Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja wróciłam od fryzjera. Przyjechał brat teraz żeby zabrać do rodziców ciuszki i rzeczy dla Julki. Zeby już były u nich w domku. Jakieś bóle mam ale to jeszcze nie te. Zaraz wyciagne mojego na spacer pospaceruje bo ładna pogoda może się przyspieszy. Bo ja już chce! i akurat na święta by mnie wypuścili. stylowo- tak też mi lekarz dziś powiedział jak do niego zadzwoniłam on powiedział ze pewnie tak 2-3 godzinki i będę mieć skorćże ale już minęło 3,5 narazie cisza. To czekanie teraz jest najgorsze. Wszystko jest idealnie pięknie tylko brak skurczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiula ty mnie nie strasz z tym odjazdem do szpitala.... Ja narazie mam spokój. Wróciłam z miasta i popijam sobie kawkę. licze ze na swięta bede w domu. znów -mamo a Ty tez Zochę uspokój....hihihiih ale sie zacznie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie rwie brzuch czuję tak jakby ważył ze 100kg ;p I nie ukrywam że robię się nerwowa trochę latam po domu i nie wiem za co mam się zabrać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula trzymamy kciuki !!!mam nadzieje ze uda ci sie dzis urodzic szybko i jak najmniej bolesnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja tez trzymam kciuki:) Znow mama a jak u ciebie? A ciekawe jak nasza X ??hmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula powodzenia. Dzisiaj na pewno urodzisz. Już nie ma odwrotu. Jesteśmy z Tobą!! Daj nam dobrą lekcję łatwego i szybkiego porodu. ;-) Czekamy na info No właśnie ciekawe jak nasza X.. ?? Jeśli będziesz mogła to się odezwij do Nas. Znów mamo, Atena jak tam Wasze akcje porodowe?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie tutaj z Wami jest bardziej ekscytujące niż nie jeden naprawdę dobry film. ;-) Tyle emocji jest, że hej. Aż się chce rodzić z Wami, no ale My jeszcze musimy troszkę poczekać, chociaż ze dwa tygodnie. A później Wy będziecie miały luz, a my pełno w majtkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już troszkę z tatą porządziłam w kuchni:) Juz zrobione śledzie w sosie śmietankowym z warzywami :):) Pychotka niech się tylko przegryzie i można jeść::P:P na dziś zaplanowany jeszcze tylko chrzan z jajkami:) Jutro sałatka i reszte potraw:P Trelevinaaaa dokładnie zleciało tak że szok, pamiętam jak dopiero test robiłam 1 wizytę u gina:) A teraz powoli już zaczynam się obawiać porodu zostało mi jeszcze max 3 tyg:) Kropeczko mi lekarz powiedział na ostatniej wizycie że od 34 tyg już nie podtrzymują ciąży, więc chyba co szpital to inaczej. Emilia mi też się wydaje, że na razie ruch się zmniejszy, a jak już będziemy wszystkie po porodzie to się ruch znów zwiększy i będziemy opisywać jak się nasze maluszki chowają:) A może nasza x już rodzi dlatego nic nie pisze?? Jak się nie odezwie do wieczora to pewnie już po akcji będzie. Kasiula trzymaj się, i daj znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny widzę że na forum również gorąco . dziewczyny trzymam bardzo mocno kciuki.!!! Ja mam bóle brzucha od pewnego czasu ale bardzo nieregularne i od tygodnia jestem bardzo bardzo śpiąca jak na początku ciązy. właśnie dziś zaczynam 37 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej zero skurczy - już mnie za przeproszeniem to wkurwia! Mój jeszcze musiał gdzieś jechać, jak wróci to go muszę wyciągnąć na ten spacer czy coś. A może ja mam te skurcze tylko mnie nie bolą po prostu ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula a może się pobaw w lekką stymulację piersi? Bo to też wywołuje ponoć poród. Chyba dokładnie sutki. ;-) Warto spróbować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv to moze cos slodkiego na poprawe humoru? ja tez mam jakies hustawki nastroju i na moim M sie wyrzywam, dzis to juz przeszlam sama siebie bo nie odpisal mi na smsa, a ja mu napisalam ze jak tego nie zrobi to sie z nim rozwiode! :P na szczescie ma chlopak poczucie humoru:) penelopa kruz ja mam tak samo z tym napinaniem sie malenstwa i tez mniej wiecej okolo 30 sekund trwa, czasami jak usiade albo sie poloze to tak od razu nie ustepuje dzieki za info o sexiku, mojemu M juz wyslalam, niech sie chlopak szykuje :P --Tula-- dzieki za info bo bym sie zastanawiala podobnie jak penelopa kruz czy to te przepowiadajace Kasiulaaa s-ce mam nadzieje ze te lezki to ze szczescia ze za chwile przytulisz malenstwo :) a nie ze juz brzuszka za chwile nie bedziesz miala:) Co do mycia glowy to sie nie dziwie ze idziesz do fryzjera, po co sie meczyc, ja mam maly brzuszek wiec bez problemu nachylam sie nad wanna i szoruje te moje