczyc z podloga :D hehe zapraszam kochana :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Wczoraj spalam 4h a dzis juz znou nic. Chyba sie wyspalam na 3 miesiace:P tigero- biedulko, musisz sie wykurowac. Pij duuuzo plynow, herbatke z miodem i cytrynka:) majowe-szczescie- co do tesciowej to w pelni Cie rozumiem jak sie czujesz, ja mam podobna sytuacje. Teraz jest nawet spoko bo jej nie widuje czesto:P ale boje sie tego co bedzie bo ona ma takie jazdy ze szok. Nie jeden raz mialam z nia wojne na wyzwiska. Pol roku ponad tam w ogole nie jezdzilam, takze w pelni Cie kochana rozumiem. Nie poddamy sie hihi:P Znoww-mamo- nooo pochwal sie ile zjadlas w kawiarni paczkow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko- ja tez nie slyszalam o tym przekazaniu tacierzynskiego ale dowcip wysmienity:P:P:P a co do ruchow to ja z kolei martwie sie w druga strone. Od 3 dni maluchy wierca sie non stop, tzn, chyba tylko jeden bo nie czesto czuje tego drugiego. Normalnie jakby w ogole nie spala ta dzidzia, non stop sie wierci, przewraca. Nie wiem czy to dobrze. Przedtem bylo to z przerwami a teraz ciagle. Wlasnie dziewczyny wczoraj pralismy pierwszy raz w nowej pralce i naszej pierwszej pralce:Pw ogole to nie znam sie jak to ustawiac hehe dzis czytam instrukcje no ale jakos nastawilismy i powiem Wam ze pralo sie cicho ale jak zaczelo wirowac to pralka prawie wyrwala waz od wody i zaczela szalec po calej lazience, masakra, musielismy ja wylaczyc bo nie dalo jej sie utrzymac:P a niby jest wypoziomowana. i co tu robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D http://www.sadistic.pl/pics/6065406af96c.jpg na dobry początek;) he nawet David Beckham nie mógł się oprzeć kuszącym Paniom:D i ten foch VIctorii haha ale się uśmiałam. No widzicie dziewczyny to ja chyba jako jedyna dostałam nakaz konsultacji z internistą, niech to szlak:P Ale ten czas zadupca, uwierzcie mi, że myślałam że dziś czwartek cały czas. wczoraj pojechaliśmy do makro, była mega wyprzedaż pampersów, już wiem gdzie się będę we wszystko zaopatrywała..kupiłam 4 opakowania szwagierce bo mnie prosiła jak usłyszała jaka cena. active baby czwórki 99szt za 65zł kaszkom, mleku soczkom się nie przyglądałam, ale na bank będzie dużo taniej niż w zwykłych marketach a, że trzeba będzie kupić np 3od razu, a nie 1 to dla mnie żaden problem. i co więcej;]wczoraj skończyłam na 3 pączkach, chociaż kupiłam 4, 2 dla mnie 2 dla M. niestety zjadłam swoje 2 i miałam tak wielką ochotę na jeszcze jednego, a ten pączek patrzał na mnie i mówił zjedz mnie no i zjadłam;] dziś stawałam na wagę +6kg myślę, że do 10 spokojnie dobiję. idę znowu na poszukiwanie łóżeczka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×