Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

penelopa pamietaj,że imię ma się podobać Tobie i mężowi,a opiniami się nie przejmuj,bo zawsze znajdzie się ktoś komu imie się nie spodoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa - Brzmi naprawdę zachęcająco :) Jeśli czujesz że ma być Maksymilian to tak zrób ;p Najwyżej nie będziesz zdrabniać do "Max"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zobaczcie ten,mmm:http://www.esklep.meblolux.com/pokaz_towar.php?kodtowaru=gal-rel-fotel_tv&Relax%20Fotel%20TV&Gala%20Collezione&Sklep%20Internetowy&Meble&Meblolux Cieszę się że już w Polsce są te fotele ,bo jak sprawdzałam dwa lata temu to nie było łatwo znaleźć,a ja,a juz mój mąż to wcale nie wyobrażamy sobie żeby takiego fotela nie mieć w domu. Człowiek do wygód szybko się przyzwyczaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa ważne żeby Wam się podobało. Maksymilian brzmi naprawdę pięknie. Ja jeszcze nie znam płci, czuje że będzie dziewczynka a imię dla chłopca też by mi było ciężko wybrać. Wstępnie z M ustaliliśmy Igor ale jak coś będziemy szukać dalej a Igor takie koło ratunkowe, jak nic innego nie znajdziemy ;). Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że ciężej jest wybrać dla chłopaka niż dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weska - hej :D penelopa - odnośnie imienia Maksymilian to jestem za. Koleżanka dałą tak synkowi na imię, słodkie maleństwo. Poza tym osoby o tym imieniu które znam są raczej spokojne i grzeczne :D Ja się zastanawiam nad Aleksandrem. No i reszcie dziewczyn dziękuje za gratulację odnośnie ruchów. Trochę wam tu na stękałąm ostatnim czasem. Co do tych bodów co kupujecie z allegro bodajże Emilia wklejała link. Mogłą by któraś z was wkleić jeszcze raz link. Ostatnio tyle skrobiecie, że nie wiem na której stronie tego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/jaba16-body-early-days-0-3-mega-wyprzedaz-i1397289195.html PROSZĘ :) dziękuje za podtrzymanie na duchu, że nie jest tak źle.naprawdę dużo to dla mnie znaczy :) osobiście bardzo podoba mi się Aleksander, jak Aleksander Wielki, ale Mój M. ma wujka którego nie lubi i nie chce tak nazywać synka. Igor też OK, jemu się nie podoba,Aleks też mi się podoba on nie chce. Maksymilian to kompromis;) wiecie mnie też imię Kuba kojarzy się z psem, a mam kuzynów o tym imieniu i jak mówię o nich to nie kojarz tego ze zwierzakiem. eni Ciebie rozumiem, skoro miałaś psa o tym imieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te body naprawdę warto kupić. Aleks też fajne imię. Imię to naprawdę ciężka sprawa, tym bardziej jak jedno i drugie obstawia przy innym. Myślę, że Maksymilian to będzie dobry wybór mały Maksio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola1237 ta wyprawka też super i nie jest droga. Stylowaa chyba faktycznie jeśli mi nie przejdzie to się wybiorę do lekarza, bo nie ma żartów. Ogólnie nie boli mnie nic w brzuchu więc mam nadzieję, że to nic złego z ciążą. Może powinnam więcej leżeć a nie siedzieć przy komputerze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a bierzecie pod uwagę daty imienin naszych maluchów? Bo kiedyś tak było, że najpierw urodziny a później imieniny. Ja właściwie sprawdzałam w kalendarzu. I nasz Adrianek miałby imieniny 8.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki penelopa przyda się :D właśnie czytałam o Maksymilianie same dobroci ;) Ja jestem zdania, że jak wychowasz taki będzie i opis tu nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś napiszę, to sie obudzę dzisiaj. Ja dziś na obiadek miałam pierogi ruskie,mniam. Wyszły bardzo dobre- albo mi tak smakowały, bo miałam chęć. Jutro chyba zrobię tradycyjnie schabowego, tylko z serem żółtym :) Widzę, że ogarnęła was zakupowa mania. Ja w tym miesiącu zrobiłam spore zakupy i mówiłam już, że następne dopiero w lutym, ale cały czas mnie kusi, żeby dokupić coś nowego, szczególnie jak wchodzę i oglądam te wasze linki i słucham, że wyprzedaże w tesco, ehh normalnie nie mogę się powstrzymać. Jak pisałam wcześniej o łóżeczku, wyobraźcie sobie, że dzisiaj nie przyszło także, widać jakiś sprzedawca cholerny mi się trafił. Dam mu czas do jutra (zresztą jak obiecał), jeśli