Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny normalnie naczytać się nie mogę, że maluszki tak długo śpią. Moja Zuzia wstała o 23, później 1:30- głodna jak nie wiem co, następnie 3:30 i już musiałam ją wziąć do nas do łóżka, bo po którymś razie z kolei wstawania do niej miałam dość. Pospała do 5:30 :( później pobudka o 6:30 i dziecko już było wyspane. Normalnie nie mam już siły. A najlepsze jest to, że my mega niewyspani po takiej nocce a nasza mała kruszynka śmieje się do nas na całego :D I jak tu się złościć na takiego śmieszka ;) Emilia ja nie pomogę, bo u nas jest teraz 4 tygodniowa przerwa z ważeniem. Następne szczepienie mamy 24 i wtedy się dowiem ile mała przybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśkamaj a ty karmisz też piersią? Faktycznie co rusz pobudkę masz w nocy. Nie zazdroszczę. My już wyjechaliśmy. Mały śpi. Póki co deszcz pada:-( a Atena pewnie podróż odsypiasz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esti powodzenia na chrzcinach. Już pewnie za chwile będziecie po wszystkim. Na pewno będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello już jestem jestem. Emilia no wkoncu dosyć bo kasy poszło za dużo. Nie nadrobię was kochane - wybaczcie, ale wiem ze niektóre z was będą chrzcić więc życze wspaniałej tej chwili. Ja sie popłakałam ze szczęścia - jak ksiądz dawał znak krzyza i przyjęcia do aniołków. No to było silniejsze ode mnie. Cudowna chwila. Od jutra podam kaszkę kukurydzianą, bo ryżowa jej nie pasuje. Ciekawa jestem czy zmniejszy się czestotliwośc posiłków. Obecnie po 2,5 mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kasa wszędzie potrzebna. A zwłaszcza na wakacjach, bo wciąż coś kusi. Ale Atenko co użyłaś to twoje:-) pewnie się opaliłaś i laska z Ciebie na całego:-) ku... Mać co za pogoda! Wszędzie leje! Nie lubię jechać w taką pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia - opalona - raczej musnięta słoncem, bo ostatnie 4 dni padało i skóra szybko zmieniła się w bledszą. No ale co tam. Było fajnie. Odnośnie karmienia to dodam ze moja jeszcze nie przekroczyła nigdy 120 ml. ( np karmienie ok 4 rano), a po takiej dawce zjada mi potem już tylko 90 ml i czasem 20 ml zostawi. We wtorek idziemy na II szczepienie to sprawdze wagę bo po rękach czuć ze ponad 6 kg lekko jest. Podałam juz winogronowy soczek i mała go toleruje doskonale jak również jabłuszka z Gerbera ( łyżeczka dziennie). Emilia życzę więc samych słonecznych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co ja przezywam po drodze to masakra. Jestesmy w samym srodku nawałnicy. Deszcz leje jak by sie chmury oberwały. Do tego burza jest. Chyba w życiu nie jechałam w taką pogodę. A ja jeszcze synka w taką podróż wzięłam. Cała się trzęsę od tego wszystkiego. Już widzę jakie ja mleko wyprodukowałam sam stres dla małego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia ja dokarmiam mała moim mlekiem, ale już tylko z butelki. Wcześniej Zuzia nie chciała doić cyca w dzień, a w nocy była zaspana już było ok. Od kilku dni odrzuciła też cyca w nocy i już karmiona tylko mm, bo niestety nie mam już tyle pokarmu. Mimo, że staram się ściagać często to jest ino ino jego :( A tak bardzo chciałam karmić do 6 miesięcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka a może masz ten kryzys laktacyjny? On się pojawia w 6tyg. Później w 3 i 6 miesiącu. Ja mam teraz też taki kryzys. Pierwszy też mnie dopadł w 6tyg. A Ty widzę,że dzień po mnie rodziłaś. Ja teraz mam miękkie piersi a w nocy to dziś tylko 50ml ściągnęłam z jednej piersi mimo, że mały ostatni raz jadł o 22. Ale wtedy nie zalecają dokarmiania mm, bo to błędne koło. Trzeba po prostu częściej pierś dawać. Poczytaj o tym. Bo wcześniej też miałaś na pewno dużo mleczka, a szkoda bo ja też tak myślę żeby min. Te 6miesięcy karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mimo że odciągasz mleko laktatorem dość często, to i tak słyszałam że po sztucznym odciąganiu mleko zanika. I że tylko naturalne ssanie pobudza produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddddddd
dziewczyny ja tu rzadko bywam na kafe, ale mam prośbę - możecie napisac ile waza Wasze pociechy?moj bobasek takze jest z maja i zastanawiam sie czy za duzo nie wazy........ bo czesto niektore osoby mowia,,ale grubasek" a mnie to denerwuje. dla mnie jest najpiekniejszy:) tak jaj dla kazdej innej mamy jej dziecko. z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dddd ja mam chłopca i waży 6130. Urodzodził się z wagą 3980. Ale każde dziecko jest inne. Jeśli karmisz piersią, to nie ma że go tuczysz. Dziewczyny szczęśliwie zajechaliśmy na miejsce. Ale droga była okropna. Smutno mi bo nie ma tu Wujka, który zmarł w maju:-( jutro idziemy zwiedzać, bo ma być ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja na chwilkę, komputer mi się spalił i muszę korzystać z kompa mojego męża hihi:) Moja mała ma gdzieś z 6 kg ale nie ważyłam jej od ostatniego szczepienia więc nie wiem, ostatnio było przed 5:) Co do jedzenia to też mały niejadek, zjada mi max. 90, nawet jako noworodek jadła więcej bo raz wciągnęła 170:) a teraz marudzi i wypycha jęzorkiem smoka. Nie martwię się, widocznie tak chce bo rośnie mi w oczach. Atenko mojej małej też kaszka nie pasuje i jutro kupię jej kukurydzianą. No ale soczki, zwłaszcza jabłkowe uwielbia. Zastanawiam się nad podaniem jej jakiejś herbatki z tych po 4 miesiącu. Kupki robi mi każdego dnia dwie więc nie martwię się o te sprawy. Pierodziochuje też na całego. W przyszłym tygodniu mamy szczepienia a dzisiaj idziemy powoli już spać bo chcę wyciągnąć jutro męża na grzyby. Dzisiaj mała jechała ze mną sama samochodem - jak fajnie było:) Patrzyła na mnie i uśmiechała się, chyba dumna, że jest na przednim siedzieniu. Pamiętam jak mnie mama pierwszy raz z przodu posadziła hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzisiaj cały dzień na nogach, jutro chrziny o 14;-) Zaraz sie kładę, bo padam:-D Dobranocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ale cisza rzeczywiście. Moja dostała dzis kaszkę kukurydzianą - i zamiast 90 jak zawsze zjadła 120!!!! szok to dla nas był bo nigdy tyle o tym czasi enie jadła. Teraz śpi jak suseł. ....x..... czy Twoje maleństwa śpią na brzuszkach???? bo widziałam zdjecie majki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Atena- staram sie klasc maluchy jak najczesciej na brzuszku i one lubia tak spac. W lozeczkach jednak nigdy tak nie klade. Spia tak tylko w dzien podczas drzemki przy nas. Emilia- to mialas droge cala w deszczu. Dzis juz pogoda dopisuje wiec zwiedzaj:) U nas dzis cieplo mi jednak juz za cieplo hehe:P Kobitki milej niedzieli, trzymajcie sie i milo wypoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majoweczki faktycznie tu cichutko weekendowo! izamaj dziekuje za odpowiedz troche mnie uspokoiłas!pozdrawiam wszystkie majowe mamusie i ich kochane babelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale pustka tu dzisiaj... Ja przeżyłam dzisiaj kryzys, nie miałam już cierpliwości do mojego szkraba. Już mi przeszło jak poszłyśmy na spacerek, patrzyłam na nią ja uśmiecha się do pani sprzedawczyni i zaczepia ludzi w sklepie to puknęłam się w głowę i pomyślałam, że przecież tak mocno ją kocham... Ale ja pipa jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Ja na chwile, bo padam na pysk.Mlody juz spi i grzeczniutki dzis byl, ale jak sie jest calutki czas samemu z dzieckiem to wiadomo wieczorem jest sie padnietym.Moj M chory, wiec wiadomo nie bierze Wiktorka na rece, ale tak naprawde to on sie i tak za duzo Wiktorem nie zajmuje. Esti,Izamaj pochwalcie sie jak tam po chrzcinach? Emilia a Twoja wycieczka jak tam?Mam nadzieje, ze milo spedzasz czas. Atena jestem w szoku, ze Twoja Corcia tyle zjadla.Ja poki co nic jeszcze nowego nie wprowadzilam, ale Wiktor wyglada sobie niezle, zrobil mu sie drugi podbrodek i takie pulchne poliki, ze szok.Cyc jest to wygoda, ale rowniez uwiazanie dla mamy. Kropeczko ja czasem tez mam moment,ze dopadnie jakis dolek, ale to tylko chwilowe i chyba normalne. Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :* Moja już je 180ml 3x na dobę a pozostałe 3 różnie od 100ml po 150ml dużo zależy od pogody. Moja dała czadu dziś w nocy. Obudziłam się o 2 zdjełam jej butki, przebrałam pampa, zakładam butki a ona się obudziła i leży, wzięłam ja do siebie i do 2:50 się wierciła spać nie mogła ;/ wiec o 3 postanowiłam "dam jej butle to będzie pojedzona to budzie spać" Zjadłą sobie 120ml i dalej leży ogląda tv i zacieszą. o 3:30 postanowiłam zgaśić tv i się zdrzemnąć a Mała jak chce to niech sobie leży. Zgasiłam a Mała zaczęła gugać tak głośno ze się śmiałam sama do siebie ze chyba postanowiła mi opowiedzieć bajkę na dobranoc. Tak głośno gugała i się śmiała że nie mogłam się zdrzemnąć o 4:10 dałam jej smoczka i w koncu zasnęła spała do 11:40 :))) Jak jutro będzie pogoda pojedziemy do Poraja :) Co do jej stopki to mi się wcale nie podoba, zaczęłam czytać jeszcze o tym w necie, i postanowiłam że pojedziemy do Poznania na konsultacje do lekarza który włąśnie w tych sks się specjalizuje i niech on zobaczy tą stopkę. Bo ja jakaś nie spokojna jestem ;/ Do Poznania mamy 300km nie wiem jak mała zniesie podroż nigdy tyle nie jechałyśmy. Do Krakowa mamy 100km to raz w tygodniu jeździłyśmy zawsze spałą i w jedną stronę i w drugą. No ale jak trzeba to trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyjdę z siebie .... Kupiłam małej tylko łóżeczko i komodę. Chce teraz do kompletu do komody zakupić szafę nie mogę jej znaleźć na allegro nigdzie, nie pamiętam nawet nazwy mebli ... Nie wiem czy pamiętacie bo wam wysyłałam link taka biała komoda z 4 szufladami i z boku z tyłu miała półki ... niech to szlak mogłam odrazu kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny tak czytam i wychodzi na to że mój mały to żarłoczek. Od kilku dni zjada 200 ml mleka a wcześniej zjadał 170ml ale ciągnął dalej jak mu się skończyło i płakał to robie mu 200ml i też wszystko wypija ale już nie płacze jak zabieram butle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki.My dziś mieliśmy super dzień. Pogoda dopisała. Byliśmy na rynku i w ogrodzie japońskim. Jak ja kocham Wrocław. Dla mnie to najpiękniejsze miasto. Już dawno chciałam je pokazać mężowi. Mały grzeczny. Wczoraj zasnął ok 22. 00 i do 6.00spał. Jutro już wracamy do domu. W czwartek mąż wyjeżdża do Austrii na dwa tygodnie. Właśnie jak tam Esti i Izka po chrzcinach? Kasiula ja pamiętam te Twoje mebelki ale nazy to już nie kojarzę. A nie masz na allegro histori? Nie dziwię Ci się,że dalej szukasz specjalistów do nóżki, bo chcesz jak najlepiej. Ale jak Cię coś niepokoi to lepiej to sprawdzić. Kropeczko każda z nas ma gorsze dni, nie przejmuj się tym i bez wyrzutów proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola wow ale porcja mleczka. Mój to jeszcze chyba 150 nigdy na raz nie wypił. Dziś 125 mu odciągnęłam, to ładnie wypił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki imprezka się udała;-)Oskarek w kościele nie płakał, choć przez moment było blisko, ale zasnął:-D Zaraz siE kładę po padam;-) Dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia-83 kupowałam je dawno wiec w kupionych tego już nie mam ;/ chciałam po komentarzach dojść lub e-mailach ale kurcze kupowałam z konta firmowego i za dużo szukania nie dojdę chyba do tego :( izamaj - to świetnie że mały grzeczny w kościele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w szoku widzac ze niektore maluszki jedza juz po 180. Moj niestety najwiecej wciagnie 120 i to tez tylko ew nocy. W dzien ostatnio jadl mi tylko po 60-90. Teraz powoli mozemy zmieniac mleko i przechodzimy na bebiko wiec je coraz lepiej. Moze ktoras z was ma swojego maluszka na tym mleku bo z checia dowiedzialabym sie co inne Mamusie sadza na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×