Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

witam ja tez sie melduje z rana.moja noc tez bya ciezka ale nie z powodu skurczy tylko katar mnie dopad i wogole jakas osabiona jestem.chyba sie przeziebilam .Do tego mój may bardzo mao sie rusza od wczoraj strasznie sie denerwuje wizyte u lekarza mam za 3 godziny ale to u nefrologa wiec nie wiem czy co zareaguje na to.zjdlam teraz slodycze poozyam sie na boku przelezaam godzinke i nic?czy wam tez sie tak kiedys zdazyo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justz nie martw sie bo bobas odczuwa tez stres i moze dlatego sie mniej rusza. Ja mam tak za kazdym razem kiedy mam wizyte u gina, ze mala praktycznie caly dzien sie nie rusza. Poza tym podobno dziecko wiecej spi pod koniec ciazy. Wydaje mi sie ze powod do zmartwien mozesz miec jak sie by nie ruszal np wiecej niz 2 dni, ale niech sie wypowiedza Mamuski ktore cos wiecej na ten temat wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z tymi bobaskami do czasu kiedy sie nie urodza bedziemy sie martwic co porabiaja w naszych brzuchach a jak sie urodza to juz bedziemy sie o nie martwic do konca zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy!!katar nic nie odpuszcza a jest jeszcze mocniejszy tak jak by od zatok i na dodatek mam goraczke co moge wziasc??moze ktoras wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Ja też melduje się jeszcze z brzuszkiem, chociaż dziś czuje się masakra, no ale mam nadzieje że mi przejdzie. Jestem śpiąca i w ogóle nic mi się nie chce.... Pogoda beznadziejna. W święta ma padać... ah gdzie to nasze słoneczko?? Atena co z Tobą??? mam nadzieje że jeszcze z brzuszkiem jesteś x, weska czekamy na wiadomości po wizycie Ja wizytę mam dopiero za tydz nie mogę się doczekać. Zapewne to już ostatnia wizyta i muszę się Go dokładnie wypytać co i jak w dniu cesarki mam nadzieje że nie zapomnę się o coś spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien- u mnie goraco, slonecznie i tak ma byc takze Ty tam w dole czekaj na sloneczko. ja to zawsze jak wychodze od gina przypominaja mi sie wszystkie pytania co chcialam zadac a nie zadalam:P dzis dowiem sie jak u mnie z porodem, co on planuje:P kari- na katar kup sobie sol morska do nosa jest bezpieczna w ciazy. ale jak zatoki to wspolczuje bo wiem co to za bol, sama mam wieczne problemy z zatokami. jak Ci goraczka nie minie to idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie w jednopaku. Tak jak Wam wczoraj pisalam sen mnie dopadl dosc szybko jak na mnie i przespalam noc jak zabita do 4.30 az mi sie zaczelo snic ze rodze ale nie sama bo obok mnie w podobnych bolach zwijala sie jakas dziewczyna i tak sobie komentowalysmy co czujemy ...i nagle sie obudzilam stwierdziwszy ze ten bol to nie sen tylko naprawde mnie podbrzusze zrdrowo napiepsza :O ale nie byly to takie skurcze jak ostatnio tylko jeden wielki skurcz z okresowym bolem podbrzusza i krzyzem, ledwo zwloklam sie na siusiu a jak wrocilam to nadal trzymalo mnie...niefajnie. Przeszlo ko 7 rano ale wtedy juz sie corcia obudzila a m do pracy wiec tez musialam sie zwlec...a teraz jako tako ale czuje znow b.nosko glowke i od czasu do czasu podbrzusze pobolewa. No ale nie ma co marudzic bo musze ogolic nozki bo za dwie godz mam pedicure a wieczorkiem dowcipnisia a z moim obecnym flegmatyzmem to musze sie zaczac szykowac :P Takze do wieczorka kochane 😘 PS: Znow_mama- moze Ci dowcipnis dzisiaj tam coś