nic nie przyjdzie idą za poradą waszą aby zrezygnować z jego usług i niech pieniążki zwraca na konto !! Penelopa każda z nas ma problem ile czego kupić. Mimo, że na necie są gotowe listy, to niektóre mamy mówią, że rzeczy jest za dużo, inne że za mało i bądź tu mądra. Ja spisałam sobie taką, która wydaje mi się sensowna i trzymam się tego. Najwyżej jak będzie czegoś za mało (chociaż nie sądzę) to wyślę na maleńkie zakupy męża. Jeżeli o mnie chodzi to staram się nie kupować za dużo rozmiarówek 56 tylko więcej 62, ale każde dziecko jest inne rozmiarowo- także też nie wiem czy robię dobrze :) Tula ja miałam przeczucie, że będzie chłopczyk i proszę okazało się, że na monitorze zobaczyłam mała cipuszkę, hehe Nitka kocyki bardzo fajne i w przystępnej cenie, widziałam podobne na allegro- nawet nie wiem czy nie u tego sprzedawcy i na pewno zaopatrzę się w nie :) Cenowo wiele tańsze niż w sklepach :) Natalia tylko teraz polecają aspirator, wygodniejszy i szybszy w użyciu, a także lepiej czyści nosek. Raz dwa i po krzyku :) No to popisałam a myślałam, że nie mam weny dzisiaj, zerknę jeszcze na kocyki na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj ja też jestem za tym, żeby kupować więcej na 62, za duże na pewno nie będą najwyżej minimalnie jak urodzi się maleństwo a jak urodzi się klopsik ;) to już nie ubierzesz 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopa kruz - ważne, żeby Wam sie podobało imie, ja też nie mam weny twórcze na imiona męskie i też sie zastanawiam nad Maksymilianem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy dzisiaj macie wene dziewczyny:) a mnie cos opuscila, przez to przeziebienie normalnie jestem nie do zycia. Ciesze sie ze podobaja Wam sie te bodziaki przynajmniej moge tez je zakupic z czystym sumieniem:)tyle ze ja na razie patrze a potem zamowie wszystko hurtem hehe. W tym miesiacu kupujemy 2 lozeczka wiec calaaaa kasa pojdzie. szczerze to Wam powiem ze dzis polecialy mi lzy, no wiecie z tego powodu ze Wy wszystkie juz czujecie dzidzie a ja nie. Pozniej to sobie wytlumaczylam ze ja tez poczuje w koncu no ale jakos smutno mi sie zrobilo. A wlasnie dziewczyny to po ile sztuk wlasciwie kupujecie tych body z krotkim i dlugim, spiochow, polspiochow i kaftanikow? Bo ja w sumie tez nie wiem ile sie czego przyda. na razie mam z dlugim rekawem body po 5 sztuk dla maluchow ale nie wiem czy to starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi jakoś bardziej mi się widzi wydaje się taki przyjemniejszy w dotyku , pomarańczowy piesek jest ładny :-) może sama się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskaj- ja mam 2 te kocyki, juz dawno kupilam 2 białe bo od innego allegrowicza:) i powiem Wam że sliczne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...x... kochana nie martw się. Ja już wcześniej pisałam, że między nami różnica w terminie więc pewnie na dniach zaczniesz czuć. Ile ja się na panikowałam i płakałam w nocy. To wszystko przez to łożysko, już też sopor o tym czytałam, ono dużo amortyzuje i powoduje mniejsze odczuwanie ruchów. Ja na razie bardzo delikatnie czuje. Ja się kładłam na plecach i trzymałam ręce na brzuchu. Kupowałaś te kocyki z pierwszego czy drugiego linka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralinko- wiem ze poczuje popostu chcialabym juz. To czekanie mnie troche dobija . Od niego tez kupowalam np. te nakrycie kapielowe. Tez sa super moge polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o bucikach dla maluszka. Są chyba zbędne co?? Niemowlę nie chodzi tylko większość czasu leży więc to chyba nie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa naprawdę polecam tego typu fotelik,wielka wygoda,na allegro są tańsze bo juz oglądnęłam,moge podesłać jeszcze linki,albo wpisz: fotel rozkładany w allegro ;) Super te kocyki ,słodziutkie:) A ja razem z poduszką do karmienia kupuję wanienkę i leżaczek do niej od tej samej kobietki:) Zbiera sie coraz więcej rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...X... kąpiel dziecka to jest jedna z tych rzeczy których boje się najbardziej. Kapanie dzieciątka zwłaszcza na samym początku . Taka wanna może się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×