Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Emilia_83 ja zakupiłam podgrzewacz, wydaje mi się jest on potrzebny, i zaoszczędza czas. Co do używanego to wydaje mi się czemu nie, wkoncu to urzadzenie elektryczne a jedzonko w nim będziesz podgrzewać w butelkach wiec wydaje mi się że higieniczne... 49zł za avent malutko ;) bierz go ;p mi otwiera link trzeba go skopiować a nie klikać na niego, i w linku po jednym "," - przecinku jest spacja trzeba ją zlikwidować l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy jak wam że tak powiem mierzą dziecko ta całą wagę , obwod brzuszka , główki itp to na usg 3d czy na zwykłym usg też ?? Bo ja to zawsze miałam robione na 3D jak chodziłam na badania prenatalne a zwykłe usg miałam robione tylko w 5 i 7 tygodniu ciąży. i tak się zastanawiam czy na zwykłym usg lekarz też może wymierzyć parametry dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula- oczywiscie ze wszystko mierza normalnie na zwyklym USG. Ja jeszcze nie mialam 3d dopiero zamierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula mi nawet jak robił 3D - bo przy połówkowym mi zrobił na moją prośbę a wczoraj sam z siebie, bo cena ta sama to mierzył i tak na 2D, mówił że tak mu wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuskamaj i Kasiula poszperałam o tym cellulicie w ciąży. Dobra wiadomość to taka, że często jest to tak zwany wodny celulit ciążowy, który wiąże się z zatrzymaniem wody w ograniźmie i po ciąży mija. Zła to taka, że przez dawki hormonów i przyrost wagi pojawia się też ten normalny w ciąży i że nie można go traktować kofeiną ani kosmetykami zawierającymi kofeinę, bo przenikają one do skóry. Zaleca się tylko dietę, ruch (super, zwłaszcza jak lekarz każe leżeć ;) ), pić dużo wody i masaże oliwką lub innym tłustym balsamem. Ależ cisza się zrobiła tutaj, no to lecę na tv :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja juz nocke mam z glowy, boli boli boli :( a spac mi sie chce strasznie, ze zmneczenia to juz po scianach chodze. a jutro tyle spraw do zalatwienia. kasiula kochna nie urazilas mnie i nie jestem zla co do tych imion :) pewnie, ze kazdy ma swoje zdanie, gdybysmy wszyscy mysleli tak samo to bylo by nudno :) z polskich podoba mi sie np Krzys, ale gdybym dala Krzysztof to chyba nikt by tego nie wypowiedzial :) stylowa tez myslaam i duzo czytalam o wczesniakach urodzonych wlasnie po 25 tyg. choc mam nadziej, ze nas to nie spotka. zadnej z nas i ze jakos damy rade. jeszcze tylko 3 miesiace z malymi haczykami :) Bardzo smutna sytuacja z tym psiulkiem :( wspolczuje. moja siostra ma 2 labradory i mimo ze juz maja po 2 lata to nadal takie glpiutkie, ale jakie kochane. a co do podgrzewacza to poki co nie bede kupowala, wyjdzie w praniu czy bedzie potrzebny. moje znajome mowily, ze im sie nie przydawal, bo wode np do mleka czy herbatek juz przegotowana jak cos podgrzewaly w mikrofali, a na wyjscia zeby kupic 'otulacz'na butelki do trzymania ciepla. hmmm juz sama nie wiem. w tych sprawach to ciemna jestem strasznie. ale chetnie poslucham rad bardziej doswiadczonych ;) aha ja po ciazy definitywnie zamierzam wrocic do swojej wagi i figury - bezapelacyjnie! :) mam tak niestworzona mase ubran, ze chyba bym sie pochlastala gdybym w nie nie weszla. :) chociaz chyba nie bedzie tak zle bo nadal sie mieszcze we wszystkie swoje ubrania, chociaz wiekszosci spodni po prostu dla wygody nie zapinam. zamierzam wrocic na