pomerda i faktyczanie jutro na porodowce sie zobaczycie? ;) No ja jestem ciekawa co mi dzisiaj powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej,hej:) A ja właśnie co wstałam po raz drugi dziś i chetnie poszłabym dalej spać:P Wstałam rano zawiezć męża do pracy i normalnie przeboje takie ze szok. Odgarneliśmy pierwsze śnieg !!! ha,a potem jazda 30 km/h po mieście,bo szklanka na jezdni a prawie wszyscy przecież już na letnich oponach jeżdźą. Fajnie to wyglada jak samochody się w takim zółwim tempie przesuwają,całe miasto jakby w miejscu stało :P No a potem wróciłam do domciu i poszłam dalej spać :P Trelevinaa Ty do Tigero piszesz o porodzie ze wzgledu na tę ospałość no to ja już powinnam też rodzić,ja mogę spać na okrągło,okropne uczucie:( Powodzenia z reklamacją,tylko się nam nie stresuj! Kari ten Sławek jest moim sąsiadem,a jego dziewczyna moją znajomą. Nigdy nie widziałam jak tańczy,jakoś tak dziwnie by mi było,znam go z takich zwykłych spraw życiowych,a jego wyglad jest całkiem zakamuflowany podczas zwyczajnych spotkań. Bardzo fajny,sympatyczny gostek :) ..x.. nie moge se tego opalania nóg wyobrazić patrząc na śnieg za oknem:P Penelopa mnie strasznie też już ruchy małego bolą,może to przez to,że nie mam zadużo wód płodowych,może też tak masz Znów mamo biedna Ty kobietko. Ja też jestem zdziwiona,że tak to u Ciebie wyglada,bo ja byłabym pewna,że takie skurcze to już poród,a u Ciebie on przechodzi sobie,głupie to,no. Jedź kochana do tego szpitala,niech Ci powiedzą co się dzieje i daj nam znać. Trzymamy kciuki za pomyślne wieści Emilia ja też śpię na okrągło,ale może na nas jeszcze nie czas. Zaczynają się objawy zbliżającego porodu,ale takie objawy to i pare tygodni wcześniej mają prawo się zaczynać. No,tak będzie. Rodzimy później ;) Tosia ja już też kibelek często zaliczam i to trwa już parę dni,więc nie sądzę,że biegunka przepowiada poród ,który ma się zacząć "zaraz" DeeYaa Ty sie nie daj rodzinie wykorzystać tylko trzymaj się planu swojego czyli odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek,a rodzina ma Tobie usługiwać,nie odwrotnie;) Dziewczynki z wizytami dajcie znać później,a te ,które się jeszcze nie zameldowały odzywać się nam co i jak u Was. Jeśli chodzi o świeta to ja pierwszy raz mam podejście totalnie lajcikowe,nie wyobrażam sobie,że stoję w kuchni i pichcę,bo nie mam na to siły,więc te święta sobie odpuszczam. Może zrobimy jakieś szybkie ciasto z mężem,z córeczką muffinki i jakieś jedna,dwie potrawy jak dam radę,a jak nie to na bieżąco bedziemy robić i w nosie mam,zresztą ja muszę zbierać siły na wtorek do przeprowadzki,wow,nie wyobrażam sobie tego skoro ja bym chciała wiecznie spać,ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ z powrotem Wlasnie wrocilam do domu, kurde niestety nic nie zalatwilam bo rzecznik urzeduje od 17-20 wiec pojade po poludniu :) nic straconego U mnie piekna pogoda :) slonko, ciepelko mmmm bosko :D chcialam male zakupy zrobic w biedronce to kuzwa nie moglam zaparkowa tyle aut juz ludzie szaleja juz z zakupami na swieta masakra jaki mlyn - koniec koncem zaparkowalam na osiedlu i sie przeszlam :) z kolei w aptece stalam w kolejce tylko za magnezem myslicie ze ktoras mocherowka przepuscila mnie?? nigdy w zyciu az babka w okienku mowi mogla pani tyle nie stac tylko za tym magnezem.. to jej mowie ze jakbym sie chciala wcisnac to by mnie zaraz staruchy zaaatakowaly :/ Emilka- myslalam ze u Ciebie