Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

atenko to super że tak szybko się pozbyłaś tego brzuszka, w ogóle ciekawe jakie to uczucie jak już się lezy na sali po porodzie bez brzuszka, tak pusto, chyba nie:P? dziwaczniee no ja w marcu miałam usg to wtedy było położenie główkowe, ale przecież ona się tak wierci czasem że mogła się przekręcić. a właśnie mój lekarz jest raz na dwa tyg, bo on w Tuchowie pracuje tak normalnie i nawet nie mam jak się do niego wybrać żeby sprawdził co kolwiek..a przecież przez telefon mnie nie zbada hehe. bardzo żałuję, że nie wybrałam tego lekarza jakiego sugerowała mi mama, bo on jest na miejscu w szpitalu i w każdej chwili mogłabym podejść do niego, no ale już trudno. uwierz że wolałabyś mieć ten cellulit niż rozstępy. rozstępy to jest takie paskudzctwo że fuuuujj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena tylko 7 kg na plusie, a tak marudziłaś, że tyle Ci się przytyło. Widzisz to znowu laska jesteś jak się patrzy. Jeszcze ze trzy tygodnie i ani śladu ciąży nie będzie ;-) Zaświadczenie do becikowego jest potrzebne. Zmiana dotyczyła tego, że nie trzeba w ciągu 10 tygodni mieć tej pierwszej wizyty. Ale zaświadczenie musi być. A ja się tak dziwacznie czuję, że masakra. No i tak jak mówisz Atena jak małego szturchnę to daje znać o sobie. Ale może to też efekt tych nerwów od wczoraj, bo emocji mi nie brakuje. No zobaczymy. Nic nie mówię, bo po co się nakręcać. Ale strasznie chciałabym uniknąć tego poniedziałkowego szpitala. Bo tak teraz po czasie to się zastanawiam, po co ona mnie tam wcześniej ciągnie. Chyba jutro do niej zadzwonię i zapytam. Bo na wizycie jak zwykle języka w gębie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena a ja czytalam na necie gdzies ze po odejsciu czopa zachowac celibacik bo mozna zalapac infekcje i moj teraz odciety :/ a tobie tak polozna polecila.. hmmm to moze nie ma obaw? Emilka ty to se pisz te pyytaania ja ci mowie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tyle tych pytań spisałam a zaś jak mi rzuciła o tym szpitalu, to zapomniałam zapytać, po co tak szybko? Sama mówiła, że nie uznaje przyśpieszania porodu. No więc o co kaman? Jak to się ma do rozwartej szyjki? Bo X.. też coś wspomniała, że jak jest rozwarcie to wystarczy pęcherz przebić, żeby poszło. No ale po co ma u mnie szybciej iść, to nie wiem. Marudzę, że już chcę rodzić, ale to tylko moja zachcianka. I poza tym zaprzecza jedno drugiemu, bo przebicie pęcherza to przecież ingerencja, a ona nie uznaje tego? Błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia to dzięki za informacje, z resztą ja i tak jak będę szła do urzędu cywilnego to w ten sam dzień chce załatwić MOPS i ubezpieczenie... tylko najpierw muszę urodzić w końcu :O było już tak między Majóweczkami, że któraś tyle czekała i czekała? tylko nie chodzi mi tu o konieczność wcześniejszego rodzenia czy coś w tym stylu, tylko poprostu że czekała na naturalny poród po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla no były takie co czekały i czekały ;-) ale mi się to już tak dawno wydaje temu.. ;-) No faktycznie śliczna ta Biedroneczka ;-) Już widzę jaka ta Nasza Kropeczka musi być szczęśliwa.. ciekawe kiedy się do nas odezwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się dzieje z Pristinką?? ..ciekawe jak justz sobie radzi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ciekawe czy u Justz coś zaczęli działać. Może już jest po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka Ty mnie norrmalnie nie nerwij nawet z tymi siedmioma kg hahaha.I ze nie masz juz wogole brzucha. U mnie przynajmniej zadnych rozstepow, za to cellulit och tego to Ci dostatek na udach.Na poczatku to nawet warczalam na nie, rozcieralam i wogole, ale teraz to juz machnelam reka, smaruje sie codziennie tak czy tak, ale za bardzo w to nie wierze. Stylowa slyszalam o tym niesamowitym swedzeniu