Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam:-D Czarna ja używam Bebiko poraz trzeci zresztą i jest ok:-D Ja się lenię po imprezce, ale trzeba posprzątać w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. ...x..... cudowne te Twoje dwa słodziaczki. Własnie sobie myslałam czy tak tylko przy drzemce na brzuszku śpią czy na nockę. uffffffff fajnie. Moja na chwilkę i koniec. Nie lubi. czarna..... ja na bebilonie jade i jak narazie to sobie chwale - nie zmieniam bo nic sie nie dzieje. Natomiast odnośnie KASZKI kukurydzianej którą dodałam do mleka musze ODSTAwić. Małej pojawiły się krosteczki malutkie na prawym policzku i podejrzewam ze to po tej nowo wprowadzonej nowości. No cóż - za szybko się jednak nie da. Jutro drugie szczepienie - mam nadzieje ze jakoś to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówki!! Melduje sie po dłuuuuugiej przerwie. Staram sie Was poczytywać na bieżąco ale niestety wiecznie brakuje czasu na pisanie. Zwłaszcza, że przebywając za granicą nie mam nikogo poza Mężem (który pracuje) kto by mi pomógł:( W dodatku 2 tygodnie temu Amelka zachorowała, dostała wysokiej gorączki i w nocy wylądowałyśmy w szpitalu gdzie spędziłyśmy 1,5 tygodnia. Okazało sie, że miała paciorkowca we krwi. Dostała antybiotyk i teraz już jest dobrze:) Poza tym Amelka rośnie jak na drożdżach ma jakieś 66 cm i waży 5.700. Musze sie pochwalić, że od kilku dni jak wykąpe ją o 19 i zaśnie koło 21, 22 to przesypia całą nocke do 6 czasem do 7 rano! Postaram sie pisać więcej jak tylko będe miała chwilke!! Narazie uciekam sie ubierać bo Amelcia ucieła sobie drzemke na macie! Pozdrwiam wszystkie Mamy i Dzieciaczki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no w końcu pobyliśmy dłużej z małą wczoraj na plaży, słońce już nie takie ostre więc fajnie, no i nawet karmionko było :-) mała padła tak po wycieczce że nawet nie mieliśmy sumienia jej budzić na kąpiel dzisiaj paskudnie....cały czas pada JOLA1237- moja teraz też się domaga po 200 ml, wcześniej zjadała 170-180 ml a teraz krzyczy o wiecej, trochę się boję tyle dawać na raz bo jak ostatnio zjadła 210ml to zaczęło się z niej wylewać, chyba zapełniła całkiem brzuszek :-) no ale 200 daję bo inaczej rykkkkk a przybiera akurat, prawie codziennie ją ważę bo mam taką możliwość (waga w domu pożyczona) wiec myślę, że to normalne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołszki napiszcie czy wam też strasznie wypadają włosy??? Mam wrażenie ze jak tylko szczotką przeciągnę po włosach - połowa jest na niej??????!!!!!!! Ale to od jakiegoś tygodnia tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilke - wyslalam Wam zdjecia Tymona na nasza poczte ;) W wolnej chwili moze uda mi sie troche Was poczytac...szkoda ze doba nie ma 48h wtedy bym miala czas na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) Matko, mój jak raz zjadł 120, to radość była wielka, ale na krótko. Dziewczyny, ten płacz był najprawdopodobniej przez bebilon pepti. Już w nocy podałam mu bebilon ha i mały w dzień spokojny. Dziwne, lecznicze mleko, a takie historie. Ale teraz zjada mi go bardzo mało 40-60, to samo w nocy i znów budzi się co 2 godziny. Można zwariować:) Poza tym jedzenie to dla niego konieczność, gdy czytam, że dzieci chętnie jedzą mleko, to nadziwić się nie mogę. Starszy syn jadł chętnie wlanie bebiko, ale nabawił się skazy białkowej. Tez kupiłam to mleko, ale nie będę eksperymentować. Z drugiej strony, jakby mu posmakowało, to może by więcej jadł. Jak myślicie? Alergii nie ma, ale ma zatkany nosek po nocy i lekarka