Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

U nas nocka ok, Julka zapłakała po 2, lecę do niej, a ona śpi, widocznie coś jej się przyśniło. Pobudka o 5 i o 7.30, teraz znów śpi, a ja lecę sprzątać przed chrzcinami. Dziewczyny, jak ja ją zostawię? Od 18 sierpnia mam szkolenia, mam nadzieję, że po 2-3 godziny dziennie, bo dłużej nie dam rady. A Julcia nie umie pić z butelki, jak ona to zniesie? Ryczeć mi się chce, jak o tym pomyślę! Kasiula, fajny pomysł z tym ślubem:) wesela nie musi być, ale sukni to bym nie odpuściła:) moją wymarzoną uszyła mi krawcowa za... 800 zł z materiałami i była prześliczna:) Penelopa, ja też myślę, że u nas ślub dużo zmienił na lepsze. Jakoś nie umiałabym żyć bez ślubu, tak mi się wydaje. Widocznie jestem tradycjonalistką albo po prostu jestem zacofana, zaściankowa i mam ograniczone horyzonty:) i dobrze mi z tym:) O, wstała, nici ze sprzątania. Ale zaraz przyjdzie moja siostra, to posiedzi z maluchem, a ja posprzątam. Lecę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzis spalam 3 h. Wczoraj dostalam informacje od szefowej, ze nie przedluza mi umowy.. I tak chcialam posiedziec z dzieciakami jeszcze troche, ale w ramach wychowawczego. Dziwnie tak stac sie nagle bezrobotna :( Smutno mi z tego powodu, bo gdy pracowalam, to bylam niezastapiona - kazde wolne to byl problem, bo przeciez umra beze mnie.. Teraz jak mam dzieci, to widac, ze nie jestem juz dla nich tak wartosciowym pracownikiem, wiec pa pa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopko moja jadła jak miała 2mies 150ml tera od tygodnia je 180 na modyfikowanym pisze ze 150je 3mies dziecko. Moja z jedzeniem od zawsze mies do przodu :) pytałam lekarza i powiedział mi ze jak głodne to dawać więcej chyba ze ulewa to mniej a częściej. 147os to dużo my naliczyliśmy chyba 80 i tak pewnie nie wszyscy by przyszli wiec by było by 50-60 To wielkie weselicho mieliście. My z piatku :) pasuje mi ten opsis hehe Esti1983 - suknie by była wtedy ale nie taka jaką mam w głowie, bo wiadomo pogoda na wielkim plusie wiec bym musiała zmienić koncepcje. Za to marzy mi się że ja i Julka mamy takie same kiecuszki hehe I tego nie odpuszczę!!! Kiedyś Myślałam o takiej tylko w lekkim rózu ale jeśli by ten slub miał być w ciepłych krajach ta kieca odpada.. http://www.google.pl/imgres?q=suknia+%C5%9Blubna+ksi%C4%99%C5%BCniczka&hl=pl&sa=X&biw=1366&bih=664&tbm=isch&prmd=ivns&tbnid=NKXBOnSi38hf9M:&imgrefurl=http://decorka.pinger.pl/m/5760410/fasony-sukien-slubnych&docid=tV1I9sETw8P-eM&w=332&h=500&ei=Ld5ETr7tOsrLswbl5YykCQ&zoom=1 Moja plącze łzami od 1,5miecha ale na gipsowni jak jej nóżkę gipsowali to za każdym razem bidulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamae- a jaką miałaś umowę???? kasiula ta pierwsza suknia to ta twoja wymarzona?bo tam kilka różnych.? ja miałam suknie w stylu empire coś w ten deseń: http://www.google.pl/imgres?q=suknia+%C5%9Blubna+empire&hl=pl&sa=G&gbv=2&tbm=isch&tbnid=c5_7Bc_EEfBXrM:&imgrefurl=http://tablica.pl/oferta/zwiewna-suknia-slubna-grecka-empire-okazja-ID7sH9.html&docid=dAmuR_xLVZdykM&w=318&h=461&ei=beFEToWGN4nKsgaz1d3ABw&zoom=1&iact=rc&dur=198&page=8&tbnh=175&tbnw=115&start=158&ndsp=22&ved=1t:429,r:2,s:158&tx=89&ty=77&biw=1280&bih=669