w ciazy, kiedys ogladalam wywiad z J Steczkowska i ona mowila, ze miala to cholerstwo w ciazy.Moze jednak tym razem to nie to. Illayla czesc, a ta Twoja masc {zapomnialam nazwe} mozna stosowac w ciazy?I jak tam po wizycie w szpitalu, bo ja jakos niezbyt pozytywnie jestem nastawiona jak to wszystko ogladnelam i posluchalam tej poloznej co mnie przyjela. Trelavinka ja tez jestem taka do d...y z tymi moimi humorkami, czasem bzdura mnie doprowadza do lez a to co normalnie mnie potrafi w minucie doprowadzic do skrajnossci - no luz. X ja chyba tez poszlabym do domku, odpoczela troszke, zrelaksowala sie a w poniedzialek wziela ostro do roboty.Powodzenia Kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia no i ile mniej więcej czekały ? bo z tego co czytam to najwięcej osób rodzi tydzień po ;pp a do poniedziałku to ja chyba zwariuuuję :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jest już po :p ii już dziś będziemy mieć jakieś wiadomość od justz :) fauletka cześć !:) można używać w ciąży nawet pytałam w Aptece :) Contractubex to się nazywa, ale to jest maść na blizny. która działa ponoć rewelacyjnie na rozstępy. bo rozstępy to blizny więc czekam na efekty :D i tak w tym roku nie wybieram sie ani na basen ani na plażę dłużej niż 2 godz. więc kto mnie będzie oglądał. będę mieć cały rok na powrót do swojej wagi i pozbycia się tych okropieństw :P po wizycie jestem zadowolona i wczoraj byłam tak szczęśliwa że mi biło na główkę aż, że wszystko z małą dobrze :) po zapisie KTG byłam u lekarza dyżurującego bardzo sympatyczny lekarz może trafi mi się on do porodu he :) a jaka położna Cię przyjmowała pamiętasz może?? może jak nie z nazwiska to z wyglądu :> ?? ii co dokładnie masz na myśli z tym oglądnięciem i posłuchaniem tej położnej ? ja jestem pozytywnie nastawiona na ten Szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka ....hihihih no tyle. Ale ponoć te najgorsze 7 kg, bo czasem nie idzie niczym to zbić, a jesc trzeba bo małą karmię. Jakoś odkąd urodziłam nie rzucam się juz na lodówkę i jakoś tak jem słabiej, może dlatego. justz narazie nic nie pisze do mnie. Czekam Trelev...... no połozna mi powiedziała sex i na porodówke. Noi tak tez zrobiłam. Teraz już kochanie mówię do męża nie będzie FULL TANK...hihihiiih Bo trzecie dziecko - ojojojo nie, nie, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) w dwupaku jeszcze i po ginekologu już:) dziś wymaz na paciorkowca robiłam:) niestety pan ginekolog powiedział, że szyjka ciągle zamknięta i wygięta do tyłu więc najprawdopodobniej donoszę do terminu a termin wg niego mam 3 czerwca nie 26 maja, trochę słabo, bo coraz duszniej się robi i nie wyrabiam powoli;/ nie ma juz mowy o spaniu w nocy i zaczynam puchnąć jak balonik;/ powiem Wam, że weszłam po 6 na kafe i przeczytałam tego posta od niby rodziny X i od razu wiedziałam, że to jakaś ściema, nie wiem tylko kogo to bawi, nie rozumiem zupełnie... ale ten ktoś nas musi podczytywać trochę, i może mu się nudzi... a pytanko jeszcze do tych z Was u których pozytywnie wyszedł paciorkowiec, od razu lekarz daje antybiotyk czy dopiero przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina ja nie mam paciorka, ale z tego co wiem antybiotyk dają dopiero przed porodem. Kazali się dziewczynom jedynie zgłosić trochę wcześniej do szpitala. Moja koleżanka też tak dostała przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka ale mnie rozbawilas z tym full tank, no to jest tekst godny zapamietania i potem wykorzystania. Illayla no mnie przyjmowala taka wysoka, szczupla, krotkie wlosy polozna. I w sumie nawet nie to, zeby byla jakas strasznie niemila w stosunku do mie, narzekala tylko na moja lekarke, no a jak ta weszla to byla dla niej milutka.Chodzi mi bardziej o to jak mi przedstawila caly schemat porodu jak oni tam postepuja.Lewatywa obowiazek, golenie obowiazek, ochrona krocza to wg niej od razu