Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Penelopa gratuluje synka:)) wiem wiem, możesz teraz byś troszeczkę zawiedziona - kumpela ma identyczną sytuację mówili, że dzewczynka ona nastawiona na babe i ostatecznie wielkie jajka wyskoczyły na monitorze;) ale najważniejsze, że bobas zdrowy! a chłopczyka jeszcze zmajstrujecie;] Ja z kolei miałam wielką nadzieję i wręcz przeczucie, że będzie chłop ale od 12 tygodnia lekarze gadali mi, że raczej dziewczynka i tak już zostało:) Produkujecie w niezłym tempie;] nie mam ostatnio weny do pisania, ale czytam wszystko na bierząco;] Weny brak bo nie wysypiam się, mała już tak kopie i za dnia i w nocy, że nie idzie spać:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopka - najważniejsze że twoje maleństwo jest zdrowe... ja kochana byłam pewna że mam synusia a się okazała mała i co na początku byłam zawiedziona, może nie zawiedziona, ale nie wiedziałam co z tym fantem zrobić, nie miałam imienia, nic kompletnie. Nie miałam koncepcji jak wychować malucha, ale te myśli zwątpienia trwały tylko 3 sekundy bo gdy schodziłam już z łóżka uśmiech miałam od ucha do ucha. Pokochasz go jak nikogo innego, nawet teraz kochasz go nad życie ale jeszcze o tym nie wiesz. Ja dzisiaj stwierdziłam, że przepadłam, zakochałam się bez reszty i już nikt nie ukradnie mojego serca bo należy do mojej maleńkiej. Czasami sobie tak myślę, że chyba nie da się bardziej kochać i tęsknić za kimś... Farbuje właśnie włosy i lecę zaraz do Gdańska, sterroryzuję konduktora, jak mi nie da klucza to zasnę w jego pomieszczeniu służbowym hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Wreszczcie nadrobiłam to co napisałyście!!! Penelopa kruz GRATULACJE Synka!!!!!:) Ja też od kilku dni czuje się taka senna i zmęczona. Nic mi sie nie chce!! Nie wiem czy to pogoda czy nadal hormony?? Musze zrobić liste i i zacząć kompletować wyprawke dla Malutkiej już nie moge sie doczekać!! Mała szalała dziś popołudniu w brzuchu jak szalona nawet nie dała mi prasować musiałam robić 2 przerwy i w tym czasie położyć sie i odpocząć!! A teraz śpi ciekawe czy w nocy znowu będzie szaleć???!!!:) Narazie zmykam pod prysznic życze Wam dobrej nocy!!! Pozdrawiam P.S. Czy moge prosić o hasło do Waszej poczty. To mój mail: dosiapogo20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka spokojnej podróży i oby ten przedział był wolny. Trzymaj się :) Ja już o tej porze cos spiaca jestem- aż trudno w to uwierzyć. Pewnie i tak będę się męczyła z uśnięciem. Niemniej jednak zmykam i życzę spokojnych snów, niech Wam się przyśnią aniołeczki- te które mieszkają w brzuszku. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopka gratuluje zdrowego synka!!chlopcy tez sa kochani!!!dziekuje za slowa pocieszenia niestety babcia nieprzytomna .jestem dobrej mysli ale niestety rozsadek mowi swoje.babcia miała juz swoje lata mimo ze sie trzymała dobrze.niestety ale nie czekamy na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaTuśka nabank przękrece nazwę w Hanslow Prawdopodobnie 8 lutego bedziemy leciec ale jeszcze nic pewnego czekamy a mojemu sie w pracy wyjaśni kiedy ma iśc. tak na 5 dni planujemy, bo moj wiecej nie da rady - praca;/ ...X... pozazdrośćic takiej niespodzianki. Moj chyba sam by poszedł so sklepu w ostateczności ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapomniałam wam napisać o najważniejszym. Wczoraj się jeszcze żaliłam na ruchy maluszka no i mój synuś chyba to wyczuł i ;) w końcu do mnie zapukał. Wczoraj poczułam pierwsze koniaczki :-) Dzisiaj podkopuję już po troszku cały dzionek. No i cieszy mnie to, że to nie są bulgotki tylko już kopniaczki które czuć nawet pod ręką na razie delikatne ale pewnie z dnia na dzień będą mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaaa dzięki mam nadzieję, że tak będzie. Tak jak lekarz mi mówił na wizycie, teraz dopiero poczuję, że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie kochane zapewne już teraz gdy jesteśmy bliżej 3 trymestru poczujemy tak naprawdę, że jesteśmy w ciąży. Ale przynajmniej jak nasze