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moja mi dala dzis czadu od rana masakra!!wstala o 6 z takim placzem ze hej!!obudzila chyba caly blok!!na szczescie zjadla i dalej spala do 9 a teraz kima u mamuni na kolanach :) chyba ma ten skok rozwojowy bo od paru dni dziwna i strasznie marudna jest!!wczoraj np poszlam z kolezanka w ciazy na salatke do knajpki i przyszedl na chwile M kolezanki a mala w taka histerie wpadla ze szok!!biegiem z tamtad uciekalysmy hehe:D kasiula jak bym miala teraz brac slub to bym zrobila tak jak pisalas!!fakt wesele bylo fajne ale dla gosci!!dla mlodych z pewnoscia fajniejsza pamiatka byly by jakies cieple wyspy!!ale obowiazkowo musicie zabrac ze soba jeszcze fotografa :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowe mialam na czas okreslony, bo tylko takie u nas daja, ale nigdy nie bylo problemu z przedluzeniem. Ale widac teraz pracodawcy nie chce sie placic doswiadczonej osobie, ktora moze chciec brac wolne ze wzgledu na dzieci :( No trudno! Mysle, ze pomysl z weselem w cieplych krajach jest super. Moja przyjaciolka zorganizowala sobie w ten sposob slub na seszelach: tylko ona i jej narzeczony. Wszystko im zorganizowali - slub nad woda, kolacja na plazy... bajecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka-świetny film właśnie oglądam :-) a tak mi przyszło do głowy dziewczyny, napiszcie jakie macie materacyki w łóżeczkach dla maluchów, bo ja mam ten kokos-gryka i jakby mojej córci było na nim niewygodnie , myślę nad zmianą, albo przynajmniej żeby na tą grykę obrócić, widzę, że jak jest na płasko to marudzi że jej niewygodnie, za to najlepiej się czuje na przeijaku, jakby lubiła być na twardym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. Kasiula- ja mialam skromny i maly slub bo takiego wlasnie chcialam. mysle ze cudowny masz pomysl z tym slubem. nie rob slubu dla kogos tylko to ma byc Wasz dzien Dziewczyny Jasiek ciagle nie podnosi glowki jak lezy na brzuchu, jak go trzymamy tez nie trzyma, cos tam probuje bo przewraca glowke jak lezy ale to szybko i koniec. Za tydzien skoncza 3 miesiace i wybierzemy sie chyba do lekarza \, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x fakt kazde dziecko sie inaczej zachowuje ale jak cie cos nie pokoi to pewnie pogadaj z lekazem zbada Jasia i napewno cie uspokoi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A my już po pierwszej nocy osobno. Nie było aż tak źle. Oczywiście trzy pobudki, więc bez zmian. Po jedzeniu Zuzia ładnie zasypiała na szczęście. Jejku jak ja bym chciała, aby mała budziła się tylko raz. Na razie to chyba niewykonalne, bo ostatnio zrobił się z niej mały głodomorek :D Penelopka nam też miną dwa lata 29 sierpnia :D Jejku jak ten czas zleciał szybko:) Mojej małej pojawiły się łezki około 2 miesiąca. Teraz rzadko płacze, powiedziałabym, że raczej wymusza :) A mała właśnie usnęła w łóżeczku, trochę postekała i udało się :) Ale czasami ciężko być konsekwentnym szczególnie jeśli chodzi o takiego bobaska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari- no zaczyna mnie to niepokoic choc staram sie myslec ze potrzebuje troszke wiecej czasu niz np. siostrzyczka. maz bral przedwczoraj Jaska na samolot bo tak na chwilke z nim probujem i jasio chwile trzymal glowke wyzej a z kolei wczoraj na samolocie jakby mial lenia i nie chcial tej glowki w ogole podniesc i na rece ciagle lezala:/ staram sie myslec ze wszystko jest ok ale juz troszke pozno sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nocek to dzisiejsza piekna i wymarzona hehe:) Majka rzucala sie tylko do 22 i juz nie bylo tego placzu jak wczoraj, troszke postekala i obudzili sie o 4.50 na pierwsze noce karmienie:P dla nas to szok:P po 6 maluchy zasnely znowu i spaly do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja znowu wpadam jak wiatr do was!!cigle cos mi zajmuje dzien i niemoge sie zmobilizowac do kompa! x moj mały tez nie podnosi glowy na brzuszku jak go trzymam na prosto to radzi sobie calkiem całkiem!i sama nie wiem czy to moze