Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

justz kochana współczuję z powodu babi ale na pewno wszystko będzie ok trzymam kciuki kasiulaaa s-ce co do tych kołysek do których zamieściłaś link to są one bardzo ale to bardzo nie stabilne zdecydowanie lepsze są te drewniane albo odrazu łóżeczko z funkcją kołyski ann123 co do sterylnego wychowania tu uważam tak samo jak ty że dziecko nie może być chowane w sterylnych warunkach bo wtedy zaczyna sie problem chorobsk,a co do pań gin to akurat moja jedyna ta do ktorej chodzę jest wyjątkowa ale na ogol baby gin to takie paskudne i nieprzyjemne pi..y jatuska nie martw sie moje mieszkanie tez jest tak zapuszczone przez to ze nie mam na nic ochoty ciągle cos mnie trapi penelopka kruz gratuluje synusia na pewno się przyzwyczaisz i będzie super zabawa,dziękuje za ten link na allegro właśnie złożyłam u niego zamówienie na brakująca część wyprawki i rzeczywiście cenny sa bardzo przystępne a co do mojej malej to w 23 tygodniu miała 500 gram trelevinaaa dziękuje za życzenia zdrówka dziś czuje sie zdecydowanie lepiej eni olej glupia natręęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęętna pomarańcze x to rzeczywiście M zrobił ci świetna niespodziankę widać że Cię wspiera wiemy jakie to ważne ja na szczęście tez otrzymuje takie wsparcie od męża stylowa tylko uważają z tym sprzątaniem nie przemęczaj się Kooralinkaa gratuluje ruchów i dalszej ekscytacji tymi wspaniałymi momentami,twoje dzieciątko odraz przęsło do konkretów stokrotka gratuluje siusiakowi to podwójnych niezła sprawa nie ma co wstydziochy ale jajka wystawiły ,a co do materacyka to ja kupiłam taki gryka-pianka-kokos majowe_szcęscie to niezłe cie załatwili w tej przychodni nie ma co Emilka_8 3 dbaj o siebie żeby ci sie nić gorszego nie przypałętało do łóżeczka witaminki herbatki itp a małemu nic nie będzie nie martw sie ja mam narazie 4 butelki po 125 ml ale to dlatego ze po jednej do rodziców i dwie w domku i myślę ze wystarczy Jola1237 witaj kochana bunia_3 to kiedy umawiamy sie na kawkę kochana i powiedz więcej co to za ten worek sako tigero witaj w klubie tobie piłkarz rosnie ami piłkarzyca ona chyba nigdy nie śpi,co do mojej pani ginekolog to ona uważa ze jesli nie przejdzie to do niej do szpitala na obserwacje ale narazie to może być albo ucisk malej albo refluks.a z tym siusiakiem to nieźle powiedziane Lorien właśnie chciałam powiedzieć ze mojej znajomej ani w loveli ani w jelp rzeczy się nie dopierały tylko ciekawe czy ten vizir nie podrazni maluchów agnes 71 gratuluje ruchów widzę ze juz powoli prawie wszystkie czujemy nasze maleństwa Znowu _mama witaj zapracowana pszczółeczko a ja dziewczynki co u mnie dziś dzięki linkowi od naszej penelopki skończyłam kompletować cała wyprawkę dla malej Laurki brakuje tylko wóżka le to dopiero pod koniec kwietnia kupimy a co do kosztów to ja sobie podliczałam i mi łączna kwota bez wózka wyszła 1300 zł a z wózkem 3800 ale to dlatego że zdecydowaliśmy sie na kupno dość drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
dziewczyny macie pomysły na jedzonko w ciąży żeby było zdrowe ? najbardziej chodzi mi o obiady bo nie mam weny twórczej . pomóżcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie tego co mam dla mojej SHe. Niewiele. pare ciuszków, kocyk, reczniki pajacyki. Noi i ostatnio dzieki Emilii83 bodziaki. Reszta zajme sie w marcu, bo planuje juz wtedy zaprzestac pracy przy moim biureczku. ech. dzis trochawe nudy. ciekawe jak tam kropunia w Gdansku u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów_mamo - kochanie Ty odpoczywaj a nie pracuj w pocie czoła. No cos Ty. wariujesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
natalia a mogę prosić o link o którym wspomniałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa Nio chce Karmić piersią. Emilka się pytała ile butelek potzrebne jest do dziecka mi sie wydaje ze przynajmniej 2x125ml i 2x250 . natalia256 czyli jednak tylko łądnie wyglądają te kołyski i tyle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaaa s-ce tak ja widziałam na zywo tą plastikowa i masakra jakaś to było tak mało stabilne ze ja bym się tam bala w ogóle dziecka włożyć natomiast taka drewniana już o wiele stabilniejsza i wcale nie trzeba do niej kupować nowej pościeli zamiast kołderki można rozpiąć rożek i juz masz kołderke a jeśli masz prześcieradło bez