silownie i moze jakies fitnes jak dojde do siebie po porodzie, no i basen jak najbardziej wskazany. na prawde duzo daje mi to, ze moge tu z Wami popisac bo juz bym dawno zwariowala. dobrze, ze jestescie Majowki (jeszcze mi sie chyba nie zdarzylo zebym byla pierwsza na kafe za to ostatnia jestem czasto :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTUŚKA - planowałam włączyć komputer w nocy bo czułam, że tu kogoś zastanę:) ale zrezygnowałam z tego mając na uwadze moją dzisiejszą naukę. Nie martw się, ja też kręcę się z boku na bok. Raz się obudzę sama, raz obudzi mnie moja mała... Ty się kochana przyzwyczajaj, bo ten twój szkrab własnie ustala sobie godzinki czuwania i może być tak, że po porodzie to będą właśnie jego pory do brykania:) Kasiulaaa s-ce - moją małą mierzą na zwykłym USG, podobno oni lepiej widzą właśnie na zwykłym. 3D w zasadzie chyba dla rodziców jest - by móc podejrzeć maluszka:) Co do ubrań po ciąży to ja wciąż wierzę, że ubiorę się w to samo co przed ciążą, w dniu zapłodnienia. Po prostu nie przytyłam nic, codziennie sprawdzam wagę i ani drgnie a brzuszek mam już dość spory. Wydaje mi się, że ja sama jestem szczuplejsza o jakieś 5 - 6 kg niż teraz ważę. Te 6 kg to moja dzidzia i całe jej mieszkanko. Jak ona mi ucieknie z brzuszka to już nic na mnie nie zostanie. Mówilam Wam, że mam cycki jak pieprze:) serio, biustonosze mam te same co przed ciążą, a nawet jakieś luźniejsze się zrobiły. Moja mama się martwi tym, że gdyby nie ten brzuch to kościotrup się ze mnie zrobił. Na początku martwiłam się tym, że mała może mieć przez to moje chudnięcie problemy ale lekarz mówi, że ona rośnie, że wszystko jest w porządku więc mu ufam. Mała też bardzo mocno kopie, to tez przekonuje mnie do tego, że jest silna i ona ma co jeść - zjada mamusię. A na zdrowie, niech je, jeśli wydaję się jej smaczna:) A poważnie, to boję się, jak ja będę po ciąży wyglądała jak już tyle schudłam. Nie odchudzam się, po prostu samo leci. Jem bardzo dużo, jestem wręcz zdziwiona, ze mimo moich ograniczeń mogę tyle zjeść. A jednak pochłaniam ogromne ilości jedzenia, przeróżnego od słodyczy po warzywa i cały czas biegam do lodówki. Żal mi tego psiulka, jak ja kocham zwierzaki. Biedactwo po prostu pewnie komuś uciekło i nie umiało bez pana poruszać się po ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie majóweczki Odnośnie podgrzewaczy - świetna rzecz. naprawde pomoże nam w codzienności. I jak opanujemy juz temperaturę pokarmu którą mamy podgrzac dziecku - super pomoc. kASIULA - mój gin zawsze przy każdej wizycie okresla mi wzrościk i wage, bicie serduszka i takie tam podstawy maluszka. Odnośnie celulitu - nawet mnie nie straszcie. Dobrze ze on znika zaraz po ciazy bo u mnie nogi to porażka. Byłam na diecie Dukana i go nie miałam, a teraz - nie moge patrzeć na swoje nogi. Kropeczko - Ty kochana sie ucz, bo egzamin za niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki przepraszam ze sie nie odzywałam ale byłam na dodatkowej obserwacji w szpitalu w Chełmży i wreszcie postawili diagnozę zapalenie mięśni międzyżebrowych spowodowanych przez ciągle kopniaki małej przeczytałam wszystko ale dziś chyba nie dam rady odpisać wszystkim co do golenia to bez lusterka ani rusz nie dałabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie:D za pamięci bo zapomnę, tak produkujecie cholery małe:P avent z philipsa ma 2 rodzaje podgrzewaczy ten tańszy z regulacją 1,2,3 ten: http://allegro.pl/podgrzewacz-do-butelek-philips-avent-scf255-sklep-i1423302373.html i ten droższy: http://allegro.pl/philips-avent-iq-topowy-podgrzewacz-butelek-scf260-i1421531758.html zasadnicza różnica między nimi jest taka, że ten droższy Elektroniczny podgrzewacz do butelek i słoiczków ułatwia szybkie i bezpieczne podgrzewanie jedzenia dla dziecka już nawet w 2 minuty. Zaawansowana technologia automatycznie oblicza czas potrzebny do podgrzania jedzenia. Wystarczy wybrać opcje: butelka lub słoiczek, lodówka lub zamrażarka oraz podać ilość pokarmu a podgrzewacz zajmie się resztą. Pamięć iQ obliczy czas potrzebny do łagodnego i równomiernego podgrzania jedzenia dla Twojego dziecka oraz sygnałami dźwiękowymi poinformuje o cyklu podgrzewania. Podgrzewacz jest idealny do wszystkich rodzajów pokarmu - do podgrzewania jedzenia o temperaturze pokojowej, schłodzonego w lodówce lub zamrażarce. Pasuje do wszystkich butelek AVENT, pojemników VIA i słoiczków z pokarmem dla dzieci. Można w nim również rozmrażać słoiczki. różnica jest zasadnicza między nimi cena też ;) Dziewczyny pamiętajcie kupując podgrzewacz avent, czy np tommie tippie albo jakiejś konkretnej marki będziecie mogły używać tylko firmowych butelek, więc jeśli kupicie cały zestaw aventu z butelkami, lub TT, a maleństwo się zbuntuje i nie będzie chciało z nich pić, bo np smoczek nie będzie pasował, to zostaniecie z nieużytecznym sprzętem. MOja znajoma niepotrzebnie, kupiła najpierw cały zestaw chicco mały nie chciał pić z nich, potem kolejny zestaw z TT tez nie chciał dopiero aventowskie butelki podziałały, ale każde dziecko jest inne, więc nie można się tym sugerować. Bo czasem najtańsze certyfikowane butelki mogą mu spasić, a te drogie nie. także ja na razie podgrzewacza nie kupuje, a butelki też nie cały zestaw tylko 2-3 żeby zobaczyć.chociaż ja mam zamiar karmić piersią tzn tak max. 6 miesięcy więc ten temat na razie odsuwam, ale nie wiadomo jak będzie z pokarmem, moja mama brata karmiła 3 miesiące, a mnie wcale bo pokarm zanikł:( tyle w temacie podgrzewaczy. staje na wadzę dziś rano, a tam już +3,9kg na plusie. Kasiulaaa ostatnio w telewizji był lekarz i powiedział, że tylko na usg 2D jest w stanie pomierzyć dziecko zobaczyć czy wszystko OK z narządami, 3D to jest tylko wizualizacja nie każda o tym wie, tak naprawdę komputer "rysuje" tą postać dziecka:D tak dziewczyny to prawda!:D najprawdziwsza! na przykład pokazał całe jabłko i mówi : tak je widać w 3D i nic więcej nie jest w stanie o nim powiedzieć, następnie je przekroił i mówi, teraz jest w stanie powiedzieć o nim o wiele więcej;)i to było właśnie zwykłe usg 2D;) muszę nadrobić kilka stron więc uciekam, a tak na marginesie przegoniłyśmy kwietniówki 2011 a różnica między nami była naprawdę duuuża, tylko, że tam dużo dziewczyn chorych, albo w szpitalu:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalcie się kochane ile wam wagi przybrało na dzien dziesiejszy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat spania w konkretnej pozycji: POZYCJA NA PLECACH: Sprawia, że cała masa ciężarnej macicy spoczywa na kręgosłupie, jelitach, i dwóch głównych naczyniach krwionośnych: 1) aorcie (rozprowadzającej krew z serca po całym ciele) 2) żyle głównej dolnej (odpowiedzialnej za odpływ krwi z całej dolnej części ciała do serca) Może spowodować: - ból pleców - hemoroidy - mniejszą wydajność ukł. trawiennego - trudności w oddychaniu i krążeniu