nacinanie zeby zapobiec peknieciu.A ja myslalam, ze taka polozna jak odbiera porod, to po to tam jest zeby Ci pomoc, pokierowac Toba i zrobic wszystko zeby to krocze nie nacinac i w ostatecznosci dopiero...A tam jest to rozumiesz z tego co ona mowila szablonowo ciach.A wytyczne ostatnie mowia co innego, no ale oni to chyba maja gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jest Pristinka ;) no ja jak byłam dwa tyg temu u gin. też miałam jeszcze zamkniętą szyjkę, może dlatego nadal czekamy :( komuś się nudzi poprostu i pisze głupoty, ja na to nawet już uwagi nie zwracam. ii z tym spaniem i puchnięciem też tak miałam z 4 tyg temu może trzy.. a teraz to jak pisałam przedtem czuję się jak słonica która przenosi ciąże dwa lata :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina ja mam paciorka, Weska tez miala.Ja dostalam antybiotyk, ale to dziadostwo lubi wracac i u mnie oczywiscie wrocilo jak wyszlo w powtorzonym badaniu.Tak wiec dostalam jeszcze raz antybiotyk, ale juz po kuracji nie powtarzalam badania.Mam zostac potraktowana przy porodzie jakbym byla nosicielka i ma byc mi podany antybiotyk, bo w sumie skoro sobie tak wraca u mnie, to rownie dobrze moge to znow miec.A wiadomo lepiej zapobiegac....Ale slyszalam, ze nie wszyscy ginekolodzy daja w ciazy antybiotyk, choc on calkowicie bezpieczny dla dzidziusia.Moze dlatego, ze bakteria ta w samej ciazy nie jest szkodliwa dla dzidziusia,no chyba, ze odejda wczesniej wody, no i przy samym wlasnie porodzie moze dojsc do zarazenia dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka nie, nie, nie to jakiś bzdur Ci nagadała.. bo ja chodziłam na szkołe rodzenia tam i mieliśmy wędrówkę po porodówce i po oddziale, i tam nam mówiła położna jak wszystko przebiega. golenie jest na Twoje własne życzenie, o lewatywie nic chyba nie mówiła przynajmniej nie pamiętam ale myślę że można negocjować przy przyjęciu że nie chcesz lewatywy i tyle ! i o tym nacięciu położna też mówiła, że jeśli jest TAKA KONIECZNOŚĆ to wtedy informują Cię, że musza naciąć i nacinają. chyba że poprostu tylko nas tak kłamała lub pocieszała, ale ja jak trafię na porodówkę to będę bardzo wymagająca i o wszystko będę się pytać i wszystko uzgadniać. i Ty też tak zrób ! jeśli coś nie będzie konieczne to po co to robić ? dla zasady ? bez sensu.. a nie miała na imię Elżbieta przypadkiem ? ta Pani co Cię przyjmowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, widze że dalej nic nie ruszyło, a jak się zacznie to ze trzy porody na dobę. ha, ha Ja mam na 15.45 dzisiaj wizyte, zobaczymy co mi powie, mam cichą nadzieje że coś się tam ruszyło. Kurcze jak to jest jak nie mógł wychodzic to się pchał a jak może (mama mu w tym próbuje pomóc spacery, sprzątanie, sex itd) to ma mnie w nosie i siedzi sobie jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyy .. co to jest ten paciorkowiec ?! bo ja chyba czegoś takiego nie miałam robionego :( miałam pobierany wymaz z pochwy zaraz przed ostatnią wizytą to jest to ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLA kochana cierpliwosci. ale ze sex nie działa to sie dziwie. fauletka - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilia......miałaś pewnie cytologię, ale jak to nie wiesz co ci robili???? na paciorkowca typu B robi sie miedzy 35-37 tyg ciąży ja go nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla to taki sam wymaz (w sensie procedury) jak cytologia, jak cytologię miałam na początku ciąży a ten wymaz dopiero dziś bo jeszcze musiałam na koniec leczyć grzybicę i dopiero teraz zrobili:) nie wszystkim robią, jak to mój lekarz powiedział "nie jest obowiązkowe, jest wskazane, więc jest płatne;))" 25 zł u mnie biorą, paciorkowiec to taka bakteria, która może zaszkodzić dziecku już przy porodzie ale nie wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illayla niewiem jak miala na imie.A jak to faktycznie bedzie, to