klaczole :) agnes71 super ze nie masz paciorka tigero hehe dopiero teraz slimaczego tempa doswiadczasz?:) ja juz mam tak od dluzszego czasu... A ja dzis zrobilam tarte z owocami bo mi sie mega zachcialo czegos slodkiego, a juz mi slodycze sklepowe nie podchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa to ładnie straszysz rozwodem tego swojego ... oj nie ładnie nie ładnie. Jak to wszystko będzie szło w takim tępię to chyba w nocy mi się zaczną te skurcze. Zrobiłam parę rundek na około bloku z pieskiem i brzusio się stawia. Mój będzie dopiero za 20 min moze 30 w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa No slodkie na poprawienie humoru dobry pomysl tylko ze ja ostatnio nic czekoladowego nie moge jesc bo potem jest mi niedobrze ale jakies lody truskawkowe hmm :) ale tak ogolnie to juz mi lepiej troszke wystarczylo ze do Was zajrzalam i jakos rozkrecilam sie :) a te nasze chlopy to rzeczywiscie wyrozumiali sa moj tez ma poczucie humoru ja na niego sie drze a on sie smieje do mnie:) DeeYaa ja tez chce przepis:) Kasiula a mi sie cos wydaje ze ty do jutra wytrzymasz zawsze jest tak ze jak cos bardzo pragniesz to nic z tego nie wychodzi. Moze odpusc z tym porodem sobie:)Przestan o nim myslec to samo sie zacznie heheh wiem wiem latwo sie mowi ale ty tak bardzo juz chcesz laleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jeszcze w pakiecie ale caly czas w ruchu bo lekarz kazal spacerowac bo niby mam bole ale cos sie nie moga zdecydowac czy to juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widze dziewczyny ze sie dzieje :)) zaraz jak nam sie sypna majoweczki to bedzie ostro :) cv ja czekolady jakos nie daje rady jesc bo od razu zgaga, ale taka tarta to w sam raz :) teraz czekam az sie sciagnie i bede wcinac :) kari i kasiula porozmawiac z malenstwami zeby sie w koncu zdecydowaly czy wychodza czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam czytać na necie o takich sytuacjach jak moja, czyli szyjka przygotowana, rozwarcie piękne wczoraj miałam na 2 palce. I już plamienie krwią , i dziewczyny piszą że b.szybko im te rozwarcie się powiększa, bez większych bóli -czyli tez tak jak u mnie. I połowie z nich na ktg wychodziły skorćże a one nic nie czuły , dopiero zaczynały czuć przy 8/10cm rozwarcia. I tak myślę że może pojadę do szpitala niech sprawdza czy te rozwarcie się powiększyło czy nie , i niech mnie podeptą pod te ktg jak myślicie ? Czy już przesadzam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce ja to w sumie sama bym nie wiedziala co robic, bo nie mam doswiadczenia, moze poczekac chwile jak jakas mamusia sie pojawi to CI wtedy doradzi. Od ktorego tc robi sie ktg? bo ja jeszcze nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeYaa - ja też jeszcze nie miałam ktg mi mówili ze mi zrobią jak już przyjadę na porodówkę wtedy podpinają na jakieś około 40min. Natomiast niektóre dziewczyny pisały ze chodzą raz w tygodniu. Wiec nie wiem od czego to zależy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce kurcze to moze faktycznie sie przejedz, najwyzej Cie do domu odesla, przynajmniej bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak właśnie sobie myślę przejechać się mi nie za szkodzi. Wczoraj jak byłam na konsultacji u anestezjologia to mi właśnie Pani powiedziała że lepiej przyjechac 3 razy nie potrzebnie niż raz za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa s-ce trzymam za Ciebie kcuki co by sie szybko wyjasnilo co z Toba, ja juz uciekam, bo musze troche chate ogarnac Trzymajcie sie dwupaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula nie chce nic sugerowac ale ja pojade dopiero jak mi wody odejda albo jak juz mnie bardzo bedzie bolalo!pierdziele nie jade wczesniej bo wole w domu przesiedziec niz w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LLLLo matko!!!! Co tu sie dzieje!A ja nie mam internetu w domu!Teraz jestem u mamy, wiec tu zajrzalam.Kurce!!!! Dziewczyny to trzymam kciuki, zeby nie bolalo.Kasiula,Keri......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to juz nawet sie nie nastawiam ze to juz sie porod zaczyna bo jak w sobote sie nastawialam na porod to przeszlo po 6h wiec teraz mysle ze to znow te przepowiadajace!:) a zaraz jade na grila do znajomych bo pogoda sliczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to juz nawet sie nie nastawiam ze to juz sie porod zaczyna bo jak w sobote sie nastawialam na porod to przeszlo po 6h wiec teraz mysle ze to znow te przepowiadajace!:) a zaraz jade na grila do znajomych bo pogoda sliczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×