ta sennosc to efekt wizyty w szpitalu.. ze sie organizm przestawil czy cos.. no wlasnie poza tym ty masz termin 23maja a tigero juz wkrotce i miala juz te skurcze przepowiadajace :P aa co do auta ja unikam jezdzenia ale jak mojego chlopa nie ma a mam wizyte i auto to musze chcac niechcac :P ale ciezko sie jezdzi - dzisiaj wiecznie mi mrugali bo ciagle zapominalam swiatel wlaczac :P Znow-mamo - heh cos niezdecydowana ta Twoja Zosieńka :( matko ty to juz przynajmniej wiesz co i jak z tymi skurczami itd a my takie czeskie, zbłąkane owce nic nie wiemy co nas czeka :/ wrrr x- heja :) 🖐️ kochana u mnie tyz slonce ;) dzis wizytka :) bede 3mac kciukasy nawet od stopek :D Lorien - bedzie slonce bedzie :) musi byc :D glowa do gory :D DeeYa - cisnienie przed ciążą miałam jak dzieciak :) mogłam sobie spokojnie kawe pić a teraz :( aaa taka mam ochote na rozpuszczalke z mleczkiem i cukrem :( co do pulsu nie no przed ciaza mialam w granicach normy powyzej 60 ale mniej niz 80 wiec te moje anomalie nie sa ok :/ kari najlepiej poradz sie farmaceutki w aptece albo lekarza :) jest jakis spray do nosa na katar w ciazy ale nie pamietam jak sie zwie :/ tosia moze cos zjadlas ze tak cie czysci?? a moja kuzynka wlasnie mi przyslala sms ze miala sen, ze w niedziele o 9rano zaczne rodzic i mi pisze zebym saama nie byla :) ale hardcore ;) hehe ciekawe czy sen sie sprawdzi :p Penelopa ale Ty masz sny :P chyba juz przezywasz wewnetrznie ze niedlugo zycie sie wywroci do gory nogami :P noo i ten przewijak zasikany!!! hehe :) ja jak zwykle mam humor, do czasu az tesciowa sie pokaze na horyzoncie :) ;P heheh :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Ja dziś poszalałam i dopiero co z łózka wstałam hehe ale mi się rymuje ;p Na e-maila wysyłam parę zdjęć brzuszka :) Ja oczywiście bez zmian dalej w dwupaku. Idę na śniadanko i potem wracam do was was poczytać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa słodziaki te fotki. Podoba mi się super to jak Twój hopek nadmuchał pyszczka tak jak Ty brzuchola ,ha ha,superowe,ale reszta też git. A te bociaki mam identyczne z tym I love mum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Was chcialam tylko zapytac czy Atenka napisala jak sie nazywa ten suchy szampon? bo jakos nie doczytalam zbyt dokladnie wpisow a po drodze moze bym zachaczyla o Rossmana. Aaa no i oczywiscie jestem w dwupaku a nie jednopaku :P jak mi sie napisalo....chyba podswiadomosc juz mi plata figle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero- jestem ciekawa co Ci i znow-mamie powie Wasz dowcipnis:P wspolczuje tych boli co opisujesz, tak jak pisalam ja juz pewnie bym byla spanikowana i jechala do szpitala a Wy takie spokojne. stylowa- co do swiat to masz racje, na koncowce i masz jeszcze cudowac przy garach itd, daj spokoj. u mnie robi mama wiec luz i dzis musze doktora spytac czy w ogole bede mogla wyjsc na sniadanie wielkanocne i pozniej na kawke z lozka:P trevelinka- widze ze Ty masz humor jak ja:P ja to mysle ze u mnie to taka cisza przed burza, ten spokoj i humor:P trzymaj mocno te kciuki i nie puszczaj. co do cisnienia to faktycznie nie bagatelizuj tego, ja tak jak Ci pisalam mialam taki wysoki puls i wahania cisnienia przed ciaza. bylo tak ze mna ze do sklepu sama nie moglam wejsc bo potrafilam zemdlec nagle. robilam sobie ekg i jeszcze jakies badanie no i nic nie wykazalo z sercem niepokojacego. jednak co innego u mnie stwerdzili ale