powiem Ci, ze wyjdzie w praniu. A co do paciorkowca, to moze zagladnij do dokumentacji, cytologia to cytologia, a wymaz z szyjki macicy to co innego i tam Ci wlasnie wychodzi czy masz ta bakterie czy nie.Takze sobie sprawdz co mialas robione, ale mysle, ze tez wymaz i ze nie masz bakterii, bo chyba by ci cos lekarz powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane,wróciłam do domciu,jestem umeczona strasznie,ale zadowolona,że mnie nie olano,wręcz przeciwnie,zajeto sie mną,moge powiedzieć fachowo. No wiec najpierw były pytania dotyczące ewentualnie innej przyczyny tego świądu,sprawdzanie ciała czy nie ma wysypki,no więc zostalismy przy cholestazie,także pobrano mi aż trzy próbki krwi i wyniki będą jutro. Podpięli mnie do KTG,ale mały spał i nie szło go obudzić,więc czekałyśmy,potem ciśnienie,konsultacja ze szpitalem w Reykjaviku,gdzie lekarka powiedziała,że jeśli wynik przyjdzie jutro ok 15 to znaczy ,że to nie cholestaza,jeśli jednak bedzie podwyższone ale nie przekraczajace 50 to znaczy ,że to cholestaza ale wyniki bedą na tyle ok,że jeśli mały na KTG wyjdzie dobrze to bedę miała poród wywoływany,jeśli jednak wynik przekroczy 50-cesarka. Pod Ktg byłam podpieta parę godzin i okazało się ,że mam dość konkretne skurcze,których ja mało co czułam. No więc w związku z tymi skurczami to jeśli bedę je miała co 10 minut to na szpital mam jechać,ale ja ich i tak nie rozrużniam więc pewnie się nie zorientuje że to to :P. No nic na razie czekam do jutra,teraz idę sie położyć,może bym zasnęła choć na chwilę,przynajmniej odpoczęłabym od drapania,bo całe ciało już mnie boli. Przepraszam ,że nie ponadrabiam,ale po tej nocy i tym stresie nie mam po prostu siły,może później dam radę,a teraz życzę miłego dzionka majóweczki:) Emilka kochana dziękuję Ci bardzo za Twa troskę,jak pisałam z Tobą to zapomniałam się dołować. Miałam w pewnym momencie taki kryzys,że zaczęłam tam wyć,ale potem zajęłam się pisaniem do Ciebie i nie miałam możliwości beczeć wiecej,bo bym nie widziała co piszę,hi hi,więc musiałam przestać. Buźka za to,byłaś dziś moim aniołkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cytologię miałam zaraz na początku :) aa ten wymaz z pochwy zaraz przed ostatnią wizytą i pisze coś takiego : W warunkach tlenowych flory bakteryjnej patogennej nie wyhodowano. W warunkach zwiększonej ilości dwutlenku węgla - Gardnerella vaginalis nie wyhodowano. Grzybów drożdżopodobnych nie wyhodowano Badanie wykonano z powierzonego materiału. to jest to:> ? fauletka dokładnie wszystko wyjdzie w praniu, ja się nastawiłam już i tak na tą lewatywę bo nie ma dnia żebym zjadła mniej, ale za to ważyłam się przed chwilką i spadłam 0,5 ponad kg na wadzę więc może już od porodu dzieli mnie parę godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już jest przesada, może jestem młodsza, ale nie pozwolę sobie na takie głupie uwagi ! może to Ty ruszałaś dupą i wpadłaś a teraz nią nie możesz ruszać i dlatego Cię tak wszystko drażni i siejesz zamęt, ogarnij się w końcu, bo tylko Ty tu wprowadzasz złą atmosfęrę od dwóch dni ! i przez Ciebie nikomu się nie chce pisać, bo dostałam dwa emaile na pocztę od dwóch dziewczyn które wyrażnie napisały mi żebym się nie przejmowała a że Ty jesteś jedną z nas tylko nie potrafisz się ujawnić, więc odpłyń ode mnie w końcu melepeto bo to Ty wszystko psujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa mówiłam że wszystko będzie dobrze :) zobaczymy jak wyjdą wyniki jutro ! ale jeszcze więcej optymizmu i będzie elegancko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
illayla olej tą pomarańczę:) ona chyba coś nie tak z głową ma:)) swoją drogą nie kumam, że komuś może aż tak się nudzić, że wpada nad ranem na forum pisze kłamstwa o X i teraz znów zaczyna swoje...bo wiem, że to jedna i ta sama osoba ciągle pisze na pomarańczowo innymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×