gumek to je i przez pol roku i tak nie potrzebujesz podusi ja jednak uważam ale to kochana tylko moje zdanie ze o wiele lepiej jest odrazu kupić takie łóżeczko z funkcja kołyski chyba zę ktoś ci sprezentuje to nie sprawy podaje przykladowy link: http://www.sklepbobas.pl/?cc=&cp=1113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trelevinaaa ja akurat kupiłam te butelki na wszelkie ale i ja jednak bede później musiaal odciągać pokarm i przez butelkę bo szykuje mi sie parę wyjazdów ważnych gdzie niestety nie będę mogla malej zabrać ale tak to będą mi niepotrzebne bo dziecka na piersi raczej się nie przepaja chyba ze latem to w naszym przypadku gdy jest bardzo gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my niedlugo zaczniemy kompletowac wszystko dla malej ale poki co trzeba zrobic rozeznanie w temacie co i po co :) i dlatego tak dopytuje po co te butelki.. no i stwierdzam ze nie kupie narazie-okaze sie po porodzie co i jak a po co mam kupowac jak noz widelec sie kompletnie nie przydadza a w razie W maz lub mama kupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale robienie takiego wyposażenia dla naszych pociech - cieszy co? ide luknąć na allegro - może cos znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni_35 mnie tak cieszy ze codziennie bym cos kupowala tylko co ja teaza zrobie jak juz wszystko mam kupione ale tak na serio to taka frajda nie przypuszczałam że az tak sie człowiekowi w główce zmienia ze o sobie nie myśli tylko dzidzia sie liczy i to co ona potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko dziękuję za poradę co do butelek. Oby Ci przeszły te dolegliwości i żeby obyło się bez szpitala. Czy pozostałe dziewczyny mają jakieś zdanie na temat butelek? Bo jeszcze się nie mogę zdecydować ;-) Ja tak myślę, że się przyda kilka sztuk, bo to zawsze coś wypadnie, albo spacer, albo gdzieś pojedziemy i się zostawi u kogoś. No i czasem będzie potrzebna np herbatka koperkowa. Oczywiście tez zakładam że będę karmiła piersią. Doradźcie proszę :-) ENI a Ty juz dostałaś te body? Mam zamiar w ten weekend wybrać się do tesko, oby nie było za późno i żeby było jeszcze w czym wybierać. A co do mojego samopoczucia to sama nie wiem co mi jest. Podobnie czułam się przed świętami i w samą Wigilię.Moja gin stwierdziła, że może łapało mnie przeziębienie? Ogólnie czuję się osłabiona. i trochę bolą mnie plecy. Wczoraj było mi zimno. Myślicie, że takie objawy mogą być od spadającej hemoglobiny? Bo ja z każdym badaniem mam tendencję spadkową. Kto wie ile mam teraz? Co do lekarza kobiety- ja jestem bardzo zadowolona ze swojej. Nie czuję żadnego skrempowania. Jest delikatna i wszystko robi z wyczuciem. Oczywiście też mam czasem do niej zastrzeżenia, ale Wy też macie facetów lekarzy i to jest różnie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję was dzisiaj ale jakoś nie mam inwencji twórczej,ehh. Może później coś napiszę sensownego. Co do proszków i plynów to wiem, że na początku lekarze każą unikać płynu do płukania, bo może wywołać alergię, ale wiem że my z mamą od samego początku używałyśmy i moja siostra miała bardzo ładną skórkę, bez żadnych chrostek. Także wszystko zależy od niemowlaka stokrotka gratulacje, dwóch mężczyzn, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15803746 Ja Wam polecam tego sprzedawcę na allegro. Wydaję mi się że jest niedrogi. Ja sama zamawiałam u niego te butelki. To co dziewczyny? Moje pytanie brzmi czy warto kupić butelki większe tj. 260ml czy te po 125ml? Bo ten allegrowicz ma tak, że za jedną się płaci a druga jest gratis. Musze tylko wybrać które chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka_83 ciagla apatia i sennosc moga być objawem spadku hemoglobiny czy tez niedokrwistości ale niekoniecznie wydaje mi sie ale nie jestem lekarzem ze to raczej objawy przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Ale Wy szybko piszecie! super ta składana wanienka. chyba przemyślę jej zakup choć tania nie jest. ja julcie w wannie kąpałam już od 3 miesiąca ale musiała leżeć na mnie. Mała strasznie płakała w kąpieli i dopiero jak razem zaczęłysmy się kąpać to się uspokoiło:) moi znajomi mieli takie wiaderko i bardzo byli zadowoleni, ja osobiście nie próbowałam. właśnie zadzwoniła mi babka z laboratorium, że wyniki badan na ospę będą wiadome dzis ale do odbioru w poniedziałek. nie moglam się z nią