teraz juz jest z tym dobrze. kasiula- ale boskie foty, a Twoj mezczyzna jaka mine zrobil na tym pierwsza hihi:P te bodziaki I love mum tez mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majóweczki. Dziękuje za wszelkie wpisy do mnie. Skurcze mam ale bardzooooooooo nieregularne. Cholera czasem dokuczliwe. Ale w nocy łapią i 5h spokój. ide poczytac co napisałaycie acha Kropeczka wychodzi ze szpitala, ma rozwarcie malutkie i dlatego ją puszczają. Mała mało wazy i troche sie Kropunia martwi. Jak ją weżmie to wtedy jej zrobią CC. Termin oficjalny ma na 4 maja. Zobaczymy czy wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero ten suchy szampon jest w takim niebieskim opakowaniu. i tylko w rossmanie taki tani. Nie mam teraz go pod ręką bo spakowany w torbie jest, ale jak bardzo ci zalezy to wieczorem napisze. Jestem na innym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigero - atena chyba nie podawała nazwy, ja kiedyś miałam suchy szampon Klorane, bo kupuję kosmetyki do włosów tej firmy i dostałam jakiś gratisowy, ale chyba go nigdy nie użyłam, bo nie pamiętam, czy jest dobry, czy nie:-) Ja na razie to nie mogę sobie wyobrazić, że mnie doktorek zbada, bo cała jestem obolała tam na dole, a jakby miał tam jeszcze merdać... brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena- a ja juz chcialam do Ciebie pisac smska czy wszystko u Ciebie ok ale na szczescie zameldowalas sie:P a jak Twoja duza she? cieszy sie ze juz lada chwila siostrzyczka bedzie na swiecie? biedna kropeczka, flugo ja tam trzymali ale na szczescie swieta spedzi w domku. a ile jej mala wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa- dzięki za ta uwagę co do śpiworka - muszę to sprawdzić jak się mała urodzi. Trelevinaaa- że senność to zbliżający się poród to super bo ja dziś do 12 sobie spałam hehe ..x... a ty znowu mnie obgadujesz ze ja pierwsza urodzę hehe I mogę być pierwsza ;p Wczoraj do mojego co chwilę mówiłam to co kochanie rodzimy dziś? i mu tak dokuczałam , ze ja czuje ze chyba dziś.... biedny nie wiedział już czy serio mówię czy sobie jaja robię. JA OFICJALNIE ROSKŁADAM NOGI !!! Ale z drugiego punktu widzenia u mnie się nic nie dzieje pod tym względem jak na razie. Emilia_83 z tym penelopka ma rację my możemy być pewne za siebie , ale nie mozemy brać odpowiedzialności za innych kierowcow , nigdy nie wiadomo na kogo trafimy na jezdi. Ale ja nie lubię pisać czarnych scenarjuszy. Raczej myślę optymistycznie !!! Tigero - ale zaczęłaś wątek "melduje się w jednopaku" cały twój post przeczytałam jednym tchem warjatko , a ty dalej w dwupaku ;p Co do szaponów to nie napisała , ale wpisz sobie w allegro dużo jest marek co je robi. Dobra ja muszę już mykać, lece do sklepu muszę sobie jakiś stanik kupić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo o takkkk
kasiula, błagam poprawiaj błędy.. bo tego się czytać nie da. błąd na błędzie, błędem pomiata. pisz sobie w wordzie, on Ci pokreśli gdzie jest błąd! a jest w każdym zdaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz ino to ja juz do reszty zglupialam. dzis rano moj maz zawiozl mocz moj jeszcze raz do badania bo chcialam miec pewnosc i wiecie co? jest napisane ze bialko nieobecne. nie wiem co jest grane po pod spodem pisza leukocyty i obok Ca 125Leu/Ul a w piatek bylo 15 Leu/ul co to jest? ale z tym bialkiem teraz to nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... Nie wiem co Ci mam