Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

masterek - witaj, faktycznie długo cię nie było. ja również powoli zaczynam się czuć ciężko ale to raczej jak słoniątko ;) Muszę sobie sporządkić taką swoją listę i wezmę się za zakupy jak już będę od marca na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masterek28 witajjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🌼 kurcze to wal śmiało co wykreślić, liczę na taką pomoc bardzo, nie krępuj się tylko pisz, po co wydawać kasę na marne? :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka - własnie przeczytałam twój wpis o męzu. Słuchaj mam niezupełnie tak samo, bo czasem musi wyjśc ode mnie inicjatywa, ale faceci chyba tacy sa co jakiś czas. Wazne aby sie nie poddac w dazeniu polepszenia bytu. Rozmowa musi pomóc. Oni myslą ze jak nic nie mówimy to jest OKi, a my myslimy ze oni sie domyślą - nie liczmy na to. Oni wolą prostote w mysleniu a nie domysły. Przeciez nie sa nami. Ja tez mam swoje dni takie ze mysle, ze już nie moge z nim, że mam dośc - no ale co dalej. czas daje nieraz naprawde fajne rozwiązania. CV - ładniutkie te łóżeczka i pościele. Ja upatrzone mam łóżeczko sosnowe najzwyklejsze. I mam nadzieje ze 3 lata wytrzyma. Trzeba tez pomyslec o doskonałym materacu. ja polecam firme JANPOL maja tam duży wybór. Ja osobiście kupie taki do rehabilitacji bo jest pół twardy. odnośnie tego olejku do masażu krocza - oby pomógł, bo cenowo nie jest tanio. Znów-mamo tez mam wizytke 9 lutego na 17,30. fajnie bo duzo nowinek bedzie. weska- ja mam teraz 7 m-c. Moja SHE kreci sie nieco więcej. Robi przerwy. rano budze się z jej ruchami a wieczorem jakby kręciła sie koło pępka. Napewno nie jest jeszcze głowa w dół bo inaczej czułabym to na zebrach. Ale zdarzy mi sie ze jak siedze i nogi mam nieco do góry to jak kopnie w pęcherz to az zakuje. Zmieniam pozycje i już więcej takiego czegos nie czuje. stylowa dzieki za przepis na modra kapuche - dzis chyba zrobie do roladki. danielka80 witaj u nas. Masz dziwne kopnaiczki maluszka - no z tego co pewnie czytasz u nas takowych nie ma. dziwne to. nie nie nie nie nadrobie waszych wszystkich wpisów, bo mi zejdzie do nocy. Mam nadzieje ze doczytam, ale ciągle ktos mi przeszkadza. Bo ja w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihiih ja tez poprosze o gotowca co kupic a czego nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, chodzę do dr Jeżyńskiego w Rydygierze, wiem że prywatnie przyjmuje w SALVE, a USG robię na Zielonej 25 u dr Słowakiewicz, a w przyszłym tygodniu idę na echo serca dziecka też na Zieloną. Niestety tam prywatnie, ale mogę spokojnie polecić te przychodnię. A gdzie teraz chodzisz do lekarza?? Syrop wypiłam i teraz piję syrop z cebuli. Ble. Piszecie o porodzie, my zdecydowaliśmy że męża w najgorszym momencie nie będzie, poza tym ostatnio jestem na etapie zastanawiania się nad cesarką, nie wiem czy chcę rodzić naturalnie. Jutro idę na zajęcia do szkoły rodzenia i zobaczymy co powie położna o rodzeniu naturalnym. Jejku wy już w większości macie pokupowane rzeczy dla dziecka, a ja nic, zero i chyba jeszcze długo nic nie będzie. Mąż zaczyna malowanie w tym tygodniu + robienie półek na książki, zejdzie mu się jakiś czas, bo ma czas dopiero po 16. A zakupy i przygotowania dla nowego członka rodziny to chyba dopiero w kwietniu, tak na calego. Kurcze idę coś zjeść bo ssie mnie i będę w międzyczasie nadrabiała zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majoweczki!co do kopniaków maluszka to u mnie roznie.sama