dogadać czy mogę dziś się o nich dowiedziec... ech. powiedziała, ze jeszcze zadzwoni- zobaczymy! justz - przykro mi bardzo z powodu babci! Musisz być dobrej myśli, że wszystko bedzie dobrze!!!! eni ja z moim ślubnym to codziennie na wojenną ścieżkę wstępuję. śmieję się, że jak dom wykończymy to się rozwiedziemy, bo tyle nas to nerwów kosztuje:) gratuluję kolejnych meżczyzn na forum!!!! super! stylowa a jakie imię w końcu wybrałaś? ja obstawiam Matiego:) x ale masz fajnego męża. mój to się wkurza na mnie jak szukam czegoś dla dzidzi, bo mówi że jeszcze czas. w życiu by sam nie poszedł i nie kupił nic dla malutkiej:( wczoraj kupiłam bazę isofix do mojego fotelika casualplay tak więc może ułatwi mi to trochę życie:) przynajmniej nie muszę drugiego fotelika z bazą kupować:) oglądałam też nianie elektroniczne i znalazłam 2 fajne i nie wiem na którą się zdecydować http://allegro.pl/philips-avent-elektroniczna-niania-dect-scd499-i1336469256.html - to jedna, a to druga http://www.ceneo.pl/1168793. tej pierwszej jest trochę za wysoka cana ale jak już się zdecyduje to uzbieram na nią:) buziole kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia83 nie kochana jeszcze nie. Ale wczoraj dostałam info na email ze zostały juz wysłane, bo kasa doszla w pare godzin. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emika na pocztek napewno tylko takie ci sieprzydadza dopiero póżniej te większe wiec ja bym bral te mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENi to w natłoku tych wszystkich informacji zapamiętałam, że dostałaś email z potwierdzeniem, że towar wysyłają ;-) mi pewnie wyślą w poniedziałek. Mam do was kolejne pytanie. Chodzi o termometr? Znalazłam coś takiego w smoczku: http://allegro.pl/philips-avent-zestaw-termometrow-i1405871784.html czy może lepszy jest taki na światło laserowe? http://allegro.pl/bezkontaktowy-termometr-microlife-nc100-nowosc-i1397501028.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko masz rację dokupię chyba jednak te mniejsze. Przecież takich większych ilości to dziecko długo nie wypija. A zawsze można przełożyć smoczek do tej większej i też będzie ok. Zamawiam te małe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam dwa te smoczki w ogole korzystam z tej firmy bo mi ja polecila kolezanka ktora juz ma dzieci jeden rozowy a drugi niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weska
Witajcie Dziewczyny :) Wiem, że nie tolerujecie pomarańczek i w sumie macie rację ale mam nadzieję, że mi wybaczycie ten jeden pomarańczowy wpis :) (jak się zdecyduję pisać jeszcze coś to na pewno się zaczernię). Też jestem majówką - termin na 05.05 i muszę przyznać, że podczytuję Was od początku. Najpierw nie wpisywałam się z głupiego zabobonu - zajście w ciąże musiałam wspomagać lekami, od początku jestem na hormonach i innych lekach a osoba z mojej rodziny, która miała termin zbliżony do mojego poroniła :(.Jakoś to wszystko zdecydowało o tym, że nawet jeszcze nic kupionego dla Dzieciaczka nie mam, wiecie głupie zaściankowe myślenie :). Nie o tym jednak chciałam pisać. Widzę, że może mogłabym coś podpowiedzieć. Pisałyście o łóżeczku z funkcją kołysania, ja właśnie o takim myślę, z tym że znalazłam takie (od razu przepraszam, jak źle wkleję link): http://www.ceneo.pl/;015368050-10.htm Opinie ma dobre, wygląd nie taki cudowny jak te kołyski ale może bardziej praktyczne bo i na dłużej starczy. Jak możecie to napiszcie co o tym myślicie - to pierwsza ciąża, jestem totalnie zielona :). Emilia, jeśli chodzi o samopoczucie, to ja właśnie miałam spadek samopoczucia ostatnio, często ból głowy, pleców (ale to też może od leżenia), ogólne poczucie zmęczenia (chociaż do tej pory mimo konieczności siedzenia w domu tryskałam energią), nawet apetyt zmalał no i mi faktycznie wyszła anemia. Objawy też mogą być na przeziębienie, zwłaszcza przy takiej pogodzie ale jak byś miała okazję to może dla własnego spokoju zrób sobie dla pewności morfologię. Ja od początku miałam dobrą hemoglobinę i hematokryt, tzn. ciągle spadające ale zawsze mieściły się w dolnej granicy. Pozdrawiam Was gorąco. Będę dalej podczytywać, mam nadzieje, że nie macie za złe :) a jak się zdecyduję pisać (nie wiem czy to zrobie bo tyle produkujecie, że pewnie nie dałabym rady nadążyć) jednak regularnie to oczywiście się zaczernię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×