powiedzieć. Ale ja pierwsze badania robiłam na kasę chorych i lekarz jak zobaczył wynik to się zaczął śmiać , jak zapytałam o co chodzi to mi wskazał palcem chyba właśnie na białkogdzie pisało "niewidoczne" a zaraz pod spodem "liczne" i się mnie pyta to wkońcu jest czy nie ma ? I od tamtej pory badania robię prywatnie bo sobie pomyślałam że jeszcze mi napiszą ze coś jest nie tak w ciąży będą mnie leczyć a w rzeczywistości nic mi nie jest... a nie mam zamiaru się faszerować lekami bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula- ja robie od poczatku ciazy prywatnie tylko. teraz to ja nie wiem co jest grane hehe:P zobaczymy co na to moj doktorek. a ja Ciebie dalej typuje na pierwszy ogien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko na chwilkę. Taka piękna pogoda, że szkoda w domu siedzieć, jeśli się nie musi. Normalnie się dzisiaj opalałam, w ogóle uwielbiam się opalać i być opalona i niefajnie się czułam taka blada. Także korzystając z pogody spędziłam 2 godziny na słońcu i od razu mi lepiej :) Brzuch oczywiście miałam zakryty, ale resztę wystawiłam. I już widzę w lustrze że mnie wzięło :D Z tego co wczoraj mówili w pogodzie to tak pięknie ma być przez kilka dni, więc teraz codziennie będę się wylegiwać na leżaku. Ach, od razu lepszy humor, jeszcze jutro do kosmetyczki na paznokcie u stóp i rąk, w czwartek do fryzjera, także na Święta będę pikna ;) Lekarza mam dopiero 28, a szkoda bo mam niefajne obrzęki na nogach, i w ogóle cała puchnę :( W przyszłym tygodniu idę sobie zbadać mocz. Mam nadzieję że to puchnięcie to taki mój urok, a nie jakieś białko w moczu czy coś... No nic, ja uciekam na mały, wolny spacer :) Może jakiegoś loda opierdzielę ;) A potem wyrko i nogi do góry. A wieczorem mój M. robi grilla. W końcu zjem tę kiełbaskę :) :) Miłego popołudnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobity ja lece sie myc i powoli sie szykowac bo jestem sloniem:P trzymajcie kciuki kochane, jak wroce dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny ja za bardzo nie wiem o czym Wy mówicie w kwestii badania na nfz? przecież nieważne gdzie takie badanie jest robione, to nie laboratoria są z NFZ, chodzi tylko o to, że dostajecie od swojego lekarza skierowanie i robicie badania w ramach funduszu NFZ za darmo, inna osoba chodząca do lekarza prywatnie mogłaby iść do tego samego laboratorium , ale BEZ skierowania musiałaby zapłacić za nie z własnej kasy. Może to laboratorium jest jakieś felerne?ale na pewno nie fakt, czy robicie je za kasę czy nie:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..x.. to juz gdzieś tu któraś pisała z tym białkiem,że cuda takie właśnie wychodzą niejednokrotnie,że badanie na białko powinno sie poprawiać żeby mieć pewność co do wyniku,także kochana nic tylko się cieszyć,mam nadzieje,że ten pierwszy wynik był błędny;) Ja się biorę za placki ziemniaczane,mniam ,uwielbiam :) Jestem do tyłu z czasem,bo sie zasiedziałam u koleżanki,norma u mnie,teraz mam dwu godzinne opóźnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X.. dobrze, że powtórzyłaś sobie to badanie. Ja też uważam, że różnicy nie ma czy na NFZ czy prywatnie badanie się robię. Ale już co do różnych laboratorium to jestem przekonana, że mogą wyjść różne wyniki w tym samym czasie. Kochane Wy moje- znowu mam pytanko! Czy załatwiacie sobie swoją położną? Czy pójdziecie na żywioł? Jak to jest u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×