tak byc jeszcze w tym wieku.na wszelki wypadek zapisałam go do lekarza na czwartek wiec zobaczymy.wczoraj był wazony i ma juz 7 kg.az trudno uwierzyc ze 3 miesiace temu miał 2270. a i pytanie małe dla was kobitki.ktos z was jeszcze czeka na okres karmioc dziecko mm czy tylko juz ja zostałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja wpadam tylko jak wiatr i zaraz uciekam. Nie mam dzisiaj czasu, bo jutro wyjeżdżamy na weekend do Wrocławia. Nie pisałam Wam wcześniej, bo nie było pewne czy pojedziemy. A że poprawia się pogoda, to zwiedzimy trochę Wrocław. Martwię się trochę jak Mały zniesie podróż i nowe otoczenie, no ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Penelopko szybka wiadomość dla Ciebie. Żabka wibruje, jak się pociągnie za tasiemkę na pleckach ( ta co kółeczko jest na niej) ;-) Żabka mi działa, a słoneczko niestety nie. Później postaram się jeszcze odezwać. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaha właśnie byłam sprawdzić, ejjjjjjj faktycznie żaba wibruje :D ale jestem ciemna masa :P a słoneczko jak? dalej nie działa?;/może wyciągnij i włóż baterie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa no co ty! to ta 4 kiecka nie wiem czemu loguje stronę. a ne samo zdjęcie. Śliczna te kiecucha. Taki styl też łądny :) Kari86 - fotograf - oczywiście jest w cenie ;p już sprawdzałam hehe Mamea - no właśnie taki mi chodzi po głowie, jak oglądam zdjęcia w firmach które to organizują to coraz bardziej jestem napalona właśnie na takie weselicho !!! annjaa- Ja mam z lateksu firmy Hevea i jesteśmy zadowolone. Sama mam materac który ma 8cm lateksu i jestem zadowolona niestety na materac dla nas z całego lateksu nie było nas już stać ;/ bo i łóżko musiałam kupić do nowego M. Ale jak za kilka lat będę zmieniać to obowiązkowo lateksowy :) ...X... napewno z Jasiem dobrze , ja sie też martwiłam o moją, ale już widzę postępy :) moja tylko leżąc na brzuchu nie podnosi głowy. Najlepiej jak mówi kari skonsultuj z lekarzem to Cię uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołszki :) u nas spoko noc, mala dzisiaj juz inna, poki co nie ryczala ani razu, juz jestesmy po spacerku pozniej pojdziemy jeszcze raz :) co do podnoszenia glowy - moja Ala to jest leniuszek - fakt ze zbyt czesto jej juz na brzuch nie kladziemy bo kiedys po takim lezakowaniu ryczala strasznie, jakby ja kolka od tego wziela - a mowia ze na kolke pomaga... trzymajac ja na rekach pieknie trzyma glowe prosto a jak na brzuch to wcina pieluche albo polozy sie na bok i mymla reke :P wogole tak sie slini no leci jej z buzki ze bluzki mokre ma... Kasiula- moj zwiazek tez o wiele sie wzmocnil po slubie i nie wyobrazam sobie bez wesela i najblziszych.. my mielismy ok 90 osob.. bardzo wzruszajaca chwila, najpiekniejszy dzien w moim zyciu - poki nie mialam Ali bo z nia kazdy dzien jest piekny :) Noooo i suknia slubna- rano z bolem ja zdejmowalam tak sie czulam w niej pieknie i dobrze :D caly ten dzien bardzo wazny zarowno dla Nas jak i dla naszych rodzicow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna stronka prosta i czytelna, bo te siatki centylowa to jakoś nie przemawiają do mnie:P średnio się w nich łapie hihihih:classic_cool: Zapoznaj się z danymi przedstawiającymi prawidłowy wzrost i wagę dziecka w pierwszym roku jego życia. Dzięki nim możesz upewnić się czy twoje dziecko rozwija się prawidłowo. http://tnij.com/9mzpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3miesiace wzrost 57-64 4miesiace 59-67 Moja ma 3 miesiace i ma 67 :)) Jak by była chłopcem to i tak ma 1cm więcej hehe Wasze też takie duże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia- nie