krwi - hipotensję (niskie ciśnienie krwi) POZYCJA NA PRAWYM BOKU: Masa ciężarnej macicy spoczywa na żyle głównej dolnej (umiejscowionej po prawej stronie kręgosłupa) mimo wszystko, choć w mniejszym stopniu niż w pozycji na plecach. Może być przyczyną obrzęków i żylaków choć nie musi... Ciśnienie krwi w żyle głównej dolnej jest dużo mniejsze i dlatego mniej opiera się uciskowi ciężarnej macicy. POZYCJA NA LEWYM BOKU: Jest najlepsza dla kobiety w ciąży, powoduje odciążenie nerek i lepszy przepływ krwi, dzięki czemu organizm łatwiej pozbywa się obrzęków oraz lepiej usuwa niepotrzebne produkty przemiany materii. Można na lewym boku wspomagać się poduszkami i zakładaniem nogi na nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycje pozycjami a ja wciąż śpię na plecach - czyli najbardziej niekorzystnie... Jak tylko położę się na boczku 9obojętnie którym) to moja mała wszczyna alarm... Jeśli za jej namową znów położę się na pleckach to nagle alarm ustaje a mała śpi w najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo babki :) wow jaki ruch ale mialam nadrabiania :) ja tez widzialam w pytaniu na sniadanie wypowiedz tego lekarza o USG 2 i 3d o ktorym wspomniala penelopa, nawet wkleilam wam kiedys linka :) jaTUSKA - nie wiedzialam ze Cie tak wnerwie ta wypowiedzia o imionach - bo to ja zaczelam ten temat Denis-Penis.. hmm ale widzisz ja pisalam o polskich realiach, nie wiem jak dla Ciebie brzmi polaczenie zagranicznego imienia z polskim nazwiskiem - dla mnie to kwasior, niewypal i glupote rodzicow ktorych dziecko WYCHOWUJE SIE I MIESZKA W POLSCE!!!!!!! Ty mieszkasz w londku i wybierzesz sobie takie imie zeby oni nie mieli problemu z wymowa i nic mi do tego wiec nie burz sie tak ze od razu jakas patologia?? (nikt nie napisal nic takiego...) no juz wyluzuj :* bo jeszcze niepotrzebnie sie stresujesz.. co do podgrzewaczy ja narazie nie kupuje, bo rzeczywiscie jak malej smoczek nie podejdzie z Tomee Tipee to bede szukac odpowiedniego dla niej a potem ewentualnie podgrzewacz.. ale napewno fajna sprawa ulatwia zycie :D widze ze coraz wiecej chorujemy - polecam do ssania Propolki - kaszel mi zmalal juz nie chyrchlam jak gruzlik stopniowo wracam do normy :) Kropeczko - moj edek od wczoraj mowi do brzuszka Majka :)) hehe wiec chyba sie samo wyjasniloo :D co do tych polspiochow - dobrze zrobisz, przy okazji kup jeszcze moze cos na wierzch z dluzszym rekawkiem bo same body jesli nie bedzie jeszcze upalow to moze byc chlodno a ogladalam ostatnio wypowiedz lekarzy i poloznych ze dziecko nadal ubieramy o jedna warstwe wiecej niz siebie (niemowle) Eni ja teraz sok z malin ubostwiam - a na poczatku ciazy to normalnie na pawia mnie ciagnelo :D hehe jak to sie zmienia ;))) u mnie dzis -7 o matko a juz bylo tak ciepelko :D barolenka wracaj kochana do zdrowia - jak nie wiesz czy masc mozna spytaj w aptece farmaceuta wie :) wszystkim chorym majowkom zycze powrotu do sil witalnych x- dobra decyzja co do lozeczek ;)))) to byl moj typ miodzik :D Kasiulka :* hello :D Znow-mamo widze ze masz coraz wiecej czasu :) mnie tez zgaga meczy ;( czasem lezenie na LEWYM boku pomaga byle nie na wznak i na prawym wtedy to ploneeeeeeeeeee no i wszystkim wam milego dnia buziolce :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzwyczajam się na spaniu na lewym boku i powiem wam cos w tym jest bo naprawde cokolwiek mnie kuje, pobolewa- odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was