nie wiem co mam o tym myslec ale na szczescie w srode na usg ide to sie dowiem co ten moj malec tak przysypia.od piatku po południu miałam bardzo nerwowo.zwłaszcza piatek wtedy mały kopał bez przezrywy czy wiecej ja sie denerwowałam tym bardziej maluszek kopał.pozniej na weekendzie bardzo mało chyba ze ja w ciagłym pospiechu nie zwruciłam na to uwagi wiec wydaje mi sie ze ruszał sie bardzo mało.dzis tez od rana raczej spokojny i to mnie własnie najbardziej niecierpliwi.ach ja mam z tym małym bablem.zazdroszcze wam ze tak mocno czujecie ruchy!a ja ciagle sie tym stresuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Dzisiaj mam troszkę luzu, wreszcie. Plecy mnie jakoś dzisiaj bolą. Jakoś ostatnio nie mogę spać to znaczy, kręcę się strasznie nie mogę sobie znaleźć miejsca. Byłam wczoraj ikei i kupiłam ładna wanienkę dla malucha całkiem nie drogą 19,99 w środku ma antypoślizgową powierzchnię. Co do ruchów to ja też czasem malucha czuje jakby mi napierał w dół, zależy jak się ułoży. Na szczęście w weekend za dużo nie naskrobałyście więc dużo nie miałam do nadrabiania. Może głupie pytania ale czy jak pójdę na basen to mogę korzystać z jacuzzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie jacuzzi w ciąży zabronione. akurat pytałam ost. Moja Panią dr o basen i sama zaznaczyła, absolutnie z jacuzzi nie wolno korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralinka- co do jacuzzi, ja bym nie skorzystala. Bo czytalam ze cale cialo drga,, poddane jest wstrzasom. Poczytaj moze o tym w necie. Ja slyszalam ze nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To ja jeszcze zapytam o grotę solną. Od początku ciąży mam katar, pewnie na tle alergicznym, wiem, że przebywanie w niej pomaga, ale nie wiem czy w ciąży mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grota solna jest OK:) a z tym jacuzzi chodzi raz o te drgania niewskazane i o ciepłą wodę w której za długo przesiadywać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, tak sobie myślałam ale pewna nie byłam no i mówię zapytam może coś o tym wiecie :-) No ale pływanie to chyba nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooralinkaa - ja też wiem, że jacuzzi jest w ciąży zabronione. Ale Penelopa dobrze mówi, że grota solna jak najbardziej. A propos basen, chyba się w ten weekend wybiorę w końcu, bo już tak się szykuję od kilku tygodni. Ciekawe czy wejdę w mój stary strój... Ale chyba wątpię. Muszę sobie coś kupić :) No i proszę-kolejny wydatek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen też jest OK zwróćcie tylko uwagę czy woda nie jest bardzo mocno chlorowana.:) idzie to szybko wyczuć, chlor ma specyficzny zapach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen jest ok, natomiast jakuzzi nie. Ja ostatnio kupowałam strój na basen w GO SPORCIE i zapłaciłam 30 zł. Zwykły jednoczęściowy. Widziałam dziewczynę w zaawansowanej ciąży w dwuczęściowym, ale niesmacznie to wygląda. Ja chodzę na łódźką FALĘ i wiem że wiele kobiet w ciąży z niego korzysta. Ja poza klapkami biorę swój płyn pod prysznic, chociaż tam niby jest ogólnodostępny i suszarkę. A po powrocie na wszelki wypadek wchodzę do wanny i się kapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja tez się wybieram na basen już kilka tygodni, a na kręgosłup jak najbardziej się przyda. Ja na szczęście mam takie fajne tankini i bez problemu w nie wchodzę, bo w strój to już nie bardzo. Co myślicie o tym, żeby z maluszkami od małego chodzić na basen bo ja mam taki plan ale zobaczymy co tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki :) ja juz po wizycie :-) wiec wyniki mam super w normie ;-) nawet ten cukier (wiem tigero, wiem ze pisalas) jest w normie :) heh mocz, morfologia git :D no i wazyla mnie polozna - o dzizas - od poczatku ciazy 5kg na plusie - przez ostatnie 5tygodni 4kg przybralam :O ooo matko corko :O ale najwazniejsze ze moja ukochana Kokosinska rosnie :-) posluchalysmy serduszka 144/min takze jestem spokojna ;-) Penelopka fajna ta lista, zaraz bede obczajac tego sprzedawce - bo mam taki sam sposob wiecej kupic od jednego :) wczoraj z mezem bylismy w bydgoszczy :P jupiiii bo mial szkole - pobuszowalam po sklepach no i bylismy w sklepie abc dla dzieci - ceny kosmos wole allegro mozna sporo zaoszczedzic :-) przymierzalam sie wczoraj do x-landerka ;))) no i ogladalam sobie wozek z gondolka joy silver z mutsy - boskiiii ale 2tysiace za sam gleboki wozek to troszku za duzo - gdyby nie ta cena to pewnie gleboki kupilabym z mutsy a spacerowke z xlandera :D no ale poki co w totka nie wygralam i kupuje zestaw x :D lozeczka dla dzieci sa boskie podobaja mi sie drewniane - biale no slodkie ;D masterek ale Cie babo wywialo gdzies byla :D jak sie czujesz :* kropeczko witaj studentko :) ja podobnie jak penelopa w wiekszosci leze na lewym boku - w koncu zdrowo :D mamuskamaj widzialam te wanienki z termometrem - bardzo fajne ;D x jak maz wroci daj znac jak wyrka -- aaa wczoraj widzialam w sklepie te ktore chcialas kupic wczesniej z zyrafka i z miskiem - dobrze ze nie kupilas kolory znacznie sie od siebie roznily.. z zyrafka ciemniejsze o wiele niz z miskiem nooo nie odniose sie do wszystkich wpisow - z reszta wiekszosc juz skomentowana :))) wiec sciskam i milego dnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie o basenie. Ja też miałam wielką ochotę chodzić, ale niestety po zrobieniu wywiadu dowiedziałam się, że mogę sobie darować. No cóż za dużo chloru w dzisiejszych czasach jest w tych naszych basenach :( A i ryzyko załapania grzybicy dość spore :( Także siedzę sobie w domku i ostatnio właśnie tak myślałam o piłce dużej dmuchanej- takową zakupię i będę sobie ćwiczyła indywidualnie w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest właściwie z tym chlorem czy są jakieś normy, czy jakoś to sprawdzić przed pójściem. Nie chciałabym ani sobie ani maluszkowi zrobić krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa - to super, że wszytko ok. a oprócz twojej wagi podali Ci wagę Niuni? Muszę poszperać troszkę na allegro na aukcjach, może trafię coś fajowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- no to git ze wyniczki masz dobre:) tylko sie cieszyc. o qrcze to faktycznie dobrze ze nie kupilam tamtych lozeczek. Gosciu mi mowil ze moze byc roznica w odcieniu no i wolalam nie ryzykowac. Moje dzis przyszly i czekam na meza z niecierpliwoscia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie nie mogę opędzić się od zachcianek... Właśnie zamówiłam sobie obiad, nie mogłam się zdecydować czy wybrać pizze czy frytki z gyrosem zamówiłam więc obie wersje obiadu i czekam na dostawę. Wiem, okropna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wage w czwartek podal mi radiolog na USG ok 860g :-) kropeczka - okropna to dla mnie jestes smaki robisz cholero jedna!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa gratuluje dobrych wyników :D Kropeczka pociesz się, że ciąża to dla nas jedyny czas kiedy możemy sobie na wszystko pozwolić bez wyrzutów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×