dzieciaczki będą szaleć w brzuszkach będziemy wiedzieć, że wszystko jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio to już codziennie głaskałam brzuszek i do niego mówiłam :-) w końcu się odezwał. Zaskoczeniem był to że zaczął od koniaczków, bo spodziewałam się na początek jakiś bulgotek. Na szczęście teraz już jestem pewna, że to mój maluszek się odzywa bo wczoraj to jeszcze trochę nie dowierzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka jak tak czytam tą wiadomość twoją , to mi się odrazu przypomina jak ja poczułam pierwsze kopniaki ;) Dziewczyny kosmetyki już były a teraz jaki proszek do prania do ciuszków dla bobasków naszych ? Czy może w płynie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno do Was nie pisałam bo miałam bardzo kiepski nastrój, widze że mam duzo do nadrobienia, przez ostatnie dni zamartwiałam sie nadchodzącym badaniem, na szczęście jestem juz po :) własnie wrocilismy i muszę sie Wam pochwalić - będa DWA CHŁOPAKI :) maluszki zdrowe, tylko jeden ma jeden parametr blisko dolnej granicy - więc musze zrobić na dniach morfologię, żeby określić czy przypdakiem anemia mi sie nie rozwija, chłopaki wyrośniete jedne 508 g drugi 492g, no i za 2 tyg kolejna wizyta, żeby sprawdzić jak ten "mniejszy" się miewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - GRATULUJE CHŁOPAKÓW ! I trzymam kciuki na następną wizytę , choć zapewne są zbędne gdyż na pewno będzie wszytko w porządku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje chłopaki to takie wstydnisie, buziaczków nie chciały pokazać, ale tyłeczkami bez oporu swieciły z każdej strony :) mam taka nadzieję, ze bedzie dobrze - jeśli jest taka potrzeba to dla ich zdrowia bede jeżdzić na te wszystkie dodatkowe badania, profilaktycznie dużo mięska jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.x.. no pilkarz mi rosnie bo kopie mnie bardzo mocno tymi małymi-wielkimi stopkami :P ale super Ci m zrobil niespodzianke :D Stylowa no ja tez wie niespodziewalam ze taki maly bombel ma taka duza stope :P a co do tego gazu to nie slyszalm żeby gdzies to jeszcze stosowali. Po tym co napis las zawrzalo we zmnieprosty pytanie: musisz tam jeszcze pracowac? Eni_35 czyli wciąż She no to czekamy do nastepnego usg ;) Plaszczyk sliczny ale to chyba raczej taka przejsciowka Natalia256 kurcze nie mm pojecia o co chodzi u Ciebie z tymi wymiotami :( a co Twój gin na to powiedział? O mnie tez bola cycki caly czas, sa wrecz nietykalskie. I od czasu do czasu mnie klujachoc boli ale to dobrze bo pokarm na pewno będzie :D Kasiulaaa s-ce- ciekawy wynalazek z tym czyms do smoczkow, ale ja mam sterylizator i tam tez sterylizuje smoczki. Co do proszkow to ja na początku używałam Loveli, a teraz glownie Bobasa. Jest jeszcze Dzidzius i to chyba na tyle z wyborem proszku dla dzieci :P No ja już teraz mogę używać tez Visir sensitive. Ann123 ja mam takie podobne ale turystyczne i używałam go tylko na wyjazdach i jak mała spała u rodzicow i generalnie było ok., choc w domu mam tradycyjne ze szczebelkami dokladnie takie http://www.gluck.com.pl/pol/mebelki,dla,dzieci/92,1062,lozeczko-eryk-z-opuszczanym-bokiem.html. Kropeczka zgadzam się z opinia Twojej koleżanki, jak urodzilam Maje pediatra wrecz zakazala mi jej oliwkowac bo takie oliwkowanie dziecka w przyszłości może doprowadzic do alergii , jedynym wyjątkiem sa dzieci o bardzo sucej skorze. Tez zalecila przy kapieli Oilatum i u mnie sprawdzalo się super. Mala do dzisiaj nie ma zadnych problemow ze skora. Teraz już uzywam Johnsona ale to jak skończyła 8 miesiecy. Moje brodawki sa tylko 2 razy ciemniejsze niż zwykle ;P Barto lenka za klucia i zly humor 🌻 Justz przykro mi z powodu babci :( Koralinkaa - no widzisz tak się niepotrzebnie martwilas Penelopa kruz a jednak syn a nie corcia, haha no to wszystkie się myslislysmy wlaczniez Toba ale GRATULACJE 🌻 oczywiście non i witam w klubie siusiakow :P Ja wczoraj pisalam wage 562g, ale ja jestem 2 tyg przed Toba. #stokrotka# - gratuluje podwojnego szczescia w meskim wydaniu 🌻 A ja dzisiaj bylam w Tesco bo spore