majóweczki, miałam do nadrobienia ponad 5 stron i nie sposób się teraz odnieść indywidualnie do każdej wypowiedzi :) U mnie nadal w najlepsze trwa remont mieszkania, a raczej w tej chwili gruzowiska. Robimy gładzie w przedpokoju i pokoiku małej więc pewnie wiecie co to oznacza .... :/ pozstanowiłam, że w lutym w końcu zacznę robić zakupki dla małej:) Co do podgrzewacza to na pewno kupię, ale nie orientuję się jeszcze zupełnie jaki miałby być. Liczę na wasze doświadczenie i rady ;) Jeżeli chodzi o spanie to u mnie od zawsze tylko lewy bok lub pozycja na żabę na brzuchu hehe. NO w tej chwili już o to ciężko. Właśnie moja kumpela dzwoniła z radosną nowiną, że jest po wizycie u gina i jest w 6 tygodniu ciąży, fasolka ma 3.5 mm. Boże jak mnie to wzrusza, pamiętam dokładnie ten moment kiedy pierwszy raz zobaczyłam pęcherzych ciążowy. Cudownie. Termin na 22 września:) Lecę na chwilkę na śniadanko, bo mała już mnie kopie z głodu . Wpadnę za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majóweczki ;) Dzięki za wyjaśnienie tego usg , bo ostatnio na wizycie nie widziałam malej i tak myślę żeby iść po prostu do innego lekarza prywatnie na zwykłe usg. Bo chciała bym wiedzieć ile warzy ile ma wzrostu już itp w końcu już jutro będzie 27tydzień ;);) Bo na 3d idę dopiero w 32 tygodniu tak mi ginekolog podpowiedziała bo chce filmik ;) Muszę teraz tylko znaleźć gdzieś blisko ginekologa i iśc na ta wizytę na usg 2d ;) Kropeczka ja moja waga przed ciążą zawsze się wachałą koło 54 kg przy wzroście 182 wiec można powiedzieć że mało. Mimo to ze ja lubię jeść i jem dużo, zawsze miałam dobrą przemianę materii i tyle. Raz przytyłam i było widać kiedy poszłam po liceum pracować , pracowałam w solarium klientów nie było wiec cały dzień oglądałam tv i jadłam cipsy ciastka, czasem nawet 2 obiadki jeden przywoził mi tato a potem wpadał mój M :) ale jak tylko z stamtąd się zwolniłam , zaraz waga mi opadła , ale nabrałam kobiecych kształtów bo tak to byłam za chuda ;p Wiec ja mam nadzieje ze po ciąży zrzucę , koniecznie do mojej wagi nie muszę. Teraz mam +12kg ale szczerze to widać , tylko trochę po udach ;p Ja śpię na boku raz lewem raz prawym , ale zauważyłam ze częściej na lewym ale z tym bokiem to zawsze tak miałam nawet przed ciążą, brakuje mi tylko spania na brzuchu, na którym spałam ostatnio 27tyg temu ;p kropeczka ja wczoraj wieczorem miałam ochotę na maka, ale stwierdziłam że jednak nie będe jechać że dam rade. A po 30min mój się odzywa mogłąś jechać bo ja bym tez zjadł hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie eni- mi przybylo 7kg(szok):P trevelinka- widzisz kochana i Twoj typ wygral:P teraz oczekuje na lozeczka:) kropeczka- Ty nie rob mi smaka na takie niedobre rzeczy:P nna poczatku ciazy mialam duze ciagoty do takiego jedzenia, pozniej na zdrowe a teraz znowu mam ciagoty. wczoraj maz zrobil mi placki ziemniaczane na kolacje a dzis robi mi frytki:P Wczoraj pisalam Wam ze leciala mi krew z nosa i przy tym straszny bol glowy, ten bol niestety sie utrzymuje i w nocy o 5 obudzilam sie bo zaczela mi leciec krew z nosa, pozniej o 7 znowu i teraz tez. Kurcze czy to nie za czesto? wiem ze w ciazy to sie zdarza ale mnie przy tyjm tak mocno glowa boli i troche mna chwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się odezwę potem , idę robić rosołek , bo mój chory w łóżku na antybiotykach , wiec taki dobry gorący rosołek mu dobrze zrobi. Jeszcze dziś