stresuj sie, maly na pewno dobrze zniesie podroz. Milego wypoczynku:) Dziewczyny pocieszylyscie mnie z ta glowka troche. ja widze ze on troszke probuje juz na brzuszku podnosic ale za rece jak sie zlapie to glowa zostaje i w pionie tez sie chwieje. Dlatego czekam tydzien jeszcze i jak nie bedzie postepow to zapisze go do lekarza, niech zobaczy co i jak. Penelopka- stronka fajna, w siatkach centylowych i tych wykresach tez sie nie lapie:P Jasio jest w dolnej granicy cm ale lapie sie:P a jak dzis maly z kupka? dalej ten sluz?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak śluz nie ustępuje. do 18 nie będę czekać. we wtorek zrobię badanie kału i moczu./pn święto/ zobaczymy co wyjdzie... wiecie, że on śpi od samiutkiego rana z godzinną przerwą? a tu 15 się zbliża szok! ..x.. a próbowałaś... jak lezy na brzuszku dać mu łokcie pod klatkę piersiową wiesz o co mi chodzi? albo spróbuj go położyć na swoich kolankach na brzuszku bokiem do Ciebie.. może tak będzie mu łatwiej.. mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi? może znajdę jakieś foto. http://www.flickr.com/photos/andraka/342944431/ oo tutaj dobrze widać te rączki możesz dać nawet jeszcze bliżej siebie a co do pozycji na kolankach na naszej poczcie wysłałam kiedyś poradnik zawitkowskiego jest w folderze książki przepisy itd na samej górze jakoś .. i spójrz na stronę 18 on tam pokazuje jak na udach trzymać malca. nie stresuj się , dobrze będzie. pamiętaj, że jasiu był mniejszy i potrzebuje może troszkę więcej czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Zuzia właśnie ogląda bajki. Polecam kanał baby tv, fajne bajki, kolorowe i bez przemocy co najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, posprzątane, nawet siostra mi poprasowała:) na wieczór zostaną mi tylko ciuszki Julci do poprasowania, bo na razie schną, trochę szycia (moja sukienka, opaska Julki) i oblekanie pościeli dla gości. Głupio mi, bo mama z teściową wszystko gotują, a ja nie mam nawet jak im pomóc. Julka ostatnio marudzi i ciągle na rękach, teraz też przy cycu. Adam musi jeszcze pojechać po napoje do biedronki wieczorem. A ja z Julką idziemy do księdza za godzinę po zgodę na chrzest w innej parafii. I spowiedź na 18. Jeszcze trochę mamy tego załatwiania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa- dzieki za te pozycje, juz przecwiczylismy ta na kolanach. mam nadzieje ze wlasnie on potrzebuje troszke wiecej czasu i bedzie dobrze. Dobrze ze zrobisz te wyniki, lepiej nie czekac bo to pewnie nic takiego ale lepiej sprawdzic skoro nie ustepuje. A co do snu to mi dzis identycznie Majka. wstala o 9 na karmienie i dalej sen, pozniej o 12 i dalej sen az do teraz spi. Nie wiem co jej dzisiaj:P a Jasiek markotny dzisiaj strasznie wiec to i lepiej ze ona spi dzisiaj bo przynajmniej moge mu wiecej czasu poswiecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, ja dzisiaj mam 5 rocznicę ślubu - śmieję się do starego hihi, że jak wytrzymam jeszcze 5 lat to medal dostanę:) Chciałam go wyciągnąć na chińszczyznę ale chyba apetytu nie ma:) Mała już dzisiaj zadowolona, w przeciwieństwie do wczoraj szego dnia:) Troszkę dłubie jeszcze w buzi łapkami ale uśmiecha się i gada. Ehhh lecę już bo pakuję mojego tatę na ryby - jedzie na tydzień nad jezioiorko łowić. Pojechałąbym z nim ale mam małą - może w przyszłym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki;-) Ja dzień pod znakiem sprzątania, ale już padam. Pospałabym chętnie:-) Jutro przygotowanie jedzonka i do spowiedzi. Jeśli chodzi o ślub to mój był wieki temu:-) 12lat temu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×