wyprzedaze dziecięcych ciuszkow i pieluszek i troche obkupilam i Maje i Tymona ;) Takzeorzejdzie się kochane jak macie ten sklep pod nosem. Mam jeszcze do Was pytanie: dostalam dzisiaj info z Zus-u ze przyznano mi zasilek rehabilitacyjny ( ze względu ze już dlugo jestem na L4 jeszcze przed ciaza) tylko ze ja się teraz zastanawiam czy na te 4 miesiace co będzie mi placil ZUS bezposrednio a nie przez pracodawce gdzie mma dostarczac zwolnienia kolejne do pracy czy do Zusu? I skad oni będą wiedziec ile i na jakie konto maja mi przelewac kase? Może ktoras zna się na tym temacie bo ja zielona jak szczypior na wiosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lekarz mówi żeby chodzić na te badania, to lepiej tak zrobić. I ty się będziesz pewniej czuła wiedząc co się dzieje u twoich Wstyd-nisi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka gratuluję chłopaków:) tigero mnie się wydaje że potem to już wszystko pod ZUS przejdzie,ale niech lepiej się wypowie ktos bardziej obeznany Dziewczyny a Wy tak ciagle mówicie o waszych synach że na USG jajkami świecili i tak się trochę zmartwiłam bo na moim to taka kropka jest tylko co prawdopodobnie znacza własnie siusiaka,no więc powiedzcie mi czy Wy tak o tych jajkach w przenośni tylko czy faktycznie tak widoczne bardzo sa? Ja już lece do wyrka,bo strasznie jakos niewyspana jestem. Jutro do pracy więc nie bede na bieżąco i spodziewam się że do nadrobienia bedzie wiele:) Spokojnej nocki ciezaróweczki,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa dzieki za checi ..no ja wlasnie pierwszy raz sie straam o ten zasilek i zupelnie nie wiem co z tym fantem teraz dalej ? :O A co do jajek małego...to mam fotke taka jakby od dolu zrobiona (jakby ktos pstryknal go w kuckach) i normalnie jajka widac miedzy nogami a sam ptaszek siega do pol uda :P ja zdebialam jak to zobaczylam i nawet wczoraj jeszcze nawrocilam z tym tematem do lekarza czy maly nie ma za duzego - bo ja rozumiem ze duzy fifek ale u takiego malucha do pol uda? A lekarz sie zaczal smiac i mowi ze to na meza mam spojrzec :P a poza tym to on powiem kiedys mojemu synowi jak go matka podsumowala. Nawet moj m mowil, ze jak byl ze mna na tym polowkowym i lekarz zrobil zblizenie to on widzial wyksztacona zoledz - ja bylam tak przejeta ze nic nie widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko- gratuluje chlopakow:) tez chcialabym aby moje szkraby tyle samo wazyly... koralinka- no i poczulas ruchy:) teraz i na mnie kolej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka gratuluje chlopaczkow! :) ...x... fajna ta niespodzinka :) stylowa ja tez sie nad tymi jajkami zastanawialam - bo ja tam na usg nic nie widzialam jak mi na monitorze pokazywala... ale mam nadz, ze sie nie zmieni juz. ide juz spac, mam nadzieje, ze zasne, a jutro od rana ogladam mieszkania - zyczcie powodzenia ba sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo nie spać nie mogę:( środek nocy a ja oczy jak torpedy;) masakra.. Tigero chyba będziesz musiała zadzwonić do zusu to ci powiedzą co i jak.. Ja nie pamiętam jak to było.. A w pracy też miałam koleżankę która miała to samo.. Zadzwoń na info do nich:) Kooralinka gratuluję :) to najpiękniejsze uczucie w ciąży:) No nic będę uciekać dalej liczyć barany:):) buzi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki :* Stokrotka gratuluje chłopaczków :) a imiona już macie?? Co do proszków to ja będę używać vizir sensitive i płynu do płukania lovela. Moja znajoma używała chyba bobasa i w ogóle jej się ubranka córki nie dopierały... Jejku ja też nie mogę dziś coś spać, to chyba przez tą pogodę... pochmurno i deszczowo za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Penelopko wielkkkkkkkkkie GRATULATION!!!!! aLE SUPER. kropeczka dzis u lekarza w trójmieście - ciekawe czy lekarz jej powie ze nie ma innej możliwości jak cesarka. Ale może byc inaczej. ja zaczynam dzien od kawuni- rzecz jasna noi i bułeczka cynamonowa z masełkiem. Mniam. Mniam. Poczytam co napisalyście i wracam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×