troszkę pracy mam, coś się ruch mi zwiększa muszę przyspieszyć tępo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobiety:) Ja dzisiaj jestem znowu pociągająca- śmieję się z tego mojego katarku. Najgorsze jest to, że w nocy za bardzo nie mogę spać, bo ciężko jest oddychać:( Mam nadzieję, że szybko mi przejdzie. Także w tym kierunku pochłaniam litrami herbatkę z miodem i sokiem z malin. Tak właśnie się zastanawiałam nad inhalacją z soli morskiej- wydaje mi się, że nie powinna zaszkodzić, przecież już niemowlakom można podawać. Dzisiaj zastrajkowałam, nie gotuję obiadu tylko wygrzewam się w łóżeczku:) Mam nadzieję, że do jutra przejdzie, bo chcę się wybrać na zakupy z mężulkiem. Weska dzięki za informację, więc pozostaje mieć nadzieję że po ciąży zejdzie ten wstrętny cellulitis :) No i oczywiście, że wejdziemy w ciuszki przed ciążą. Tak czytam o tych waszych kilogramach i powiem, że jestem w szoku. Będąc szczupłą i wysoką babką- przed ciążą ważyłam 53,5 kg- przytyłam już bardzoooo dużooo, bo ok. 12 kg- w porównaniu do 4 kg- masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X kochana ciężko powiedzieć, tymbardziej że masz te bóle głowy. Mi szczególnie teraz przy katarze leci krew z nosa i to czasami obficie. A tak wcześniej, to przeważnie z rana jak wstawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzien mam wizyte to powiem gin. o tym. chyba ze glowa nie przestanie bolec to cos wczesniej wykombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kupilyscie juz rozki dla maluszkow? bo na allegro jest spory wybor ale moze juz kupilyscie i polecacie jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobitki, wpadam tylko na chwile bo zaraz lece sie pakowac, jedziemy na weekend do tesciów na wies :) ale sie wybycze, nie bede niiiiccc robic, nawet obiadek tesciowa ugotuje hehe :) co do mojej wagi to mozna powiedziec, ze nie widac nawet tej ciazy, tzn. brzuszek odstaje ale ostatnio jak sie wazylam to mialam tylko 4 kg do przodu. Tak sie cieszylam ze w ciazy przytyje bo przed bylam bardzo szczupla mimo ze jadlam normalnie i nie chorowalam na nic...A tu dupa!:P ale licze na te ostatnie 3 miesiace, moze cos sie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rożków to zdania są podzielone. Większość osób preferuje teraz te usztywniane z wkładem kokosowym. Przy noszeniu kręgosłup dziecka jest dobrze usztywniony, także jeżeli po urodzeniu dzidziusiów będziesz miała najazd rodziny i każdy będzie chciał ponosić maleństwa to taka opcja jest przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne są już te nasze maluchy ;-) Ja na temat wagi się nawet nie chce wypowiadać. Niby przytyłam na +5, ale co chwilę ktoś mi uwagi daję, że się taka gruba zrobiłam. Może coś w tym jest? Chociaż mój mąż twierdzi inaczej, że jeszcze nie jest tragicznie. No ale fakt 70 kg już mam :-( Ale za to już mi piersi o dwa rozmiary poszły w górę. Muszę sobie znowu stanik kupić, bo ten co noszę już jest za mały. Dziękuję dziewczyny za odpowiedz w sprawie podgrzewacza. Czyli wychodzi na to, że lepiej jeszcze zaczekać z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskaj to przytyłaś tyle co ja +12kg a moja poprzednia waga przed ciążą to około 55kg przy wzroście 182;p Więc mamy coś wspólnego ;p Umówiłam się na to usg idę dziś na 16:45 :) jutro będzie 27tydzień to moja pewnie już wielka jest i waży na pewno ponad 1g hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×