twierdzi, że może być to jej zwiastun. A jak tam Wasze dzieci, czy tylko mój tak ma? Może to wcale nie alergia, a ja katuje małego niesmacznym mlekiem, bo wszystkie ha maja trochę gorzki smak. Miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero--super, że u Ciebie wszystko w porządku :) Atena-- też bałam się, że będą mi wychodzić, bo przez trzy miesiące nie jadłam nabiału.Włosy mam do ramion, często związuję, ale na szczęście jak na razie nic takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. My jesteśmy w drodze do domku. Mały póki co śpi cały czas. Jeszcze 70km zostało. Julietta mój też ma babolki w nosku po nocy. Wogóle lubi sobie psikać często. Ale dzieci póki leżą, to mają często zatkane noski, bo wydzielina nie ma jak spływać. Ja bym spróbowała mu podać normalne mleko. To że jedno dziecko ma skazę, drugie wcale nie musi jej mieć. Poza tym jak karmiłaś, to przestałaś tak ograniczać jedzenie i nic mu nie było. Atena ja się ostatnio cieszyłam, że mi włosy nie wypadają i powiedziałam to w złym czasie. Też zauważyłam, że znowu je gubię. A przed ciążą, to był mój straszny problem. Tigero jakby doba miała 48h, to i tak byłoby za mało. A tak to przynajmniej wcześniej się kładziemy spać i w kolejnym dniu mamy nowe siły:-) dziś mamy drugą rocznicę ślubu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mi też teraz wypadają włosy. Atena mam podobnie jak się czeszę to normalnie na szczotce zostawiam pół swojej czupryny. I też staram się związywać włosy, bo mała już porządnie za nie ciągnie i później ma ich pełno w swoich słodkich rączkach. A u nas trzy noce superowe. Chyba wszystko wróciło do normy. Zuzia wstaje tylko dwa razy o 1 i około 4 ( np. dzisiaj wstała o 4:30), więc mama się mega wyspała :) W ogóle przez ostatnie dni jest bardziej spokojniejsza i już nie marudzi i sama śpi już w łóżeczku całą noc :) Emilia fajnie, że wycieczka się udała. A mały jak widać lubi podróżować w samochodzie. A tak się obawiałaś... Jak widać niepotrzebnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Włosy... Hmm mi lecą garściami:) Dzisiaj spędziłyśmy fajny dzień. Rano przygotowałyśmy obiadek i ciastko. Potem poszłyśmy razem do kościoła. Pierwszy raz. Mała drżała jak słyszała organy, potem podniesienie i też strach, ale jak mamusia wzięła na ręce to od razu odwaga wróciła. Potem śmiałyśmy się, mała tańczyła przy lwowskich piosenkach hihi. Właśnie mi płakała i nie wiedziałam co jej jest a okazało się, że nie dojadła. Musiałam jej jeszcze dorobić mleczka. Przed 20 ją wykąpię i dam mleczko z kleikiem kukurydzianym za radą Atenki:) Naje się i pójdziemy spać. Już dzisiaj lekko zmęczona jestem. Cały dzień spędziłyśmy razem bo babcia wzięła się za porządki i zajmujemy się same sobą. Ogólnie fajny dzień był u nas chociaż troszkę pochmurny ale podobno jutro ma być piękne słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Przepraszam, ze sie nie odzywalam, ale mam duzo problemow rodzinnych - babcia w ciezkim stanie w szpitalu :( Na szczescie juz jest chyba lepiej, ale i tak kazda wolna chwile spedzam u niej. Przed chwila Was nadrobilam, ale nie pamietam,co odpisac. Jedynie pamietam Atene - mi tez zaczely leciec wlosy. To normalne, poniewaz w ciazy ich nie gubimy. Teraz wydaje sie, ze leca garsciami, bo guminy te standardowe 100 wlosow dziennie + te, co zostaly z ciazy :) Za kilka miesiecy (:(!!!!) wrocimy do normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamae obyś miała racje z włosami bo zostanę KOJAK.......hihiihih Dzień minąl nam fajnie, mam ochote na lepszy wieczór.........mniam mniam. hihihiih Czekam az mała sie obudzi i kąpanko..........do jutra paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILIA wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu oby tak dalej. ATENA niestety mam ten sam problem, obawiam się że będę łysa jak tak dalej pójdzie. Tigero, Dosia dzieciaczki po prostu są boskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) witam babki :D poki co tigero Twoj Tymon mnie rozwalil na czesci pierwsze :) a raczej zdjecia :P no tak boski chlopak :) szoook oczy ma przeeeepiekne :D co do wypadania wlosow... masakira i u mnie a mam dosc dlugie wlosy... strasznie lecą od jakiegos czasu :( bede lysa :/ mamuskamaj - moze mala miaala ten skok rozwojowy>>?? moja Ala ostatnio dosc malo jadla, byla placzliwa jak zawsze jadla 5x dziennie po 120ml to teraz problem byl czasem zjadla 30ml czasem 60ml juz sie martwilam a moje dziecko tak zareagowalo na cieplo, no bo niedosc ze lato to ja karmiac ja tez grzalam - od dzis karmie ja w lezaczku albo w lozeczku ukladam poduszki i karmie - mala je wsjo zostawia sucha butle SZOK :) w czwartek szczepienie ! wrr mam nadzieje ze dobrze bedzie ;))) Poki co relaksuje sie, miśka juz spi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki, my się urlopujemy już prawie tydzień, Ninka jest cudowna, drogę zniosła super, przespała 5 godzin ciurkiem, a jechaliśmy 6h w sumie ;) Słodziak nasz malutki. Klimat jej ewidentnie sprzyja. a obawiałam się takiej zmiany. Bawaria i wysokie góry jej odpowiadają :D podczytałam troszkę ale nie wszystko, będę nadrabiała w domku. Nina zaczęła już jeść 170ml, dwa dni temu pobiła rekord i wciągnęła 200ml!!!!!! ale to był ewenement ;) Atena - włosy jeszcze mam,ale jak tak dalej pójdzie jak u Ciebie to już niedługo... Wyciągam je garściami i zaczęłam się już powoli tym martwić ale jak przeczytałam wasze posty na ten temat to już wyluzowałam.... a rzeczywiście w ciąży nie gubłam wcale kłaków.... Pozdrwiam was serdecznie i całuję gorąco ;) wracamy pod koniec tygodnia to postaram się nadrobić straty.... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki My się dziś wybrałyśmy nad wodę na 5h. Mała dziś tak chlapała w wannie że cała mokra byłam. Atena35 - ja tak mam od porodu, na szczotce mam tyle włosów po jednym czesaniu' co kiedyś po tygodniu masakra ;/ co do tego mleka pepti. To ostatnio byłam po nie w aptece nie tam gdzie zawsze, akurat nie miałam recepty od lekarza. I ta głupia baba do mnie że mi nie sprzeda bo to jest mleko tylko na receptę tłumacze jej że na receptę jest dofinansowanie 50% a bez recepty place 100% i normalnie można kupić, a ona dalej swoje ze tak jest w całej Polsce nerwy takie miałam powiedziałam jej ze to jej widzimisię. Bo jakoś kupuje w innych aptekach.... Mojej cały czas towarzyszy kichanie przy tej skazie na początku miała katar, ale już przeszło! Emilia- gratuluje rocznicy:* Daria właśnie jadę do Poznania i do tego dr Napiątka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o tak dziwnej porze :) Moj Olek zrobil mi pobudke o 4.30 i nic nie zapowiada jego zasniecia wiec sie poddaje i teraz sobie lezymy :p Jak wogole spaly Wasze Maluchy? Bo Oles dzis wyjatkowo licho, pierwszy raz od kilku tygodni wstal na jedzenie juz o 1.20!!! Norma dla niego to 4.30. Zastanawialam sie czy nie bylo pelni ale nie moglam zobaczyc bo cala noc lalo i niebo bylo zachmurzone... Dziewczyny nie straszcie mnie ze dopiero teraz zaczely wam sie problemy z wlosami bo ja sie cieszylam ze po ciazy dalej mam fajne wlosy i paznokcie mocne jak nigdy a teraz to juz mam lekkiego pietra ze moga jeszcze zaczac wylazic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) U nas nocka standardowa, czyli pobudka ok.3.00 i po 6,00 i nie śpimy już.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie rośnie prawdziwa córeczka tatusia, bo głównie się do mojego m. uśmiecha i śmije się w głos jak go widzi, a do mnie hmmm jak coś zbroi ;-) dzis rano zaśmiała mi się w głos, a to dlatego że mąż na noc źle zapiął małej pampersa i się odpiął rzep w nocy rano mała zrobiła siusiu i coś pomrukiwała ja ją biorę na karmienie a tu caaała wielka kałuża pod nią ..no węc ja zmartwiona gadam do niej ojoj co sie porobiła a mała mi na to na przewijaku wybuchnęła głośnym śmiechem.. no to muszę przyznać że wstrzeliła się w moment hehe :-) teraz idziemy na spacerek z moim małych kochanym urwisem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Daria do polecanych ortopedow w Poznaniu dopisuje lekarza mojej Maludy - dr Koch, super wujek :) i non stop do niego masa dzieciaczkow przychodzi. U nas nocka standardowa, budzenie 5 rano, spanie od 20tej. Czy Wasze dzieci tez coraz mniej spia? Moja dzis tak marudna ze juz nie mialam pomyslu co z nia zrobic i teraz siedzi przed akwarium i gada z rybkami, jedna z niewielu rzeczy ktora pomaga na takie paskudne dni. U nas w sumie na padanie sie ma, wiec nie wiem czy wybedziemy na spacer, bo cos mala katar dostala, tzn nie to ze kapie jej z nosa, ale slysze jak ociaga i "rzęzi" Lece Was poczytac bo troche zaleglosci mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas podobnie bylo w sobote: maly spal 5 minut, budzil sie i marudzil. I tak caly dzien :( Wczoraj juz na szczescie wrocil do normy - dwie krotkie drzemki po godzince i jedna 3 h :) Ufffff Annjaaa - moj synek wybucha smiechem za kazdym razem, gdy powiesz mu: daj buziaka. Ubaw mamy przy tym wszyscy :) DeeYaa - u nas na nude jest mata i karuzela. Od kilku dni maly ciagle z nimi gada, a jak sie zmeczy, to zasypia :) Dzis w nocy mi synek strasznie mocno zwymiotowal. Rano w kupie bylo duzo sluzu. Wydaje mi sie, ze to od lodow, ktore wczoraj zjadlam, a ktore mialy w sobie orzechy laskowe. GLupia mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaskiiiiiii my juz po szczepieniu 5w1 małą była dzielna. Kolorowa grzechotka przyćmiła ból nóżki po ukuciu. Waga 5600. Ide was poczytac, ale juz widze ze łysa nie będę tylko ja. więc sorki ale musze pokrzyczeć ....huraaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A ja właśnie sprzedałam córę cioci i zaraz idę gotować obiadek :) Trelev myślę, że masz rację, poczytałam trochę o tych skokach rozwojowych i by się to zgadzało. Ale jazdę mieliśmy niesamowitą a później w dzień oczy na zapałki ;) Teraz śpi normalnie, wstaje dwa razy a głodomorek się z niej taki zrobił, że szok :D My też musimy się udać do dobrego ortopedy i powiem Wam masakra. Najbliższy termin na wizytę prywatną na koniec sierpnia!!! Czekamy już 2 tygodnie, a innych tak dobrych lekarzy nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj - oj jak ja Ci zazdroszcze! Kocham moje dzieci najbardziej na swiecie, ale czasem sprzedalabym je komus, chociaz na pol godzinki.... Niestety niewielu jest chetnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jakiz tu ruch dzis maly :P ja juz po spacerze z mala :) teraz ma drzemke ;D ale u mnie cieplo masakra :/ wole naprawde jak jest chlodniej- bo tak to sie mecze :/ Ciekawe co tam u innych dziewczyn, BUNI BARTOLENKI.. Ciekawe jak tam ZnowMamie idzie przprowadzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×